Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Wybory na Mistrzów Gry
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-07-30, 12:53   Wybory na Mistrzów Gry


Aktualnie na forum prowadzimy wybory otwarte, czyli zapisywać można się cały czas. Więcej na ich temat oraz informacje, jak się zgłosić na MG, znajdziesz na stronie 8.


Czarna lista:
1. Jake/Vereesa (wyrok zawieszony xd)
2. Elphias

----- Dawne wybory -----


Moi mili, ogłaszam wybory na 1 lub 2 MG. Bardziej skłaniam się ku jednemu, ale to zależy od ilości chętnych. Główne cechy dobrego Mistrza Gry: punktualny, kreatywny, pomysłowy, znający zasady poprawnej polszczyzny, nie mający słomianego zapału. Jeżeli jesteś zainteresowany i je spełniasz, to wypełniaj prędko poniższy formularz, a gdy skończysz, wklej go tutaj. Pamiętajcie, że otrzymujecie wynagrodzenie za pracę w postaci kasy forumowej (a teraz to jedno z większych źródeł zarobku... być powinno xd). Formularze zapisowe przyjmuję do 6 sierpnia, godz. 14:00 (wszystkie napisane później zostaną skasowane). Jak widzie czasu jest cały tydzień, a to dlatego, że teraz sporo osób zgłosiło nieobecności, a chcemy dać szansę wszystkim~

Cytat:
Formularz
Czy spełniasz powyższe wymogi?:
Czy znasz regulamin forum?:
Czy byłeś już MG na Crystalu?: Jeśli tak, dlaczego już nim nie jesteś? ;>
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:
Czy często potrzebujesz zastępcy (jeśli tak to proszę wybrać go TERAZ)?:
Ile przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:
Jakie dodatkowe przywileje posiada ewolucjonista?:
Ile poziomów Pokemon może otrzymać wygrywając w walce (w przygodzie)?:
Ile mega Pokemonów na poziomie 100 gracz może wystawić do walki?:
Czym różni się sposób ewoluowania Tyrunta od Amaury?:
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie dla głosujących:
~A teraz czas na ukazanie swoich umiejętności pisarskich *o*~
Stwórz dowolny opis (osoby, rzeczy, zjawiska, Pokemona, miasta itd.):
Gracz krąży po wielkiej dżungli, gdzie panuje koszmary upał, aż nagle...:
Przygotuj skan dowolnego Pokemona typu ognistego:

Opis drugi (ten z dżunglą) ma być fragmentem prowadzonej przygody, kawałkiem odpisu. Pamiętajcie, by pisać długość taką, jaką zamierzacie stosować w postach u graczy.

DOD* - pole dodatkowe, a więc wypełnienie go nie jest nakazane, aczkolwiek wskazane.



Kod:
[b][u]Formularz[/u][/b]
[b]Czy spełniasz powyższe wymogi?:[/b]
[b]Czy znasz regulamin forum?:[/b]
[b]Czy byłeś już MG na Crystalu?:[/b]
[b]Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:[/b]
[b]Czy często potrzebujesz zastępcy?:[/b]
[b]Ile przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:[/b]
[b]Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:[/b]
[b]Jakie dodatkowe przywileje posiada ewolucjonista?:[/b]
[b]Ile poziomów Pokemon może otrzymać wygrywając w walce (w przygodzie)?:[/b]
[b]Ile mega Pokemonów na poziomie 100 gracz może wystawić do walki?:[/b]
[b]Czym różni się sposób ewoluowania Tyrunta od Amaury?:[/b]
[b](DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie dla głosujących:[/b]
[i]~A teraz czas na ukazanie swoich umiejętności pisarskich *o*~[/i]
[b]Stwórz dowolny opis:[/b]
[b]Gracz krąży po wielkiej dżungli, gdzie panuje koszmary upał, aż nagle...:[/b]
[b]Przygotuj skan dowolnego Pokemona typu [i]ognistego[/i]:[/b]
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-03-09, 07:23, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
REKLAMA 
Now it's mine~

