Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-03-12, 18:38
Przygoda Keisuke
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-08, 09:20   Przygoda Keisuke


Wytłumaczenie tytułu
Taa... w HP to hasło okazało się niefajne i uznawane za złe, ale taki zwykły mugol nie zrozumie. A świetnie pasuje do wizji zgładzenia zła ze świata *^*

Czas kończyć popołudniową drzemkę. W sumie mógłbyś pospać jeszcze dłużej, ale wóz którym jedziesz na gapę chyba się zatrzymał. Otworzyłeś oczy i zobaczyłeś, że znajdujesz się na jakiś przedmieściu. Nie czekając na reakcję zapewne niezadowolonego kierowcy, ześlizgnąłeś się na ziemię, po czym czmychnąłeś na pierwszą wolną ławkę, by nie przyciągać ciekawskich spojrzeń innych. Dopiero tam otworzyłeś pokedex. Trzeba wiedzieć, gdzie się wylądowała, prawda? Sądząc po okropnym skwarze, zdecydowanie zbyt mocnym jak na środek kwietnia, trafiłeś na piaszczyste okolice.
Cytat:
Sutsei Town (na mapce - b). Niewielkie miasteczko położone na terenie pustynnym w południowej części największej wyspy regionu Mitsugo. Leniwe miejsce, które według mieszkańców zostało kompletnie zapomniane przez czas i nowoczesny wiek XXI. Znajduje się tu laboratorium profesor Colgate, kilkanaście domków, centrum, market oraz jedyna atrakcja turystyczna - podziemne katakumby z udostępnionym do oglądania sarkofagiem dawnego faraona. Na północny-wschód stąd znajduje się Giru Town (a), do którego prowadzi usiana wydmami droga pierwsza z masą dzikich, często niebezpiecznych ziemnych Pokemonów. Można też wybrać znajdującą się przy północnej bramie ścieżkę nr. 2 wiodącą w głąb wyspy na zielone tereny.


Masz na razie tutaj duperele odnośnie regionu, potem przeniosę do izby.
Region Mitsugo (mapa geograficzna) - klik
Region Mitsugo (mapa polityczyna?) - klik
Spis miast - klik

BLOG POŚWIĘCONY MITSUGO!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2014-10-12, 15:57, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
REKLAMA 
Cora-san

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Wysłany: 2014-07-08, 17:54   

Ostatnio zmieniony przez Keisuke 2014-10-12, 15:57, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-08, 17:54   

Początki zawsze trudne ;____; Liczę, że ze mną wytrzymasz

----------------------------

-Więc Sutsei Town.
Wymamrotałem pod nosem chowając jednocześnie Pokedex. Rozejrzałem się dookoła, aby poszukać tego wszystkiego o czym mówił mój przenośny komputerek. Odwiedzenie Profesora wydawałoby się dobrym pomysłem, w końcu mógłby on posiadać on jakieś informacje o tym czymś co zniszczyło świątynie. Z drugiej strony w Katakumbach mógłbym znaleźć jeszcze jakąś wskazówkę, gdyż opowieści o tajemniczych stworach zwykle tam się znajdują. Wypadałoby jeszcze zrobić jakieś zakupy w Markecie. Tyle rzeczy do zrobienia, a czas nagli. Wstałem z ławki, na której spędziłem krótką chwilę, a następnie skierowałem się ku Profesorowi Colgate.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-08, 22:21   

no póki co mi się jakoś udaję ;'D a jak nie to Cię wyrzucimy xDDD żartujęęę ~
------------------------
O dziwo poszukiwania laboratorium okazały się znacznie trudniejsze, niż mogło ci się wydawać. Zapewne sądziłeś, że taki budynek będzie wielki, nowoczesny i wyróżniający się na tle pozostałych, raczej małych i szarych domów mieszkalnych. A tu proszę jaka niespodzianka! Znacznie łatwiej odszukać wejście do katakumb, centrum czy market. Ironia, po prostu ironia.
- Hej, proszę pana! - usłyszałeś dziecięcy głos i odruchowo rozejrzałeś się na boki. - Proszę pana! - krzyk powtórzył się, a wówczas ujrzałeś biegnącego ku tobie zdyszanego dzieciaka w wieku co najwyżej dziesięciu lat, który energicznie macha czapką z daszkiem. - P... proszę pa... pana - zipał, gdy wreszcie cię dogonił i zrobił sobie chwilę na odpoczynek, opierając ręcę o kolana. Kiedy uregulował oddech, wyprostował się, ukazując ci w pełnej okazałości swoją pyzatą, nakrapianą masą piegów twarz z rudą czupryną sterczącą na boki. - Czy pan przypadkiem czegoś nie szuka? Znam to miasto jak własną kieszeń! Za drobną opłatą, mogę pomóc - zaoferował się, przybierając minę rekina finansowego i prawą dłonią pokazując ci gest "money".
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-08, 22:57   

