Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2016-01-03, 09:15
20.12.2015 - 02.01.2016
Autor Wiadomość
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2015-12-20, 21:47   

Rozwiązawszy całkiem przyjemne łamigłówki, ruszyłam na poszukiwanie pokemonów. Najbardziej interesowałby mnie Charmander, lecz oczy miałam otwarte i na inne ciekawe stworki. Niemniej jednak najlepiej byłoby chyba skierować się w stronę w miarę górzystego terenu, bowiem z tego co pamiętałam, taki właśnie preferowały moje wymarzone jaszczurki.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
REKLAMA 
You Have Failed This City

Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-20, 21:49   

 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-20, 21:49   

Po wejściu do strefy rozpocząłem swoje poszukiwania. Nie miałem dużych wymagań, jedynym czego pragnąłem był Beldum. Słyszałem że o tej porze roku dość często tutaj przesiadują. Udałem się więc w rejony odpowiednie dla tego gatunku pokemonów
_________________
 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2015-12-20, 22:03   

No jaka fajna nazwa safari.. Świąteczne. No dobrze, zobaczymy co mnie tutaj spotka. Szukam wszędzie, nie mam nic na celu acz nie pogardziłabym trawiastym albo robaczkiem. Przecież trzeba jakoś ten team powiększyć, no i przecież chciałabym założyć hodowlę więc od czegoś trzeba zacząć. Ruszam wyposażona jak zawsze w sportową torbę a w niej... a w niej parę niespodzianek.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-12-20, 22:04   

Muszę przyznać ze zdziwiło mnie to jak bardzo dystyngowana jest mała Snivy. Jej szybkie i dokładne ruchy pokazywały ze jest naprawdę inteligentna i bystra
- Wiesz że jestem podróżnikiem? Chciałbym zwiedzić cały świat i jeszcze więcej. Poznać nowych ludzi i pokemony. Doświadczyć wielu wyzwań, pojedynków, pokazów żeby kiedyś móc opowiadać o swoich wyczynach następnym pokoleniom. A co jest Pani marzeniem? - Zwróciłem się uprzejmie do Snivy nie przestając dosypywania jej jedzonka. Postarałem się delikatnie przysunąć do niej bliżej.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2015-12-20, 22:05   

Gwen: Kolejnym Pokemonem, jakie napotykasz, jest Aerodactyl (samiec).
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-20, 22:28   

Wchodzę do strefy. Zastanawiam się co tym razem mnie spotka. Po za tym ta strefa jest specjalna więc może mnie spotkać coś naprawdę fajnego. Może teraz jakiś wodny pokemon? Przydałby się. W każdym razie z uśmiechem na ustach i pewna siebie zmierzam w głąb tej ciekawej strefy. Rozglądam się bardzo uważnie. Musze bardzo uważnie wybierać. Starałam się nie robić gwałtownych ruchów by nie wypłoszyć stworka, ale staram się też by nie było czuć ode mnie żadnych złych intencji.
_________________
KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-12-20, 22:51   

