Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Brace your Self! Agalp is COMMING!
Autor Wiadomość
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-14, 08:44   

Z chęcią przyjmę ten mały podarek. Zdaje sobie sprawę z tego że jest to próba nawiązania jakieś mniej antagonistycznych relacji z naszą czwórką. Ale kogo to obchodzi ? Rare candy to rare candy nie ważne jak się na to spojrzy. Dante mówił że nas przeniesie tak więc postanowiłem schować wszystkich nielotów z ciężkim sercem do pokeballi i czekałem na dalszy rozwój wydarzeń. Ten cukierek to może być dobra motywacja w walce dla moich towarzyszy
- Bardzo dziękuje za tego cukierka.- Powiedziałem po czym stanąłem obok Dante
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
REKLAMA 
Fru-sru

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-14, 14:19   

 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-14, 14:19   

Podałam Larveście otrzymane RC ale Dante tak czy inaczej mocno mnie irytował, chętnie pójdę się pobić z tymi ktosiami od tego Agalpa. Tak z przyjemnością się pobiję, nieważne jaki będzie wynik to dobrze mi zrobi jak i Larveście oraz reszcie mojego zespołu. Potem wzięłam Pokeball od Larvesty i powiedziałam aby tam przeczekała podróż. Potem wskoczyłam na grzbiet Mega Charizarda i pogłaskałam jego łuski/skórę. Patrząc tak na niego z pewnością będę się starała aby mój Charmander też kiedyś był taki potężny.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-14, 16:50   

FABUŁA

- Dobra, Blot leć! - Odparł Dante, smok sam wówczas wystartował. Wy obejrzeliście się czemu Dante został na ziemi, po chwili on sam wystartował w powietrze niczym ptak i coś ala leciał obok was odbijając się od powietrza - Długa historia, kiedyś opowiem. Nasz cel to jak wcześniej powiedziałem miejsce gdzie ostatni raz widziano Red'a. Prawdopodobnie będzie tam jakiś opór ze strony przeciwników, ale od tego jesteście wy. Wątpię by były tam jakieś stwory wiec wy zbijecie pomagierów ja zajmę się rozpoznaniem terenu. - Odparł, cóż wydawało wam się to logiczne, a droga rzeczywiście była dość szybka, Bolt dodatkowo robił beczki w celu "szalonego" lotu.
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-14, 16:56   

Pokiwałam głową pokazując, ze rozumiem o co chodzi dantemu. jednak beczek się nie spodziewałam. Dobrze, ze jakkolwiek mocno się trzymałam. Plus od czego się mało pazurki :3 Mialam nadzieję, że dam sobie radę z pomagierami. Zaczęłam rozmyślać komu bym mogła dać to rc. Po chwili doszłam do wniosku, że zajmę się tym na miejscu. Teraz tylko dać z siebie wszystko i nie nawalić.
_________________
KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-14, 17:00   

Wpatrywałam się tak w ziemię pod sobą, pełna zachwytu... Zawsze chciałam latać! Teraz marzyłam tylko aby ta podróż trwała bez końca, miałam wrażenie że nikogo tutaj nie ma a Charizard jest dzikim smokiem który zabrał mnie na przejażdżkę. Wspaniale... dopóki ktoś nie wyrwał mnie z bujania w obłokach a mianowicie głos tego tutaj.. Dobra już nic mnie nie dziwi, naprawdę! Teraz jak wyskoczy przed nami latająca kłoda drzewa która zacznie gadać, nie będę się dziwić. Jednak wyrwało mnie słowo z ust faceta. Odruchowo zacisnęłam mocno dłonie na skórze/łuskach Charizarda i spojrzałam spode łba na resztę i Dantego - Jak to zabić!?- Chwila... nie! Zbijemy, ah! - Tfu dobra nieważne, źle usłyszałam
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-02-17, 13:59   

