Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Sala Sądowa
Autor Wiadomość
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-13, 14:17   

Nie robię sobie jaj... Napisałem tutaj poważnie, a ty tego tak nie traktujesz D:

No to skoro chciała coś sprawdzić, to mogła się najpierw spytać, czy może mnie zbanować. A nie zrobiła to bez uprzedzenia i jeszcze później się śmiała, że nie widać tego, co piszę -.- No i mogła zdjąć ograniczenie od razu, a nie jak się dobijałem i pisałem, a ona nic..
_________________
 
     
REKLAMA 

Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-13, 14:33   

 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-13, 14:33   

Jaki to byłby experyment, gdybym zdjęła ci bana/mute/czy czym to to jest, zanim byś nawalał postami, których nie widać xD To miało sprawdzić, czy będzie widać twoje dobijanie, dlatego miałeś sie dobijać, a jakbym zdjęła od razu, to by to sensu nie miało. I nadal nikt z was się nie określił dokładnie, ani ty ani loca. Czy jak piszecie to widać wszystko łącznie z waszymi postami, czy jakbyście byli sami na chacie. Panda i tak ci zdjęła potem, nawet 5 minut nie minęło, co najwyżej 2.
_________________
 
  :
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-12-13, 15:09   

W ogóle. Loca napisała przecież, że pisze, ale jej posty się nie pokazują -.- Już po Loci wiedziałaś, że nie widać postów zbanowanego.
A ty sama pisałaś, że ja pisałem i nic nie widać, więc?
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-12-13, 20:10   


*jeszcze raz stuka młotkiem, by oznajmić, że jak sędzia powie, że KONIEC tzn. że KONIEC W TEJ SPRAWIE i werdykt nie uległ zmianie*
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-04-19, 23:08   

Nick osoby oskarżonej: Did, Daisy

Co zrobił/a + dowód: Dowodów nie będzie zbyt wiele ani nic z tych rzeczy. Dlaczego? Ponieważ sama nasza adminka w rozmowie między Kyuu przyznaje się otwarcie do tego, że Did oszukiwał. O co sprawa się rozchodzi? O forumowe zmiany, które w większości nie są aż tak potrzebne, gdyby Did nie przeginał ze swoimi możliwościami.
Jak wiadomo Did zdrowo sobie zarobił na forum pieniążków. Byłoby z tym wszystko piękne i ładne, gdyby nie fakt, że nadużywał przywilejów za ogródek. Tak Did, twoje nabijanie XXX grządków za staż MG nie umknął mojej uwadze. I na litość boską, nie każ mi tu czytać w wyjaśnieniach, że boże mój, Ty nie wiedziałeś jak to działa, bo nie zostało to dokładnie sprecyzowane. Ile godzin siedzisz na forum? W grom. Ilu ludzi masz na forum którzy posiadają te grządki tak jak powinni? Całkiem sporo. A mimo wszystko, po XXX czasu nie raczyłeś ani zapytać żadnego MG, ani dwóch adminek, z czego jedna Ci prowadzi. Chcesz mi wmówić, że przez cały czas żyłeś w błogiej nieświadomości i nie potrafiłeś otworzyć gęby do ludzi by się zapytać oto? Marna wymówka. Polskie prawo nie uwzględnia czegoś takiego jak zwolnienie z kary, bo nie wiedziałeś jakie jest prawo. Oczywiście całe tysiące tych brudno zarobionych pieniędzy rozrzucałeś między innymi graczami, którzy robili Ci skany pokemonów. Czy choćby jeden złamany grosz tego co nakradłeś, został zwrócony? Pewnie nawet nie wpadłeś na taki pomysł, bo przecież po co. Nawet Daisy Ciebie kryje zaślepiona gorzej niż kret. O Twojej brudnej robocie wie również Yuki, która zamiast zgłosić komuś problem, siedzi cicho i michę cieszy. Pomijam fakt, że nawet nie raczyłeś mieć jakiś wybitnych wątpliwości do działania premii MG, tylko po prostu sobie machnąłeś tak długo póki Daisy nie zrobiła nalotu. Najciekawsze jest to, że teraz nie ma hsitorii edycji w jego ogródku, nawet Kyuu nie ma na to wglądu. Dlaczego? Bo sama mu pokasowałaś wszystko tak aby miał czyste konto, nieładnie.

