Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2014-08-10, 12:14
02.08.2014 - 09.08.2014
Autor Wiadomość
Kocur
widmo


Starter: Oddish
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 28
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 72
Wysłany: 2014-08-05, 11:31   

Serce podskakuje mi w środku, bo moja strategia powoli zaczyna przynosić skutek. Postęp nie jest jakoś szczególnie duży, to raczej jeden krok w kilometrowej drodze do pokonania a jednak widzę małe światełko w tunelu.
Zastanawiam się, czy powinienem ruszyć się w jej stronę. Ostatecznie decyduję się tylko lekko wyciągnąć mocniej rękę w jej stronę, ale głowę mieć dalej odwróconą. Zaczynam do niej przemawiac powoli i bardzo uspokajająco.
- Wiesz, mam taką koleżankę. Właściwie jest pokemonem i ma na imię Siłaczka. Polubiłybyście się. Jest bardzo miła i bardzo lubi takie pokemony, jak ty. - mówię do niej, dalej się uśmiechając.
_________________
Przygoda Karta Postaci Jezioro Kopalnia
Bank

Underneath the skin there's a human
Buried deep within there's a human
And despite everything I'm still human
But I think I'm dying here
  :
     
REKLAMA 
Space Diva

Starter: Oddish
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2014-08-05, 12:04   

  :
     
Szin 
Space Diva


Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2014-08-05, 12:04   

Ha, dawno nie wstępowałam na Strefę! Raczej nie mam szans na znalezienie upragnionego leniwca - nie ten teren - ale wszystkie okazy z Hoenn i Kanto są mile widziane. Ruszam na poszukiwania najciekawszych okazów jakie Strefa ma mi do zainteresowania. Póki co idę przed siebie, ale nie chadzam po otwartym terenie tylko w pobliżu gęstwin i wszelakich naturalnych kryjówek. Jak mniemam to tutaj najpewniej czają się interesujące pokemony.
_________________
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-05, 12:07   

Hm, cóż, tego częściowo nie przewidziałem, jego ostrza wyglądały w sumie jak jakieś zabaweczki i nie zbyt poważnie do tego podszedłem i widać jak skurczybyk jest zawzięty. No ale dobrze, że nie jest pipą, która uciekłaby w popłochu tylko ma zamiar walczyć.
-Tyy, tak Tyy.- stanąłem przed nim z rozstawionymi nogami, tak jakbym sam chciał zaatakować lub rzucić się do ucieczki.- Twoja postawa, podoba mi się, jesteś mój ale jeszcze o tym nie wiesz. Przemyśl sobie to dobrze, nudne życie tutaj lub ekscytujące życie przy moim boku. Poza tym jak sam widzisz, ja Ci nie odpuszcze.

/Pingwin był normalny!xD/
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Freddy 

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 113
Skąd: Morąg
Wysłany: 2014-08-05, 20:19   

Ralts to jeszcze nie to, ale czuje, że to co napotkam następne będzie czymś co mnie zaciekawi, a należy ufać instynktom.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-08-05, 22:05   

subercaseux: A to może... Samiec Hitmonlee na 10lvl

Coeur: A Makuhita... raczej nie rwał się do walki. Wręcz przeciwnie, wydawał się poirytowany faktem, że ktoś go tak zaczepia. Co uskakiwał w bok, to uskakiwał, ale w końcu zeźlił się i zdzielił cię porządnie sierpowym. Na koniec fuknął, tupnął i odczłapał kawałek dalej. Ale jeszcze nie na tyle, aby uznać go za "uciekniętego"- masz jeszcze szansę

Kocur: Togepi w końcu ośmieliła się na tyle, że skusiła się na karmę. Nie wzięła jednak tej z twojej dłoni, ale jedną z leżących na ziemi grudek. Dopiero po kilku minutach zdecydowała się jeść ci z ręki. Nawet nieźle ci idzie.

Szin: No niestety. Ale za to napatoczyłaś się na samca Parasa na 13lvl

Ell: Ja nie wiem jak ty chciałeś stanąć przed pokemonem, który jak na razie siedzi na tobie i trzyma cię niczym mały Obcy z... Obcego? No, ale- niech ci będzie. Wiedz jednak, że stworek nie przejął się ani trochętwoją gadaniną i teraz dla odmiany wgryzł się w twoją prawą rękę. I sobie kąsa. W sumie, jakby pominąć te liczne zadrapania i ugryzienia, to to małe jest nawet fajne xD

Freddy: No masz. A samiec Seviper może być? Na 12lvl
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-08-05, 22:12   

Nie, nie... Dzięki, ale nie. Akurat za tym Pokiem nie przepadam *wybredna ja*. Może coś elektrycznego? Takiego... myszatego? To taka sugestia.
Mijam pokemona, szybko odwracając wzrok, aby ten mnie nie zaatakował, bądź się nie przestraszył.
 
     
Coeur 


Starter: Starly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 28
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 452
Skąd: Lublin
Wysłany: 2014-08-05, 22:33   

Wat? Pokemon walczący nie rwący się do walki?Może brak mu motywacji, albo po prostu to jakiś odmieniec? Jednak parę w dłoniach miał skoro wysprzęglił mi takiego sierpa. Usiadłem po turecku obok niego z rękami na kolanach.
- Co się dzieje mistrzu? Masz uraz do walk? Chcesz o tym porozmawiać? Niestety psychologiem nie jestem i nie rozumiem co do mnie byś mówił. Ale mogę ci zaproponować np. zabawę. Hmm chcesz grać w łapki, porzucać piłeczką, berka? A może masz jakąś ulubioną zabawę? Jak tak to wybieraj i pokaż mi.
 