W ogóle, to ten profesor ma nazwisko jak pasta do zębów. Jakaś aluzja do mnie?

------------

Kto, by przypuszczał, iż tak trudno znaleźć laboratorium. Jedynym plusem tej wycieczki była możliwość ogarnięcia wszystkich ważnych miejsc. Położenie Katakumb, które miałem zwiedzić też było już znane. Jednakowoż pracownia Profesora Colgate była wciąż mi nie znana. Usłyszałem, że ktoś mnie woła. Obejrzałem się i ujrzałem rudego chłopca. Był on mieszkańcem tejże mieściny, a za drobną opłatą zgodził się zaprowadzić mnie tam, gdzie zechce.
-Zgoda. Zaprowadź mnie do Profesora Colgate.
Stwierdziłem stanowczym głosem mając nadzieję, iż nie weźmie dużo pieniędzy.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-08, 23:19   

wgl to ten profesor jest kobietą ;D i nie, żadna aluzja, nie znam się an twoich kiełkach ._.
----------------------
- To raczej profesor Colgate. A w sumie pani profesor Colgate, bo tam nam się w szkole karzą o niej wyrażać. Wiem, siara totalna, ale lepsze to niż potem przepisywać po sto razy głupie zdanie, że nigdy więcej nie będę odnosił się do dorosłych bez szacunku - zaczął paplać w ogóle nie na temat, ale mniejsza o to. - W takim razie proszę iść za mną. Będziemy tam lada chwila - zapewnił i ruszył przodem, nie zadając już więcej jakichkolwiek pytań ani snując zabawnych anegdotek. - I już. Należy się 20$ - oświadczył pewnym siebie, stanowczym głosem, ponownie robiąc minę zatytułowaną "rekin finansowy".
Rzeczywiście dotarliście przed zwyczajny domek, który wyróżnia się jedynie sporym ogrodem z tyłu i tablicą informacyjną wiszącą na drewnianych drzwiach o następującej treści: "Profesor Colgate, badaczka regionu Mitsugo. Otwarte od poniedziałku do soboty w godzinach popołudniowych". Masz szczęście, bo dzisiaj wypada środa (16 kwietnia), a 17:04 to popołudnie, racja?
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-08, 23:25   

Skąd mogłem wiedzieć, że to kobieta ;___;

------------------

Zapłaciłem małej, wrednej pijawce tyle, ile zażądała, choć mogłem obniżyć trochę wynagrodzenia przez to biadolenie o szkolnych problemach, które mnie nie interesowały. Niestety, umowa, to umowa. Gdy rudzielec odszedł w swoją stronę zapewne radosny po zarobionych pieniądzach spojrzałem na tajemniczy budynek.
"Mam nadzieję, że to nie jest jakaś badaczka zębów."
Stwierdziłem taki fakt w myślach. Zęby ważna rzecz, lecz nie przyszedłem tutaj w sprawie higieny jamy ustnej, ale po, to by dowiedzieć się o tym czymś co zniszczyło mój dom. Powolnym krokiem skierowałem się ku domkowi, zapukałem dwa razy, a gdy usłyszałem znak, iż mogę wejść przekroczyłem próg Laboratorium.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-08, 23:37   