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-08-01, 13:37   

Ostatnio zmieniony przez Dafiar 2016-03-09, 07:23, w całości zmieniany 3 razy  
 
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-08-01, 13:37   

Formularz 
Czy spełniasz powyższe wymogi?:  Tak
Czy znasz regulamin forum?: Tak
Czy byłeś już MG na Crystalu?:  Tak, a nie jestem, bo sporo się działo i nie miałem już sił. Ale teraz wracam z nowym zapałem! (i groźbami...)
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?:  Duzo będzie zależało od weny, a potem i wolnego czasu, ale postaram się jak najczęściej. Przy dobrych wiatrach może i po kilka dziennie.
Czy często potrzebujesz zastępcy?:  Nie
Ile przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?:  Hmm... 8
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?:  Tak
Jakie dodatkowe przywileje posiada ewolucjonista?:  Pokemony ewoluujące przez szczęście potrzebują 75 punktów zadowolenia zamiast 100, a ten ewoluujące przez poziom ewoluują dwa poziomy wcześniej.
Ile poziomów Pokemon może otrzymać wygrywając w walce (w przygodzie)?: Od 0,5 do 2 poziomów.
Ile mega Pokemonów na poziomie 100 gracz może wystawić do walki?:Ile dusza zapragnie :3 Oczywiście o ile wcześniej wchłonęły Mega Stone.
Czym różni się sposób ewoluowania Tyrunta od Amaury?:  Amaura ewoluuje w nocy, a Tyrunt w dzień. Oboje muszą mieć 39 poziom (chyba że gracz jest ewolucjonistą)
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie dla głosujących:  Hmm... No tak. MG już kiedyś byłem, sądzę, że sprawowałem się dobrze. Niestety z pozycji zrezygnowałem, czego teraz bardzo żałuję. Chciałbym znów wrócić do tej roli. Między innymi dlatego, że zostawiłem swoich graczy tak bez niczego, a to jest możliwość, żeby im to wynagrodzić.
~A teraz czas na ukazanie swoich umiejętności pisarskich *o*~ 
Stwórz dowolny opis:  Dźwięk pracujących maszyn zdradziły ci, że twój cel znajduje się już za załomem skalnym. Gdy tylko go minąłeś, huk jedynie przybrał na sile. Znajdowałeś się niemal na samym szczycie góry, więc miałeś idealny widok na rozciągające się pod twoimi stopami. Już stąd widziałeś, że żółte maszyny transportujące są wprost kolosalnych rozmiarów. I ty miałeś gdzieś wśród nich znaleźć Dedenne? Przecież to jak szukanie igły w stogu siana. Dookoła nie widziałeś nawet żadnych ludzi. Wszystko było zautomatyzowane. W samym środku doliny znajdowała się dziura o średnicy co najmniej 50 metrów. Tak, to właśnie kopalnia diamentów. W transporterach mogłeś dojrzeć tony ziemi, kamieni, a nawet kilka błyszczących kamieni. Na zboczu po drugiej strony doliny znajdował się równie wielki budynek. Na jego dachu znajdowała się antena radiowa. Znajdował się tam też stalowy pomost. Właśnie tam dojrzałeś pierwszych ludzi. Najwyraźniej było to jakieś centrum dowodzenia. Chyba będzie najlepiej, jak udasz się właśnie tam.
Gracz krąży po wielkiej dżungli, gdzie panuje koszmary upał, aż nagle...: 
Z każdą minutą robiło się coraz bardziej parno. Nie wiedziałeś, czy to przez samą temperaturę, czy wilgoć w powietrzu. Mimo to nie mogłeś sobie pozwolić na przystanek w podróży. Tylko sam Arceus wie, co ci łowcy Pokemonów robią teraz z twoim biednym Prinplupem. Miałeś szczęście, że ci porywacze byli na tyle nie rozgarnięci, żeby nie maskować swoich śladów. Najwyraźniej musieli mieć ze sobą jakąś maczetę, ponieważ przez gęste rośliny przebiegał prawdziwy korytarz. Szedłeś tą trasą od dobrej godziny. Twoja cierpliwość jednak się opłaciła. Zobaczyłeś, że roślinny korytarz się kończy. Już miałeś wyjść na małą polankę w samym sercu dżungli, gdy usłyszałeś cichy świst i twoje ciało zostało poderwane w górę przez niewidoczną wcześniej siatkę. Znalazłeś się w pułapce... Tylko kto uratuje teraz twojego startera?!
Przygotuj skan dowolnego Pokemona typu ognistego:

Chandelure  
Imię:  
 
Poziom:  43
Typ:  
Ewolucja: Litwick (lv. 41) -> Lampent (Dusk Stone) → Chandelure
Ataki:  Ember, Astonish, Minimize, Smog, Fire Spin, Confuse Ray, Night Shade, Will-O-Wisp, Flame Burst, Hex, Memento, Inferno
Charakter i historia:  Chandelure podróżuje z Nickiem od małego. Wykluła się z jajka w Rock Tunnel w Kanto, gdzie od razu została zaatakowany przez Onixa. Nick, który z oddali zauważył mały płomyk, uratował małą po długiej walce. Wtedy właśnie zostali kompanami. Chandelure jest Pokemonem niezwykle wiernym swojemu trenerowi. Wykonuje jego polecenia bez żadnego sprzeciwu i zawsze stara się go jak najbardziej zadowolić. W walce cechuje ją niezwykła odwaga. Mało który przeciwnik potrafi wywrzeć na niej tak duże wrażenie, żeby nie mogła wykonać ruchu.
Umiejętność:  Infiltrator - Podczas ataku ignoruje "bariery" powstałe w wyniku ruchów Reflect, Light Screen, Safeguard i Substitute. 
Trzyma: Lum Berry
_________________
 
