Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-11-03, 22:32
Cyrografy
Autor Wiadomość
Szin 
Space Diva


Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2015-08-31, 17:58   Cyrografy



Tutururu~ Nie będę pisała bzdetów o sobie ani nic podobnego. W zasadzie multum zasad też Wam oszczędzę. Wystarczy, że wczujecie się nieco w grę i będziecie zasypywać mnie względnie treściwymi postami. Oczywiście nie muszą mieć miliona linijek, aczkolwiek uprzedzam, że lubię lanie wody i bardzo długie odpowiedzi, także przy pomyślnych wiatrach może zdarzyć się, że stworzę ścianę tekstu. Generalnie bardzo lubię pomysłowe i oryginalne historie, ale to raczej nic wyjątkowego. Nie gardzę także realistycznym podejściem do uniwersum pokemonów. Jeżeli nie poświęcasz stworkom należytej uwagi, przestają cię lubić. Kiedy natomiast zapominasz je nakarmić - stają się apatyczne. Walka to nie przytulanie, więc pokemony mogą zostać mniej lub bardziej poharatane. Mogą też umrzeć. Nie są przecież nieśmiertelne. I tak dalej, i tak dalej.
A, no i niechętnie będę prowadzić przygody w innych krainach niż Kanto, Johto czy Hoenn, bo jakoś nigdy mnie do nich nie ciągnęło. Oczywiście mogę spróbować, no problemo z poszukaniem paru informacji na ten temat. A, tak, zapomniałabym :v Jestem też zwolennikiem stopniowego wprowadzania pokemonów do przygody, także tego... będzie trza mnie informować, ale to w drugim temacie.

W razie pytań - proszę o PW, wtedy postaram się z Wami jakoś dogadać. Mogę też podać jakiś namiar na GG czy cośkolwiek. No. To do dzieła! Zapraszam do formularza.


Przygoda trenerska/ koordynatorska

Kod:
[b]Link do Karty Postaci:[/b] [url=][tu wpisz imię i nazwisko postaci][/url]

[b]Ksywka:[/b]
[b]Wiek:[/b]
[b]Starter:[/b]
[b]Towarzysze:[/b]
[b]Wrogowie:[/b]
[b]Orientacja:[/b]
[b]Ciekawostki:[/b]
[b]Miejsce rozpoczęcia przygody:[/b]
[b]Ekwipunek:[/b]
[b]Cel, marzenia, obawy:[/b]
[b]Klimat:[/b]
[b]Uniwesum*:[/b]
[b]Fantastyka:[/b]

[b]Jakie typy pokemonów lubisz?:[/b]
[b]Święta trójca pokemon:[/b]
[b]Nielubiane pokemony bądź typy:[/b]
[b]Czego oczekujesz od prowadzonej przeze mnie rozgrywki?:[/b]


Oszczędzę Wam wyjaśniania każdego podpunktu, bo większość jest raczej oczywista.
    Ekwipunek: Co zabraliście ze sobą w podróż oprócz podstawowego wyposażenia przydzielanego każdemu na starcie?
    Cel, marzenia, obawy: Każdy ma jakieś ustalone przez siebie cele, swoje skryte marzenia czy lęki. Podziel się tym co odczuwa twoja postać.
    Klimat: Ma być śmiesznie? Strasznie? Tajemniczo? +18? Ogólnie, w jakim klimacie mam prowadzić przygodę.
    Uniwesum*: No właśnie, o szo chozi? A o to, że mogę Pokemony połączyć z jakimś poza-pokemonowym uniwersum, ale tylko w przypadku jeżeli, po pierwsze, zaciekawi mnie historia. Po drugie, będę jako tako znała to uniwersum (po co narażać się na wtopę za wtopą?). Po trzecie... no nie wiem :v
    Fantastyka: Chcesz rycerza na białym dwurożcu? Elfy? A może coś mniej oczywistego?

    Jakie typy pokemonów lubisz?: No, typy ogólnie, nie pokemony jako tako.
    Święta trójca pokemon: Trzy najnajnaj pokemony, które musisz koniecznie kiedyś zdobyć.
    Nielubiane pokemony bądź typy: I tu ogólnie, jakie pokemony cię odrzucają, które typy wywołują westchnięcie pełne zrezygnowania...
    Czego oczekujesz od prowadzonej przeze mnie rozgrywki?: No, właśnie, czego oczekujesz od swojego przyszłego MG?