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-05, 22:38   

/no bo zapomniałem tam wpisać ze go ściągam na ziemie xD/

E... coś mu się chyba pomerdało. Myśli, ze jestem smaczny. Jakby to była samica, może to nawet byłaby miła perspektywa. Podniósł prawą rękę aby maluch dyndał sobie wgryziony w nią.
-Zabawny jesteś, wiesz?- i takimi oto słowami zwyczajnie pacam go safari ballem. No co? Stawia minimalny opór myśląc, ze jestem przystawką, to go postaram się złapać kiedy jest zajęty!
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-08-06, 06:38   

subercaseux: Tak żem myślała, że to o tego poka będzie chodzić xD Ale za łatwo być nie może, dlatego na razie widzisz samiczkę Pachirisu na 11lvl

Coeur: Hm. A nie wpadło ci do głowy, że nie każdy wojownnik musi naparzać co popadnie 24 na dobę? Najwyraźniej ten Makuhita owszem walczył, ale tylko z tymi, których uznał za godnych takiego zaszczytu. Na twoje propozycje zabawy zareagował pogardliwym prychnięciem. Nie ma się co dziwić- co on dzieciak jest? A moze spróbuj inaczej. Zamiast usilnie namawiac go do walki, której w tej chwili nie chce, wyjaśnij po co właściwie go zaczepiasz?

Ell: Mistrzostwo. Skorupi nawet nie spodziewał się, że ni z juszki ni z pietruszki zostanie zassany do Safariballa. Był do tego stopnia zaskoczony, że zwyczajnie dał się złapać. No tak. A teraz grzecznie zasówaj robić skan- ale charakterek oczywiście wymyslam ja xD
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Kocur
widmo


Starter: Oddish
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 28
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 72
Wysłany: 2014-08-06, 10:03   

- Smaczne, co? - pytam jej z uśmiechem trochę głośniej niż wcześniej. Staram się pokazać najlepiej jak umiem, że nie mam złych zamiarów i chcę dla niej dobrze. Decyduję się na odważniejszy krok i wyciągam w jej stronę drugą rękę w celu pogłaskania jej. Nie dotykam jej jednak jeszcze, nie chcąc zaskoczyć zbyt mocno i spłoszyć. Zbiliżam tylko rękę do jej skorupy.,
_________________
Przygoda Karta Postaci Jezioro Kopalnia
Bank

Underneath the skin there's a human
Buried deep within there's a human
And despite everything I'm still human
But I think I'm dying here
  :
     
Szin 
Space Diva


Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2014-08-06, 10:25   

Uuu, ale uroczo! Taki rozkoszny, mały Paras. Mam słabość do pokemonów-robaków, aczkolwiek tym razem sobie odpuszczę. Przynajmniej ten okaz. Podrzucam mu trochę karmy, niech sobie zje i zapuszczam się dalej w gęstwiny, czujnie wypatrując czegoś interesującego.
_________________
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-08-06, 10:37   

Pachirisu też złapię, ale nie tym razem. c:
Mijam Pokemona, odwracając wzrok, a z ręki wypada mi nieco poke-karmy. A co. Niech sobie poje jak już odejdę. Przyśpieszam kroku i skręcam w pierwsze lepsze krzaki.
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-08-06, 11:27   

Kocur: Togepi zauważyła ten manewr, ale kiedy zatrzymałeś rękę, mała spokojnie ją sobie obwąchała. Potem wróciła do wcinania karmy i nie zwracała już uwagi na twoją wyciągniętą rękę. Takim oto sposobem, możesz ją sobie głasiać.

Szin: Ta może... Nincada, samczyk na 12lvl

subercaseux: A oto śliczna i żółciutka samiczka Pikachu na 13lvl
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-08-06, 11:39   

Nareszcie! Kąciki ust zaczęły automatycznie kierować się ku górze, a serce nieco przyśpieszyło. Samiczka Pikachu, do tego taka śliczna. Stanęłam naprzeciw jej i usiadłam na swoich nogach. Nie chciałam, aby się wystraszyła, więc trzeba było się jakoś "zmniejszyć".
- Cześć mała. - powiedziałam po cichu. - Ślicznotka z Ciebie. - mówiłam dalej, a z ręki po raz kolejny wyleciało mi trochę karmy. Przesunęłam jedzonko nieco dalej, aby Pikachu spokojnie mogła sobie zjeść i cofnęłam rękę. - To dla Ciebie. - odwróciłam wzrok, aby jej nie przestraszyć.
Ostatnio zmieniony przez Rieul 2014-08-06, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Freddy 

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 113
Skąd: Morąg
Wysłany: 2014-08-06, 12:29   

Seviper? Tak to właśnie to co chciałem znaleźć! Moje przeczucia mnie nie zawiodły. Powoli podchodzę do węża tak, by mnie widział. Gdybym zaskoczył go od tyłu odgryzł by mi głowę. Nie zbliżam się zbyt blisko, by stwór przyzwyczaił się do mojego widoku. Kładę odrobinę karmy na ziemi i lekko się oddalam z nadzieją, iż pokemon jest głodny i podejdzie by sobie coś przekąsić. Z tak groźnymi stworzeniami trzeba obchodzić się ostrożnie.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.