Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
KP Viestun
Autor Wiadomość
Viestun


Starter: Koffing
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 19 Kwi 2015
Posty: 8
Wysłany: 2015-04-19, 18:03   KP Viestun

Imię/imiona: Egbard
Nazwisko: Chandler
[img]LINK DO OBRAZKA WYGLĄDU POSTACI[/img]
Data urodzenia: 6 luty, 1996
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Team: Ćwirćwirki (ĆĆ)
Partner/partnerka: girlfriend Bianca (w separacji), przyjaciel Gringo
Opis charakteru: Zimny, nie lubi okazywać emocji, dlatego nie lubi się kłócić albo spierać. Nie lubi dużego towarzystwa, najlepiej czuje się sam. Ogólnie umie się zachować, jest dosyć mądry, ale w krytycznych sytuacjach krew nie dopływa mu do mózgu. Nie dużo się odzywa, zawsze jest łagodny, jak się denerwuje to raz, ale porządnie i potem znów zbiera w sobie emocje nie ukazując ich. Taki wulkan emocjonalny. Szybko traci motywację, ale drzemie w nim chęć poznawania świata i uczenia się, ale ma słomiany zapał. Poglądy: próbuje jakieś mieć, ale pierw chce mieć wiedzę i rozeznanie w świecie.
Opis wyglądu: 170 cm, krępawy, waży z 80 kg, nie jest jakimś play boyem, nie ma powodzenia u dziewczyn, ma brodę, dosyc długie lekko kręcone włosy w kolorze ciemnego blondu. Oczy niebieskie. Jak nie może zrobić sobie operacji plastycznej, to chociaż elegancko się ubiera. Chodzi w niebieskiej, albo białej koszuli, a gdy jest jakakolwiek okazja, to chodzi w czarnym, poważnym garniturze.
Historia: Nie ma żadnej porażającej historii. Pochodziłem ze średnio zamożnej rodziny, bez rodzeństwa. Chodziłem do normalnej szkoły, po ukończeniu dorabiałem jako sprzedawca hotdogów i hamburgerów w jakimś fast-foodzie. Moja szkolna ksywa, to Eg, albo Jajo. Mam kolegów, z którymi utrzymywałem kontakt, niektórzy interesowali się pokemonami mniej lub bardziej. Za wszystko zabieram się z moimi rówieśnikami, a to za jakąś robotę, a to za rekreację lub inne rozrywki. Moim najlepszym przyjacielem jest niezbyt przebiegły, ale koleżeński Grin, który jest w moim wieku i mówią na niego 'Gringo'. Razem siedzieliśmy w jednej ławce, no i Gringo mieszka niedaleko mnie. Gringo nie lubi pokemonów, jedynym pokemonem, jakiego lubi jest jego Growlithe, z którym się bawi w bumerang i cały czas mu towarzyszy. Za dawnych lat, zawsze wykorzystywałem to, że Growlithe słucha się tylko Gringo, i podpuszczałem go, żeby kazał swemu pupilkowi ziać ogniem w uczniów i z powodzeniem. Jedyne do czego się nadawałem jako trener, to do namawiania pokemonów do przemocy lub robienia czegoś śmiesznego. W końcu wraz z Gringo poznaliśmy kilku nowych uczniów w szkole, którzy też mieli pokemony, i jedna z nich nazywała się Bianca. Dosyć ładna, czarnowłosa dziewczyna, która miała dwa pokemony: Pikachu i Koffinga. Jako jedna z nowych uczennic doszła do klasy ze mną i Gringo. Miała koleżankę, o wiele ładniejszą i mądrzejszą - Natalię, i chciałem do niej zarywać, ale nie bezpośrednio, po prostu popisując się swoimi wygłupami i tym jak bardzo potrafię kogoś rozśmieszać. Ale dziewczę było zbyt mądre i poza tym kręciło się koło niej kilku normalnych typów. Moje żałosne próby zalotów okazały się widoczne Biance, z którą się zaprzyjaźniłem do tego stopnia, że postanowiła, że pożyczy mi Koffinga, żebym miał swojego pokemona i nie kierował nim, przez kogoś. Dla mnie to był szok i czułem się bardzo niezręcznie z Koffingiem i tak zostało do teraz, ale za to Koffing i Bianca mnie polubili.
Potem okazało się, że Natalia wraz z Biancą i jakimiś klasowymi playboyami zakładają własny klub trenerów pokemonów w poszczególnych typach i chcą sobie wyruszyć w świat by zdobywać odznaki. Klub nazywa się 'Króliki'. Ja wtedy poczułem, że jest szansa, że coś ciekawego się w moim życiu wydarzy. Chociaż w sumie nie było aż tak źle, no bo mamę i tatę kochałem i zawsze mnie wspierali, i chcieli mi wskazać jakąś drogę, ale ja zawsze chciałem sam wszystko robić bez ich ingerencji i miałem na nich takiego małego focha, ale mimo wszystko ich kochałem.
Dostrzegłem, że mogę w końcu zaimponować tej Natalii i coś osiągnąć na jej oczach, więc liczyłem na to, że mnie przyjmie do klubu. Oczywiście chciałem zostawić Gringo, ciężko mi to przyszło, ale swojego przyjaciela bym w tym nie widział. No ale do klubu nie zostałem przyjęty, zostałem wręcz wyśmiany przez wszystkich (oprócz Bianci) i się zdenerwowałem i nerwy wyładowałem na Koffingu, któremu kazałem zaatakować tych playboyów. Pogrążyłem się jeszcze bardziej, zabrała mnie policja, i narobiłem wstydu rodzicom. Jednak byłem niepełnoletni, więc mnie nie przymknęli, a Koffinga zabrała Bianca. Postanowiłem, że założę klub z Gringo, który będzie się nazywać Ćwir Ćwirki. Zacząłem spotykać się z Biancą, która dała mi z powrotem Koffinga, i zaczęliśmy coś do siebie czuć i staliśmy się z czasem parą. Byłem z tego zadowolony i dumny i w końcu dostrzegłem, że ta kobieta się mną interesuje. No i teraz mam swój Team, który składa się z dwóch osób, czyli mnie i Gringo, no i mam swoją dziewczynę w szeregach 'wrogiego' teamu, i teraz moim celem jest śledzenie ich i w ostateczności wyprzedzenie ich. Biancę oczywiście bardzo lubię bo jest ładna i miła oraz czuję się z nią dobrze w związku, dopóki nie dostrzegła, że chodzi mi o ambicję i chcę ją wykorzystać. Pokłóciliśmy się i obecnie jesteśmy w separacji. Ale Koffinga mam.

