Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2015-01-05, 09:33
Strefa Świąteczna
Autor Wiadomość
Den 
Technofeak


Starter: Magnemite
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 226
Wysłany: 2014-12-25, 21:04   

Blondyn przez chwilę się zamyślił.
-Twarda sztuka. Muszę go mieć.-chłopak miał przed sobą coś, czego od dawna nie widział - wyzwanie. Na jego twarzy pojawił się lekki uśmiech, kiedy do głowy przyszedł mu pewien pomysł. Być może powinien to zrobić na samym początku i nie wiedzieć czemu, zwyczajnie zapomniał to zrobić.
-Mam ze sobą kilku moich podopiecznych, którzy zaręczą Ci, ze nie jest im ze mną źle. Mają wszystko, czego dusza zapragnie. Dobre jedzenie, odrobina adrenaliny podczas wspólnych treningów i nowe doświadczenia nabyte podczas walk. Do tego niezapomniane wrażenia podczas podróży po świecie i możliwość zobaczenia tylu ciekawych miejsc, jak choćby piękne plaże, czy morze zanikające za horyzontem. Nie chciałbyś zaznać tego wszystkiego? Wystarczy, że naciśniesz guzik, a dostaniesz to wszystko i jeszcze więcej.- chłopak wystawił jeszcze trochę karmy i Safariballa.
 
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Starter: Magnemite
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2014-12-26, 10:50   

_________________

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-12-26, 10:50   

Elltharis: Tak, ten raczek na pewno się wyróżniał. Kiedy do niego przemawiałeś, dalej ci się przypatrywał. A kiedy skończyłeś... po prostu na ciebie skoczył. Lekko drapiąc i łaskocząc swoimi odnóżami, wdrapał ci się na głowę. Ale chyba coś mu się nie spodobało bo zaraz zeskoczył ci na twarz i uszczypnął w nos. A to mała zaraza!

Den: No, teraz małżyk nie miał już zadnych oporów. Mlasnął jęzorem o Safariballa i pozwolił się pochwycić. Gratuluję i czekam na skan :)

Ja:
Wow. Takiej reakcji to ja się nie spodziewałam. Serio. No ale zaszłam już tak daleko...
- Co się stało? Chodzi ci o Safariballa, tak? Boisz się tej kulki? Nie ma czego się bać. wiesz to jest absolutnie bezpieczne, przysięgam na swój honor i co tylko w świecie. Zobacz, przypomina trochę małą zabawkę. Jak taka malutka piłeczka.- podniosłam z ziemi Safariballa i potłamsiłam w rękach, po podrzucałam... Chciałam pokazać małej, ze to absolutnie nieszkodliwe urządzenie.
- Hm, jak tak patrzę na ciebie to odnoszę wrażenie, że boisz się, że coś z niego wyskoczy. Nie bój się, nie wyskoczy. Teraz jest jeszcze pusty. Zaraz go otworzę i sama zobaczysz.
Nacisnęłam przycisk na Ballu i kulka rozpękła się ukazując swe puste wnętrze.
- Puściuteńki. Na prawdę nie ma się czego bać. Chyba, że obawiasz się czegoś innego. Wydaje ci się, że nie zmieścisz się do niego i może być ci ciasno? Nie będzie. Wiesz, w tych małych kulkach mieszczą się na prawdę duże pokemony i nigdy żadnemu nie stała się jakaś krzywda. Jeśli chcesz mogłabym ci pokazać jak działa taka kulka, co? Wypuściłabym na chwilkę jakiegoś z moich pokemonów. Zobaczyłabyś wtedy jak to wszystko działa- tak na własne oczy. Bo wiesz, trochę ciężko to wszystko wyjaśnić słowami. Najlepiej byłoby zobaczyć. O ile oczywiście chcesz coś takiego zobaczyć. Nie chcę cię zmuszać. Ale jeśli jesteś ciekawa, chętnie ci to zademonstruję.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2014-12-26, 15:20   

Nadeszła pora by i ona przyszła na świąteczne Safarii. Marzyło jej się złapać jakiegoś mrocznego lub lodowego pokemona.. Lecz i tak nie pogardzi zacnym stworem, który by się jej spodobał. Ruszyła więc przed siebie rozglądając się za stworzeniami, które przykułyby jej uwagę. A szukała dokładnie, i dokładnie rozglądała się po każdym krzaku, w końcu - nikt nie chciałby przegapić niesamowitego okazu.
_________________



 
  : :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-12-26, 17:31   

Gwen: Mała pokiwała twierdząco główką na propozycję, byś wypuściła jakiegoś ze swoich Pokemonów.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-12-26, 19:03   

Kuroiyuuki /A nie masz może jakiegoś wymarzonego poka? xD Co powiesz na samiczkę Shiny Snorunta?

Ja:
- W porządku. W takim razie przedstawię ci Perłę. To Dragonair więc jest dosyć spora. Wiesz, jesteśmy ze sobą bardzo zżyte, bo jest moim pierwszym pokemonem. Mam ją w zasadzie od jajka. W każdym razie nie musisz się jej bać- jest niesamowicie łagodna i prędzej zechce się z tobą bawić niż wyrządzić jakąś krzywdę. No, będzie tego mojego paplania. Przed tobą Perła.
Sięgnęłam po pokeball mojej starterki i wypuściłam ją. Cóż, skoro Chingling wiedziała, że wypuszczę jakiegoś pokemona nie powinna się wystraszyć. Przynajmniej nie za bardzo- w końcu była uprzedzona. Kiedy pojawiła się Perła pogładziłam ją po łuskach za jednym z jej pierzastych uszek. Bardzo to lubiła.
- A więc to jest właśnie Perła. Jak widzisz jest dużo większa od ciebie i bez problemu zmieściła się w swoim pokeballu. Teraz możesz też namacalnie zobaczyć jak wyglądają moi podopieczni. Perła jest zdrowa, zadbana i bardzo zadowolona. I tak samo jak ją traktuję wszystkie pokemony. A więc? To co teraz powiesz? Zechcesz pójść ze mną? Z nami?- ostatnie pytanie wypowiedziałam lekko obejmując swoją smoczycę. Byłam bardzo ciekawa decyzji Chingling.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2014-12-26, 19:13   

