Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy pokedex
Autor Wiadomość
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-19, 20:50   

Soru napisał/a:
Jak co? A to przepraszam jest forum fakemonów czy pokemonów?
Co do ograniczeń myślę, że te zaproponowane przez Chmurka są najbardziej do zaakceptowania.
To ma być cholera dodatek, a nie podstawa do gry.

Gracz ma prawo decydować, co chce łapać, a co nie. Jeśli godzimy się na takie stworki i nakładamy na nie odpowiednie założenia, to dodatkowe ograniczanie ich ilości jest zwyczajnie chamstwem ze strony ludzi z postawą psa ogrodnika - "ja nie skorzystam, ale inni też niech mają to ograniczone". Jeśli postanowię łapać tylko i wyłącznie trawiaste stworki, to kto mi tego zabroni? Dopóki i ja i MG się na to godzimy, to nikt nie powinien wcinać się w to, co mam w KP, jeżeli nie używam tego poza przygodą.
Coś takiego wygląda na "okej, niech będą, ale niech ich nie będzie widać". Albo w jedną, albo w drugą, jeśli godzimy się na ich występowanie, to godzimy się też z tym, że się pojawią. Nie rozumiem takiego zamiatania pod dywan czegoś, co sami chcemy. A już tym bardziej dziwi mnie to, że akurat Tobie to przeszkadza, skoro wchodzisz na forum od przypadku do przypadku :)
_________________





  :
     
REKLAMA 

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 53
Wysłany: 2014-08-19, 21:21   

  :
     
Czaki 


Starter: Espurr
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 29
Dołączył: 11 Sie 2014
Posty: 53
Skąd: Jarocin
Wysłany: 2014-08-19, 21:21   

Według mnie, jeżeli to ma być tylko między MG a graczem, to całkiem spoko, dlaczego nie ? Jaką to komu robi różnice co się dzieje w czyjejś przygodzie, skoro to jest tylko między dwójką wyżej wymienionych ? Co do wymian między nimi, myślę że jeżeli MG obu graczy się zgodzą, to czemu nie ? Tak samo co do wkładania ich do Daycare i płacenia za exp, jeżeli będą takie same ograniczenia, jak na zwykłe pokemony to też co za różnica, tak samo rozmnażanie, bo przecież Fakemony dużo się nie różnią od zwykłych pokemonów... Walki. Zwykłe Pokemony vs Fakemony, jeżeli oboje graczę się godzą to tez jak najbardziej, a co do konkursów jednak bym się ograniczył do samych Poków... Albo rozdzielić konkursy, pokazy itd, na Pokemonowe i Fakemonowe. A w sprawie ograniczeń jestem takiego zdania jak Yuki, bo zanim wszystkie się złapie to trochę potrwa. ^^

Takie skromne moje zdanie na ten temat C:
_________________


ALL HAIL TROUPPLE KING !
 
 
     
Layla 


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączyła: 16 Lip 2014
Posty: 411
Wysłany: 2014-08-19, 21:23   

Chmurek napisał/a:
Ograniczenie.
Wydaje mi się sensowne zrobić takowe - bo dziwne by było gdyby gracz miał 15 faków i 1 poka. I na pewno nie można mieć fake na startera. Myślę, że ograniczenie mogłoby być na zasadzie musisz posiadać 5 pokemonów na jednego fakemona? Co sądzicie? Dzięki temu można kontrolować ich przyrost :)

Wybacz Chmurku, ale to dość nieprzemyślane ograniczenie. Przecież ludzie sprzedają też pokemony, dają je komu w prezencie itd. Dajmy na to, że gracz ma 5 poków i jednego fake'a. Nagle chce sprzedać swojego Magikarpa. Nagle zostają mu 4 pokemony. Co z fake'm. Ma go oddać, bo nie posiada 5 poków? ;x
Co do walk. Też jestem za tym, aby fake'i występowały w tych user vs. user. Jeżeli obie strony się zgodzą, to nie widzę problemu.
Wymiany. U Ann jestem temu przeciwna. Tak jak Chmurek zauważył, gracz mógłby za plecami MG naskrobać całkiem pokaźną grupkę tych poków. Chociaż fake za fake'a wydaje się całkiem rozsądne. No bo skąd user weźmie fakemona u MG, który ich nie wprowadza? No ale to byłoby znowu trochę nie fair. W końcu gracz, którego MG nie toleruje fake'ów byłby jeszcze bardziej "torturowany" ich widokiem w innych miejscach, niż poza przygodą.
DC. Tutaj spawa z trenowaniem bardzo prosta. Jestem na tak. Co do breedu, tak jak zauważyła Kyuu. Przecież na tej stronie są podane i Egg Group i Egg Moves. Więc dlaczego nie mieszać w breedzie fake'a i poka, skoro spełniają wszystkie warunki? Pokemon z jaja dzedziczy gatunek po samicy, poki muszą mieć ten sam Egg Group i w breedzie musi być samiec i samica. Dlaczego utrudniać to i dzielić? Chociaż fakt, mógłby się zrobić za duży przyrost tych fake'ów.
_________________
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-08-20, 01:13   