Przygoda Pokemon


Kod:
[b]Karta Pokemona:[/b] [url=linkdokarty]Imię Pokemona[/url]

[b]Ksywka:[/b]
[b]Gatunek:[/b]
[b]Cechy szczególne (wygląd):[/b]
[b]Partner/ka:[/b]
[b]Towarzysze:[/b]
[b]Wrogowie:[/b]
[b]Region/ miasto:[/b]
[b]Cel, marzenia, obawy:[/b]
[b]Klimat:[/b]

[b]Oczekiwania co do prowadzonej rozgrywki?:[/b]


Tutaj już nic nie wyjaśniam, bo wszystko odbywa się na podobnej zasadzie co przy przygodzie trenerskiej. W razie co możecie dodać cośtam od siebie, bo pewnie pominęłam jakiś istotny punkt :v
No. To zapraszam, Panie i Panowie!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Szin 2015-09-30, 15:32, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
REKLAMA 
Woof Woof

Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Wysłany: 2015-08-31, 18:55   

Ostatnio zmieniony przez GallAnonim 2015-09-30, 15:32, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2015-08-31, 18:55   

Link do Karty Postaci: [Mazirra Ra'Sirothe]

Ksywka: Brak
Wiek: 20 lat
Starter: Riolu
Towarzysze: Zdaję się na ciebie
Wrogowie: Tutaj też
Orientacja: Hetero
Ciekawostki: - Jest kotoczłekiem z rasy rautai, a także arystokratą, chociaż z podupadłego rodu
- Średnio przepada za kontaktem z wodą i cały zanurza się tylko do kąpieli
- Uczęszczał do szkół w swoim świecie, więc uważa siebie za uczonego
- Posiada nienaganne maniery i wykonuje eleganckie, ale dość archaiczne w pokeświecie gesty
- Szanuje sztukę, wiedzę i elegancki wystrój wnętrz oraz dobre jedzenie
Miejsce rozpoczęcia przygody: Losowe
Ekwipunek: Sprawa jest taka, że Mazirra ma przy sobie tylko artefakt z historii
Cel, marzenia, obawy:
Mazirra chce dowiedzieć się czegoś więcej o posiadanym przez siebie kulistym artefakcie i znaleźć sposób na otwarcie drogi do domu. Jest to dla niego o tyle istotne, że marzy mu się odbudowa reputacji jego rodu oraz rodowej posiadłości. Jednakże żyłka uczonego sprawi, że będzie chciał się podczas podróży jak najwięcej dowiedzieć o miejscu, w którym się znalazł. Obawą jest oczywiście to, że nie uda mu się powrócić i zostanie uwięziony w świecie, do którego nie należy.
Klimat: Taka przygoda z wątkami nadprzyrodzonymi, oczywiście trochę innych klimatów też możesz dorzucić i nie zrazi mnie jakieś 18+, ale z tym tak bez przesady
Uniwesum*: Jest ten świat, z którego Mazirra pochodzi, ale nie jest on z żadnego znanego z uniwersum, więc tutaj masz pole do popisu. Oczywiście mam parę pomysłów na niego, ale to mogę powiedzieć na PW
Fantastyka: Chcem, bo Kp ma wymaga tego :mrgreen:

Jakie typy pokemonów lubisz?: Wszystko oprócz poniższych
Święta trójca pokemon: Torchic, Eevee, Poochyena
Nielubiane pokemony bądź typy: Kamień, trucizna, stal
Czego oczekujesz od prowadzonej przeze mnie rozgrywki?: Bo ja wiem... Ciekawych, nieoczekiwanych zdarzeń? Różnych wątków fantastycznych?
_________________
 
 
     
