Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2015-03-12, 18:38
Przygoda Keisuke
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 18:14   

Colgate niestety nie odpisała, ale nie ma powodu do zmartwień. W końcu ciężko pracuje i niewykluczone, że o tej porze jest na jakiejś delegacji albo korzystając z wolnego wieczoru, poszła wcześniej spać. Swoją drogą ciekawe czy ma czas na własne przyjemności. Jakiś wypad do kina, randka i te sprawy.
- Nad czym się tak zastanawiasz? - usłyszałeś głos Ayane, która właśnie weszła do waszej sypialni ubrana w uroczy, puchaty szlafrok z kapturem, do którego są doczepione sztuczne królicze uszy. - Właśnie położyłam dzieci do łóżek. Padły jak muchy - zaśmiała się.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 
Cora-san

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Wysłany: 2016-04-16, 18:33   

 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-04-16, 18:33   

No cóż, Colgate mi nie odpisała, no ale czego mogłem się spodziewać po tak zajętej kobiecie. Rozmyslalem od tym co może one robić w wolnym czasie, do momentu kiedy pojawila soe Ayane, która wybudzila mnie za tego stanu. Gdy ujrzałem moja kobietę...Po prostu WOW, odpłynąłem myślami, ale po chwili się otrząsnąłem, wstałem i skierowalem ku łazience, lecz na mojej drodze stała Ayane.
- W sumie nie dziwie im się, przecież dosyć długo chodziliśmy. W każdym razie chciałbym pójść się unyc, masz coś przeciwko temu ?
Spytalem sie caly czas spoglądając się nad ubiór moje ukchanej, przez chwole zastanawiałem się czymś ma coś ppd spodem, ale chwila, wątpię by przeszła taka drogę z łazienki do sypialni, to nie w jej stylu, prawda?
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 19:57   

- Coś przeciwko? Skądże. Idź się myj i korzystaj z gorącej wody, póki możesz - zaśmiała się Ayane, przepuszczając cię w drzwiach.
Kąpiel rzeczywiście była bardzo przyjemna oraz odprężająca. Oczywiście byłoby jeszcze przyjemniej, gdyby pod prysznicem znalazła się z tobą blond osiemnastolatka, ale nie można mieć wszystkiego, prawda? Po powrocie do pokoju ujrzałeś swoją ukochaną leżącą na brzuchu na łóżku. Głowę ma skierowaną w dół i chyba coś czytał. Co więcej nadal jest ubrana w puchaty szlafrok, który, o matko, podwinął jej się trochę, dlatego chcąc, nie chcąc, widzisz fragment jej nagiego lewego pośladka, a także czarne majtki zakrywające go od połowy.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-04-16, 20:10   

Zatem Ayane nie miała problemu z tym, aby mnie przepuścić do lazienki. Podczas kąpieli odpłynąłem w fantazjach odnośnie mojej ukochanej. Gdyby nie to, że skończyła się ciepla woda stałbym tak do rana. Po powrocie zobaczyłem moją narzeczoną, która coś czytała i "przypadkiem" ujrzałem fragment jej odkrytego pośladka, podszedłem ostrożnie i pocałowałem dziewczynę w głowę.
- Dobry Wieczór Pani, mekduje wykonanie zadania związanego ze kąpielą, w ostatniej chwili zdazylem na ciepłą wodę. Swoją drogą to szlafrok Ci się podwinął, nie zebym podglądal, po prostu wchodząc tak ujrza.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 20:35   

- Och - wymsknęło się Ayane, która lekko zaczerwieniona ze wstydu, szybko sięgnęła na dół szlafroka w celu obciągnięcia go na dół. - Nie żebyś podglądał. Jasne, jasne. Jakby tak było, to byś w ogóle nie patrzył na mój tyłek - prychnęła, ale bardziej w żartach niż na serio. - A więc mówisz, że kąpiel udana. No to fajnie. Mi też myło się całkiem przyjemnie, chociaż musiałam się streszczać. A teraz czytałam sobie książkę, ale jestem już zmęczona, bo literki mi się rozmazują przed oczami, więc chyba powinniśmy gasić światło i iść lulu.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-04-16, 20:41   