Rodzina: Mój ojciec to zwykły szarak, który pracuje sobie jako elektryk i nie interesuje się pokemonami. Matka to domowa gospodyni, która nigdzie nie pracuje, tylko zajmuje się domem. Imię ojca i matki to Manuel i Greta. Mam wujków i ciocie, ale to może zostawię pole do popisu MG, który może wrzucić jakiś wątek z nimi. Z perspektywy postaci niech to wygląda na to, że ja znałem resztę rodziny, ale tak rzadko się z nimi spotykam, że nawet nie odczuwam ich nieobecności.

Pokemony:
Koffing 5 lvl

Płeć:
Imię: Koffa
Ewolucja: Koffing (35 lvl.) -> Weezing
Charakter i Historia: Koffinga dostałem od Bianci, która chciała obudzić we mnie zainteresowanie pokemonami, oraz chciała, by zajął się pokemonem sam. Moje relacje z Koffingiem były sztuczne na początku, ale potem mnie polubił i widział we mnie mentora. Koffing nie jest zbyt inteligentny, i każde polecenie traktuje jako rzecz wyższa. Nie ma wstydu.
Umiejętności: Levitate - Ataki typu ziemnego oraz zdolność "Arena Trap" są powstrzymywane. Nautralizuje efekty ruchu Spikes.
Trzymany przedmiot: ---

Box | Konto bankowe

Galeria z trofeami

Zawartość plecaka:
- 5000$
- pokedex
- 5 pokeball
Ostatnio zmieniony przez Viestun 2015-04-22, 10:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
  :
     
REKLAMA 

Starter: Koffing
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-04-20, 10:40   

Ostatnio zmieniony przez Did 2015-04-22, 10:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
  :
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-04-20, 10:40   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
Yuki mi pozwoliła
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.