Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Freddy
Autor Wiadomość
Freddy 

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 113
Skąd: Morąg
Wysłany: 2014-07-12, 18:47   Freddy

Imię/imiona: Fred
Nazwisko: Jones

Data urodzenia: 29.V.2004
Profesja: Trener
Profesja poboczna: Hodowca
Opis charakteru: Miły, przyjacielski człowiek, który na ogól nie jest zbyt pomysłowy, ale pod wpływem presji jest zupełnie inaczej. Lubi pomagać, a już w szczególności swoim przyjaciołom. Gdy ktoś straci jego zaufanie nie łatwo je odzyska.
Opis wyglądu: Wysoki biały chłopak. Ma blond włosy, i czarne oczy. Nosi zwykle białą koszulę (lekko niebieską u góry), pomarańczową apaszkę, błękitne spodnie, oraz brązowe buty.
Historia: Fred urodził się w Jubilife City w regionie Sinnoh. Jego rodzice prowadzili sklep. Był taki sam jak każdy inny, ale dało się na nim zarobić wyjątkowo dużo pieniędzy, to właśnie tam rodzina zarabiała na życie. Żyło się nam dobrze i spokojnie, do czasu... Pewnego zwyczajnego ranka, gdy tylko wstałem z łóżka usłyszałem rozpaczających rodziców. Na dodatek tego dnia, o tej godzinie powinni być w pracy. Gdy zszedłem do salonu wszystko mi wytłumaczyli. Okazało się, że zostaliśmy okradzeni ze wszystkiego co znajdowało się w sklepie. Policja mimo poszukiwań nie dowiedziała się jeszcze kto to zrobił, dlatego postanowiłem się tym zająć sam. Zaopatrzyłem się w lupę i zacząłem szukać poszlak, jednak co dziwne mimo, że szukałem ponad 3 godziny znalazłem jedynie mało widoczne ślady, jednak nie mogłem zidentyfikować czyje. Postanowiłem ustawić zasadzkę na złodzieja. Na drzwiach poke-marketu zawiesiłem napis ,,Jutro dostawa''. Na półkach ustawiłem kilka moich rzeczy. Niektóre naprawdę zostały kupione, ale to mała strata. Wieczorem na półce znajdującej się tuż przed drzwiami zostawiłem wielki samorodek, rodzinną pamiątkę przekazywaną z pokolenia na pokolenia. Była sporo warta i dość rzucająca się w oczy. Zostawiłem kamerę oraz dobrze ukryty mechanizm, który miał związać złodziejaszka i włączyć alarm. W nocy obudził mnie straszny hałas. Dobiegał on ze miejsca przestępstwa. Pobiegłem tam tak szybko jak tylko mogłem a tam związany liną był... Shinx! Zwykły mały Shinx! Tylko jak udało mu się wejść i nie zostawić śladów? Na nagraniu z kamery okazało się, iż wszedł wszedł przez okno i zakradając wolno, delikatnie stąpając. Złapał samorodek w pyszczek i BUM! Złapany. Po jakimś czasie zaprzyjaźniłem się z pokemonem. Pokazał mi gdzie ukrył wszystkie swoje łupy, a ja odniosłem je z powrotem do miasteczka. Pół roku później wraz z elektrycznym stworkiem wyruszyłem w podróż, by zostać pokemonowym detektywem.
Rodzina: Skip Jones - Tata Freda w wieku 41 lat. Jest przyjacielski i czasem zachowuje się jak dziecko, ale zrobi wszystko by uszczęśliwić swoją rodzinę. Wraz ze swoją żoną pracuje w sklepie.
Peggy Jones - Mama Freda w wieku 39lat. Jest bardzo bystra, obdarzona zmysłem praktycznym i bardzo miła, choć trochę nadopiekuńcza. Razem ze swoim mężem pracuje w sklepie.

Pokemony:

Shinx

Poziom: 10
Typ:
Ewolucja: Shinx (15lvl) -> Luxio (30lvl) -> Luxray
Ataki: Tackle, Leer, Charge, Thunder Fang (EM)
Charakter i historia: Dawniej Shinx ukradł wszystko ze sklepu rodziców Freda dopóki nie wpadł w jego pułapkę. Jest pomocny i przyjacielski, ale czasem gdy bardzo czegoś chce kradnie to. Potrafi się świetnie skradać, gdy to robi nie zostawia niezbyt widoczne ślady, przez co, aby je zobaczyć należy mieć przy sobie lupę.
Umiejętność: Guts - Kiedy Pokemon zostaje podpalony, zatruty, sparaliżowany, zamrożony albo zasypia, jego atak wzrasta (x1.5).
Trzyma: ---