Super, czyli misja w stylu przyjść, zatłuc i wyjść. Będzie ciekawie. Złapałam Zoruę mocno, by nie spadła i skupiłam się na locie Charizarda. Boże, jakie to niesamowite uczucie, latać. Taki czaruś to ma dobrze, może tak kiedy chce. Gdyby nie Zorua, rozłożyłabym ręce, ale nie chciałam jej puścić, nie chciałam by zwiało mi ją z kolan, a sama przecież nie znosi siedzieć w pokeballu. Skinęłam głową na znak, że dosłyszałam słowa Dantego, po czym wychyliłam się trochę by popatrzeć w dół.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-18, 17:14   

FABUŁA

~ Wyjaśnienie, teraz będziecie mieli walkę z przeciwnikami. Samodzielnie wybieracie z kim chcecie walczyć. Jeśli ktoś nie odpisze walka jest zaczynana i ma on wówczas cóż, większe wyzwanie

- BOLT! UNIK! - Wrzasnął Dante, smok momentalnie odleciał w bok. Na górze widzieliście cztery osoby i kogoś zakapturzonego. Dostrzegliście że na jego płaszczu był znak taki jak miał wcześniej spotkany jegomość tylko że w pełni przegniły... - Słuchajcie, ja zajmę się tym... Zbuntowanym Inkwizytorem wy macie trenerów. Pokażcie że walki pokemon to coś w czym jesteście dobrzy - Odparł Dante który stał w powietrzu obok was. Bolt zaczął pikować w dół, sam chłopak będący waszym powiedźmy opiekunem zaczął lecieć w dół wyjmując swoje ostrze - SPAL SWOICH WROGÓW! REI KISHU! - Wrzasnął, każde z was lekko się zdziwiło gdy jego ostrze zmieniło formę na ogromny przerośnięty miecz. Mira już kiedyś to widziała, wiedziała że nie oznacza to nic dobrego - Jigoku no surasshu! - Wrzasnął i ogromna Fala płomieni poleciała w ów zakapturzonego. On zablokował to ręką. Po chwili wylądowaliście, przed wami stało czterech trenerów. To co rzuciło wam się w oczy to ich oczy... Były krwisto czarne, byli to młoda dziewczyna(16 lat), Rudy(21), Typowa laseczka z IQ 60(19) oraz umięśniony kozak(22).

Dante spojrzał na przeciwnika - Kim jesteś - Spytał, widzieliście jak ostrze dosłownie płonie, postać tylko lekko się zasmiała - Mów mi... Korn
_________________
 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-18, 19:17   

Wow coś zaczęło się dziać! A ja już zacierałam rączki aby z kimś zawalczyć, po prostu tak mnie jakoś napadło aby komuś sprać porządnie tyłek! Albo chociaż spróbować! Tak, samo ostrze robiło jako takie wrażenie ale... eh, legendarne pokemony (niektóre) też potrafiły zmieniać formę no i wow. Tak czy inaczej jak zobaczyliśmy przeciwników, ja już sobie wybrałam przeciwnika płci przeciwnej o rudych włosach i wskazałam na niego paluchem (Rudego) - Ej ty! Zmierzymy się!- i nawet nie czekając na jego decyzję wybrałam pokemona - Larvesta spalimy go- Rudy vs Ruda xD
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


Ostatnio zmieniony przez Viviann Malesci 2016-02-22, 21:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-18, 21:42   

Szybko sie pokazali. Czułam w powietrzu moc i to naprawdę sporą. To ostrze zawsze będzie mnie przerażać. Tyle ognia to moze spalić nas popiół, ale przeciwnik od tak to zablokował. Byłam w szoku. Coś czuję, ze ostra walka będzie w powietrzu. Kiedy byłam na ziemi spojrzałam prosto w oczy kobiecie, która ma cycki, ale inteligencji już nie. -Hej ty! Walczmy! Tu i teraz. Powiedziałam kierując w jej stronę pokeball, który był w mojej prawej ręce. Miałam nadzieję, ze Shiva poradzi sobie w walce. Po chwili wypuściłam ją i dałam jej na szybko RC.
_________________
KP
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-22, 18:43   

A więc mój wybór sprowadzał się do jednego. Kobieta czy mężczyzna? W ciemno biorę kobietę. Szesnaście lat? Ciekawe czy ma choć trochę oleju w głowie. Do walki jako pierwszego wypuściłem Noibata
- Gratulacje ! Dałaś się opętać. Wyczyn na poziomie, nie ma co- Spróbowałem zacząć od małej prowokacji. Mam nadzieje że dobrze trafiłem z wyborem i dostałem najmniejszy problem. Bo w gruncie rzeczy to ja leeeniwy jestem.
- Nie martw się Pal! Damy sobie rade !
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-23, 19:08   

