Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy pokedex
Autor Wiadomość
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-16, 21:11   Nowy pokedex

Za pośrednictwem BlueCat dostaliśmy się na stronę gry zwanej Pokemon Sage.
Jest ona tworzona przez tysiące ludzi z 4chana. Jeśli chodzi o pozwolenie użycia ich, to mamy zgodę BlueCat, który brał udział w tworzeniu tego.
http://capx.wikia.com/wiki/CAPX_Wiki Oto link

Patrząc na pokemony oraz pokedex, można stwierdzić, iż jest bardzo dopracowany, zrobiony jakby w stylu nintendo.
http://capx.wikia.com/wiki/Pok%C3%A9dex

Startery
Foliat, pokemon ptak typu trawiastego.
Kidling, ognisty kozioł
Aguade, wodny smok.

Tak. tak. Fakemony to są, jak niektórzy zwą, ale popaczcie, że zrobione jak te nasze normalne.
http://capx.wikia.com/wiki/Foliat
Statystyki mają, ataki według lvl, ewolucje, na co podatne, na co dobre itp. Sprite i normalne obrazki też są. Nie będzie problemu z używaniem poków w walkach.



Kyuubi zgodziła się na wprowadzenie pokedexu pod takimi warunkami.

1. Nie może być żadnych pokemonów, które ewoluują z/w istniejące.
2. Można je dostać tylko od MG, ewentualnie jeden dodatkowy mógłby być dodany do wymian.
3. MG nie może mieć obowiązku uznawania tych pokemonów, żeby się nie okazało, że gracze zmuszają MG do prowadzenia czegoś takiego
4. MG nie może wpychać czegoś takiego na siłę graczom, którzy tego nie chcą.
5. Te pokemony będzie można używać tylko i wyłącznie w przygodzie. W żadnych turniejach, pokazach, arenach walk i tym podobne.
6. Wymiany między graczami będą dozwolone tylko wtedy, kiedy obaj użytkownicy będą spełniać wszystkie warunki. Muszą mieć zgodę na przygodę z tymi stworzeniami. Wymiana jest w formie fakemon za fakemona.

I teraz. Chcecie ten nowy pokedex, czy nie?
Zanim podejmiecie decyzje proszę o zajrzenie we wszystkie linki oraz zobaczenie pokedexu wraz ze skanami. Sami się przekonacie, jak to jest dopracowane, by było podobne do nintendo. Pamiętając o warunkach. Komu się nie podoba, ten nie dostanie i tyle.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Yuki 2014-08-17, 14:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
  :
     
REKLAMA 

Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 67
Wysłany: 2014-08-16, 21:12   

Ostatnio zmieniony przez Gyalar 2014-08-17, 14:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
  :
     
Gyalar 


Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 27
Dołączył: 07 Sie 2014
Posty: 67
Wysłany: 2014-08-16, 21:12   

Jestem na tak.
Gram w tą grę i bardzo przyjemnie, super poki.
_________________
http://pokemoncrystal.jun...php?p=6586#6586
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-16, 21:17   

CHCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE TAK BAAAARDZO CHCEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE

Hm, szkoda tylko ze uwzglednia tylko ten :< w necie jest tyle fantastycznych fakemonow :<
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Loca-Loca


Wiek: 113
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 188
Wysłany: 2014-08-16, 21:18   

