Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Elyss
Autor Wiadomość
Kuro 


Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 39
Wysłany: 2014-07-11, 21:43   Elyss



E L Y S S

Data urodzenia
Czy to ważne? Liczby są bez znaczenia.
Profesja
Trener
Profesja poboczna
Ewolucjonistka



C H A R A K T E R

Każdy chyba wie, jak działa instynkt u większości zwierząt. Wystarczy tylko trochę poddenerwować, by zaatakowało. U Elyss jest podobnie, natomiast większym problemem zawsze pozostaje uspokojenie jej. Bardzo agresywna osoba, której największą zaletą jest nieograniczona prawdomówność. Gdy mówi, że cię zabije, zrobi to. Choćby miała biec przez wszystkie regiony i sama przy tym umrzeć - nie daruje. Oprócz tego jest pieprzoną sadystką; sama nawet nie zauważa, kiedy jej wściekłość zamienia się w przyjemność z zadawania bólu. To chyba najlepszy sposób na zabawę, prawda? Cholernie nie ufa ludziom, a gdy tylko zrobią niewłaściwy ruch; atakuje. Pokemonom jednak nie potrafiłaby zrobić krzywdy z powodu Więzi. Hej, ona chyba nie jest zbyt bezpieczną i właściwą do rozmowy osoby, prawda? Zbyt nieprzewidywalna, dziwna... może szalona. Tylko, że gdy już wpadnie w szał, gdzieś w głębi serca tego żałuje. Ale to uczucie przecież tak łatwo stłumić. W końcu i tak nikt nie robi jej za to wyrzutów. Jedyną osobą, jaka może jej rozkazywać jest Marjolane. Poza nią, Elyss zawsze robi to, co chce i ma gdzieś myśli obserwatorów. W momencie, gdy jest w miarę spokojna, też nie da się jej polubić. Dość chamska, złośliwa, ironiczna. Wręcz chodzący ideał. Ale nie jest tylko agresywnym zwierzęciem. Czasem zastanawia się nad tym, kim była oraz kim się stała. Ale już za późno, by z tym walczyć. Trzeba skupić sie na niszczeniu.

W Y G L Ą D

Niska, chudziutka istotka z daleka wygląda dość niewinnie. Dopiero, gdy się zbliży, da się zauważyć zabandażowaną całą lewą połowę twarzy. Co prawda dużą część materiału zakrywa za długa blond grzywka, jednak nie da się do nie zauważyć. Drugie oko zaś jest odkryte, jednak wcale nie polepsza to sytuacji Elyss. Pozbawione czegokolwiek spojrzenie z dużego, szkarłatnego oka zazwyczaj napełnia rozmówcę dziewczyny niepokojem. Do tego wystarczy dodać mały, lekko zadarty nos oraz małe usta, które zupełnie nie pasują do górnej części twarzy Elyss. Co innego przepełniony szaleństwem uśmiech, który bardzo często na nich gości. Warto wspomnieć o nietypowej fryzurze tej osoby - dość krótkie, blond włosy upięte są w koka przewiązanego białą chustką. Całość zdobi duża, ozdobna spinka z czerwonymi kwiatami.

Gdy już dziewczę to stoi przed obserwatorem, ten zauważy kilka blizn na jej ciele; dwie na ramionach, jedną "przecinającą" twarz, a także ostatnią, na udzie. Bandaże owinięte na prawym łokciu Elyss oraz jej szyi mówią jednak, że okaleczeń jest więcej. Strój dziewczyny jest dość ubogi - krwistoczerwone, krótkie kimono bez ramion, u góry zakończone koronką. Przewiązane jest ono bordowym obi wiązanym z tyłu w dużą kokardę. Na nogi Elyss naciągnięte są białe pończochy, w niektórych miejscach zdobione szkarłatnymi kwiatami. Zamiast sandałków, pantofelków czy innych trampków postać ta nosi tradycyjne geta. Cały strój uzupełnia czasem białe haori włożone całkiem luzem.