 
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-08-01, 14:43   

Formularz
Czy spełniasz powyższe wymogi?: Sądzę, że tak.
Czy znasz regulamin forum?: Raczej tak, ale jak miewam jakieś wątpliwości, to nic mi nie zaszkodzi zajrzeć tam jeszcze raz. :3
Czy byłeś już MG na Crystalu?: Niet.
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: Zależy od sposobu odpisywania gracza (długość, częstotliwość czy rzeczy, na które będzie zwracał uwagę jako postać), ale myślę, że w do października przynajmniej raz dziennie. Po rozpoczęciu roku akademickiego pewnie trochę rzadziej, ale mam nadzieję odpowiadać znacznie częściej niż co siedem regulaminowych dni.
Czy często potrzebujesz zastępcy?: Teraz najprawdopodobniej nie będę potrzebowała go w ogóle, ale jak to będzie za dwa miesiące – ciężko powiedzieć. W razie czego na pewno będę w stanie kogoś zorganizować.
Ile przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: Cztery to optymalna liczba, ale nadwyżkę w postaci jednej osoby mogłabym wziąć w razie czego.
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Ciężko mi to sobie wyobrazić, do tej pory prowadziłam gry tylko jednoosobowe. Niczego nie potwierdzam, niczego nie wykluczam.
Jakie dodatkowe przywileje posiada ewolucjonista?: Poczka ewoluującego przez poziom może wyewoluować o dwa levele wcześniej (np. Tympole w Palpitoada na 23, a nie 25), a te ewoluujące przez szczęście – przy 75 punktach zadowolenia zamiast przy 100.
Ile poziomów Pokemon może otrzymać wygrywając w walce (w przygodzie)?: Minimum pół, maksymalnie dywa.
Ile mega Pokemonów na poziomie 100 gracz może wystawić do walki?: Z opisu mega ewolucji wnioskuję, że tyle, ile Pokémonów ogólnie może użyć w danej walce.
Czym różni się sposób ewoluowania Tyrunta od Amaury?: Tyrunt ewoluuje, jeśli zdobędzie odpowiedni level w nocy, Amaura przez wbicie levela za dnia.
Kilka słów od siebie lub o sobie dla głosujących: Lubię pisać, to przede wszystkim, bo jest chyba dość istotną rzeczą. Tworzenie i prowadzenie postaci nawet w cudzych przygodach sprawia mi wielką frajdę, podobnie jak wymyślanie różnych wątków pobocznych czy opisywanie walk. Nie jestem wybitną pisarką, to fakt, zdarza mi się popełniać błędy, ale krok po kroku staram się udoskonalać swój warsztat. Byłam już wcześniej MG – wprawdzie na innym forum, ale przez dość długi czas, a przez moje witki przewinął się niejeden gracz, więc jako takie doświadczenie posiadam i mam nadzieję nabyć go jeszcze więcej. :3
Jestem trochę skrzywiona na punkcie realizmu i jakkolwiek do nadprzyrodzonych mocy nie mam nic, tak „naturalne zielone włosy” przyprawiają mnie o palpitacje serca. Za bezruchem w przygodach nie przepadam, więc postaram się prowadzić je tak, aby nikt się nie nudził. Last but not least, jestem potworą otwartą na kompromisy, więc można się ze mną dogadać w praktycznie każdej sprawie. c: Nie robię postaciom seksów, bo mnie to brzydzi, ale gore zawsze spoko.