Cytat:
Daisy: 7. Nagrody za MG
Aktualnie: 2 miesiące - dodatkowa grządka w Ogródku
4 miesiące - +10% szans w powodzeniu chwytania stworka w Safari
6 miesięcy - +10% szans w powodzeniu sadzenia krzaków w Ogrodzie
8 miesięcy - przy wypłatach: 7$ za linijkę, 150$ za skan
10 miesięcy - jednorazowa 50% zniżka przy zakupach w sklepie
12 miesięcy - jeden dowolny Pokemon (prócz legend i mega) na poziomie 100
Zmiana: Jednorazowa nagroda jest tylko za 10 miesięcy i 12, a więc co 2 miechy MG mają dodatkową grządkę w ogródku (odkryłam źródło bogactwa Dida) + to samo za 6 miesięcy i za 4 w sumie też. Jestem za tym, by wszystkie nagrody były jednorazowe oprócz za 8 miesięcy, no bo to akurat głupie by było, że tylko raz masz większa wypłatę :P

Cytat:
Kyuu: Co do 7. to Did zwyczajnie oszukiwał c: wszystkie te bonusy są jednorazowo i na stałe, czyli powinien dostać po dwóch miesiącach jedną grządkę na stałe, nie co dwa miesiące kolejną. Czyli jak wytrzyma dwa miesiące to dostaje grządkę, jak wytrzyma 4 to w dalszym ciągu ma jedną grządkę i dodatkowo 10% szans na schwytanie pokemona w safari, po 8 miesiącach jedna grządka, 10% szans na łapanie, 10% szans na sadzenie i podwyższona wypłata, a nie 4 dodatkowe grządki, 20% szans na łapanie itd ;x


I tu się pojawia dziwna sprawa. Dlaczego nasza kochana Pani Admin, nie ukarała należycie Dida? Ach, do tego jeszcze dojdziemy.