Jezus maria... Ja już wolę szóstą generację niż coś takiego:







Jak się coś takiego na forum pojawi, to ja się chyba zaszyję w swoich dziale i dziale Dais i nigdzie indziej nie będę wyglądał. To jest ohydne i tyle. Mam pieprzone 719 zwykłych Pokemonów, a wam jeszcze mało? Nie mówiąc już o tym, że nawet ich nazwy brzmią tragicznie. Eunerka, czy jakiś inny shit. Jeszcze zgodziłbym się na 10, 20, może 50 Fakemonów, ale 229? No was chyba pogrzało...
_________________
 
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2014-08-20, 06:55   

Dafu, spokojnie ._.
W każdej generacji są poki, które są no... niefajne. Według nie których pierwsze geny są słabe, według innych te ostatnie i każdy Ci może tu walnąć po kilka poków z każdej geny, które mu się nie podobają. A ten 1 i 3 pok co dałeś to są nawet fajne xD
Ale no dobra. Nikt Cię nie zmusza do posiadania tych poków, ani do wprowadzania ich w dziale. Nie zobaczysz ich w żadnych turniejach, ani nigdzie, ani jako nagrody. Więc w ogóle nie będą Ci przeszkadzać :E
_________________
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-20, 07:01   

Wybrał sobie te gorsze pokemony z pokedexu... xD
Ej. Orangutao jest akurat dobry. I nazwa też w porządku, nie wiem czego się czepiasz.
Nie walczysz w walkach na piękno? Nie, żeby statystyki, spis ataków, umki też sie liczyły w opisie pokemona.
I przepraszam bardzo, w normalnym pokedexie też jest full brzydkich poków i jakoś mamy je wprowadzone i ludki łapą.
I kto powiedział, że ludzie będą je łapać masowo?
Zacznijmy od tego, że nikt nie będzie machał ci pod nosem swoim boxem czy KP.
Te pokemony będą widoczne tylko w przygodach.
Warunki i regulamin będzie po coś tworzony, a administratorki oraz modzi będą pilnować, żeby ludzie się go trzymali.

A ostatni Volcoalder jest dobry w defensywie ;-; Jego podstawowa forma Rocano jest urocza. Nie mówiąc już o jedynce. To też jest sweet.

Nie wiem co ci kurna to przeszkadza. Będziesz namiętnie czytał przygody ludzi, którzy załatwią sobie te poki?

Ten Fake Dex to dodatek. Oddzielenie od tamtego starego. I tak nie będziemy łapać wszystkich :<

I nie 229 tylko 215. Legend nie licz, bo one w ogóle nie będą wprowadzone.
Bo ty gadasz, że na forum sie pojawi. Gdzie? Warunki ogarnąłeś?
Walki między graczem w arenie walk nie możesz zakazać i nikt ci nie każe włazić do postów/tematów gdzie będą fakemony.

Pogrzało mnie. :<
Masz pan w odpowiedzi na te "brzydkie" pokemony.



_________________
 
  :
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-20, 07:33   

Daf, spokojnie, spokojnie, oddychaj. Wymagania są dość ostre, bo tylko i jedynie w przygodzie i to jeśli Twój MG się na to zgodzi. Jeśli nie Ty nie wykazujesz chęci, to myślisz, że ktoś Ci to wrzuci? To definitywnie dodatek do aktualnych pokemonów, co również możliwość szerszej zabawy wśród MG który chcą dać coś więcej niż tradycyjne pokemony <np ja>. Walki miedzy graczami i tak potrzbeują obustronnej zgody na to czy te poki wejdą czy nie. Zatem serio, nie masz co się przejmować. Poza tym bądźmy szczerzy, tak jakby w normlanych pokach nie było brzydulixów. :P
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Elphias 


Starter: Bagon
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 435
Wysłany: 2014-08-20, 07:54   

Ehh... I teraz zastanawiam się, w czym jest tu logika. Weźmy taką piękną Rayquaze, zmieńmy jej spritea i już mamy zaciętych wrogów ;-; Pok ten sam, tylko po operacji plastycznej, zaś ludzie mówią nie.

Przecież patrzy się najpierw w statystyki, później w ataczki, a wygląd ma się w d... nosie. Tak jak mi za żadne skarby nie podoba się Bagon, ale chce go mieć, bo jest silny i ma silną ewolucję. Tak samo Trapinch, Beldum i wiele innych z nowszych, lub starszych gen. Ten Fakedex jest naprawdę porządnie zrobiony, a dla świadomości osób, którym nie podoba się wygląd. Nie każdy ma zdolności Sugimoriego
_________________

"Żyj z całych sił i uśmiechaj się do ludzi... Bo nie jesteś sam!"
 