~A teraz czas na ukazanie swoich umiejętności pisarskich *o*~

Stwórz dowolny opis:
    Chłopiec, który właśnie wyzwał cię do walki, nie wyglądał nawet na trenera Pokémonów, a już na pewno nie na doświadczonego. Chuderlawy i niziutki, bo ledwo dorastający do twoich ramion, mógł mieć z dziesięć albo jedenaście lat, choć przybierając surowy wyraz twarzy, usilnie starał się wyglądać na starszego. Stając naprzeciw ciebie nawet wspiął się na palcach w nadziei, że doda mu to kilku centymetrów, jednak z miernym skutkiem – wciąż musiał zadzierać głowę, aby móc spojrzeć ci w oczy, co samo w sobie i tak było dość trudnym zadaniem, bo burza brązowych włosów, od przynajmniej paru dni nietkniętych grzebieniem, skutecznie zasłaniała mu widok.
    Z fioletowej koszulki, wpuszczonej w mocno znoszone już spodnie jeansowe, spoglądała na ciebie karykatura Corbata. Niestarannie przewiązana w pasie kraciasta koszula wyglądała na spadek po ojcu albo starszym bracie, zaś o kilka rozmiarów za duże trampki, obwiązane na wysokości kostek nadmiarem postrzępionych sznurówek, mogły już tylko utwierdzać w przekonaniu, że masz do czynienia z kompletnym nowicjuszem, który dopiero co opuścił rodzinne miasteczko. W przeciwnym wypadku dzieciak zdążyłby już zarobić odpowiednio dużo pieniędzy, aby kupić sobie jakieś porządne buty.
    Jedyny Poké Ball młodego podróżnika, przypięty na honorowym miejscu – pasku przewieszonej przez ramię torby we wszystkich kolorach tęczy, zawierał zapewne jego startera, zaprawionego w bojach z Weedlami i Caterpie zamieszkującymi Viridian Forest.
    Jeden na jednego. O pięć dolców! – rzucił nieznoszącym sprzeciwu tonem młodzieniec, ściągając groźnie gęste, krzaczaste wręcz brwi.
    Choć sama propozycja była tak głupia, że aż śmieszna, to determinacja w oczach chłopca i jego stanowczość dawały do zrozumienia, że traktował rzucone przez siebie wyzwanie śmiertelnie poważnie.

Gracz krąży po wielkiej dżungli, gdzie panuje koszmary upał, aż nagle...:
    Ziemia pod twoimi stopami nagle zadrżała. Wstrząs wprawdzie nie zwalał z nóg, ale był na tyle silny, że zachwiałeś się niebezpiecznie i odruchowo, zupełnie bezwiednie, oparłeś plecami o rosnące najbliżej drzewo.
    Trzęsienie ziemi? A może po prostu zaczynałeś tracić rozum? W końcu przedzierałeś się przez tę dżunglę od samego rana i wszystko wskazywało na to, że przez kilka ostatnich godzin krążyłeś w kółko – rosnąca naprzeciwko paproć oraz zagradzający drogę pień zwalonej palmy były identyczne z tymi, które mijałeś dziesięć minut wcześniej, i dwadzieścia minut wcześniej, i półgodziny temu. Na domiar złego pogoda też nie była dziś dla ciebie łaskawa, bo choć gęste korony drzew skutecznie chroniły przed prażącym słońcem, nie byłeś w stanie w żaden sposób uciec przed upałem. Duszno, parno, zupełnie jak w saunie, z tą różnicą, że z niej mógłbyś wyjść w każdej chwili, zaś ucieczka z tak rozległej puszczy nie była prostą sprawę, co zresztą wiedziałeś już z autopsji. Twój organizm stanowczo domagał się nawodnienia i solidnego odpoczynku, ale zdrowy rozsądek podpowiadał, aby się nie zatrzymywać, zwłaszcza nie w tym miejscu.
    Kolejny wstrząs, tym razem znacznie silniejszy, wprawił w ruch okoliczne drzewa i krzewy. Ptaki gwałtownie poderwały się do lotu i zaraz zniknęły z twojego pola widzenia, a spod potężnych korzeni mahoniowca wybiegł przestraszony Spinarak, który chwilę później zniknął znów gdzieś wśród porastającej dolne partie lasu zieleni. Cóż, teraz przynajmniej było wiadomo, że to nie umysł płata ci figle.
    Po kilku minutach ponownie mogłeś wyczuć wibracje pod stopami. Początkowo potężne, z każdą chwilą słabły coraz bardziej, jakby to coś pod powierzchnią zdecydowało się odejść. Pozorny spokój nie trwał jednak długo, bowiem grunt znów zaczął się trząść, a chwilę później zapadł gwałtownie razem z tobą. Wylądowałeś twardo kilka metrów niżej, na zwale wilgotnej ziemi, twarzą w twarz z ogromnym Onixem, który wyraźnie nie był zadowolony z wizyty nieproszonego gościa...


Przygotuj skan dowolnego Pokemona typu ognistego:

INFERNAPE




Poziom: 58
Ewolucja: Chimchar → { Lv14 } Monferno → { Lv36 } Infernape
Umiejętność: Blaze − kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Ataki: Flare Blitz, Scratch, Leer, Ember, Taunt, Mach Punch, Fury Swipes, Flame Wheel, Feint, Punishment, Close Combat, Fire Spin, Acrobatics, Calm Mind
Charakter i historia: Choć znajduje się już na najwyższym stadium ewolucji, wcale nie zachowuje się tak, jak przystało na dobrze wyszkolonego Pokémona − jest krnąbrny i nierzadko zdarza się, że ignoruje polecenia wydawane przez swojego trenera. Podszyty leniem, nigdy nic mu się nie chce, czasem nawet krótki spacer po lesie jest dla niego nadmiernym wysiłkiem, a co dopiero mówić o wyczerpującym treningu. Nie można jednak odmówić mu talentu do walki − odpowiednio zmotywowany staje się istną maszyną do zabijania, co pomimo wszystkich wad jego charakteru czyni z Infernape'a wartościowego członka drużyny i przeciwnika, którego nie należy lekceważyć.
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