Ayane będąc zawstydzona wyglądała całkiem uroczo, lekko się uśmiechnąłem, a następnie polozylem ma miejscu obok.
- Fascynująca musi być ta książka skoro wywołuje u Ciebie odruchy senne, heh. W każdym razie skoro chcesz isx spać i nie masz ma nix sil to przecież nie będę Cie zmuszał, bys siedziała całą nic czytajac tę księgę czarów.
Powiedzialem że lekkimi uśmiechem na twarzy, a następnie czekałem az moja ukochana sie polozy. Widok Ayabe w tym szlafroki obudzil moją wyobraźnię, aczkolwiek chyba nie potrzebnje.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 23:07   

- Oj no jest ciekawa, ale po prostu jestem niesamowicie zmęczona po dzisiejszym dniu i literki już mi zlewają - prychnęła w odpowiedzi Ayane, "stając po stronie" swojej lektury, którą właśnie odłożyła na szafkę nocną. - Dobranoc, Kei - mruknęła sennie, podciągając sobie kołdrę pod samą szyję.
Chociaż twój dzień pod względem wyczerpania był taki sam jak twojej ukochanej, to w przeciwieństwie do niej nie mogłeś zasnąć. Cały czas miałeś jakieś zboczone wizje. Wszystko przez to łoże małżeńskie i figlarny szlafrok. Swoją drogą osiemnastolatka zasnęła w nim? Nietypowe. Zastanawiałeś się nad tym przez trochę czasu, ale w końcu zmęczenie dało o sobie znać i z ulgą udałeś się do krainy wiecznych marzeń, z której zostałeś zbudzony następnego dnia o 8:00 przez swoją drugą połówkę.
- Mamy godzinę do śniadanie. Wypadałoby się ogarnąć - mruknęła zaspanym głosem, przeciągając się na materacu niczym kot.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-04-16, 23:14   

Ayane zasnęła stosunkowo szybko, w przeciwieństwie do mnie, który miał pewno...interesujacych wizji z nastolatką w roli głównej, aczkolwiek udalo mi się w końcu zasnąć i zostałem zbudzony przez blondynkę o godzinie ósmej.
- Emm, dzień dobry słoneczko, jak Co sie spało, mi cslkiem przyjemnie bylo? W ogóle chyba byłaś tak bardzo zmęczona, że nje zdjelas szlafroka, w ogóle pierwszy razie Cię w nom widzę, kiedy go sobie kuoilas, bowiem ostatnio chyba nie bylosn ma zakupach, czyz nie? Ale przyna jak Sobieskiego tego nie przypominam.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-17, 10:45   

ostrzegam, jak nie zaczniesz czytać tych odpisów przed wysłaniem, będę Ci turlać na końcu poza kolejką ;x
-----------------
- Spało mi się świetnie. Łóżka w centrum nie umywają się do tego wyrka. Jak zamieszkamy razem, musimy sobie kupić takie samo albo jeszcze wygodniejsze - zarządziła Ayane, rozkoszując się miękkością materaca. - Ten szlafrok? Ach, mam go od dawna, ale jakoś o nim zapomniałam. Wczoraj wygrzebałam go przypadkiem z dna torby, więc postanowiłam zrobić z niego jakiś użytek. Jest taki puchaty, że mogłabym spać tylko w nim - oznajmiła, po czym w końcu wstała z łóżka i szybkim ruchem zrzuciła z ciebie kołdrę, by móc ją poskładać. - Och - wymsknęło jej się, kiedy ujrzała, że w miejscu krocza masz wypchane do góry spodnie. - Przepraszam - dodała, a następnie jak gdyby nigdy nic poszła naszykować sobie ubrania do przebrania.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-04-17, 13:05   

Zatem poznałem tajemniczą historię tego szlafroka. Niestety nie zdążyłem powstrzymać Ayane przed podniesieniem kołdry, czego wynikiem był widok moje porannej erekcji, oczywiście zawstydzilem się i momentalnie zaslonilem. Moja ukochana także była zakłopotana, więc bardzo szybko poszła do łazienki, abys się przebrać. Wykonalem kilka wydechów i wydechów, by się uspokoić, a następnie wzialem swoje rzeczy i czekalem, aż będzie woona toaleta, bym mógł ze spokojem się umyc i ubrać, a następnie zejść ma do na śniadanie.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-17, 18:00   