/Tak na początku to nawet o tym nie myślałam.. Ale się już namyśliłam

Shiny Snorunt była bardzo kuszącą propozycją, i jakiż to dylemat mnie.. Z chęcią pochwyciłabym i ją, jednak stwierdziłam, że nie jest to pokemon jakiego tak bardzo poszukuję. Dlatego też ruszyłam dalej rozglądając się za, nikim innym jak wilkiem z przenośną kosą nazywanym Absolem. Ten wilk, bardzo by się przydał, a poza tym lubię ten gatunek.. Dlatego więc, szłam przed siebie rozglądając się za tym pokemonem. Ominęłam więc samiczkę lodowego pokemona z gatunku Snorunt, no i jak było to wspomniane o wiele wiele wcześniej, ruszyłam dalej patrząc za wspomnianym wcześniej psowatym.
_________________



 
  : :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-12-27, 11:55   

Kuroiyuuki Uważnie się rozglądałaś i w pewnym momencie zauważyłaś na śniegu ślady łap. Świeże ślady łap. Zadowolona poszłaś wzdłuż nich, spodziewając się spotkać upragnionego Absola. Niestety, jeszcze nie tym razem. Na razie twoim oczom ukazał się samiec Shiny Houndoura
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-27, 15:13   

-Ej to łaskocze! Ej to bolało!- zareagował momentalnie.- Ładnie to tak skubać ludzi, hę? To było niegrzeczne.- sam chciał złapać pokemona i go zwyczajnie przetrzymać aby obejrzeć go dokładnie.- W sumie to łaskotek raczej na pewno nie masz pod tym pancerzem... no dobra czemuż użarł mnie w nochala? Życie Ci nie miłe?
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-12-27, 15:22   

Elltharis A Clauncher ze stoickim spokojem... ponownie cię uszczypnął. Dla odmiany w palca. Aczkolwiek odniosłeś wrażenie, że ciut lżej niż kiedy ściskał w szczypcach twój nos.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-12-27, 16:48   

Gwen: Samiczka po zapoznaniu się z Perłą szybko podjęła decyzję, dotykając wstążką (tą na głowie ;d) safariballa, który "wciągnął" ją do środka. Gratulacje! A teraz rób sobie skan, hihihi ;)
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2014-12-27, 18:25   

Shiny Houndour był kolejną kuszącą okazją. Znajdował się na mojej liście pożądanych pokemonów. Jednak postanowiłam sobie, że złapię Absola, nikogo innego, jak tylko niego. Dlatego więc z lekkimi wyrzutami sumienia minęłam ognistego psa w niebieskich barwach. Kolejne dylematy, w końcu był to już drugi napotkany stworek, którego chciałabym dorwać w swoje lepkie łapki.
Mimo wszystko szłam przed siebie patrząc jedynie za wilkiem z przenośną kosą doczepioną do głowy. Może i sprytnie ukrywa się w śnieżnych zaspach dzięki białemu futru, ale moje oczy powinny go w końcu wychwycić.
_________________



 
  : :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-12-27, 18:52   

Kuroiyuuki Prędzej czy później tak też się stanie. Tymczasem coś zaruszało siew zaspie nieopodal. Okazało się, że to tylko malutki Cubchoo, samczyk
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-27, 23:59   

-Ty mały szkodniku.- spojrzał na niego z rozbawieniem. Wziął w jedną rękę a druga sięgnął po Safari Balla.- Skoro wymieniliśmy się takimi a nie innymi uprzejmościami, to możemy współpracować, co nie?
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-12-28, 12:01   

Elltharis Trudno powiedzieć. Mały przyjrzał ci się zaciekawiony i nagle uszczypnął cię jeszcze raz. Ale dużo mocniej, tak że mimowolnie go puściłeś. Już myślałeś, ze da nogę, ale nie. Widać chciał na ziemię. Kiedy wyjąłeś Safariballa, wyraźnie się zaciekawił. Gdyby mówił, pewnie byłoby to coś w stylu: "A co tam masz? A co to jest?"
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Fabiano Le Cru 
Miedzianobrody władca flaszki


Starter: Oddish
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 03 Gru 2014
Posty: 45
Wysłany: 2014-12-28, 15:41   

Zobaczywszy Omanyta stwierdził że ludzie to jednak całkiem głupie stworzenia. Więc znalazł się ktoś kto w ten chłodny dzień siedział i czytał karteczki w Delibirdowym worze. Na swój sposób było to smutne, choć zapewne większość uznałaby to za miłe. Anyway roztrząsanie ludzkiej głupoty nie było akutalnie priorytetowym zadaniem Fabiano, który stanął właśnie na przeciw upragionego tentacla, którego można było złapać.-Sru do pokeballa a zmacasz więcej cycków niż dane ci to na tym Safari.-Obiecał unosząc kciuk do góry. Bo co może być celem życia pokemonów które wyglądem przypominają tentacle/Morskie ogórki/Maź? Oczywiście że sexual harassment. W każdym razie rzucił Omanytowi dwa kawałki poke karmy na zachęte. Rzucił by i pewnie jakiegoś świerszczyka ale nieopatrznie nie przwidział że właśnie dziś przyjdzie mu dyskutować z chodzącym rekwizytem bajek dla dorosłych.
_________________
Link do KP
Siergiej
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.