 
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-08-02, 20:43   

Formularz
Czy spełniasz powyższe wymogi?: Tak
Czy znasz regulamin forum?: Tak
Czy byłeś już MG na Crystalu?: Nie
Jak często zamierzasz dawać graczom odpisy?: W zależności od weny, czasu, pory roku. W czasie roku akademickiego może być gorzej, w czasie ferii, wakacji, etc. częściej. Niemniej myślę, że nie spadnie poniżej 3 razy tygodniowo.
Czy często potrzebujesz zastępcy?: Nie
Ile przygód jesteś w stanie prowadzić na raz?: 3
Czy zgadzasz się na kilkuosobowe przygody?: Zależy od historii
Jakie dodatkowe przywileje posiada ewolucjonista?: "Pokemon ewoluujący przez poziom ewoluuje o 2lvl wcześniej (np. Charmander ewolucjonisty przemienia się na 14lvl), a Pokemon ewoluujący przez szczęście potrzebuje 75 punktów zadowolenia zamiast 100 (np. Pichu ewolucjonisty, który zdobył 75ptk. zadowolenia przemienia się w Pikachu)."
Ile poziomów Pokemon może otrzymać wygrywając w walce (w przygodzie)?: Od 0 do 2, z uwzględnieniem połówek.
Ile mega Pokemonów na poziomie 100 gracz może wystawić do walki?: Jeżeli wchłonęły mega stone to tyle ile ich posiadają.
Czym różni się sposób ewoluowania Tyrunta od Amaury?: Ten pierwszy ewoluuje na 39 w czasie dnia, a ten drugi w nocy.
(DOD*) Kilka słów od siebie lub o sobie dla głosujących:
Nie lubię tego punktu, gdyż nigdy nie wiem co powiedzieć. Może powiem co mogę zaoferować jako MG? Mam masę pomysłów, wielką wyobraźnią i co najważniejsze byłem już mg, więc wiem czym się to je, na co uważać, czego się wystrzegać. Nigdy nie odszedłem chyba ze stanowiska dobrowolnie. Revivala zamknęli, a na Poko jestem mistrzem w dalszym ciągu. Jestem osobą ugodową i nie robię większych problemów, jeżeli gracz chce złapać jakiegoś pokemona albo przeżyć w grze daną przygodę. Wychodzę z założenia, że to wasza gra, wasza przygoda i to przede wszystkim wy macie się dobrze bawić.
~A teraz czas na ukazanie swoich umiejętności pisarskich *o*~
Stwórz dowolny opis:
Siedziałaś w wygodnym fotelu pierwszej klasy, pijąc dobrą, jak na standardy pociągowe, kawę. Z wyraźną melancholią wyglądałaś przez okno, obserwując przebiegający za szybą krajobraz. Im bliżej stacji końcowej byłaś, tym więcej szczegółów wydawało ci się znajomych. Sporo jednak zmieniło się przez te sześć lat od czasu kiedy to opuściłaś Golderod City - miasto świateł.
Nie wszystko jednak się zmieniło. Niektóre rzeczy pozostałe takie, jakie zapamiętałaś je, kiedy opuszczałaś miasto jako czternastoletnia łobuziara z zadziornym uśmiechem i ewidentną nadpobudliwością. Wciąż rozpoznawałaś czerwieniące się wśród łąk maki, promienie słońca odbijające się od przeźroczystej tafli jeziora, odgłos cykad, błękit nieba. Wciąż pamiętałaś, gdy po wyjściu z miasta zanurzyłaś się w tym wszystkim, wdychając świeże powietrze pełną piersią. Na to wspomnienie kąciki ust nijako same uniosły ci się. Uśmiechałaś się.
Czułaś, że Sarah z równie wielką ochotą zobaczyła widoki, lecz przy wejściu do pociągu widziałaś tabliczkę informującą, że pokemony większe niż metr muszą pozostać wewnątrz swoich pokeballi. Czasy, kiedy to mała Chikorita mogła podróżować na twoich kolanach już dawno odeszły w zapomnienie.
Ta przygoda dobiegła końca.
Na horyzoncie zaczęły pojawiać się pierwsze samotne zabudowania. Wkrótce zobaczysz tak dawno nie widziane wieżowce, zapchane ulice, tętniące życiem sklepy. Wrócisz do miasta ... z którego uciekłaś.
Pociąg wolno wtoczył się na peron, budząc drzemiących pasażerów głośnym gwizdem. Ostatnia stacja, koniec drogi. Biorąc głęboki oddech, poniosłaś się z siedzenia, jedną ręką chwytając za kubek z niedopitą kawą, a drugą swoją torbę.
Wysiadłaś ostatnia. Nikt po ciebie nie wyszedł, nikt nie czekał. Nie byłaś zdziwiona. Wiedziałaś, że spełniając własne marzenia niszczysz marzenia innych. Małe uczucie żalu jednak pozostało. Wygładziłaś swój drogi kostium, poprawiłaś upięty kok.
Ciekawe, kiedy rozpocznie się następna.
Zrobiłaś krok do przodu, ciesząc się łaskotaniem wiatru na twarzy i zapachem kwiatów, które zdawały się zawładnąć miastem pod jej nieobecność. Czyżby tutejsza kwiaciarnia wreszcie zrobiła to co zdawać by się mogło niemożliwe?
Z każdym następnym krokiem szłaś coraz szybciej, coraz pewniej. Choć nie było cię tutaj sześć lat, doskonale pamiętałaś drogę. Minęła wyjście z dworca i wtedy ją ujrzałaś. Twoja mama, choć odrobinę starsza, czekała oparta o samochód. Na twój widok przerwała toczoną przez komórkę rozmowę, rzuciła aparat do pojazdu przez uchyloną szybę, po czym pobiegła w twoim kierunku.
Rozłożyłaś ramiona. Wiedziałaś już wszystko.
Byłaś w domu.