Dodatkowy obrazek


H I S T O R I A

100 lat temu. Dokładnie wtedy to się stało. Nie pamiętam dokładnie tego momentu. Mam przed oczami jedynie wizję blond czupryny mego brata. Byliśmy wtedy... Inni. I wcale nie mówię tu o wieku. Roześmiani, radośni. Idealne rodzeństwo gotowe zawsze sobie pomóc. Kiedyś naprawdę go kochałam, tak myślę. Ale przecież nie mogło to trwać wiecznie, prawda? Głośny huk dochodzący do moich uszu. Wszędobylskie, krwistoczerwone światło. Przerażenie w oczach... Uh. Moja głowa. Nie mogę nawet przypomnieć sobie jego imienia. Swojego też. Krzyczał coś do mnie... Ale co? Nie wiem. Widzę tylko, jak jego wargi poruszają się bezgłośnie. Potem już tylko ciemność zmusiła mnie do zamknięcia oczu. Czemu, gdy je otworzyłam, stała nade mną ona? Zwisające po obu stronach twarzy niebieskie kosmyki włosów. Bezlitosne spojrzenie błękitnych oczu. Chcesz umrzeć lub żyć jako moja maskotka? Jaki miałam inny wybór? To było oczywiste. Na przestrzeni następnych lat dowiedziałam się wszystkiego. Wybuch mateiny, wyniku nielegalnych badań spowodował mutacje genetyczne u dużej części osób. Ci, którzy przyjęli jakąś jego dawkę do swego ciała, stali się połączonymi duchem z pokemonami. Mnie przypadł Houndour. Kolejne lata, kolejne zmiany. Powstał zakon, powstał krąg. Nie zamierzam stracić więzi z Hounourem. Nie obchodzi mnie nic. Nie zawaham się. Marjolaine powiedziała mi, że nadal mamy szansę. Że wciąż możemy pozostać żywi. Dlatego właśnie się nie poddam. Nie wiem, kim kiedyś dla mnie byłeś, Mikaelu. Wiem zaś, że zginiesz z mojej ręki.
Przygotuj się, braciszku!


R O D Z I N A

Mikael - brat bliźniak Elyss. Jej rywal, starają zniszczyć siebie nawzajem. Jest całkowitym przeciwieństwem dziewczyny. Włada Zakonem zajmującym się usuwaniem pozostałości po szkodliwym działaniu wybuchu mateiny.

Marjolaine - prawie matka Elyss. Prawie, bo jedynie przyszywana. Do tego traktuje ją jak swoje zwierzątko domowe, na co sama dziewczyna przyzwala. Kieruje Kręgiem chcącym zachować swoje mutacje genetyczne.




P O K E M O N Y

H O U N D O U R

5 lvl
Typ

Ewolucja
Houndour (24lvl)--> Houndoom
Ataki
Leer, Ember, Howl
Charakter i historia
Dokładnie taki, jak u właścicielki; agresywny, nieprzewidywalny, posiada szacunek tylko do Elyss ze względu na więzy ich łączące od samego laboratorium. Nigdy nie odpuszcza, dość mściwy. Bywa dość ciekawski.
Umiejętności
Pochłanianie ognia - Uodparnia od ataków typu ognistego, a w skutek ich trafienia zwiększa siłę ognia. Zdolność nie działa, kiedy Pokemon jest zamrożony.


C A S T F O R M

5 lvl
Typ

Ewolucja
Castform
Ataki
Tackle
Charakter i historia
Wylosowany z loterii. Charakter potem.
Umiejętności
Forecast- Typ i forma Castforma zmienia się zależnie od pogody.


P A C H I R I S U

1 lvl
Samiec
Typ

Ewolucja
Pachirisu
Ataki
Growl, Bite
Charakter i historia
Wylosowany w loterii u Dida (MG). Posiada dwie osobowości, jedną do przesady słodką i miłą z zapałami do śledzenia ludzi oraz drugą seryjnego mordercy.
Umiejętności
Run Away - Pokemon ma zagwarantowaną możliwość ucieczki w walce z dzikim Pokemonem. Umiejętność nie działa, kiedy zostanie użyty Mean Look lub Block. Dodatkowo nieskuteczna przeciwko Pokemonom z umiejętnością Arena Trap, Magnet Pull i Shadow Tag.



B O X || B A N K

T R O F E A


P L E C A K

- 61 000$ -
- pokedex -
- 5 pokeball -
- 124 Rare Candy (od głupiego Dideła XD)-
- jajo szajni Eevee -


_________________





Ostatnio zmieniony przez Kuro 2014-08-19, 08:04, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-07-27, 09:35   

Ostatnio zmieniony przez Yuki 2014-08-19, 08:04, w całości zmieniany 7 razy  
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-07-27, 09:35   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
_________________
 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.