Zaspany chłopak, odziany w ciepłą, idealną na chłodne temperatury stalowo-szarą bluzo-kurtkę, uprzednio zostawiwszy swój ekwipunek w szatni, stanął gotowy na poszukiwania pokemonów w nowej, Świątecznej Strefie. Czarnowłosy nieprzytomnym wzrokiem omiótł wzrokiem pierwsze połacie strefy, odgarniając przy tym niechlujnie opadającą na oczy grzywkę. Zagadki, które czekały przed wejściem to przybytku wydały mu się na początku trudne, jednak chwila ciszy i skupienia pozwoliły mu rozwiązać pierwsze w życiu sudoku; ze sucharami nie było większego problemu, bowiem sam nimi sypał jak z rękawa.
Jednak mimo to, zdecydowanie nie był to jego dzień - czuł się słabo i był markotny, ale nie mógł uniknąć komercyjnej atmosfery świąt - Harley ją po prostu uwielbiał.
Poprawiwszy kurtkę, upewniwszy się, że posiada zapas kul i smakołyków, czarnowłosy ruszył przed siebie, rozglądając się na wszystkie strony, coby nie przeoczyć żadnego Pokemona, który potencjalnie mógłby być jego. Jakimi chłopak istotami chłopak był zainteresowany? Mimo, że z zawodu jest medium i jego drużyna składa się w większości z umarłych stworzeń, teraz takowych nie poszukiwał. Miał również wątpliwości, czy mimo prószącego śniegu znajdzie jakieś roślinne lub robacze pokemony, albo czy pokemony natury ognistej nie pochowały się po kątach - ale spróbować nie zaszkodzi. Natomiast pokemony wróżki zawsze Harleya, ponieważ z charakteru i natury miał z nimi wiele wspólnego - Togepi i dziewczynka Ralts to pokemony, którymi chyba najbardziej jest zainteresowany. Przeglądając pokrótce wpisy z Pokedexa, w oko wpadły mu również Solrock, Lunatone, Roggenrola, Beldum, Solosis oraz Baltoy i Eevee - jedynie w formie matowej. Reszta jest do upolowania na zwykłych strefach, więc nie ma co sobie nimi zawracać czuprynę. W sumie to ciekawe, że chłopak zainteresowany jest kamiennymi typami, bo w sumie nigdy wcześniej nie był nimi zaciekawiony, ale najwyraźniej coś mu się już pod gęstym włosiem poprzepalało.
Ruszam w kierunku jaskini, gdzie będzie większa szansa na to, że spotkam jakieś kamienne typy.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-12-20, 23:14   

Alliana Charmander to nie był, ale też jaszczur. Powiedzmy... W każdym razie samiec Helioptile, Shiny

Dante Aligieri Szukałeś, szukałeś i znajszłeś- Shiny Beldum, sztuk raz.

Viviann Malesci Trawiasty lub robaczek... A może trawiasty robaczek? Co powiesz na samca Parasa?

Kail O ile do tej pory Snivy kryła się ze swymi odczuciami, tak teraz nie kryła zainteresowania. Chyba spodobała jej się koncepcja zwiedzania świata. Na pewno nie zaszkodzi o tym jej jeszcze poopowiadać.

Mirajane Wodnych stworków jest du dostatek, ale zależy czego się szuka ;P Tymczasem zauważasz samiczkę Mudkipa, shiny

Księciu: Masz rozmach, panie. To może na pocztek... Shiny Baltoy?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-12-20, 23:19   

Uśmiecham się jedynie pod nosem, bowiem Baltoy był na liście stworzeń, które mnie interesują, jednak jedynie w formie matowej. Idę dalej.
_________________
 
     
Dante Aligieri 
You Have Failed This City


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 443
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-12-20, 23:20   

Widząc pokemona delikatnie się uśmiechnąłem, zbliżyłem się ostrożnie do niego - No cześć Mały, co tam u ciebie - Odparłem wysypując trochę karmy na ziemię i odsuwając się w tył - Spokojnie, przybywam w pokojowych zamiarach patrz - Odparłem odkładając ball na ziemie - Nie należę do tych narwanych trenerów którzy żyją łapaniem jednego po drugim bez nici porozumienia. A coś przeczuwam że damy radę się dogadać prawda? - Spytałem pokemona delikatnie kucając by móc zrównać się z jego poziomem oka. Nie miałem zamiaru go wystraszyć, ba taki pokemon to skarb - Jestem Dante, Dante Aligieri - Dodałem spokojnie, miłym naturalnym głosem nie chcąc przerazić pokemona. Słyszałem czasem o strachliwych Beldumach ale wątpię by był to jeden z nich - Spokojnie, zjedź trochę karmy - Wspomniałem by starać się przełamać lody
_________________
 
