Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy pokedex
Autor Wiadomość
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2014-08-18, 13:19   

W sumie też jestem na tak. Nie sądzę by taki opcjonalny dodatek zaszkodził forum, ograniczenia też są ok, a te stworki wyglądają bardzo zacnie.
_________________
 
 
     
REKLAMA 
Lazy Batman

Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Wysłany: 2014-08-18, 13:43   

 
 
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-08-18, 13:43   

Dobra, dobra, ja też się wypowiem *widzi jak Yuki ściga po forum*. Jestem na tak, gdyż uważam, że nie spowoduje to jakiś wielkich zmian na forum - ograniczenia są dobre, chociaż dla mnie nawet zbyt restrykcyjne co do punktu, że pokemon nie może być trenowany, breedowany, albo nie można go sobie użyć w walce user vs user? Dlaczego by nie? Skoro ludziska się zgadzają? A pokemony mają jawne statystyki? Ale nie wtrącam się, przyjmuję do wiadomości o obiecuję przestrzegać wszystkich wytycznych.
Posunę się nawet do stwierdzenia, że fakemony są bardziej udane niż 6 generacja.
*czeka na cukierka od Yuki*
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2014-08-18, 14:39   

A i co do walk user vs user, czemu jest to zabronione? O ile nie jest to żaden turniej to można by było tak walczyć, byłoby ciekawie xd
_________________
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-18, 14:51   

*Rzuca cukierka Chmurkowi*
W sprawie walk user vs user, breedu i trenowania to niech adminki się wypowiedzą.
Warunki są od Kyuu.
_________________
 
  :
     
BlueCat 
Azul Blue


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 259
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-08-18, 15:12   

Jeśli chodzi o walki, można by zrobić osobne podforum, dla tych fakemonów.
_________________

 
  :
     
Soru 
Gay Master


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lip 2014
Posty: 101
Skąd: z czeluści zapomnienia
Wysłany: 2014-08-18, 19:53   

Są przecudne i w ogóle. Jestem na TAK!
Ale może wprowadźmy jakieś limit? Z 3 na konto takie fakemony?
Bo potem się zrobią konta z 99% fakemonów i będzie problem :C
_________________



Avatar & obrazek postaci by http://sashamya.deviantart.com/
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-08-18, 20:10   

Po pierwsze pomysł można wprowadzać w życie wg mnie skoro taka ilość zainteresowanych. Tylko trzeba ładnie zebrać wszystko do kupy, żeby napisać o fakemonach w regulaminie (albo dodać taki mini-regulmin o fake'ach - co można, czego nie itd. i przykleić, coś takiego chyba już ktoś proponował) czy gdzieś w forumopedii, aby nie było niejasności dla nikogo, a tym bardziej nowych graczy ;)

Wymiany. Ell mówiąc "całkiem" masz na myśli te między graczami i u Ann? I co inni o tym sądzą, bo póki co mało osób zabrało głos w tej sprawie.
Dais stoi za tym, by wymiany fakemonów między graczami nie były zabronione, ale z fake'ów u Ann można zrezygnować, bo nie są chyba aż tak potrzebne. A jeśli jednak większość będzie za wprowadzeniem ich do wymian to dalej proponuję zasadę "Fakemon za Fakemona" i żeby pojawiały się 1-2 na miech.

Inne Fakemony spoza tej listy? Jestem na nie i z tego widziałam w postach innych, większość opowiada się podobnie.

Day-Care. To ustaliliśmy, że breed zakazać, tak? Co do trenowania, jeśli będziecie "za" (jeśli będzie możliwość walczenia z innymi graczami fake'ami - jestem ZA pozwalaniem na trening, jeśli będą tylko użyteczne w przygodzie - PRZECIWKO), nie widzę sensu w pomyśle Elphiasa. Czemu mają działać na innej zasadzie niż zwykłe Pokemony i dodatkowo mieszać?

Walki.
User VS User jak najbardziej za i sądzę nawet, że nie trzeba robić osobnego podforum, a bo po co? Zaszaleję nawet stwierdzeniem, że w takich luźnych walkach userskich można by walczyć nie tylko Fake VS Fake, ale też Fake VS Pokemon, bo staty nam pozwalają.
Aczkolwiek na tym z walkami poza przygodą koniec, tj. nie używamy Fake'ów w liderach, turniejach, eventach, pokazach itd.

Ograniczenie Fakemonów? Tutaj pozostawiam sprawę bez komentarza, chociaż jakieś ograniczenie mogłoby się przydać, żeby rzeczywiście za bardzo nie odchodzić od Pokemonów. Jednak wydaje mi się, że 3 na całe konto to znacznie za mało.


Podsumowując pomysł chyba już przeszedł tylko pozostaje rozwiązanie tych spraw powyżej, a potem sklecenie jakiegoś przejrzystego i łatwego mini-regulaminu dot. Fakemonów ^^
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-18, 20:31   

Wymiany między graczami za pomocą fakeów, zabronić. Nie widzi mi się to kompletnie. Od Ann... skoro te fakemony mają ograniczać się do przygód... to odpowiedź sama się tu nasuwa.

Day-Care niech trenują, co to komu krzywde zrobi?

Walki coz... tu ciężko powiedzieć, bo jednak są tam też pokemony jako legendy a u nas to co? będą normalne, a wciąż mają statystykio legendy. Kwestia bardzo osobista i do ugadania między dwójką graczy. Jeśli chcą, to tak, jeśli nie, to zabronione.

