Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Daisy7
2014-09-28, 11:48
Crystal
Autor Wiadomość
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 10:35   Crystal

Jako, że wczoraj powstał flejm "z niczego", a kilka osób zarzuciło Crystalowi złą atmosferę, powstał ten wątek - tutaj możemy określić, ile osób uważa, że faktycznie dzieje się coś złego, jakie są tego przyczyny i jak temu zaradzić. Drugą sprawą jest (wg. niektórych) monotonia i brak nowych rzeczy - więc zróbmy z tego również temat zbiorczy na propozycje, dzięki którym życie Crystala zostałoby urozmaicone.

(Moim zdaniem to histeryzowanie, ale okej ;x)
_________________





  :
     
REKLAMA 

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 11:58   

  :
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 11:58   

Mniemam ze owe kłótnie powstały dzięki osobom które odeszły z forum. Z czego 3 z nich, bo nie pamiętam czy było więcej, to z tego co mi wiadomo, z własnej winy. I tu od razu leci flejm jakoby zua atmosfera na Crystalu.

Czy faktycznie zła? Nie. Zwyczajnie nie macie na co zwalić winę i tak narzekacie. Na Crystalu nie dzieje się nic złego z mojego punktu widzenia, ot tylko parę osób na forum piszczy jak zapinane, małe dziewczynki ściągająć swoją uwage w ten sposób.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 12:25   

To, że odeszło parę osób nie znaczy, iż forum upada.
Co z tego, że starzy graczy przestali grać? Jak będą chcieli, to wrócą.
Crystal trwa 3 lata. W tym czasie było mnóstwo odejść i powrotów. Jakoś nikt tak nie panikował wtedy. Następstwem odejść starych graczy jest to, że przychodzą nowi.
Atmosfera na każdym forum jest inna. Nie ma co na siłę zmieniać jej, a nawet jeśli coś zrobicie, to za kilka dni będzie tak samo. Gdyby nasza atmosfera głównie na chacie, bo to o niego chodzi, a nie o forum, była rzeczywiście taka zła, to by ludzie nie włazili na ten chat. Jest też sb, na którym jest spokojniej. Nie ma co przesadzać, bo jakichś tłumów w uciekaniu z forum nie widzę. Jest tak, samo, jak przez ostatnie lata. Na innych forach też tak jest i jakoś nikt nie płacze, żyją i grają dalej.
_________________
 
  :
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 12:25   

Po pierwsze, nikt nie histeryzuje. Ja i Loca po prostu zwróciliśmy uwagę na coś, co nas trapi, ale oczywiście ktoś tutaj musi odwracać kota ogonem, żeby postawić na swoim. Loca już powiedziała, że napisze jakąś listę, chyba z pomysłami, więc na ten moment nie ma nawet o czym za bardzo gadać. I przypominam, że to nie ja wczoraj zacząłem skakać do czyjegoś gardła na chatango.
_________________
 
 
     
Fokstrot 


Starter: Munchlax
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 113
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 282
Skąd: Teheran
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 12:46   

Zgadzam się z postulatem Dafika i Locy. Nie najlepiej dzieje się w państwie Crystalowym. Po pierwsze, mam czasem wrażenie, że poniektórzy zaczynają tu tworzyć jakieś zamknięte społczeństwo aka forumową szlachtę, a cała reszta jest zepchnięta na dalszy plan - i nie mam tu na myśli sytuacji w samej grze, gdzie wszyscy rzekomo mają równe szanse(No i faktycznie mają, chociaż wystarczy spojrzeć na różnicę między starymi wymiataczami, a nowymi), ale o relacje międzyużytnikowe. Cholernie mi się aktualna sytuacja nie podoba - i do tego póki co ograniczę moje zdanie, nie wnikając w szczegóły. Jak przejdziemy do konkretów to może rozwinę. :o
_________________

Idzie szarość, ciągle przypomina mi
Że kiedyś chciałem coś, a już tego nie trzeba mi
Ciągle mało, coraz więcej mniej
Twego ciała coraz bardziej nie trzeba mi

Więc idź tam, gdzie chcesz, nie mówiąc nic
I wróć, kiedy przyjdzie czas
Może to tylko kilka dni
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 13:37   

A ja poczekam na te "pomysły" od egkhem: Loci i Dafiara. Którzy swoją drogą ostatnimi czasy własnie tworzą taką a nie inną negatywną atmosferę o której mowa. I tak, jeśli to was zaskoczy, nie ma mnie na Crystalu ostatnimi czasy własnie przez was. :>
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 13:38   

Owszem, siebie nie usprawiedliwiam, bo wiem, jaki jestem. Ale kiedy niby Loca zrobiła coś, co mogłoby sprawić, żeby ludzie przestali wchodzić na forum? .-.
_________________
 
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 13:40   

To jaki bezmyślny pierdolnik robicie mimo tego ze niektore kwestie powinny być zamknięte, nie rozstrząsane, no... po prostu. A zamiast tego, temat jest ciągniety jak smród po skarpetkach. Łatwo mówić Crystal be i fu, zanim się nie podejdzie sceptycznie do swoich działań.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Czaki 


Starter: Espurr
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 29
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 53
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2014-09-27, 13:44   

Jako w miarę świeża osoba na forum nie widze tutaj żadnej złej atmosfery. To że ostatnio parę osób poodchodziło głównie z ich winy, nie znaczy że jest tu jakoś niewiadomo jak źle. Nie rozumiem po co ten temat powstał.