Kolejna sprawa. Na forum panuje zasada odnośnie nie wprowadzania fakemonów. Są jasno określone jakie mogą być i koniec. Ale zaraz, zaraz! Ale ze o co chodzi? Spółka Did i Daisy uderzają ponownie. Ja rozumiem, że graczom zabroniłaś nowych stworków na forum i mają dostęp do unikatowych ale zaraz, zaraz czemu niektóre poki Dida są zwyczajnie ewidentnie nowym pokiem? Omijasz własne zasady by dogodzić własnemu graczowi. Oczywiście, że nie da się nowej ewolucjii Evee na forum, lepiej wybrać arta, ładnie go nazwać Dragon Glaceon dla przykładu i wuala. Gracz ma nowego unikatowego pokemona, ktory w zasadzie powinien być fakemonem NIEDOSTĘPNYM NA FORUM. Ma nawet pokemony będące najzwyczajniej w świecie hybrydami istniejących, oczywiście też ładnie nazwane. Ładnie to tak omijać własne zasady Pani Admin? I nie, nie piszę tego bo mu tego zazdroszczę, zwyczajnie drażni mnie fakt Daisy, ze robisz z tego forum własną piaskownice bazujących na zasadach z pupy wzięte. Skoro tworzysz zasady, trzymaj się ich do jasnej cholery jako wzór. Skoro Ty modyfikujesz sobie wszystko jak chcesz tak aby okrążyć zasady bo są niesprecyzowane zbyt dokładnie i pozwalasz na takie cyrki, to zanim się obejrzysz forum poleci na łeb i szyje.
Następna sprawa. Nagle zapanowała moda na „grożenie” warnami. Jak do jasnej cholery do tego doszło, by karać warnem osobę za byle pierdołę <na którą zresztą się nie zgadzałem> mając pod nosem oszustów i kanciarzy? Interesująca polityka. Do warnów za przykładowy brak odpisów Daisy, to Ty się garniesz niczym kat, a kiedy dochodzi do poważnych problemów na forum, starasz się je zatuszować i pozamiatać pod dywanik by być fajną! Nie Daisy, w taki sposób szacunku nie pozyskasz. Nie obchodzi mnie fakt, czy będziesz musiała się tłumaczyć komuś z czegoś, ani to, ze musisz dać warna Didowi. Widzisz, ze ewidentnie jest łamany regulamin i to z dziką premedytacją, to czemu uciekasz od odpowiedzialności? Czyżby na Crystalu zawitało totalne kolesiostwo na modłę naszych polityków? Did przez cały czas nie ma warna, ba, on za swoje akty głupoty, powinien dostać bana na zbity pysk i papa. Jak dla mnie to on w tym momencie nie różni się niczym od Johna. John przynajmniej miał jaja powiedzieć komuś wprost, a Ty? Ty udajesz niewiniątko starając się umknąć przed spojrzeniem każdego.
Kolejna sprawa Daisy. To miło, że zmieniasz forum i w ogóle. Szkoda tylko, iż większość Twoich nowych zasad które widziałem, nie dotknie starych graczy, tylko nowych. Tak bardzo chcesz nowych zachęcać do gry na forum? Na którym wszystko zmieniasz i ograniczasz, bo Did szasta na prawo i lewo czym się da? Dlaczego całe forum ma cierpieć na jakieś zmiany głównie przez niego, bo nie potrafisz go kontrolować? To Twój gracz.


Przykład tego jak bardzo każesz gracza warnem, kiedy w magiczny sposób oszukuje sobie w banku na prawie milion forumowej waluty. Jak do cholery można się tak pomylić i dodać prawie milion? Did, Ty idź na polityka, załatasz dziurę budżetową z kosmosu.




Cytat:
17:35:31 Zanate: W ogóle zaczęłam się zastanawiać nad tym i wydaje mi się, że powinno się dawać jakieś kary za kombinatorstwo i oszukiwanie... bo w tej chwili głównie Did wynajduje sobie sposoby na omijanie jakichś ustalonych reguł i zasad i je wykorzystuje, jakby to jakoś mocno karać to może by się nauczyli nie kombinować
19:59:47 Daisy: niby tak, ale zgaduję, że od razu wtedy będzie fala pytań "a co jest zaliczane do kombinatorstwa?" a potem jak dostanie taka osoba karę za coś co uznamy za kombinatorstwo to "ale nie wiedziałem, że to jest komibantorstwo"
20:00:46 Zanate: po prostu jak robią coś co nie wiedzą jak działa a mogą dopytać, przy czym czerpią z tego korzyści
20:00:57 Zanate: "nieznajomość zasad nie zwalnia z ich przestrzegania"


Kiedy to zrobił/a: Notoryczne oszukiwanie, kantowanie, udawanie niedoinformowanego niewiniątka, kolesiostwo i krętactwa.

Czego wymagam? Sprawiedliwości. Bana Didowi w trybie natychmiastowym oraz zwolnienie Daisy ze stanowiska admina. Dlaczego? Klarownie widać, że aktualny admin ma w głębokim poważaniu własne zasady. Daisy, jeśli masz choć odrobinkę honoru i szacunku do siebie, powinnaś sama zrezygnować z admina.
Yuki też powinna dostać po uszach, za cieszenie michy zamiast zgłoszenia i nagłośnienia sprawy. No ale po co, ręka rękę myje, czyż nie?
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-04-19, 23:12   