Co do ograniczenia fakemonów, sam nie wiem. 3 to jest śmieszna liczba.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
BlueCat 
Azul Blue


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 259
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-08-18, 20:40   

Proponowałbym jakoś konkretnie nazwać tą 'generację'/pokedex, bo 'fakemony' to jest pojęcie dość obszerne.

I jeszcze jedna sprawa jest.
Poza atakami i umiejętnościami z oficjalnych gier (bez najnowszej generacji), stworzono także kilkanaście nowych. Co z nimi robimy?

Nowe umiejętności
Nowe ataki
Nowe przedmioty
_________________

 
  :
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-08-18, 20:47   

Moim zdaniem wprowadzanie nowych przedmiotów jest bezsensu. Te co mamy teraz są dobre. To samo tyczy się ataków, a co do zdolności no to...rzeczywiście kwestia trudna do dyskusji, aczkolwiek ja jestem jedynie za wprowadzaniem Fakemonów. Bez nowych zdolności, ponieważ te zawsze można jakoś zastąpić.
_________________
 
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-18, 21:03   

Limit do posiadania fakemonów?
Wat?
I tak ludzie pewnie będą je trzymać oddzielone od normalnych poków.
215 jest tych stworków. Nie każcie wybierać 3-10 z tych wszystkich. I tak zanim się chociażby 10 złapie to minie w cholere czasu.

Nawet jak te fakemony będą w przygodzie to nadal gracz ma też zwykłe poki. Bedzie łapał te i te. Przy czym tych normalnych będzie więcej.
_________________
 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-08-18, 21:53   

Poproszono mnie o wypowiedź, a więc.
Wymiany - zgadzam się z tym, że Ann nie powinna dawać fakemonów. Jako, że nie każdy MG godzi się na nie, rozsądnie będzie zabronić Ann nimi szastać, by gracz za plecami MG sobie ich nie zbierał. Ale co do wymian user-user to nie rozumiem problemu. Jeśli gracz chce mieć fakemona i chce za niego oddać "prawdziwego" pokemona, to co za problem? Znaczy jeśli są to gracze Mistrzów, którzy wyrazili zgody na nowe stworki. Bo bądźmy szczerzy wymiana między graczami to wymiana, można się wymienić pokemon za item i też nikt się nie skarży. Ba, można nawet podarować komuś pokemona. Więc czy jest sens zabranianie użytkownikom wymiany, kiedy sobie to obejdą i całkiem legalnie jeden "podaruje" fakemona, drugi pokemona.
Day-Care - Też nie rozumiem dlaczego by zabronić treningu? Przecież pokemona jak pokemon? Te same zasady, te same reguły. Nie wiem nad czym roztrząsać? Breed - zgadzam się. Pewnie byłby problemy z dziedziczenia egg moves etc., gdyby chodziło o miksowanie poków i fakeoków. Chociaż zostawiłbym furtkę do breedingu dwóch fakemonów:)
Walki - Właśnie, czemu zabronić walk. Są staty, ktoś chce, nie walczy. Jak już pisałem, pokemon to pokemon. Można zgodzić się na zakaz udziału w konkursach na forum. Znaczy się też nie rozumiem, czy ktoś wystawi fakemona, ale jest tyle poków, że akurat to spoko. Można się bez nich odejść podczas "konkursów".
Co tam jeszcze ... A Ograniczenie.
Wydaje mi się sensowne zrobić takowe - bo dziwne by było gdyby gracz miał 15 faków i 1 poka. I na pewno nie można mieć fake na startera. Myślę, że ograniczenie mogłoby być na zasadzie musisz posiadać 5 pokemonów na jednego fakemona? Co sądzicie? Dzięki temu można kontrolować ich przyrost :) Ale to tylko taka luźna uwaga :)
Komcić dalej :)
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-18, 21:58   

Mieć stosunkowo tyle pokemonów ile fakemonów.
Nie licząc startera o.
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-19, 13:08   

Wymiany: U Ann tylko fakemon za fakemona. I absolutnie na inne wymiany się nie godzę. Między graczami takie wymiany musiałyby być zatwierdzane przez MG, żeby nie było, że nagle u gracza, którego MG nie godzi się na fakemony, znajduje się całe stado tych stworków.

Day-Care - jak dla mnie niech sobie trenują na normalnych zasadach. Komu to szkodzi? ;x
W breedzie też nie widzę problemu, przecież mają podane Egg Group xD gatunek dziedziczony po samicy i tyle.

Walki - why not? Pod warunkiem, że zgodzą się na to obaj gracze. Wykluczyłabym je za to z zabaw typu pokazy, ringo itd.

Ograniczenie - jestem stanowczo przeciwna. Co wtedy z przygodami graczy, którzy chcieli same takie stworki?
_________________





  :
     
Soru 
Gay Master


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lip 2014
Posty: 101
Skąd: z czeluści zapomnienia
Wysłany: 2014-08-19, 17:37   

Jak co? A to przepraszam jest forum fakemonów czy pokemonów?
Co do ograniczeń myślę, że te zaproponowane przez Chmurka są najbardziej do zaakceptowania.
To ma być cholera dodatek, a nie podstawa do gry.
_________________



Avatar & obrazek postaci by http://sashamya.deviantart.com/
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.