 
     
Soru 
Gay Master


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lip 2014
Posty: 101
Skąd: z czeluści zapomnienia
Wysłany: 2014-08-20, 09:34   

Kyuubi napisał/a:
A już tym bardziej dziwi mnie to, że akurat Tobie to przeszkadza, skoro wchodzisz na forum od przypadku do przypadku :)


Pojedź po mnie bardziej jeszcze : D
Rzeczywiście, to sprawia, ze nie mam prawa mieć odmiennej opinii na dany temat.
I tak - każdy ma prawo łapać co chce, ale dalej Fakemony mają być dodatkiem, a nie podstawą.
Sama bym chciała jakiegoś więc nie trafiłaś ze swoim strzałem, że jestem psem ogrodnika.
Po prostu nie chcę zalewu Fakemonów nad normalne poki. Czy to tak ciężko zrozumieć? Nie mam nic przeciwko śmiesznym eventowym stworkom itp, ale nie ma zasady, że ludzie posiadają tylko takie, prawda?
Wszystko jest dla ludzi, ale nie przeginajmy. Nic w nadmiarze nie jest dobre : P
_________________



Avatar & obrazek postaci by http://sashamya.deviantart.com/
 
 
     
kowalt 


Starter: Honedge
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 236
Skąd: Polska
Wysłany: 2014-08-20, 10:35   

kowiemu się nie podoba mieszanie twórczości fanów z oryginałem.

Ale.

Jako że jest to po pierwsze nieobowiązkowe i zależne od widzimisię graczy/MGie i występuje tylko i wyłącznie w przygodach to ...

To czy MGie nie powinien mieć kompletnej dowolności? W sumie jest panem swojego działu. Niech nie ogranicza się tylko do jednego Dexu ale też do innych tworów jeśli mu się podobają. Bądź co bądź te stworki nawet nie wyjdą z tego działu.
_________________
 
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-20, 10:38   

No dlatego zawziecie walcze oto by moc wstawiac wiecej fakemonow, no o kurde, kogo to powinno obchodzic skoro to jest miedzy mną a graczem zakaldajac xD?
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2014-08-20, 12:55   

Propozcyja:
Zrobić nowe KP i spechalnych MG. *taki mini dział*
Od przygód Fakemoniastych, w ten sposób będziemy mięli Fakemony na forum i nie będzie zamieszania. Jak ktoś będzie chciał, to się zapisze. :x

Ale jestem też za ogólnym przygodowym wprowadzeniem Fejkemonów:
http://capx.wikia.com/wiki/Soakoth
Ja cem tego leniwca. D:
_________________
  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-20, 13:01   

Dragg. Po cholere nowy dział specjalnie. I dot ego szukać MG, skoro możemy u swoich mieć. I każdy woli mieć fakemony w swoich KP.
_________________
 
  :
     
Draggy 
The Sloth is real.


Starter: Toge(3.141)
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 291
Skąd: wiesz, że nie wiem?
Wysłany: 2014-08-20, 13:20   

Yuki, po cholerę robić zamieszanie? Jak już to po prostu dajmy je jak zwykłe Pokemony, albo nie dawajmy ich wcale. Bo to jakoś nie ma sensu. A co do innych fakemonów- będzie chaos. Zostawmy te i to powinno nam na razie wystarczyć, na Crystalu jest wystarczająco dużo atrakcji.
_________________
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-20, 13:31   

Soru uwierz, że jakbym chciała po Tobie jechać, to bym to zrobiła w o wiele bardziej wyrafinowany sposób i czepiłabym się czegoś innego ;)


Dragg, nowy dział nie xD po co?
Daf, ja rozumiem, że Tobie się to nie podoba. Ja rozumiem i szanuję, ale weź pod uwagę to, że propozycja już przeszła, a dopracowywane są jedynie szczegóły i tupanie nóżką "jak to przejdzie, to ja się schowam" w niczym nie pomoże, robi niepotrzebne zamieszanie i wystawia Ci tylko złe świadectwo, bo to zachowanie dziecka.
Fakemony pojawią się głównie w przygodach, a i to za zgodą i MG, i gracza. To już ogranicza pulę ludzi, którzy na nie trafią. Do tego nie możesz ich użyć w żadnych eventach ani walkach poza przygodą (chyba, że za wyraźną zgodą przeciwnika), co ogranicza Ci ich widok do absolutnego minimum. Więc w czym widzisz problem? Rzeczy dostępne tylko w przygodach są na forum od dawna, przyszedł czas na ich zalegalizowanie pod pewnymi warunkami.
A to, że trzy stworki są brzydkie? Popatrz na takiego Klinklanga. Popatrz na Feebasa. Popatrz na Garbodora. Na nie przecież też leciały niesamowite hejty, a są.
Niedawno na grupie facebookowej ktoś mówił boooodajże o Mega Salamence (albo Slowbro?) że powinien być wrzucony do zbanowanego tieru za sam swój wygląd. Ludzie wyśmiali go wtedy, że powinien w ogóle stworzyć system w którym brzydkie pokemony są banowane i można używać tylko ładnych. Widzisz analogię? Widzisz w tym jakąkolwiek logikę? Ja nie.
_________________





  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.