1. Dodałem 1 grządkę za MG.
2. To Unique. W czym ci przeszkadza inny wgląd poka, gdy używam go tylko w przygodzie?
3. Dostałem za to karę. Jestem tylko człowiek i mogę się pomylić. Dla twojej wiadomości, nigdy nie schodziłem poniżej 1kk, więc nigdy nie użyłem tego błędu. - czyt miałem warna, ale go odpracowałem, kotku. + odjąłem ten błąd

http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?t=287 WIDZISZ 1?

http://www.pokemon-crysta...time-vt3032.htm - stary ogródek

~ pozdrawiam
_________________
Ostatnio zmieniony przez Did 2015-04-19, 23:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-04-19, 23:19   

1. A co mnie obchodzi ile sobie dodałeś? Zyskiwales z tego tytulu kase? Zyskiwales. Oddales zyskana kase na poczet rekomensaty za oszustwo? Nie. Z czym do ludzi?
2. Tez mi unikatowy pokemon ktory w ogole nie przypomina domyslnie pokemona ktorym powinien być.
3. Kare? Niby jaka? Ja ciagle widze ze masz czyste konto.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-04-19, 23:22   

czytaj mój edit, co do powyższych odpowiedzi, śmiecham. Pięciu modów sprawdzało mi ogródek, pozdrawiam ~
_________________
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-04-19, 23:44   

A co do tych unikatowych poków, swoją drogą coś mi się przypomniało. Miało być ich ograniczenie maks 2 na gracza, czemu Did masz ich duzo wiecej :>?
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-04-19, 23:48   

FAKEMON Z POZA DEXU - maks 2
Unique jest bez ograniczenia ;D
_________________
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-04-19, 23:51   

Ten pok ktorego dałem jest ewidentnie krzyzówka dwoch roznych poków, tworząc całkowicie nowego... co jest równoznaczne z tym, że jest to fake, a nie unikatowy.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2015-04-20, 07:20   

Logika Clessa mnie powala - zdejmijmy ze stolka jedynego admina, ktory jeszcze wchodzi na forum (uprzedzajac - nie, nie mam nic do Kyuu).
Od razu z góry przepraszam za bledy, ale niewygodne toto jest (i tak lepsze od androida :P)
1. Z tego, co wiem, to Gwen też sobie dodawała bonus za ogródki, a jakoś jej łba nie ukręcasz. Zresztą sprawa bonusu za MG została uregulowana przez ostatnie zmiany. Poza tym - co ma Dais do ogródków? Wiele razy powtarzała, że ona się na tym nie zna, a modem od ogródków jest w końcu Did i od czasu rezygnacji Kyuu jakoś nikt inny się do tego nie pali.
2. Z tym się zgadzam. Była sytuacja, że Did na chatango omawiał z Yuki, że zrobi sobie jakiegoś unique z obrazkiem digimona pingwina. Dais wtedy nie było i mogę chyba całkowicie powiedzieć, że proceder unique-fakemonow to robota Dida i Yuki - w końcu Did zawsze mówi, że zczitowal sobie jakiegoś unique z wymian.
3. Tu też się zgadzam, że Dais czasem jest poblazliwa, ale co na to poradzic.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-04-20, 08:42   

Owszem, była taka sytuacja, ale zaprzestałem jego tworzenia i nie mam zamiaru go tworzyć. Dla Clessa, który nie wierzy mi i mówi mi, że robię to wszystko, bowiem brakuje mi gruntu pod nogami, well.

2015-03-23, 18:19 - data napisania postu w wymianach. Za trzy dni mija miesiąc i nic.

+ Oficjalna definicja unique poka na forum - Pokemony Unique są bardzo wyjątkowe i zazwyczaj trudne w zdobyciu. Zawsze różnią się wyglądem od swojej naturalnej wersji, a czasami zmianie podlegają także statystyki, typ, dodatkowe ataki itp.