Elltharis napisał/a:
Czy faktycznie zła? Nie. Zwyczajnie nie macie na co zwalić winę i tak narzekacie. Na Crystalu nie dzieje się nic złego z mojego punktu widzenia, ot tylko parę osób na forum piszczy jak zapinane, małe dziewczynki ściągająć swoją uwage w ten sposób.


10/10

Yuki napisał/a:
Co z tego, że starzy graczy przestali grać? Jak będą chcieli, to wrócą.
Crystal trwa 3 lata. W tym czasie było mnóstwo odejść i powrotów. Jakoś nikt tak nie panikował wtedy. Następstwem odejść starych graczy jest to, że przychodzą nowi.


Zgadzam się.

Yuki napisał/a:
Gdyby nasza atmosfera głównie na chacie, bo to o niego chodzi, a nie o forum, była rzeczywiście taka zła, to by ludzie nie włazili na ten chat.


Według mnie atmosfera na czacie jest cały czas dobra, póki ktoś nie zacznie płakać/rzucać się od tak jak ryba wyjęta z wody/być chamski lub niemiły co do innych użytkowników na czacie. Mimo że czasami czuję się trochę wyalienowany z czatu, bo jestem nowy/specyficzny, bardzo dobrzę mi się spędza czas na czacie i forum.

Skromne, mało znaczące zdanie od Konia.
_________________


ALL HAIL TROUPPLE KING !
 
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 13:46   

Clessu, ja naprawdę nie rozumiem, dlaczego tak bardzo przeszkadza wam wszystkim fakt, że ja, Loca, Feli i nie tylko widzimy na forum jakiś problem, który chcemy rozwiązać? Jakoś żadne z nas się nie rzuca z flejmami i wyzywaniem, a wy właśnie to robicie. Nie da się na spokojnie?
_________________
 
 
     
BlueCat 
Azul Blue


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 259
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-09-27, 13:49   

Jestem tutaj ledwie miesiąc, nie mam zbytnio więc porównania jak było kiedyś, ale nie wydaje mi się, żeby jakoś źle było.

btw. Próbowałem zaproponować nowy event, ale nikt nie odpisuje ;_;
_________________

 
  :
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 14:02   

Da się na spokojnie. Ja stwierdzam fakty, a wy udziwniony, samolubny własny punkt widzenia. Narazie wypowiadają się osoby które nie widzą problemu ale oczywiście wasza spółka widzi problem. Przypadek? No tak jakby nie. Do Loci nigdy szacunku nie miałem i mieć nie będe miał, bo nie jest osobą która jest budowniczym forum. Do Feliza akurat mam szacunek i to ogromny i akurat jego wysłucham z ciekawością, bo wiem, że na pewno ma coś mądrego do powiedzenia. Ty zaś Daf ostatnimi czasy się staczasz i to nieubłagalnie, zarzucająć prawie każdemu winę a nie widząc jej w sobie.

Tak jak pisałem. Bardzo chętnie zobacze te wasze wypunktowanie i propozycję, bo chce wiedziec ile w tym prawdy i z czego mogę się autentycznie śmiać.

I tak, jestem bezczelnie szczery.

I PS: Nie przeszkadza nam, tylko mi, odnośnie tego jak królewsko chcecie się panoszyć.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 14:06   

Hah XD My chcemy się królewsko panoszyć? Jak na razie to ja widzę jedną królową na forum i na pewno nie jestem nią ja albo Loca. I wygląda na to, że dla ciebie warci są tylko ludzie, którzy są na forum od początku. Trochę takie hermetyczne to podejście.
_________________
 
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-27, 14:09   

Daf jak mogą być dla mnie warci jedynie ludzie od samego początku, skoro ja sam nie jestem od początku? mam szacunek do ludzi, którzy budują dobrą atmosferę i nastrój na forum oraz wiele innych czynników. W loce tego nie widziałem od kiedy tu jestem. Zatem co Ty mi tu chrzanisz o hermetycznym podejsciu?
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-09-27, 14:12   

Dafiar napisał/a:
Hah XD My chcemy się królewsko panoszyć? Jak na razie to ja widzę jedną królową na forum i na pewno nie jestem nią ja albo Loca. I wygląda na to, że dla ciebie warci są tylko ludzie, którzy są na forum od początku. Trochę takie hermetyczne to podejście.

Czemu mi wygląda to na to, że Daf zaprzecza właśnie postowi Ella, który imo stwierdził, że nie tylko ludzie będący od początku forum są ważni? Przecież sam napisał, że Locy nie do końca uważa za kompetentnego rozmówcę pomimo faktu, iż jest na Crystalu dłużej niż ja, natomiast Feliza, który jest z nami dopiero od aaf z miłą chęcią wysłucha ;<

Osobiście mi też aktualna atmosfera na forum nie odpowiada. Nie, żeby coś, ale odkąd tu siedzę, nie było jeszcze naboru na MG, żeby się ktoś nie zgłosił, co jest dla mnie o wiele za dziwne. Ludzie odchodzą (zastanawiam się, dlaczego - Soru odeszła, bo straciła MG, Drag, bo się posprzeczali na chatango, Tośka chyba też zniknęła przez jakąś sprzeczkę na chatango)... nie wiem, czemu, ale wydaje mi się, że może zamknięcie na jakiś czas czatu coś pomoże?
...do diabła, nie wiem, co może pomóc ;-;
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.