Szin 
Space Diva


Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2015-08-31, 19:19   

*w* *w* *w* KOTOŁAK. TAKTAKTAK. Co by nie było - to nie jedyny powód, który skłania mnie ku przygarnięciu cię. Mazirra bardzo spodobał mi się jako postać, całościowo. Mam słabość do takich. I historia daje duże pole do popisu - to jest coś, co lubię najbardziej! Przyjmuję, bez ale, bez dąsów i innych takich.
Gra powstanie w trybie ASAP, aczkolwiek nie obiecuję, że dzisiaj, boć siedzę u lubego, a nie lubię jak ktoś zagląda mi przez ramię jak próbuję coś z siebie wykrzesać : / No, postaram się, żeby wszystko było jak najbardziej cacy <3 EDIT: Zapomniałam dodać! W sprawie uniwersum kontaktuj się ze mną na PW, chcę poznać Twoją wizję *w*
_________________
 
     
Wojas


Dołączył: 15 Lip 2015
Posty: 26
Wysłany: 2015-09-03, 12:28   

A nóż widelec...

b]Link do Karty Postaci:[/b] [Rafael Grammer]

Ksywka: -
Wiek: 21 lat
Starter: Squirtle
Towarzysze: Możesz jakichś wprowadzić :)
Wrogowie: Jak wyżej.
Orientacja: Ekhm... Hetero.
Ciekawostki: Ciekawość to pierwszy stopień do piekła.
Miejsce rozpoczęcia przygody: Twinleaf Town w Sinnoh
Ekwipunek: Podstawowy.
Cel, marzenia, obawy:~ Poznać plany Paradoxa
~ Powrócić do swoich czasów
~ Masa innych, które wyjdą w praniu.
Klimat: Obojętnie, byle niezbyt dużo cukierkowatości.
Uniwesum*: Yu-Gi-Oh, ale pewnie nie znasz :D
Fantastyka: Może być, ale bez przesady.

Jakie typy pokemonów lubisz?: W zasadzie to wszystkie, ale najbardziej to Fight, Fire, Water.
Święta trójca pokemon: Dragonite, Blaziken, Electivire
Nielubiane pokemony bądź typy: Brak
Czego oczekujesz od prowadzonej przeze mnie rozgrywki?: Że będzie fajna i nie będzie męczarnią w niej odpisywać.
 
     
Szin 
Space Diva


Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2015-09-03, 12:51   

Panie Wojas, jak to nie znam Yu-Gi-Oh? A pewnie, że znam! :'D Znaczy, po tylu latach to raczej za dużo powiedziane, ale coś tam pamiętam, bo kiedyś bardzo lubiłam uwu Jeżeli bardzo Ci zależy to możemy obgadać ten temat. Śmiesznie byłoby zobaczyć taki miszmasz i pokemony wykorzystywane do walki w niekonwencjonalny sposób *w* W każdym razie, historia okej (drobne zastrzeżenie - w pewnym momencie Blastoise przeistacza się w Blazikena, ten z kolei w Torchica, a miał być Squirtle, chyba :'D), dam radę coś z tym zdziałać, więc będzie dobrze~. Zresztą, spróbować zawsze można, jak się nie zgramy to będziem kombinować. Przyjmuję.
Gra pojawi się niebawem, zapewne jeszcze dziś. <3
_________________
 
     
Alexander 


Starter: Oshawott
Profesja: trener
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Sie 2015
Posty: 10
Wysłany: 2015-09-04, 18:06   

Link do Karty Postaci: [Alexander Evans]

Ksywka: Alex
Wiek: 14 lat
Starter: Oshawott
Towarzysze: Brak
Wrogowie: Brak
Orientacja: Hetero
Ciekawostki:
- zawsze nosi przy sobie ręcznie robiony, drewniany wisiorek w kształcie Chatota, który według miejskich legend ma przynosić szczęście
Miejsce rozpoczęcia przygody: Oldale Town, Hoenn
Ekwipunek: scyzoryk, latarka, kurtka przeciwdeszczowa, suchy prowiant, butelka wody 1,5l
Cel, marzenia, obawy:
- zwiedzenie całego regionu Hoenn, a następnie reszty świata,
- odnalezienie Ricka i Rose
Klimat: Mieszanka wszystkiego, a najbardziej zwykła przygodówka
Fantastyka: Czasem możesz trochę jej wcisnąć