Wyliczyłem, że posiadam 15 unique pokemonów + 2, mające tylko dodatek do nazwy. (posiadane z wymian/mogłem zrobić drobny błąd) (zdobywałem około 1.6% fakemona na dzień, licząc 3 pełne lata, w tym rok przestępny)

Na trzy lata mojej gry, to nie jest to kolosalna liczba i chyba nikomu nie wadzi.

Zaś fakemon, to raczej zupełnie odrębny pokemon, który posiada wygląd/moveset/ability/pochodzenie/linie ewolucji, stworzoną przez danego autora/danych autorów. Moje unique posiadają tylko inny wygląd, reszta danych brana jest z oficjalnej strony o pokemonach serebii.net <--- reklama

Reasumując, to znaczących dowodów na moją osobę, nie masz(albo wcale ich nie masz). Następnym razem... lepiej się przygotuj. Słowo przeciw słowu, to nadal słowo przeciw słowu, a gusta i światopogląd, mamy inne.

Z mojej strony dodam jeszcze, że kiedyś również posiadałeś unique poka. Chyba był to zubat w skórze tej legendy z Y.

Spis treści - Dodałem w życiu tylko jedną grządkę za MG, Lu to potwierdzi/Raczej nie złamałem regulaminu w sprawie unique. Poza tym, robiłem to publicznie, a nie po kryjomu/Poniosłem za to karę, ale jeśli chcesz, to mogę popracować jeszcze na rzecz forum. Korona z głowy mi nie spadnie.

To tyle. Skończyłem ten temat. Wybacz, ale zadania z funkcji są ciekawsze, aniżeli twoje problemy, nader "życiowe".
_________________
 
