Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
KP Viviann Malesci
Autor Wiadomość
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-10-03, 23:09   KP Viviann Malesci

Imię: Biedronka Viviann
Nazwisko: Malesci

Data urodzenia (wiek): 12.12.1994 r (22 lata)

Profesja: Trener

Profesja poboczna: Zajmuję się ewolucją pokemonów ale i tak chcę założyć hodowlę.

Team: Pochodzę z Teamu który sama założyłam, Błękitne Biedronki istnieje już ok 1-2 lata. Grupa zajmuje się pokazem piękności swoich pokemonów. Jest to grupa prywatna i zrzesza tylko moich przyjaciół i niektórych przyjaciół moich przyjació. Póki co to ja decyduje czy kogoś przyjąć czy nie. Na razie w pojedynku na piękno nikt nie przebił mojej Larvesty (pokazy piękności organizuje się dwa razy na przestrzeni czterech miesięcy) Oczywiście organizujemy sobie też pojedynki.

Towarzyszka: Larvesta i tylko ona.

Opis wyglądu: Jestem... Człowiek zawsze ma największy problem z opisaniem jakoś w miarę dokładnie swojego wyglądu. Może zacznę najpierw od tego co najbardziej mnie charakteryzuje. Przede wszystkim mam brudno-złote oczy a przez lewe przechodzi blizna która zaczyna się nad brwią i kończy w okolicach kości policzkowej. Mam długie, proste, lekko rozdwojone czerwone włosy i "całuśne" usta. Jestem szczupła, wysportowana bo dbam o swoje ciało (ćwiczenia fizyczne, jedzenie fit i takie tam...) i zdrowie. Mam niestety bardzo okrągłe pośladki co mi przeszkadza ale nic z tym nie zrobię. Nie mam jednego paznokcia w małym palcu lewej dłoni (eh te geny...) to rodzinne.

Opis charakteru: Prócz tego że jestem raczej przeciętnie wytrzymała psychicznie, raczej pomocna i rzucam cholerami jak leci?... No dobrze powiem tak o moich wadach. Nie lubię kiedy w ciasnocie otacza mnie tłum ludzi. Bardzo mnie to irytuje więc nie podróżuję autami, pociągami a broń boże autobusami! Lubię mieć dużo własnej przestrzeni a tacy ludzie perfidnie mi ją naruszają, co naprawdę wprawia mnie w jakiś szał i wtedy staję się niezłą kozą. Czasem zdarzają mi się "dni niechluja", po prostu nic mi się nie chce nawet sprzątać. Jak mnie wkurzysz to zobaczysz nie biedronkę a demona. Serio. Uciekaj ode mnie jak najdalej. No ale nie jestem jakaś a-społeczna. Uwielbiam wspólne wypady z przyjaciółmi i zabawy z moją Larvestą. Mogłabym się z każdym zakumplować jednak nie z facetami. Może też wspomnę że mam dużo zainteresowań, jestem utalentowana artystycznie (zawsze noszę ze sobą szkicownik+ołówek i gumka) Rysuję wprawnie 10 lat pokemony gdy walczą ale nie ograniczam się do tego i też maluję rozmaite rozmaitości. Gram na gitarze elektrycznej (swoją drogą moja Larv uwielbia jej dźwięk) oraz zwykłej i pianinie. Nie lubię siedzieć w zamknięciu, ciągle gdzieś chodzę i coś robię. Moja towarzyszka nie lubi siedzieć w pokeballu więc siedzi mi na ramieniu lub chodzi obok mnie. Jestem wielką marzycielką. Wytrwale dążę do swoich celów i nie zniechęcam się porażkami nawet jak te powtarzają się za często. W końcu i tak się uda! Fascynuje mnie też kosmos a moim ulubionym typem pokemonów to owadzi oczywiście!