Na szczęście szybko zapomnieliście o twojej porannej wpadce i mogłeś normalnie rozmawiać z Ayane bez skrępowania. Na śniadanie Meg przygotowała wam jajecznice z dodatkami, ciepłe grzanki z masłem oraz herbatę w wersji klasycznej bądź mrożonej. Podczas spożywania posiłku nastolatka opowiadała wam o swoich Pokemonach, a głównie ich charakterach. Potem dała wam suchy prowiant na drogę i życzyła powodzenia w podróży. Kiedy już się pożegnaliście i wychodziliście z jej domu, nagle przypomniała sobie o czymś.
- Proszę, to dla was za odnalezienie Plusle i przyniesienie mi go - oznajmiła, wręczając wam urządzenie wielkości robota kuchennego. - Berry Pots jest czymś w rodzaju przenośnej grządki. Możecie tu zasadzić dowolną jagodę, która urośnie nieco szybciej niż taka zwykła na trawie. Nie trzeba jej też podlewać, nasłoneczniać ani nawozić. Wszystkim zajmuje się ta mała maszynka. Jedyne co wy musicie wykonać, na początku to wrzucić do środka świeżą, bardzo wilgotną ziemię. I pamiętajcie, żeby przed każdym nowym sadzeniem wymienić ziemię, bo w poprzedniej nie będzie już prawie żadnych związków mineralnych - objaśniła.

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-04-17, 19:45   

Dosyć szybko udało mi się uspokoić. Po ubraniu się zszedlem na śniadanie, Meg przygotowała same rarytasy, za które jej oczywiście podziękowałem. Plusle musiał być naprawdę dla niej ważnym pokemonem, zwłaszcza że jeszcze zapakowala nam suchy prowiant, chociaż nie musiała. W dodatku gdy wychodzilismy wręczyła nam maszynę do sadzenia jagód, bardzo intrygujące urządzenie,aż głupio było mi je przyjąć, aczkolwiek z grzeczności je wziąłem. Odchodząc życzył dziewczynie powodzenia oraz aby pilnowała swojego Plusle.
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-18, 06:41   

Droga mijała wam na spokojnie i w dobrej atmosferze, dzięki czemu około pory obiadowej dotarliście do Celadon. Coby nie marnować prowiantu od Meg, postanowiliście zjeść go w ramach obiadu, a kiedy wasze brzuszki były pełne, rozpoczęliście powolny spacer po miasteczku w celu wstępnego ogarnięcia go. Mieści się tu sporo bloków mieszkalnych, za to nie widać ani jednego domku z ogródkiem. Na Ayane największe wrażenie zrobiło spore centrum handlowe, które postanowiła obejść dokładnie od parteru po ostatnie piętro. Tobie bardziej do gustu przypadła sala gimnastyczna. Jest tu też lecznica, hotel, dom kolesia, który za Heart Scale może przypomnieć Pokom dawne ataki, a także salon gier, który twoja ukochana od razu oceniła jako wylęgarnię hazardzistów.

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2016-04-18, 10:26   

Droga da Celadon minela mam bardzo przyjemnie, w międzyczasie zjedliśmy prowiant od Meg, aby ten soe niestety zmarnował. Miasto w którym sie znalezlosn było ogromne, Ayane momentalnie zareagowala na centrum handlowe, moimi obiektem zainteresowania byla sala gimnastyczna, ale przecież nie mogłem zostawic ukochanej samej z dziećmi.
- Wygląda na to, że trafiliśmy do istnej metropolii. Proponuję zostać tutaj na kilka dni, specjalnie nam nie śpieszno do Saffron czyli jakiegokolwiek innego miasta, czyz nie? Moze przy okazji znajdzieny tego gościa z tymi okularami. To co chcecie robić?
_________________
 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-18, 17:10   

- Koniec z koczowniczym trybem życia! - zawołała Seiko, podskakując z radości do góry.
Wraz z Ayane spojrzeliście na ośmiolatkę z nieukrywanym zdziwieniem. Po pierwsze... to dosyć nietypowa reakcja u dziecka, a po drugie skąd ona zna takie sformułowania jak "koczowniczy tryb życia". Jak nic pójdzie w ślady Colgate i zostanie sławną profesorką cieszącą się uznaniem na całym świecie.
- Dobra... To może zostawimy w centrum nasze tobołki, coby się z nimi nie rozbijać wszędzie, a potem pójdziemy na przykład poznać tego pana od przypominania Pokemonom ataków? Na centrum handlowe musimy przeznaczyć cały dzień, więc dzisiaj już odpada - zaproponowała twoja ukochana.
- Śpijmy w hotelu - poprosił Hajime.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.