Już mówiłam, że jestem pod wrażeniem~. Niby Fakedex, ale wystarczy spojrzeć, jak dopracowany. Nawet stworki mają swoje własne odgłosy! Większość Pokemonów ma naprawdę świetne designy, cud, miód i orzeszki.
Jak nam wszystkim wiadomo, nie każdemu odpowiadają stworki, ale co z tego, skoro mamy warunki? Nie chcesz ich, nie musisz się nawet z nimi zapoznawać.
Ogółem, pomysł jest naprawdę świetny, stworki dopracowane, dex ma nie ulegać już zmianie, z tego, co mówił Blue, więc w czym problem? Mimo to, myślę jednak, że powinniśmy trochę poczekać i nie robić tego na gorąco, bo to może nas zgubić. Zebrać dużo głosów i ochłonąć. W końcu, większość z nas jest teraz tak zachwycona, że nawet nie spojrzy na wady tego pomysłu, takie, jak ktoś stwierdził - mieszanie w głowach graczom.
Warunki, mimo wszystko nie są w stanie rozwiązać wszystkiego. Bo co z walkami na arenie, co z turniejami, ringo i innymi atrakcjami? Czy będzie można ich używać? Bo skoro nie każdy ich chce na forum, to jak to pogodzić?
W każdym razie, jestem za.
_________________
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-16, 21:20   

Bwa. Chodziło bardziej o tą grę i wersje, gdyż jest najbardziej zrobiona pod Nintendo.
I jeszcze raz napiszę to, co na sb. Dla tych co są z góry na nie.

Byłyby tylko i wyłącznie dostępne w przygodzie za zgodą gracza. I nie łapałby od razu wszystkich kurna. Jednego, dwa na dłuższy czas.

Nie chcesz tych poków to nie. Nie będzie ciebie to dotyczyć. To jak wprowadzanie NPC. Mam demona, na którego się zgodziłam i z nim podróżuje. Nie chciałabym, to bym go nie miała.

Jak mi ktoś powie, że to PBF pokemon, a nie fakemon, to niech spojrzy na niektóre przygody. demony, anioły, i tego typu stworzenia, gwałty nie odnoszą sie do pokemonów, a są.


Te pokemony byłyby za przyzwoleniem MG i gracza. Gracz, by nie chciał, to by mu MG nie dawał. Tak samo w drugą stronę.
_________________
 
  :
     
BlueCat 
Azul Blue


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 259
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-08-16, 21:22   

Odnośnie punktu pierwszego, nie ma się o co martwić.
Cały pokedex jest oddzielony od istniejących pokemonów.

No i jeden punkt nie został dopisany tutaj.
Te pokemony będzie można używać tylko w przygodzie, żadnych aren, turniejów itp.

ale oczywiście, wszystkie zasady można jeszcze dopracować.
_________________

 
  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-16, 21:31   

Dodałam już ten punkt do warunków.
Ogólnie ten pokedex byłby jako oddzielny, taki dodatkowy, bo w końcu nie każdy by chciał go mieć w swojej przygodzie.
Ci MG, co by się na niego zgodzili, to by korzystali z tego tematu.
To nie jest tak, że skoro mamy te 720 poków, to będzie w cholerę trudno spotkać te fakemony.
Zawsze można dogadać się z MG, żeby dał jakieś zadanie fabularne w przygodzie, żeby zdobyć takiego pokemona. Raz na miesiąc przykładowo.

Można byłoby zrobić oddzielny temat w regulaminie i opisze się tam wszystko dla nowych, jak i starych graczy, że ten pokedex nie jest obowiązkowy itp.
_________________
 
  :
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2014-08-16, 21:37   



Jeśli dostanę tą Emo Owcę to jestem na tak ;-;
_________________
 
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-08-16, 21:43   

Ja jestem jak najbardziej za i bardzo chętnie bym z tego korzystała. Podane przez Kyuubi warunki też mi pasują. :3
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2014-08-16, 21:47   

Mole ma pytanie.
Jeśli by ktoś chciał zagrać od nowa *ew. na multi* to czy za zgodą MG mógłby zagrać mając TYLKO te pokemony z tego dexa, ew. od czasu do czasu jakieś inne? Oczywiście miałby je tylko w grze i nie mógłby używać ich do niczego innego, tak jak jest to napisane w zasadach.
_________________
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-16, 21:53   

Zapytałam Kyuu o to.

Yhm. Myślę, że nie byłoby problemu. Aczkolwiek musiałabyś robić to na własną odpowiedzialność, gdyż mając pokemony tylko w przygodzie, praktycznie jest wykluczony z życia na forum.