Historia: Ohh! Muszę? No dobrze. Nie będę zaczynać "urodziłam się...to było super...mój pierwszy pokemon". Postaram się jako tako w skrócie. Jak już gdzieś wspomniałam (wyżej/niżej) wraz z moim przyjściem na świat, wykluła się też moja Larvesta i od tego momentu jesteśmy nierozłączne. Nie bawiłam się z dziewczynkami zbyt często, całą swoją uwagę, miłość i troskę poświęcałam swojej pokemonowej przyjaciółce. Doskonale się rozumiałyśmy, szybko się poznałyśmy i na wzajemnej przyjaźni wcześnie ukształtowałyśmy swoje charaktery. Rodzice... cóż. Pochodzę z dość... no dobra, bardzo bogatej rodziny. Ale nie wyobrażaj sobie zaraz pałacyku z dziesięcioma sypialniami, służbą, wielkim ogrodem, basenem i kuchnią na sto metrów. Nasz drugi dom(pierwszy wyglądał tak jak opisałam wyżej) był przeciętny, wybudowany i udekorowany w nowoczesnym stylu. Mój pokój przystosowano także dla Larvesty, co zaznaczyłam na początku przeprowadzki. Co więc zmusiło nas do przeprowadzki? Ja i Larvesta. Hehe. Oby dwie nie lubiłyśmy mieszkać w takim przepychu, koniec końców i mamie się to zmierzło. Demokracja górą. Tato.. eh to już mniejsza. Ale i tak mamy duży ogródek z basenem, leżaki i takie tam. No i jeszcze służba. Facet co jak go zawołasz przynosi co chcesz, pokojówki i dwóch ochroniarzy. To już nie moja sprawka. Wracając.
Do szkoły chodząc, zabierałam Larvestę która w miarę grzecznie siedziała albo pod stolikiem albo mi na ramieniu. Na studiach poznałam piątkę super dziewczyny, które... no są moimi przyjaciółkami (ale nie przyznaję się do tego, żeby moja Larvesta nie była zazdrosna która nawet tam mi towarzyszy) i to z nimi później założyłam Team Błękitnych Biedronek. Rozwala mnie ta nazwa ale spoko, demokracja wygrywa. No i tak, koniec końców, po drodze kształcąc swoje hobby zaczęłam podróżować na rowerze. Tak a co, ruch to zdrowie. Chcę zdobyć chociaż cztery odznaki (nie mam na razie nic konkretnego na celu) ale to i tak nic. Przede wszystkim dążę do ewolucji Larvesty oraz (w późniejszym czasie) do założenia całej hodowli pokemonów robaków (*robi duże oczy*) Mieszkam w Unovie (urodziłam się w Kalos)niedaleko smoczej wioski w niedużym ale miłym domku z baaardzo dużym polem za domem. Paręnaście hektarów będzie. Domek i pole odziedziczyłam po zmarłej prababci.

Rodzina: Mama, tata, siostra, brat, babcie, dziadki, wujki, ciotki, kuzyni i kuzynki! Moja rodzina jest ogromna! Nie wiem dokładnie, kto czym się zajmuje, nie licząc oczywiście rodziców i rodzeństwa. Więc zapiszę to tu o tak:

Ciocie: Anabeth, Laura, Eliza, Yvette i Uncja
Wujki: Gorgron, Zbyszek, Anathar, Arthur i Max
Babcie: Anna i Alma (hehe)
Dziadki: Eugeniusz i Neptun
Kuzyni i Kuzynki: Eustachy, Emila, Piter <-rodzeństwo ich rodzice to Anabeth i Gorgron
Piter (kolejny) i Martha <- rodzeństwo ich rodzice to Laura i Zbyszek
Julliet i Aleksa <-Siostry ich rodzice to Eliza i Anathar
Merry <- jedynaczka, jej rodzice to Yvette i Abathar
Zac oraz Marco <- bracia, rodzice to Uncja i Max