znikąd w sumie, ale mogłeś się domyślić <3
----------------------
- Dzięki! - wykrzyknął rudzielec i czym prędzej chwycił banknot, z którym uciekł daleko w głąb miasta, wykrzykując wesoło, że uwielbia turystów frajerów.
To tylko dzieciak. Nie ma co się nim przejmować, Keisuke - pomyślał twój wewnętrzny głosik. Chyba warto go tym razem posłuchać, bo przecież przyszedłeś tutaj w ważnej sprawie, więc żaden małolat nie powinien zaprzątać ci myśli swoim niekulturalnym zachowaniem. Usłyszawszy miękkie "proszę", otworzyłeś drzwi, po czym wszedłeś do środka.
- Tutaj! Pierwsze drzwi na lewo! - zawołał ktoś zapewne z gabinetu, do którego wrota są uchylone.
Ruszyłeś we wskazanym kierunku, jednakże nie dane było ci przekroczyć próg dzielący korytarz z pokojem, ponieważ ze środka wyskoczył ponad metrowy kudłacz o umaszczeniu biało-granatowym i rzucił się prosto na ciebie. Nie miał złych zamiarów. Kiedy tylko wylądowałeś na ziemi z Pokemonem na klatce piersiowej, ten zaczął wesoło lizać cię po twarzy, merdając ogonem.

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-08, 23:49   

Miejsce, do którego wszedłem w niczym nie przypominało laboratorium. Wyglądało raczej jak typowy dom. Pewnie dlatego tak trudno było go znaleźć. Słysząc jakiś głos uznałem, iż jest to pani Profesor. Bo od małego dusigrosza dowiedziałem się, iż badacz jest płci żeńskiej. Od razu na przywitanie zostałem "zaatakowany" przez ogromnego zwierza. Nie miał on złych zamiarów, lecz musiałem się spieszyć. Zdjąłem stworzenie ze swojego cielska i udałem się do pomieszczenia, w którym najprawdopodobniej jest Colgate. Od razu na wejściu wypowiedziałem następujące zdanie.
-Potrzebuje informacji odnośnie pewnej złowrogiej istoty. Wyglądała ona jak człowiek, lecz nią nie była. Zniszczyła świątynie pokemonowych mnichów w mgnieniu oka.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-09, 00:21   

Pokemon nie chciał ci odpuścić tak łatwo, dlatego kiedy tylko go zepchnąłeś i poszedłeś do pokoju, postanowił dzielnie ci towarzyszyć, plącząc się pod nogami.
- Tutenchamon, na korytarz i spokój ma być! - wrzasnęła jakaś młoda pani, którą zastałeś w tym pomieszczeniu. - Dzień dobry. Nazywam się profesor Colgate - przedstawiła się pogodnym i kobiecym głosem, wyłaniając się zza regału pełnego książek, których tutaj akurat mamy masę. Jakaś biblioteczka? - A pan... Kim jest? Co do tych informacji, powolutku, dobra? Jakie złowrogie istoty i jaką świątynie mnichów Pokemonów?
W sumie wypadałoby najpierw zapoznać się bliżej z wyglądem uczonej, racja? Zacznijmy od tego, że Furfrou posłusznie opuścił pomieszczenie, drepcząc wolno z opuszczonym ogonem i nisko wiszącym pyskiem. Profesorka musi być jego opiekunką albo jakąś inną ważną osobą, bo inaczej by się jej nie słuchał. Kobieta jest szczupła, niespecjalnie wysoka, ma krótkie, ciemne włosy, przyjazny wyraz twarzy, a co ciekawsze nosi zwyczajne ciuchy, a nie biały fartuch.


_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-09, 09:15   

-Tutennchamon?
Wymamrotałem pod nosem słysząc imię pudlowego pokemona. Gdy ten odchodził zeskanowałem go swoim pokedexem. Jak już czynność została wykonana spojrzałem na panią profesor. Wyobrażałem ją sobie jako starą babcię w wieku 70 lat, a nie młodą i całkiem atrakcyjną kobietę. W każdym bądź razie miała rację z tym nagłym wyskokiem. Mogłem też popełnić błąd z powiedzeniem tego wszystkiego odnośnie mnichów i tego czegoś.
-Przepraszam po prostu mi się śpieszy. Zacznijmy jeszcze raz. Nazywam się Keisuke. Jestem ostatnim żyjącym Pokemonowym Mnichem. Naszym zadaniem jest eliminowanie złych istot, które przejmują kontrolę nad pokemonami. Mój dom, a właściwie świątynia została zniszczona przez jedną z nich. Uznałem za mój cel odnalezienie tego czegoś i wyeliminowanie. Pomyślałem, że pani jako badacz mogłaby coś wiedzieć, ale to chyba była próżna nadzieja.
Stwierdziłem z powagą oraz lekkim żalem, gdyż ta cała wyprawa mogła się okazać bezużyteczna i więcej bym zyskał na odwiedzeniu katakumb.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-09, 09:43   