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2015-04-20, 13:21   

Postanowiłem, że też zbiorę głos, chociaż teoretycznie spór mnie nie dotyczy. Starałem się zrozumieć dokładnie o co w tym wszystkich chodzi, jaki cel i czym jest sedno sprawy. Ciężko sprecyzować. Na pierwszy rzut oka, ktoś z graczy stwierdza, że ktoś inny oszukuje i postanawia to zgłosić, bo ma prawo, a nawet obowiązek. Jest mu jednak mało i żąda obalenia admina, zbanowania gracza, przywrócenia dawnych zasad, [...]. Że co?!
Starałem się zrozumieć. Na prawdę, ale ciężko mi pojąć by tak gwałtowne uczucia mógł w kimś wywołać fakt, że ktoś oszukuje w swojej grze online, wymyślonej, nie prawdziwej. W której tak na prawdę tylko on czerpie korzyści. Tym bardziej ciężko mi to zrozumieć, gdyż widzę nick tego gracza. Człowiek, którego bądźmy szczerzy, ale ludzie na forum znają z a) nicku b) fotografii, którą Yuki co jakiś czas wrzuca na chatango c) flejmów na czatango. Zachodziłem w głowę, o co może chodzić takiej osobie, którą jak widać życie na forum obchodzi tyle co nic. Jedyne co przychodzi mi do czysta złośliwość, zazdrość albo/i problemy emocjonalne. Kiedy jednak wyszło, że gdzieś za tym wszystkim czai się Kyuu, też mnie to nawet nie zdziwiło.
Ale, ale. Spójrzmy na argumenty. Did zchitował w ogródku, ktoś wiedział, ktoś nie, nikogo to nie interesuje. Na prawdę, zapytajmy dowolną osobę na forum, czy dla niej to taka tragedia, że Did źle zrozumiał, czy nawet zrobił to z premedytacją i miał w banku o 800k więcej to odpowiedź będzie jedna - a co mnie obchodzi Did? Lub jeśli się było modem w ogródku to odpowiedź brzmi - jeśli zdobędzie jeszcze jedną grządkę to zacznę strzelać. I znów pytanie, skoro ludzie, którzy bywają na forum dzień w dzień, grają po kilka odpisów dziennie mają to gdzieś, to o co chodzi? Zresztą sprawa została wyjaśniona, wszyscy rzucili się do pomocy, naprawili ogródek Didowi, pomogli mu z bankiem, warna dostał, odpracował, zdawałoby się po sprawie. Jednak nie. I niech nikt nie mówi, że Did chituje, bo potrzebuje pieniędzy, bo zależy mu by mieć miliony $. I pewnie dlatego rozdaje pieniądze na prawo i lewo ilekroć ktoś go o nie poprosi - i uprzedzając, nie daje ich tylko osobom, które lubi, bo kilka nowicjuszy też dostało jakiś gratis.
Sprawa fake'ów i unique. Tutaj już w ogóle nie rozumiem o co się kłócimy? Fake to pokemon, który ma własna linię ataków, ewolucji, czasem inny typ, umiejętność. A co z tego, że Venomoth Dida wygląda jak Zubat? Nadal pozostaje Venomothem - ma jego ataki, typ, staty. Kogo obchodzi wygląd? Szczególnie, że pokemony unique nie mogą zostać użyte poza przygodą. Więc jaki problem? Niech ma sobie i cały box unique, jeśli ma taką ochotę, a jego MG chce mu je dać. Czy aby nasza przygoda nie należy do nas i naszego MG? Nie wyobrażam sobie, żeby ktoś przyszedł do mnie kiedyś i powiedział mi, że nie mogę dać tego albo tego swojemu graczowi.
Jednak wisienką na torcie jak dla mnie jest atak na Dais - bądźmy szczerzy - atak w Dida jest tak na prawdę atakiem w Dais, by odebrać jej admina i przejąć forum. Serio? SERIO?! Ktoś chce zabrać forum jego twórcy? Śmieszne. I kto zostanie adminem? Kyuu? Ell? Równie adekwatna do tego osoba do której wszyscy pałają miłością równie wielką? To forum DAIS. Jej plac zabaw, jej reguły, jej strona, jej decyzje, JEJ! I niech sobie oszukuje, wychwala jakiegoś usera, nic nam do tego, może. Nie, źle to ująłem, inaczej. Jeśli masz problem z tym jak funkcjonuje Crystal albo z samą adminką jest przecież jedno proste wyjście - odejdź. Nikt nie będzie płakał, rwał włosów. Po co się denerwować albo denerwować innych, którzy mają to gdzieś.
Nie zrozumiecie mnie źle, bo lubię Dais, ale ludzie mają rację, że czasem jej decyzje są nienajlepsze. Zgadzam się, że kiedy przychodzi do wlepienia warna za słowo na k, to jest pierwsza, a kiedy przychodzi zadziałać w poważnej sprawie to następuje pełna ignorancja. Ale przypominam, że w przypadku Dida to nic w porównaniu z tym jak broniła Kyuu, kiedy ta sobie jawnie obrażała Shuu czy Dafa, a mimo to była tą najlepszą. Była dokładnie ta sama sytuacja. Były dowody, każdy miał screeny, a pomimo tego Dais stanęła po stronie Kyuu co skończyło się tym, że Shuu została nazwana g***niarą, a Daf chorym psychicznie. I przepraszam, czy Kyuu ma warna za obrażanie? Nie? No właśnie. A teraz ta obraza, że opuściła forum, bo wrócili Daf i Shuu? Bardzo dojrzale i na temat. Jestem pewien, że po tej akcji Dais wyciągnie wnioski i następnym razem nie będzie się starała być tą dobrą, mediatorką i w momencie, w którym ktoś będzie się rzucał jak ryba bez wody pomimo słabych argumentów, zostanie grzecznie poproszony o opuszczenie tego hmm ... okropnego miejsca, w którym szczerzy się nepotyzm i korupcja. Każdy lubi kogoś bardziej, kogoś mniej, ale czasem trzeba się wznieść ponad to.
Podsumowując. Did został ukarany, odpracował. Dais jest adminem, ma prawo robić co chcę. Nie podoba ci się to, odejdź. Jestem na forum już jakiś czas i chyba żadna decyzja admina nie skrzywdziła żadnego gracza. Wszystko jej poddawane dyskusji i choć czasem zmiany nie są najlepsze, koniec końców to nie demokracja.
Zapomniałbym wspomnieć o Yuki. Jest winna, bo nie powiedziała? Czy Kyuu nie zrobiła tego samego? Wiedziała, ale nie powiedziała? Jaka jest prawda? Wcześniej miała to głęboko w czterech literach. Teraz pewnie też, ale przecież co jest lepszego niż flejm na forum, do którego i tak się nie ma ochoty wracać, bo się jest zbyt lubianym? Dlatego nie rozumiem tego ataku? Każdy zna dobrze Yuki - nie ma rzeczy, która by jej umknęła, a jednak nie widzę, by prowadziła bloga/dziennik/stronę, by informować wszystkich o wszystkim. Poza tym z tego co wiem, ona jest modem w ogródku, więc małą ją powinno obchodzić co się tam dzieje.
Powiem więc tak. Cała ta sytuacja jest jedną, wielką farsą. Zaczynając już od tego, skąd atak pochodzi, kto nim nakierował, kończąc na osobie atakowanej. Bo jeśli ktokolwiek myśli, że to forum pociągnie, kiedy odejdzie Dais - a za nią założę się 99% forum to się grubo myli. Po co więc niszczyć forum? Prywatna vandetta? Nuda? Did, Dais, żal mi tylko, że strzeliło akurat w was, ale kto wie czy to koniec, czy nie wyjdą kolejne oszustwa po latach. Proponuję nawet założyć osobny temat do tego, nazwijcie go "Dlaczego ja, zerwane więzi i trudne sprawy", a w opisie "Cold Case". Bo przecież każdy za na tym forum kogoś, kto edytował KP choć nie powinien.