Elena Malesci- moja mama. Nie wiem dokładnie co robi, zajmuje się czymś co powiązane jest z pokemonami. Ma blond włosy, lekko kręcone i szare oczy. Jej pokemon to Mothim

Negro Malesci- mój tata. Członek zespołu Plazma na wysokim szczeblu w ich hierarchii. Jego starter- pokemon to w pełni wyewoluowany Honchkrow

Pokemony:

Larvesta


Poziom: 55
Typ:
Ewolucja: Larvesta (57 lvl) -> Volcarona
Ataki: Ember, String Shot, Signal Beam, Flame Charge, Bug Bite, Double Edge
TM'y i itemki: Calm Mind, Double Team, Fire Blast, Psychic Overheat, Flamethrower
Charakter i historia: Była ze mną od zawsze. Od małego tak naprawę i jesteśmy nierozłączne. Larv zawsze trzymała się blisko mnie. Uwielbia ze mną spać i robi to do dzisiaj. Jest złośliwa dla innych, nie lubi tłumów tak jak ja. Właściwie tylko mi pozwala się miziać, innych to zazwyczaj gryzie jak za bardzo ją głaskają. Lubi walczyć ale dla niej granicą są trzy walki z jej udziałem na tydzień. Czasem jest leniwa i siedzi/śpi mi na ramieniu. Bywa zazdrosna o moją uwagę ale z kolei bardzo lubi wszystkie pokemony w drużynie.
Umiejętność: Flame Body - Przy fizycznym kontakcie istnieje 30% szans na podpalenie przeciwnika. Dodatkowo, kiedy Pokemon z tą zdolnością jest w drużynie, ilość kroków niezbędnych do wyklucia się jajek zostaje zmniejszona o połowę.
Trzyma: -


Fletchinder


Poziom: 26
Typ:
Ewolucja: Fletchling->(15lvl) Fletchinder-> (33lvl) Talonflame
Ataki: Tackle, Growl Quick Attack, Peck, Agility, Flail, Ember, Roost, Razor Wind
TM'y itp: Attract , Steel Wing, Aerial Ace, Flame Charge, Overheat
Charakter i historia: Fletchling jest bardzo nie ufna wobec każdego kogo spotka. W jej sercu bije dusza wojowniczki, uwielbia walczyć i nie pozwoli by komuś z jej stada stała sie krzywda. Zawsze daje z siebie 110% po przebywaniu w Poke Center jakkolwiek Zaufała Viviann, ale nie jest to 100% zaufanie. Nowa trenerka tego ptaka musi jeszcze trochę popracować nad jej pełnym zaufaniem. Ciekawostka jest to że ptaszynka uwielbia żurawinę. Po Ewolucji pokemon ma jeszcze większe problemy Interpersonalne z innymi ludźmi jak i z trenerką. W trakcie walki jakkolwiek słucha się poleceń, ale poza nią często ignoruje Vivian
Umiejętność: Big Pecks- obrona pokemona nie może zostać zmniejszona
Trzyma: Wise Glasses - zwiększa siłę ataków specjalnych o 10%


Joltik


Imię: Joe
Poziom: 32,5
Typ:
Ewolucja: Joltik-> (34pzm)Galvantula
Ataki: String Shot, Leech Life, Spider Web, Thunder Wave, Screech, Fury Cutter, Electroweb, Bug Bite, Gastro Acid, Slash, Electroball,
TM i inne itemki: Thunderbolt
Charakter i historia: Pochodzi ze Strefy Safari. Joltik to urodzony model. Wprost kocha pozować do zdjęć lub obrazów. Uważa się za dość fotogenicznego i dosłownie pcha się przed obiektyw. Z taką cechą pierwszorzędnie nadaje się na pokazy lub wystawy. Aczkolwiek walczyć też umie. Może nie aż tak dobrze, ale umie. Czasami jest zbyt pewny siebie i swoich możliwości. Lubi się też wywyższać.
Umiejętność: Swarm - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki robacze zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: -