Gracz krąży po wielkiej dżungli, gdzie panuje koszmary upał, aż nagle...:
Przedzierałaś się biegiem przez dżunglę. Gęste gałęzie uderzały cię w twarz, raniąc dotkliwie. Już wkrótce czułaś na twarzy spływającą, zmieszaną z potem, krew. Nie byłaś pewna czy to z powodu nagłego, sporego wysiłku, czy z powodu tej niemożliwej temperatury. Wiedziałaś, że to w tej chwili nieistotne. Jeżeli mu nie uciekniesz, już wkrótce nie będziesz musiała się o nic martwić. Będziesz martwa.
Słyszałaś go za sobą bardzo wyraźnie. Niemal czułaś na plecach jego oddech śmierdzący alkoholem i surowym mięsem. Dlaczego wplątałaś się w tę sprawę. Powinnaś posłuchać Tima i uciekać póki miałaś okazję. Obejrzałaś się przez ramię. Twój kolejny błąd.
Był tuż za tobą. Widziałaś błysk światła odbitego od metalicznej nawierzchni jego siekiery. Czerwona, kraciasta, rozerwana koszula, ogromne spodnie. Nie zdążyłaś ponownie spojrzeć przed siebie. Potknęłaś się i upadłaś, uderzając twarzą w ziemię. Z nosa popłynęła krew. Jednym susem odwróciłaś się plecy, łapiąc dłonią za rozkwaszony nos. Mężczyzna stanął tuż nad tobą, uniósł broń.
- To koniec złotko, trzeba było nie zapomnieć pokemonów - zaśmiał się rubasznie. - Do zobaczenie w innym życiu - rzucił, robiąc zamach.
Zamknęłaś oczy, gotowa na śmierć. Nie nadeszła. Usłyszałaś za to coś, co brzmiało jak szczęk mieczy. Ośmieliłaś się uchylić powiekę. Przed sobą zobaczyłaś Scythera, który jakimś cudem złapał twój trop i teraz broni cię nie zastanawiając się nad własnym bezpieczeństwem.
Pokeowad z całych sił odpychał ostrze siekiery, dając ci czas na wstanie i zebranie się w sobie. To musi skończyć się tutaj, tego byłaś pewna.

Przygotuj skan dowolnego Pokemona typu ognistego:

Charmander
Imię: ---

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Charmander (16lvl) -> Charmeleon (36lvl) -> Charizard (Mega Stone) -> Mega Charizard
Ataki: Scratch, Growl
Charakter i historia: Został złapany na ognistej polanie u podnóża wulkanu, gdzie Sam zawędrował podczas swojej podróży po Sinnoh. Charmander jest marzycielem, który często chodzi z głową w chmurach. Łatwo rozprasza go niebo, w które chciałby wzlecieć. Czasem można go przyłapać na energicznym machaniu łapkami, jakby próbował się wznieść. Jeżeli ma chwilę czas, od razu majstruje sobie prowizoryczne skrzydła, czy to z patyków, piór czy kawałka materiały. Jego trener musi mieć oczy dookoła głowy, by pokemon nie spadł z jakiegoś urwiska. Kocha słowo "kulisty".
Umiejętność: Blaze - Kiedy HP spada poniżej 1/3, ataki ogniste zadają do 1,5 raza większe obrażenia.
Trzyma: Oran Berry
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2014-08-06, 14:13   