Litleo

Poziom: 11
Typ:
Ewolucja: Litleo (35lvl) -> Pyroar
Ataki: Tackle, Leer, Ember, Work Up, Headbutt
Charakter i historia: Litleo pochodzi ze Strefy Safari. To ciekawski pokemon, który lubi rozwiązywać rozmaite zagadki i łamigłówki. W związku z tym jak ulał pasuje do swego opiekuna, do którego dość szybko się przywiązał. Jednak jak to lewek- jest trochę niecierpliwy i nie lubi siedzieć zbyt długo w jednym miejscu. Zaraz zaczyna brać go nuda, co w jego wypadku sprowadza się do jakichś irytujących zachowań, np. do głośnego miauczenia. Bardzo lubi brać udział w rozmaitych konkursach - czy to pokazach, czy też turniejach walk. Ucieszy się dosłownie z każdego. Litleo jest też bardzo ambitny. Marzy aby zostać kiedyś potężnym Pyroarem. Na razie jednak większość czasu spędza na beztroskiej zabawie, jak to lwiątko.
Umiejętność: Moxie - Zwiększa atak Pokemona o jeden poziom w przypadku pokonania innego Pokemona.
Trzyma: ---

Blitzle

Poziom: 6
Typ:
Ewolucja: Blitzle (27lvl) -> Zebstrika
Ataki: Quick Attack, Tail Whip, Double Kick (EM)
Charakter i historia: To jest zebra zakręcona, prawie że szalona. Ale bez obaw, bo w pozytywnym znaczeniu. Najprościej ujmując Blitzle jest zwierzem imprezowym, które nie przepuści żadne, ale to ŻADNEJ okazji do zabawy. Ma wkurzającą tendencję do uciekania cichaczem z pokeballa, ale jeśli w okolicy jest jakiś klub, czy inna mniej lub bardziej taneczna imprezka, to Blitzle prawie na pewno tam będzie. Ponadto jest wiecznie uchachana i swoim optymizmem zaraża wszystkich dookoła. Każdą rzecz wykonuje z uśmiechem- nie wyłączając toczenia potyczek. Względem trenera jest wierna i zasadniczo posłuszna. Ale na pewno zawsze będzie skłonna stanąć w jego obronie lub mu pomóc, gdy będzie tego potrzebował.
Umiejętność: Lightningrod - Pokemon ściąga na siebie wszystkie ataki elektryczne, które nie odnoszą żadnych skutków. Dodatkowo siła Specjalnego Ataku tego Pokemona wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: ---

Doduo

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Doduo (31lvl) -> Dodrio
Ataki: Peck, Growl, Quick Attack, Brave Bird (EM)
Charakter i historia: Ten pokemon został nagrodą w loterii sierpnia. Obie jego głowy są dobrymi, zgranymi przyjaciółmi, dzięki czemu prawie wcale się nie kłócą, co jest plusem, gdyż Doduo którego głowy są skłócone, jest po prostu bezużyteczny. Marzył o tym by latać. Aby do tego doprowadzić skakał tak wysoko jak potrafił i próbował utrzymać się w powietrzu. To było nieudane, ale przez to wyjątkowo wysoko skacz, nawet jak na pokemona tego gatunku i potrafi szybować w powietrzu przez jakieś 6 sekund.
Umiejętność: Tangled Feet - Kiedy Pokemon jest zdezorientowany, jego zdolność unikania ciosów wzrasta o jeden poziom.
Trzyma: ---

Magikarp Koi

Poziom: 15
Typ:
Ewolucja: Magikarp Koi
Ataki: Splash, Tackle, Rock Smash (TM), Thunder Wave (TM)
Charakter i historia: Magikarp ten był obiektem badań pewnej złej grupy przestępczej, tak zwanego Teamu Rocket. Eksperymenty które na nim prowadzono sprawiły, że między innymi zmieniła się jego barwa. Sprawiły też, iż jest bezpłodny i uniemożliwiono mu ewolucję w Gyaradosa, jednak może się nauczyć TM/HM swojej wyższej formy. Z projektu zrezygnowano oraz wyrzucono rybkę do jeziora w którym wyłowił go sprzedawca Magikarpi, który sprzedał go Fredowi. Wcześniej usunięto mu też pamięć, dzięki czemu te przeżycia nie wpłynęły na jego psychikę. To taki śmieszek, lubi zabawę i wygłupy, bardzo optymistyczny, uwielbia poznawać nowe rzeczy i chętnie się uczy, uparty i zagorzały pacyfista, ale w razie co walczy przy czym nigdy nie podniesie płetwy na żadną samiczkę lub dziecko.
Umiejętność: Rattled - Zwiększa szybkość Pokemona i jeden poziom, jeśli zostanie on trafiony atakiem typu Bug, Ghost bądź Dark.
Trzyma: ---

Box | Konto bankowe

Galeria z trofeami

Zawartość plecaka:
- 5270$
- pokedex
- 3 pokeball
- Super Wędka
- Kanapka
- Kilof
- 0,5kg zwykłej poke-karmy
- Dome Fossil
- Pomeg Berry

Co miesięczne levele dla pokemonów (dzięki profesji):
1lvl dla shinxa 12.VII.2014
1lvl dla blitzle 12.VIII.2014

Co miesięczne dodatkowe ataki dla pokemonów:
Thunder Fang dla shinxa 30.VII.2014
Thunder Wave dla Magikarpia Koi 30.VIII.2014
Ostatnio zmieniony przez Freddy 2014-09-02, 21:04, w całości zmieniany 46 razy  
 
     
REKLAMA 

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-07-12, 19:39   

Ostatnio zmieniony przez Yuki 2014-09-02, 21:04, w całości zmieniany 46 razy  
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-07-12, 19:39   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
_________________
 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.