Eevee


Poziom: 18
Typ:
Ewolucja: Eevee (noc+Moon Shard) -> Umbreon
Ataki: Helping Hand, Growl, Tackle, Tail Whip, Sand Attack, Baby-Doll Eyes, Swift, Quick Attack, Bite
Charakter i historia: Eevee wiódł sobie spokojne życie w stadzie, dopóki legendy nie napadły na świat. W ciągu kilku godzin stracił dosłownie wszystko. Całą rodzinę, miejsce, w którym żył. Po tym wydarzeniu się zmienił. Stał się dumny i wyniosły. W ten sposób radził sobie ze wszystkim, co w sobie trzymał. Aż w końcu nadszedł dzień, w którym spotkał Caleba. Gdyby nie on, Eevee zapewne padłby ofiarą jakiegoś drapieżnika. Mężczyzna uwolnił go z pułapki i zajął się nim, jednak to wcale nie zmieniło nastawienia tego Pokemona. Nadal był, jaki był... aż w końcu nastąpił atak kolejnej legendy. Przypadkowo upuszczony przez Caleba, stracił przytomnośc, raniąc się w głowę. Gdy się obudził, okazało się, że został złapany w Pokeball, a jego nowy trener-Vivian- właśnie zajmuje się jego ranami. Widok ten sprawił, że z zadufanego w sobie Pokemona nic nie zostało. Zamiast niego pojawił się lojalny podopieczny, który zrobi wszystko, żeby tylko jego trenerowi było jak najlepiej.
Umiejętność: Adaptability - Ataki, które mają ten sam typ, co Pokemon, są o 2 razy silniejsze niż gdy używa je inny typ (bez tej umiejętności - 1,5 raza).
Trzyma:


Charmander


Typ:
Poziom: 12
Ewolucja: Charmander(14vl) ->Charmeleon(34lvl) ->Charizard
Ataki: Scratch, Growl, Ember, Smokescreen
Umiejętność: Blaze
Charakter: Pokemon ten należy do odważnej rasy smoko-jaszczurek. Jednak ten specyficzny osobnik jest wyjątkowy. Zamiast podobnie jak reszta rasy skupiać się na sile on preferuje zabawę oraz bycie czymś w rodzaju maskotki. Nie oznacza to bynajmniej że jego umiejętności bitewne nie istnieją, ale sam jak preferuje bardziej ogrzewanie się na kanapie. Gdy zobaczył Viv chwilę po wykluciu z jajka zrozumiał ze jest to jego Mama. Obecnie za wszelką cenę chce zadowolić swoją mamę!


Swablu


Poziom: 30,5
Typ:
Ewolucja: Swablu->(33lvl)Altaria->(Mega Stone) Mega Altaria
Ataki: Peck, Growl, Astonish, Sing, Fury Attack, Dragon Rush, Safeguard, Mist, Round, Natural Gift, Take Down, Refresh
Charakter i historia: Pochodzi z wymiany u Ann. Swablu jest pokemonem który uwielbia śledzić wszystko co podejrzane i jest świetnym ninją. Prócz tego uwielbia pokazy a w walkach prezentuje swoją klasę i doskonałość. Swablu to typ lubiący słuchać opowiadań jak i pomocny co do innych pokemonów. Niemal zawsze milczy. Mocno przywiązal sie do Viviann.
Umiejętność: Cloud Nine - Zapobiega występowaniu zjawisk pogodowych i sprawia, że działające na polu bitwy zanikają.
Trzyma: -




Box | Konto bankowe

Galeria z trofeami





> Główne przedmioty<
>>>6 470$<<<

pokedex
lornetka
Ultraball x1
Pokeball x7



~ Prowiant ~
Kanapka z szynką x5
Jabłko x10
Woda mineralna 2l
Zwykła karma dla pokemonów 3kg