Fabuła

Mira - Twoja rywalka spojrzała na ciebie - Boże co za bezguście! Ta czapka o boże jak tak można wyglądać! Shield Dust! Pokaż jej co to styl! - Odparła wypuszcaając ducha

Viv - - ha! Zniszczyć Rudego to coś! Sceptile! - Odparł pokazując swojego potężnego pokemona

Kail - Phi, Gówno widziałeś i w dupie byłeś! Larvesta! - Odparła wypuszczajac pokemona
_________________
 
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-23, 22:19   

-Kurczę... Niedobrze. Shiva wracaj. Kuro się zajmie tym duchem. Pogłaskałam wilczycę jak wróciła do mnie i wypuściłam Fletchlinga. -Od razu dwa razy Agility Kuro. Potem Peck. Zacznij latać wokół niego i co jakiś czas użyj peck. Nie zapomnij o Growl. Quick attack użyjemy w dośc niecodzienny sposób. Użyj Quick attack to uników i zbliżenia się do przeciwnika. Zawsze kiedy będziesz blisko niego użyj Peck. Żałowałam, zę Shiva nie zna żadnych ataków typu mrok, ale cóż... Może w następnej walce będzie lepiej i przeciwnik nie będzie miał pokemona ducha.
_________________
KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-24, 13:58   

Pokiwałam głową na boki w grymasie przedrzeźniania Rudego. Kątem oka wyłapałam inną, obcą Larvestę która byłą przeciwnikiem tego chłopaka. Jiii :3 ślicz ala ja się muszę tutaj skupić na swoim przeciwniku. Przeskanowałam jego pokemona szybko, coś mi tak niespecjalnie świta skąd on się wziął... O kurczę, to jest najwyższa forma Treecko i na dodatek znana jest jego Mega forma. Całkiem fajny, mamy przewagę i to dwutypową! Nie zawsze wygrywają z przewagą typów ale jeżeli zastosuję swoją taktykę to być może wygramy!
- Larvesta na dzień dobry poczęstuj Sceptile swoim Ember. Czas na unik, postaraj się go wykonać zwinnie a następnie użyj Double Team i zaatakuj jego bok Flame Charge przy okazji zwiększymy sobie twoją szybkość. Potem kontratakuj Ember aby zbić jego atak i wykorzystaj powstały dym i użyj String Shot aby to on był wolniejszy. Dasz radę jesteś moim najważniejszym pokemonem i wierzę w ciebie!
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-02-24, 14:44   

A więc koleżanka stawia na ordynarność. Jeśli chce tak grać to proszę bardzo
-U Ciebie w dupie jeszcze nie byłem. Zostaw numer po walce to zobaczymy co da się zrobić- Rzuciłem wyraźnie lekceważąc zachowanie i styl bycia tej małej dziewczynki. Całkowicie inaczej postanowiłem postąpić z jej pokemonem. Laravesta to naprawdę niebezpieczny pokemon nawet na niskim poziomie. Jego umiejętność bywa naprawdę problematyczna w walkach.
-Pal! Rozpocznij od szybkiego Supersonic. Następnie użyj screech żeby obniżyć jego obronę. To powinno sprawić że walka będzie łatwiejsza niż się wydaje. Po tym wszystkim użyj Tackle i Leech Life. Pamiętaj żeby kontakt był krótki bo może mieć umiejętność Flame body! Poza atakiem Tackle staraj się utrzymywać go na dystans!
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-02-28, 18:46   

Super, ja to mam refleks i został mi... jakiś koksu. Genialnie. Popatrzyłam na Zoruę i posłałam jej pokrzepiający uśmiech.
- Dawaj malutka, poradzimy sobie - rzuciłam, wysyłając ją do walki, po czym skierowałam swój wzrok na faceta.- Ej ty, przerośnięty! Co powiesz na malutki sparring?
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.