Jakie typy pokemonów lubisz?: wodne, elektryczne, latające
Święta trójca pokemon: Sceptile, Luxray, Chandelure
Nielubiane pokemony bądź typy: robacze
Czego oczekujesz od prowadzonej przeze mnie rozgrywki?: ciekawej przygody, dużo niespodziewanych wydarzeń, dobrych, ładnie napisanych postów C:
 
     
Szin 
Space Diva


Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2015-09-04, 18:37   

*w* Przyjmuję. Nie mam czasu się rozpisywać, bo zarazteraz wychodzę ;__; Grę założę Ci jutro, a przy najmniej optymistycznym założeniu - w poniedziałek. Zawsze jestem w weekendy zabiegana uwu

Zapisy dla ludziów - ZAMKNIĘTE (później edytuję miejsca w podtytule, naprawdę pora się zbierać uwu) Miejsca na poke-przygodę nadal w ilości sztuk dwie.
_________________
 
     
Aug


Starter: Rhyhorn
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 08 Wrz 2015
Posty: 14
Wysłany: 2015-09-10, 19:16   

Karta Gijinki: Eniko Mirabel Jeges-Barta

Ksywka: ---
Gatunek: Eevee
Cechy szczególne (wygląd): Niebieski kolor.
Partner: Historia - mąż nie żyje. Dopiero teraz przyszło mi do głowy, że postać po przejściu przez portal i przyjęciu nowego ciała, mogłaby mieć ułożone życie w alternatywne rzeczywistości. Wszyscy zwracaliby na jej dziwne zachowanie i fakt, że nikogo nierozpoznane. Dramat - mieć męża, kochanka, dziecko, paczkę znajomych i mówić im, że nie znasz ich i są tobie obcy. Ostatecznie, to zaryzykuję niespodziankę.
Towarzysze: ---
Wrogowie: Wysłannik z Imperium, który ma uniemożliwić ożywienie Jej Mości Kekesz. Epicko!
Region/ miasto: To nie ma większego znaczenia.
Cel:
- Dowiedzieć się czegoś na swój temat i osoby, które posiadła - To pierwszy, dobry odruch.
I jeżeli postać sobie przypomni o swojej misji, to:
- Znaleźć/zdobyć serce wielkiej istoty ziejącej ogniem.
- Odnaleźć drogę powrotną do Lodowej Krainy
- Dobrze byłoby wzmocnić swoje zdolności, czyli ewoluować. Co najpewniej ułatwiłoby zdobycie serca.
Marzenia:
- Mieć rodzinę i znów poczuć się szczęśliwa, by zniknął ból w sercu. - Nic dodać, nic ująć.
Obawy:
- Obawy się zaczną, kiedy realizacja celu będzie sprzeczna z marzeniem, a tak jest. Śmierć się robi straszna, kiedy jedno i drugie masz na wyciągnięcie ręki i wystarczy "tylko" zdecydować.
Klimat:
Pełna dowolność/Mieszany - drama z powodu braku pamięci i rodziny, śledztwo w poszukiwaniu własnej przeszłości, przygodowy z powodu misji, fantastyczny z powodu Gijinki i magii/mocy oraz samej misji postaci. To jeszcze jakieś sceny łóżkowe, romans i kilka wypaczonych sytuacji, to myślę, że będzie dobrze.

Oczekiwania co do prowadzonej rozgrywki?:
- Trudne jest to, by z całej masy pokemonów zdecydować się na jednego. Chcę, by moja Eevee stała się Glaceonem lub Vaporeon. Jeszcze do końca nie wiem, ale na pewno jedną z nich. To proszę, nie zrób mi dowcipu, że kamień przemieni ją w co innego, bo się załamię.
Zaskocz mnie!
_________________
TAK
 
     
Szin 
Space Diva


Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2015-09-10, 19:38   

Właśnie uświadomiłam sobie istotną kwestię... nie mam podpunktu region/ miasto <//3 No, mniejsza. Przyjmuję! Może być ciekawie. Dobrze, że trafiła mi się Gijinka <////3 Grę założę albo dzisiaj, albo jutro, zależy od samopoczucia :v
_________________
 
     
Siebusz 

Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-09-13, 23:00   

Karta Pokemona: Luke Carter

Ksywka: Luke
Gatunek: Dratini
Cechy szczególne (wygląd): Ocieka testosteronem.
Partnerka: Eniko w roli kochanki
Towarzysze: patrz wyżej
Wrogowie: pełno
Region/ miasto: rzeczywistość z Gijinkami
Cel, marzenia, obawy: uratować Eniko.
Klimat: dopasuję się