* Na wyparwy *
Śpiwór
Apteczka x2



^Pokazy^
Sukienka
Ubranko dla pokemona x2
Kolorowe piórko
Ozdobna pokrywka na pokeball (która sprawia że pokeball wygląda jak bańka mydlana)
nalepka na pokeball w kształcie błyskawicy



& Kopalnie, Jeziora &
Super wędka
Kilof



- Jagody -
Lum Berry x1
Rawst Berry x1
Pecha Berry x10
Woreczek na berry
Enigma Berry x14


) TM, HM i inne itemki (
Rain Dance
Scald
Dark Pulse


#Ewolucja#
Moon Shard
Leaf Stone

Dodatki
55 RC (spadek od Yuki [dostałam 100])
Wide Lens

Ostatnio zmieniony przez Viviann Malesci 2016-04-19, 16:52, w całości zmieniany 159 razy  
 
     
REKLAMA 

Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-10-13, 19:12   

Ostatnio zmieniony przez Yuki 2016-04-19, 16:52, w całości zmieniany 159 razy  
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-10-13, 19:12   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
_________________
 
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-11-12, 16:02   

Listopad 2015
Comiesięczny bonus z profesji +1 lvl dla larvesty
Comiesięczny bonus z wybraniem ataku (SignaBeam)

Grudzień 2015
Z profesji +1 dla Joltika (lvl 19)
Comiesięczny bonus z wybraniem ataku dla Carwanha (Mimic)

Styczeń 2016
Comiesięczny bonus z profesji +1 lvl dla Joltika (20 lvl)
Comiesięczny bonus z wybraniem ataku dla Seviper (/Assurance)

Luty 2016
Comiesięczny bonus z profesji +1 dla Larvesty
Comiesięczny bonus z wybraniem ataku dla Seviper (Iron Tail)

Marzec 2016
Comiesięczny bonus z profesji +1 dla Larvesty
Comiesięczny bonus z wybraniem ataku dla Swablu (Dragon Rush)



Inne:
+ 1 lvl dla Joltika i Larvesty (walka w przygodzie str. 4)
+ 4 lvl dla Larvesty (podanie 8 Enigm w przygodzie)
+ 4lvl dla Larvesty (4RC)
+ 1 lvl dla Larvesty (RC od Danteg na evencie u MG)
+5 lvl dla Larvesty (RC w konkursie)
+ 0,5 lvl dla Eevee (walka w przygodzie)
+ 2 lvl dla Fletchinder (walka w przygodzie)
+ 1 lvl dla Larvesty (walka w przygodzie)
+ 0,5 lvl dla Fletchinder, Joltika, Scatterbuga, Charmandera, Venonata i Venipede (mini-event)
+ 1 lvl dla Larvesty (mini-event [typ robaczy=0,5, typ ognisty=0,5=1lvl)
+ 1,5 dla Joltika (bitwa na arenie z Gwen)
+ 0,5 dla Larvesty (bitwa na arenie z Gwen)
+1,5 lvl dla Larvesty (event u MG Dante Aligieri)
+0,5 lvl dla każdego stworka z drużyny o typie dark, water i poison(mini-event)
+2,5 lvl dla Larvesty (bitwa w przygodzie)
+10 lvl dla Larvesty i Joltika (dla każdego po 10RC)
+5 lvl dla Fletchinder (5RC)
+20 lvl dla Swablu (20RC)
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


Ostatnio zmieniony przez Viviann Malesci 2016-04-15, 00:30, w całości zmieniany 19 razy  
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-11-12, 20:12   

~error~
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


Ostatnio zmieniony przez Viviann Malesci 2016-02-14, 17:11, w całości zmieniany 8 razy  
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-11-12, 20:24   

Nie rób nowych postów, tylko pisz wszystko w jednym/głównym. Czyli w tym 1 :C
Wydane pieniądze opisujesz w wątku z bankiem.
_________________
 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.