- Ach! Pokemonowy mnich! Już kojarzę, kojarzę - uśmiechnęła się, ręką nakazując ci się zbliżyć. - Słyszałam o ich świątyni. A więc została zniszczona, a ty jesteś ostatnim, tak? Chyba nawet nie zdajesz sobie sprawę, jak wielkie brzemię na tobie dzierży! W każdym razie ja zbyt dużo nie powiem w tej sprawie, bo po prostu mało wiem. Wybacz. Ale ostatnio w katakumbach dzieją się dziwne rzeczy. Na pańskim miejscu wybrałabym się właśnie tam. Radzę uważać. Turyści uciekali z krzykiem i... Zaginęły już trzy osoby w ciągu dwóch miesięcy - westchnęła.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-09, 09:50   

Wsłuchiwałem się w słowa Pani Profesor. Jednak coś wiedziała o Pokemonowych Mnichach. Mimo wszystko niewiele się od niej dowiedziałem. Jedyną ciekawą rzeczą były katakumby, do których i tak chciałem się wybrać.
-Dziękuje Profesor Colgate. Od razu się tam wybiorę.
Stwierdziłem, a zaraz po tym wstałem z lekkim uśmiechem. Nawet, jeśli nie odnajdę tam jakiejś informacji, to przynajmniej wykonam robotę, do której tak długo trenowałem. Wyszedłem z Laboratorium, a następnie skierowałem się w stronę Katakumb.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-09, 14:22   

- Nie ma za co. Proszę na siebie uważać, do zobaczenia! - zawołała za tobą, jednakże nie dane ci było w spokoju opuścić laboratorium. - Niech pan zaczeka! Mam coś, co na pewno przyda się przy zwiedzaniu katakumb! - zawołała i po chwili wybiegła z biblioteczki na korytarz. - Proszę, udanej podróży - uśmiechnęła się pogodnie, podając ci zwyczajną, czarną (trumtumtum...) latarkę.
Podziękowawszy, podrapałeś jeszcze czyhającego przy drzwiach Furfroua. A tam przed budynkiem zastajesz nikogo innego jak piegowatego rudzielca.
- O, jaki zbieg okoliczności! To może mogę panu jeszcze raz jakoś pomoc? - zaoferował się.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-07-09, 14:44   

Ukłoniłem się jeszcze raz w stronę pani Profesor w podzięce za latarkę, którą doczepiłem do pasa. Ucieszyłem się lekko, gdy Tuntenchamon nie skoczył na mnie. Drapiąc go po głowie wyszedłem z budynku. Po wyjściu spotkałem małą, rudą pijawkę zwaną chłopcem. Spytał się czy mógłby mi pomóc, lecz niestety na nic już mi się nie przyda.
-Nie potrzebuje Twojego przewodnictwa.
Oschle odpowiedziałem w jego stronę z dwóch powodów. Pierwszym była znajomość drogi do Katakumb, a drugim, że tam dokąd idę jest niebezpiecznie. Powolnym krokiem skierowałem się ku katakumbom.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-09, 15:20   

- Będzie pan tego żałował! Nikt inny nie byłby taki łaskawy i zdzierałby co najmniej pięć dych - prychnął dzieciak, po czym zrobił coś niemożliwego.
No dosłownie pokazal ci fakera albo jak wolisz środkowego paluszka prawej ręki, po czym powoli i dumnie odszedł w przeciwną stronę, niż znajduje się wejście do katakumb. Grr... Cóż za niewychowany bachor. Nie opłaca ci się jednak ujawniać się za nim, dlatego równie zdecydowanym krokiem poszedłeś ku atrakcji turystycznej. Na miejscu zastajesz pustą kasę. W okienku zostawiono krótką notatkę "Drodzy turyści! Uprzejmie informujemy, że zwiedzanie katakumb jest chwilowo nieczynne, aż do odwołania. Przerwa może potrwać nawet kilka miesięcy. Prosimy nie wchodzić samemu, ponieważ nikt nie odpowiada za Państwa zdrowie ani życie. Dziękujemy i przepraszamy za kłopot". Jaskinia jest jednak niezablokowana żadnymi kratami, więc decyzja należy do ciebie.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.