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-12-20, 23:33   

Reakcja Snivy bardzo mnie ucieszyła, po cichu liczyłem że właśnie tak zareaguje.
- Aktualnie podróżuje po Kalos. Jest to rozległa kraina pełna łąk, lasów, zagajników ale także bagien, jezior czy rzek. Architektura wielu budynków naprawdę zapiera dech w piersiach ! Serio! Ponoć wystarczy tylko spojrzeć na pałac Parfum aby zakochać się w kunszcie jego projektu. Zawsze chciałem zwiedzić wszystkie te miejsca a teraz mam czas i chęci- Wyraźnie podekscytowany kontynułowałem opowiadanie o wspaniałości i różnorodności Kalos.
- A to dopiero początek koleżanko! Wyobraź sobie ile tajemnic muszą skrywać regiony w których jeszcze nie byłem ! Tyle tajemnic do odkrycia w obecnie znanych nam, ludziom ośmiu regionach! Gdybyśmy razem podróżowali jestem pewny że żadnej byśmy nie przegapili- Nadal powoli przysuwam się do Snivy.
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2015-12-21, 01:38   

Tak! Wreszcie on! Pojawił się jak znikąd, lecz czy był tym czego naprawdę pragnąłem? Nie byłem sam siebie pewien, ale trzeba było spróbować.
Skierowałem się powoli w jego stronę i uśmiechnąłem się.
- Hej malutki, jestem Jean i pochodzę z odległego regionu Kalos. Chciałbym cię tam ze sobą zabrać, bo myślę, że podróżując ze mną będziesz cudownym przyjacielem, który pomoże mi w wielu sytuacjach. Jak sądzisz, przyjaźń ze mną wchodzi w grę? Wiesz... Jeżeli nie chcesz za bardzo to nie zmuszam, ale proponuję tymczasową podróż ze mną, a jak nie to albo wrócisz tutaj, albo wypuszczę cię gdzieś w otwartym terenie, co o tym sądzisz? - nie poruszał się jakoś szybko, pokazywał się z dobrej strony, by Solosis się nie przestraszył... Miał nadzieję, że pokemon będzie chciał z nim podróżować. Rzucił pod koniec swojej mowy Saffari ballem i miał nadzieję.
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-12-21, 09:53   

Ja: Niet. Już mam Aerodactyla, i nawet samca. Tuptam dalej.

Księciu A tymczasem lata tu sobie Shiny Solrock...

Dante Aligieri Stworek przyjrzał ci się ciekawie, a potem nawet zbliżył i "obejrzał" cię oblatując dookoła. Ba, nawet na karmę się skusił. Widać trafiłeś na wyjątkowo łaskawego osobnika.

Kail Snivy nie ukrywała, że podoba jej się to co jej opowiadasz. Najwyraźniej typ podróżniczki. Nagle wskazała jednak łapką na ciebie. Czyżby chciała abyś jej opowiedział coś o sobie?

Elphias Toś zadziałał dość szybko. Maluch nawet niespecjalnie miał okazję lepiej cię poznać lub nawet przemyśleć twoją propozycję. Wzięty totalnie z zaskoczenia i nieświadomy niczego Solosis jak wylądował w Ballu, tak też w nim pozostał. Gratuluję i czekam na skan ;P
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2015-12-21, 10:31   

Patrzę na tego shiny i po chwili idę dalej. Moze bym złapała, ale gdyby nie był różowy. Najbardziej znienawidzony przeze mnie kolor. Może uda mi sie tutaj znaleźć Laprasa? najlepiej by było gdybym zobaczyła tutaj Totodile. Wtedy to bym była naprawdę zadowolona. Rozglądam się właśnie za nim. Najlepiej gdyby to był chłopak.
_________________
KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-12-21, 10:57   

Shiny Solrock znalazł się na mojej liście pożądanych pokemonów. Obserwuję go, próbuję rozczytać jego charakter i zachowanie. Nie podchodzę jeszcze, chociaż powoli zbliżam się w jego kierunku.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.