~ GŁOSOWANIE ~

Trójka kandydatów to nie zbyt wiele, jednak po skończonym głosowaniu podliczę wolne miejsca u MG i zdecyduje, czy potrzeba 1 czy 2 nowych emdżi. W każdym razie proszę Was, drodzy głosujący, o pisanie, czy oraz czemu wolicie 1/2 MG. Głosować może, a wręcz powinien każdy. Wystarczy wybrać jednego z powyższych zapisanych i krótkim lub nieco dłuższym opisem uzasadnić, dlaczego właśnie ten Pan/Pani.

Macie równo 48h, więc wyniki dam 8 sierpnia br. po godz. 15!

Pragnę też dodać, że każdy, kto zagłosuje, otrzyma 150$ za aktywny udział w życiu forum ;) Oczywiście forsę dajecie sobie sami i proszę nie zapomnieć o aktualizacji konta bankowego!
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-06, 14:24   

Cóż, mój głoś poleci na Dafiara.
Wiem, że sobie poradzi na stanowisku MG. Już raz nim był i szczerze szkoda, że postanowił odejść, bo prowadził ciekawe przygody. No i gdyby nim został, wiedziałbym już, do kogo zgłosić się na swoją przygodę. No i nie przepadam za ścianami tekstu, a dynamicznymi odpisami, w których zawsze się coś dzieje. Wiem, że Daf umie to zapewnić.

No i byłbym za wyborem dwóch MG. Zawsze to jakieś zabezpieczenie na przyszłość. No i nie trzeba by było robić tak szybko kolejnych wyborów, jeżeli któregoś z naszych obecnych MG by zabrakło.
_________________
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-08-06, 15:58   

Swój głos oddaję na Chmurka.
Odpisy, które zaprezentował powyżej bardzo mi się spodobały. Jeżeli ma prowadzić przygody swoich graczy, tak jak odpisuje u Gwen to na pewno będzie nawał zgłoszeń. Podoba mi się styl jego pisania, taki, który sam sobie wykreował i dzięki któremu potrafi tak świetnie pisać. Sądzę, że dla niego tytuł Mistrza Gry będzie kolejnym powodem do szkolenia swoich umiejętności pisarskich. Wydaje mi się, że jest na tyle zmobilizowany, aby rzetelnie wypełniać przyjęte na siebie obowiązki z tym tytułem związane.
Moim zdaniem przydałby się jak na te wybory dwóch MG. Byłoby więcej "opcji" do wyboru i każdy, kto dołączy mógłby sobie wybrać MG takiego, jaki mu odpowiada. Im więcej, tym lepiej, a różnorodność na pewno pomoże nowicjuszom.
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-08-06, 18:03   

Ja tam głosuję na Chmurka. Raz, że zapis dał całkiem porządny, a dwa... to mój gracz. Zdążyłam już się zaznajomić ze stylem jego pisania i częstotliwością odpisów. Skubany ma masę pomysłów, pisze ciekawie, wyrobił już sobie całkiem przyjemny w czytaniu styl... Po prostu myślę, że z całą pewnością sobie poradzi na tym stanowisku.
Co do liczby MG, wybrałabym tak jak reszta- 2. Czemu? A temu, że jakby wyłamało się kilka osób gdzieś w przyszłości to zawsze byłby ktoś w zapasie. No i różnorodność większa- można przebierać i wybierać :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
BlueCat 
Azul Blue


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 01 Sie 2014
Posty: 259
Skąd: Rybnik
Wysłany: 2014-08-06, 20:08   

Hmmm... ja natomiast zagłosuję na Zeit.
Wszystkie mi się podobały, ale jej opisy czytało mi się najprzyjemniej.
Dodatkowo, co prawda nie jestem 'skrzywiony' na punkcie tego, ale też lubię patrzeć na pokemony w sposób realistyczny i logiczny (więc tutaj jest z mojej strony dodatkowy plusik :3).

