Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2015-09-27, 09:15
19.09.2015 - 26.09.2015
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-09-22, 08:44   

Maigre Stworek słuchał cię uważnie i przyglądał się zaciekawiony. W końcu nieśmiało kiwnął główką, ale najwyraźniej chciał posłuchać czegoś więcej.

wikkaz Co powiesz na samca Bulbasaura na 14lvl?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 109
Wysłany: 2015-09-22, 18:02   

 
     
Maigre 


Starter: Snorunt
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączyła: 30 Lip 2015
Posty: 109
Wysłany: 2015-09-22, 18:02   

- Bo, widzisz, nasz świat jest ogromny. Na tyle ogromny, że nawet ja, podróżując po świecie już od paru lat, mało widziałam, jak i mało o nim wiem. Pomyśl sobie, co on tam musi kryć - uśmiechnęłam się szeroko. - Pomimo tego, że ludzie starają się go poznać jak mogą, to i tak wiedzą o nim niewiele. Nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się, że to co poznała ludzkość to zaledwie namiastka tego, co skrywa w sobie świat. - Przechyliłam głowę, zerkając na niego z tym samym uśmiechem. - Nie chciałbyś sam się przekonać, jaki ten świat jest? - Wyciągnęłam nagle safariball z torby i położyłam obok niego. - Razem ze mną podróżuje jeszcze trójka pokemonów. Kolejno Houndour o imieniu Virus, który jest ze mną najdłużej, Fletchling Somnaire i Ralts Mallory, którzy pochodzą z Safari zupełnie tak, jak ty. Cały ten świat, te wszystkie góry, jeziora, lasy, czy nawet miasta pełne ludzi stoją otworem, czekając aż ktoś pozna ich wszystkie tajemnice. Pytanie tylko - czy to jest to, czego byś chciał? Wyruszyć w podróż, podczas której razem z nami spróbowałbyś je odkryć? - zapytałam w końcu, wskazując palcem na safariball i wypuszczając przy tym powietrze z płuc po tej całej przemowie. Nie zdziwiłabym się, gdyby Goomy miał jeszcze jakieś wątpliwości. W końcu mało co mnie znał, prawda? Gotowa byłam w razie konieczności zarzucić jakąś wypowiedzią, w której pokrótce przedstawiłabym samą siebie.
_________________
 
 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2015-09-22, 19:16   

Pokemon wsuwał jagody jakby widział je pierwszy raz! Tak samo z resztą ja, pierwszy raz widzę tak żarłoczne stworzenie, nawet ja gdy widzę słodycze nie rzucam się na nie jak ten słodki Mudkip na jagody!
Ucieszyłam się, widząc jak to słodkie stworzonko spogląda na mnie z ciekawością w oczach, ale i zaskoczeniem. Pewnie nie spodziewał się, że ktoś zechce go stąd zabrać.
- Wiesz.. Jesteś tak uroczy, że szkoda, żebyś tutaj zostawał. Dobrze wiem, że wolność to najpiękniejszy dar jaki istnieje. - oznajmiłam spoglądając w wodę, po czym spojrzałam na Mudkipa. - Ale jeśli dołączyłbyś do mnie, zobaczyłbyś kawałek świata.. Poznał całkiem nowe Pokemony.. Miałbyś możliwość zjedzenia różnego rodzaju jagód i innych przekąsek jakie byś chciał! - dodałam zaraz pełnym zachwytu głosem, starając się brzmieć jak najbardziej przekonująco.
- No i oczywiście najważniejszym punktem dla ciebie, będzie pewnie ta możliwość zjedzenia różnych smacznych rzeczy, co? Chcesz jeszcze trochę jagód?
_________________



 
  : :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-09-22, 19:30   

Maigre Goomy chwilę popatrzył na ciebie, rozejrzał się i... najzwyczajniej w świecie odpełzł sobie w siną dal. Najwyraźniej wielki świat zadziałał na niego odstraszająco. Trudno, może innym razem...