Proszę możecie mnie hejcić. Nie potrafiłem się jednak powstrzymać, by napisać co myślę.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2015-04-20, 13:41   

moja odpowiedź na postulat Ella odnośnie zdjęcie z Dais stanowiska Admina ---> https://www.youtube.com/watch?v=yuEl3-JVA7o bardzo śmiechowe było na początku i prawie spadłem z krzesła, ale serio...kazać komuś zejść z tego stanowiska, bo nie chce podchodzić do spraw gwałtownie? To równie dobrze żądam, by zdjęto Kyuu ze stanowiska admina, bo nic nie robi na forum, ale to kompletnie nic. Fakt, to że Daisy trochę zbagatelizowała sprawę jest nie na miejscu i nie w porządku, lecz to co z tym zrobi, jest kwestią tylko i wyłącznie jej sumienia. Tym bardziej, że jeśli chodzi o ten bank, to powiedziała Didowi, że może albo dostać warna, albo odjąć tę sumę, lecz jakoś w tym SS od Ella tego nie było, przypadek...nie sondze ;o. Co do samego Dida, to co zrobił jest rzeczywiście nie w porządku, lecz żaden człowiek jest nieomylny i ludzie uczą się na błędach. Poprawił wszystko, przeprosił, dostał warna, więc co jeszcze? Zliczujmy go wraz z Daisy7? To w takim razie też trzeba Yuki, bo o wszystkim wiedziała i nie zapominajmy o Kyuu, bo ona TAKŻE WIEDZIAŁA, lecz nie zechciała się ruszyć, bo ją pewna dwójka userów denerwowała(*macha do Shuu i Dafa* hejooo), to fajnie, w takim razie PBF by nie istniały, bo nie ma możliwości, by lubić wszystkie osoby i, żeby nie istniał ktoś, kto by denerwował innego. Nazywajmy rzeczy po imieniu, Kyuu po prostu nie miała ochoty się bawić, a to wszystko był tylko pretekst by nie wchodzić. Takie moje zdanie [*]
_________________
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.