Najlepiej by było, jakby dwoje zostało wybranych na MG.
Nie tylko będzie zabezpieczenie na wypadek nagłego przypływu graczy ;p
ale także, myślę, że będzie lepiej jak nowy gracz (taki jak ja np ;p) będzie miał więcej opcji do wyboru.
_________________

 
  :
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-08-06, 20:31   

Ciężko mi wybrać pomiędzy konkurentami, ponieważ obydwoje są świetni i obydwoje się nadają. Mój głos oddaję jednak na Defa :3 I nie, nie dlatego, że kręci mnie jego avek :P A tak na poważnie, podoba mi się zapis jaki złożył. I gdyby został MG, pewnie starałbym się o multi, by móc u niego zagrać.
Jedno mnie tylko zastanawia. 8 przygód?! No Lajf z Ciebie <3

A co do ilości wybranych MG, przyłączam się do wszystkich powyższych głosów i stawiam na 2. Argumenty, zostały już przedstawione, więc szkoda powtarzać.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-08-06, 21:16   

Tak szczerze mówiąc, to oba zapisy mi się podobały. Ciężko było zdecydować, ale swój głos ostatecznie oddaję na Chmurka - czytało się bardzo miło, bo nawet jeśli godmodding mnie trochę odstraszał, to przymykam oko, bo to jednak tylko posty pokazowe. Ładne opisy. :'3
Gdybym miała multi, to byłabym skłonna się do Ciebie zgłosić. Do Dafa też, ale limit 8 osób trochę przeraża.

I też jestem za tym, żeby przyjąć dwoje MG, z powodów wymienionych przez poprzedników.
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

 
     
Fokstrot 


Starter: Munchlax
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 113
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 282
Skąd: Teheran
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-06, 22:21   

Mój głos leci na Zeit, ponieważ nowa krew zawsze spoko, a Daf mnie zdradził, tak więc on odpadł w przedbiegach. Mam na ciebie focha, Daf. 8-) Co jeszcze mogę powiedzieć, nie mam pojęcia jak koleżanka Z. sobie poradzi na swojej pozycji, jednakże z tego co zaobserwowałem, jest przecudną osobą, jeśli o charakter chodzi, więc na pewno potrafiłaby się dogadać z resztą graczy. No i miodny styl pisania(Poza tym, długo, a ja lubię jak jest długo.), więc mój głosik leci na nią. Chociaż Chmurek też niczego sobie. :h:

Przyjmijmy dwóch mg, zgadzam się! W zasadzie moglibyśmy nawet trzech, wtedy mógłbym uciec z pozycji bez wyrzutów sumienia. xD
_________________

Idzie szarość, ciągle przypomina mi
Że kiedyś chciałem coś, a już tego nie trzeba mi
Ciągle mało, coraz więcej mniej
Twego ciała coraz bardziej nie trzeba mi

Więc idź tam, gdzie chcesz, nie mówiąc nic
I wróć, kiedy przyjdzie czas
Może to tylko kilka dni
 
     
Marque 
Master of Disaster


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 146
Wysłany: 2014-08-07, 11:36   

Korzystając z odrobiny internetu jaką udało mi się tu zdobyć, z radością oddaję głos na Zeit. Jest moją graczką i zdążyłam się już przekonać, że pisze świetnie, zawsze z sensem, zastanawiając się nad tym jakie konsekwencje mogą wyniknąć z działań jej postaci. To bardzo ważna cecha dla MG, który przecież musi planować przygodę dla swoich graczy ale i brać pod uwagę ich działania. Ponadto Zeit jest naprawdę przemiłą osobą a za jej cierpliwość niech jej pan Bóg w graczach wynagrodzi ;)

Popieram też poprzedników, MG powinno zostać wybranych dwóch :)
_________________
 
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2014-08-07, 12:50   

A Molesław głosuje na Dafa. Według niej pisze dobrze i był dobrym MG, więc tym razem też powinno być ok. Grałam też u niego na mutli i choć długo to nie trwało, to było bardzo fajnie i jeśli kiedyś skończyłabym bez MG to na pewno się do niego zgłoszę~
Co do ilości MG - najlepiej by było wybrać 2. Jak napisali poprzednicy, większy wybór i zabezpieczenie na przyszłość.
_________________
 
     
HikowatyHik 
Wysłanik Cthulhu


Starter: Chinchou
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 27
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 119
Wysłany: 2014-08-07, 13:04   

Mój głos leci na Zeit. Pierwszym kluczowym elementem, który powoduje, że mój głos oddaje na nią jest rzecz wymieniona przez Marq. Zeit myśli o konsekwencjach jakie mogą wyniknąć z tego co pisze. Tzn stara się przewidzieć jakiś logiczny ciąg zdarzeń. A kto nie będzie tego robił lepiej niźli osoba, która zna PLUSa i NAKWę? :D Do tego jej skan podoba mi się najbardziej. Urzekł mnie.

Dałbym dwóch MG, ponieważ MG nigdy za mało. :D A mi to w sumie różnicy nie robi.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Galeria Sław
Mój mistrz <3
Dyplomata - osoba, która powie Ci spie****aj w taki sposób, że poczujesz ekscytację na myśl o zbliżającej się podróży~

The best of us can find happiness in misery

~Bierne bycie Hikiem zabija~ Kodi

Jakby ktoś chciał zagrać ze mną w LoLa: GilanGi.
Uprzedzam, jestem słaby...
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.