Oczekiwania co do prowadzonej rozgrywki?: bardzo bliskie spotkanie z kobieciną o niebieskich włosach :D
 
     
Szin 
Space Diva


Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2015-09-14, 09:14   

Tuturutu~! Tym razem nie będę dobrotliwa i kochana, przykro mi. Nie prowadzę podwójnych gier, bo ani to przyjemne, ani pożyteczne. Oczywiście dla mnie. Mogłabym nad tym pomyśleć pod warunkiem, że oba pomysły byłyby ciekawe i natchnęłyby mnie do działania, a niestety tylko jeden z nich naprawdę mi się podoba. Jakoś nie wyobrażam sobie tego duetu. </3 Nie przyjmuję. Jak chcesz grę solo to daj znać, coś się zdziała. :v

PS KaPcia Ci cofnęli. :v
_________________
 
     
Cosmos 
Roar


Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 29 Sie 2014
Posty: 184
Wysłany: 2015-09-14, 17:03   

Karta Gijinki: Nakami Yogri

Ksywka: Brak
Gatunek: Zorua
Cechy szczególne (wygląd): Jest humanoidalnym pokiem :-D
Partner/ka: Brak
Towarzysze: Brak
Wrogowie: Rhodan - młody arystokrata, który chce się zemścić Nakami za to, że ta go w dzieciństwie omal nie zabiła
Kongherak - upadły bóg siedzący pod ziemią i marzący o podbojach. Na razie siedzi u siebie, ale to nie znaczy, że ułatwi zadanie Nakami
Region/ miasto: Fantasy świat twojej produkcji :mrgreen:
Cel, marzenia, obawy: Nakami chce zostać awanturniczką oraz przeżywać przygody, przy okazji realizując przykazane jej przez bogów zadanie przygotowania królestwa na powrót Kongherak
Klimat: Przygoda

Oczekiwania co do prowadzonej rozgrywki?: Bawmy się w fantasy, ale z pokemonami. Przy okazji możesz wykorzystywać to że mojej postaci zdarza się tracić kontrolę nad sobą.
_________________
Zupełnie legalne multikonto GallaAnonima
Karta Postaci
Bank | Galeria | Box

Poke KP
 
     
Szin 
Space Diva


Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2015-09-14, 17:12   

Przyjęty. Nie ma co się rozdrabniać, jest super! Jestem zachwycona. :3 Dzisiaj w nocy wszystkim się zajmę, jak tylko wrócę do domciu. Całuski. :*
I tym samym, ZAPISY ZAMKNIĘTE aż do odwołania. Chyba że masz ciekawą historię, wtedy możesz próbować. ;3 (Khem. Czekam na pewnego leniwego liska. :v)
_________________
 
     
Siebusz 

Dołączył: 13 Wrz 2015
Posty: 3
Wysłany: 2015-09-14, 19:17   

Karta Pokemona: Luke Carter

Ksywka:Luke
Gatunek:Dratini
Cechy szczególne (wygląd): Ocieka testosteronem + jest rudy. xD
Partner/ka:---
Towarzysze:---
Wrogowie:rozkochane panny z dworu królewskiego, poirytowany nieobecnością Luka król, wrogowie klubu motocyklowego.
Region/ miasto: Obojętnie
Cel, marzenia, obawy: Przeżyć coś ciekawego, spotkać Eniko lub Nakami - któregoś dnia Luke dopnie swego
Klimat: Brutalnie, krwawo i niewdzięcznie.

Oczekiwania co do prowadzonej rozgrywki?: Lubię hard pary.
 
     
Szin 
Space Diva


Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2015-09-16, 12:44   

Niestety, ale mam już pełną ekipę, a Twoja historia to nie to czego szukam. </3 W sensie, nie przekonuje mnie do przygarnięcia w swe grono jako nadwyżkowego gracza, zwłaszcza, że z czasem nie jest jakoś super u mnie. Nie przyjmuję. Jest jeszcze sporo Mistrzów, więc masz w czym wybierać. :>
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.