Kuroiyuuki Tak, zdecydowanie to żarłok, bo na kolejną propozycję z jagodami, bezceremonialnie władował ci się na kolana. Uroczy zwierz, nie?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2015-09-24, 18:03   

Najsłodsze zwierze tego świata i to bez wątpienia. Nie dość, że sam gatunek jest słodki, to jeszcze on jako jego przedstawiciel jest takim słodkim żarłokiem, że aż szkoda nie dać mu jedzonka.
Dlatego też z miłą chęcią dałam mu kolejną porcję, co by się zajadał dalej, skoro tak mu smakowało. Może będzie do doskonałym sposobem na przekonanie go do dołączenia do mnie?
- Wiesz słodziaku.. Jeśli zechcesz ze mną podróżować, będziesz miał zagwarantowaną niezłą wyżerkę każdego dnia. Każdego każdego! Bez wyjątku! - oznajmiłam, starając się go dalej przekonać. W tym momencie postanowiłam nie dawać mu już więcej jagód, chciałam by skupił się nieco bardziej na mojej propozycji niż na jedzeniu.
- Nie ukrywam, że na pewno zjesz wtedy o wiele więcej jagód i różnych innych pyszności, niż gdybyś siedział tutaj. I pieszczot też nie zabraknie.. - dodałam zaraz głaszcząc go po jego niebieskiej główce.
_________________



 
  : :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-09-24, 19:02   

Kuroiyuuki Kupiłaś go- Mudkip bez problemów dał się pochwycić. Gratuluję, czekam na skan, a na kolejne polowanie zapraszam w nowym Cyklu
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
wikkaz 


Starter: Snubbull
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączył: 29 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2015-09-25, 23:54   

Bulbasaur cóż za niesamowity pokemon. Świetnie, że taki wspaniały okaz spotkałem już na samym początku. Mam jednak niewiele czasu, więc muszę się postarać, aby przekonać go do przyłączenia się do mnie.
Podchodzę powoli do tego malucha i z uśmiechem na ustach wyciągam trochę karmy z plecaka. Zatrzymuję się jednak kawałek od niego i kucam, po czym wyciągam rękę z karmą w jego kierunku.
- Witaj Bulbasaur bardzo miło mi cię poznać. Wyglądasz na wspaniałego pokemona i z chęcią bym się z tobą zaprzyjaźnił. Powiedz nie jesteś może głodny. Mam dużo karmy i z chęcią cię poczęstuję. Możesz jeść ile chcesz. Nie krępuj się. - Mówię do pokemona i czekam na jego reakcję.
Jeśli nie będzie chciał podejść mówię.
- Możesz spokojnie sięgnąć po karmę swoimi pnączami. Ja się nie przestraszę a ty nie będziesz przynajmniej głodny. Nie musisz się mnie obawiać. Ja po prostu chcę cię poznać i się zaprzyjaźnić.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-09-26, 09:41   

wikkaz Najwyraźniej trafiłeś na odważny egzemplarz. Bulbasaur niespecjalnie się ciebie obawiał, a nawet podszedł nieco, karmy podjadł i przyglądał ci się ciekawie.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
wikkaz 


Starter: Snubbull
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączył: 29 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2015-09-26, 17:06   

- Widzę, że jesteś naprawdę odważny i nie boisz się ludzi. Bo bardzo dobrze o tobie świadczy. Z pewnością nie boisz się wyzwań. - Mówię do pokemona i wyjmuję ponownie trochę karmy i częstuję Bulbasaura. - Jedz ile tylko chcesz mam tego naprawdę dużo. - Dodaję po chwili z uśmiechem.
Przypatruję się pokemonowi, kiedy ten będzie jadł, po czym odzywam się.
- Cieszę się, że cię spotkałem. Jesteś naprawdę fascynującym pokemonem. Byłbym zaszczycony gdybyś dołączył do mnie. Moglibyśmy wspólnie wiele osiągnąć. Jestem początkującym trenerem i koordynatorem i bardzo chciałbym toczyć u twego boku walki o odznaki i wstążki. Wiem, że z pewnością świetnie byśmy się zgrali. Może nie chcesz opuszczać strefy jednak pomyśl ile ciekawych przygód może cię spotkać, jeśli zdecydujesz się do mnie dołączyć. Walki, pokazy różne pokemony, które tutaj nie występują. Wspaniałe jedzenie i możliwość ciągłego rozwoju. To wszystko jest na wyciągnięcie ręki. Mam nadzieję, że zdecydujesz się do mnie dołączyć. Będziemy dobrymi przyjaciółmi a z pewnością moje pokemony od razu cię polubią tak jak ja. - Wygłaszam sporą mowę, aby przekonać pokemona do dołączenia do mojej drużyny.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-09-26, 17:22   

wikkaz Konkretny pokemon + konkretny trener = konkretny przebieg polowania. Bulbasaur nie namyślał się zbyt długo i pozwolił się pochwycić. Gratuluję, czekam na skan i zapraszam na kolejne polowania w nowym cyklu :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-09-27, 09:15   

Zamykam
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.