Słowa adminki.
_________________
 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-08-16, 22:09   

Dais zależy na tym punkcie z fabułą, żeby poza przygodami ich nie znaleźć. W wymiany z Ann, bo chyba o tym mowa była, bym ich nie mieszała, ale do adopcji, jeśli nieaktywny gracz miał fakemony, jak najbardziej można wstawiać. I osobiście jestem za tym, że skoro nie ma ich w żadnych walkach, eventach, pokazach itd. to rzecz jasna wykluczamy je z loterii, nagród za jakiekolwiek atrakcje itd. Zastanawiałam się też jak z DC - czy fakemony mogłyby korzystać? Mam na myśli raczej trenowanie, bo do rozmnażania bym ich nie dawała, a na pewno nie żeby mieszać breed Poka z Fakiem ;_; I zabroniłabym brania fakemona na startera, chyba, że tak jak Mol pisał, ktoś by sobie ustalił z MG, który go na bank przyjmie, że bawić się będzie tylko nimi. Chyba tyle mych wątpliwości ;d

Podsumowując: Dais jest za, jeśli będą kompletnie wykluczone z forum poza przygodami, gdzie tylko i wyłącznie można by je było używać/łapać za zgodą MG i gracza~ No bo w sumie wtedy to co innych obchodzi, czy Pan X ma takiego stworka ;)

ale dużo "chyba" ._.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-16, 22:14   

Dais ale tak w zasadzie to równie dobrze każdy MG jesli mialby odpowiednią pule i rozsądek moze wprowadzic w zasadzie kazdego fakemona z netu. Bo przeciez te i tak nie beda wystepowac nigdzie indziej jak w przygodach.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-16, 22:16   

Bwa. Z tymi wymianami, to bym oddzieliła pokemony od fakemonów.
Co tydzień byłoby normalnie, a raz na miesiąc w wymianach dawałabym 2 fakemony lub jednego. Jednego o. Tylko, żadnego innego z normalnego dexa, by sie nie mieszało. I mogliby zdobyć to w ten sposób: np. dałabym Cubzero. Ma on typ ice i bym wymagała za niego poka właśnie tego typu.

Albo za poka unique. Wtedy byłoby dobrze? Unique za oryginalnego fakemona.

Daisy i tak, jak napisałaś, tak będzie. Te pokemony będą tylko i wyłącznie występować w przygodach ludzi, którzy, by je chcieli.
W żadnych loteriach i innych duperelach, by ich nie było.

A DC to chyba obojętne, zależy czy ktoś będzie chciał trenować/wbijać lvl danemu pokowi. Rozmnażanie zupełnie nie ._. Tak, jak mówisz.
_________________
 
  :
     
BlueCat 
Azul Blue


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 259
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-08-16, 22:24   

Cytat:
W wymiany z Ann, bo chyba o tym mowa była, bym ich nie mieszała, ale do adopcji, jeśli nieaktywny gracz miał fakemony, jak najbardziej można wstawiać.

Myślę, że sprawę z Ann można jeszcze omówić.
Mogło by być np, że do każdego zestawu jest jeden lub dwa dodatkowe z tej 'generacji' (nazwijmy ją /vp/ na chwilę obecną ;p), ale by otrzymać takiego pokemona, to też samemu musisz oddać pokemona z /vp/. Jeśli nie będzie żadnego mieszania, to nie powinno być problemu.
/vp/ tylko za /vp/, oficjalne tylko za oficjalne.


Cytat:
I osobiście jestem za tym, że skoro nie ma ich w żadnych walkach, eventach, pokazach itd. to rzecz jasna wykluczamy je z loterii, nagród za jakiekolwiek atrakcje itd.

To ma sens, w takich przypadkach zwykle jest losowość, a nie powinniśmy dopuścić do sytuacji, gdzie gracz dostanie w nagrodę pokemona którego nie będzie miał prawa posiadać.
_________________

 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.