Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zgłoszenia
Autor Wiadomość
Layla Dreyar 

Wiek: 24
Dołączyła: 10 Gru 2015
Posty: 14
Wysłany: 2016-02-03, 22:21   

Numer podania: 89
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?:Jajo Swinuba
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Mamoswine to pokemon równie silny co głodny. Wszystko co się mu przygotuje (zwłaszcza ulubione poffinki) zapewne zje ze smakiem. To prawdziwy hołd dla trenera.Dodatkowo kocham takie wielkie, futrzaste pokemony! W innych sieją strach, a mnie tylko rozczulają.
Sposób trenowania (i inne): Każdy dobry trening w moim wykonaniu zaczyna się od zapoznania i zżycia z trenerem. Dobre stosunki z podopiecznym to przecież podstawa efektywnego treningu. Swinub trenowany będzie na pokazy, przez co bardziej będziemy zwracać uwagę na zaprezentowaniu jego siły( wyższych stadiach ewolucji)!
 
     
REKLAMA 
Multi Mhroka~

Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-04, 00:46   

 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-04, 00:46   

Layla, niestety nie można adoptować jakiegokolwiek pokemona bez zaakceptowanej Karty Postaci
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-04, 17:12   

Numer podania: 90
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Vulpix
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Dlaczego? W sumie nie wiem. Jakoś nigdy nie fascynowałem się tym pokemonem i był mi raczej obojętny, ale uznałem, że może pasować do Caroline i na pewno znajdą nić porozumienia. Chyba lepiej, żeby znalazła nowego trenera, niż siedziała dalej w adopcji, co nie? Poza tym źle jej u mnie nie będzie, serio :<
Sposób trenowania (i inne): Głównie w przygodzie, gdyż nie posiadam żadnych oszczędności na DC ani jagody. RC też nie posiadam, ale może kiedyś się czegoś dorobię. A w przygodzie powinno wystarczyć, bo odpisy są często, a Daisy na pewno z chęcią poprowadzi kilka walk :3 hehehe.
_________________
 
     
Layla Dreyar 

Wiek: 24
Dołączyła: 10 Gru 2015
Posty: 14
Wysłany: 2016-02-04, 17:16   

Black Lotus napisał/a:
Layla, niestety nie można adoptować jakiegokolwiek pokemona bez zaakceptowanej Karty Postaci
A czy teraz mogę adoptować jajo? :->
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-04, 20:37   

Jako że Karta jest już zaakceptowana, to możesz c:
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-17, 12:19   

Numer podania: 91
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania? Czarny Liepard~
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona? Rudych nikt nie chce, więc są idealnymi kandydatami na opiekunów dla samotnych kotów. Ot co.
Sposób trenowania: Przede wszystkim - dużo miłości. Futrzaści potrzebują dużo uwagi i dbałości o ich potrzeby, dlatego też zamierzam dopełnić wszystkiego, by miał pod dostatkiem tego, czego zdrowemu kotowatemu trzeba. Jednocześnie zamierzam też zadbać o jego prywatność, bo w końcu faktem powszechnie znanym jest, że koty są jednak niezależnymi istotami. Jeśli zaś o sposób trenowania chodzi - myślę, że skupiłabym się przede wszystkim na jego zręczności i zdolności do unikania. Potem zaś postawiłabym na częstotliwość ataków.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-17, 12:40   

Numer podania: 92
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania? Rotom
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona? Bo duszków w drużynie nigdy dość. A ten jest jeszcze o tyle ciekawy, że może zmieniać swoją formę i typ. Przydatne to jest, przydałby mi się taki cwaniaczek. Poza tym kto nie chciałby mieć prywatnej nawiedzonej pralki, czy innej lodówki? xD
Sposób trenowania: Na pewno nie będzie cierpiał na samotność- w mojej wesołej gromadce miałby przyjaciół na pęczki. Ewoluować nie ewoluuje, ale na pewno zyskując kilka poziomów nic nie straci. Na pewno raz na jakiś czas zafunduję mu jakąś płytkę z atakiem, walkę w przygodzie... Innymi słowy będę dbać o niego i pilnować, coby nic mu nie zabrakło.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-03-09, 01:24   

Formularz
Numer podania : 93
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania? : Kryształowy Steelix.
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona? : Jego majestatyczność i unikatowość od razu wpadła mi w oko. Poza tym uwielbiam tego Pokemona - szczególnie, gdy przyjmie on formę Mega.
Sposób trenowania (i inne): Jak na trenera przystało - trenowanie w przygodzie i na deskach liderskich sal. Dodatkowo, jak wpadnie trochę forumowej waluty na moje konto bankowe gwarantuje Steelixowi rozwój poprzez DayCare i tamtejszy trening.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-09, 09:23   

Numer podania : 94
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania? : Jajo Shelldera
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona? : Jakoś nigdy nie miałam okazji zdobyć tego stworka. A że nadarza się ku temu okazja to czemu nie? I tak poszedłby tu na zmarnowanie.
Sposób trenowania (i inne): Najpierw to ja to cudo wykluję. A potem to będzie można kombinować- trochę w przygodzie, trochę w DC, trochę sypnę mu/jej jagódkami, czasem jakimś atakiem. Tak po trochu wszystkiego.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-03-10, 20:39   

Formularz:

Numer podania: 95
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Bulbasaura
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bardzo lubię tego stworka i przydałby mi się do drużyny. Zaczynam tu swoją przygodę, więc Bulbasaur byłby bardzo użyteczny. Chcę korzystać póki mam środki xD Poza tym, co to jajko ma tu tak leżeć? Niech się pokemon nr1 wyszaleje!
Sposób trenowania (i inne): Po pierwsze, żeby trenować, trzeba wykluć i dobić kilka lvli. Później skorzystam z DayCare, przygody i postaram się sypnąć RC. Raczej postawię na metodę "Dużo walk". W mojej przyszłej gromadce pokemonów się nie zgubi. ;)
_________________


______________

  :
     
Vereesa


Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 152
Wysłany: 2016-03-16, 22:44   

Numer podania: #096
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Chikority
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Chikorita jest świetnym pokemonem, poza tym przyda się w mojej drużynie.
Sposób trenowania (i inne): Treningi w walce z dzikimi pokemonami oraz pokemonami liderów w Gymach, których mam zamiar pokonać wszystkich. Oraz treningi w przygodzie oparte na trenowaniu ataków, wytrzymałości.
_________________

Box | Bank
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-17, 15:48   

Od 16.03 można się starać o drugiego z przysługujących ludkom adopcyjnych poków, so... Znowu ja xD

Numer podania: #097
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Corpisha
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Lubię tego pokemona, tak ogólnie i za całokształt. Ogólnie chyba nie ma też za dużo tych stworków na forum, więc można powiedzieć, że jest na swój sposób unikalny. No i lubię adoptować stąd stworki, co się będą marnować. Im większa różnorodność w ekipie tym fajniej.
Sposób trenowania (i inne): Najpierw trzeba tego raczka wykluć, a potem to już się można bawić. Na pewno DC, na pewno jagódki, prędzej czy później przygoda, a i jakimś atakiem też mu zarzucę. Ogólnie jak to ja- po trochu ze wszystkiego :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-02, 12:31   

Formularz
Numer podania: #098
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Eevee
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo to Eevee, duh. Czyli rozkoszna rozkoszność, ale z charakterem. Mam jedną przedstawicielkę tego gatunku i świetnie się z nią dogaduję, więc myślę, że współpraca z tym samczykiem również będzie się dobrze układać. W dodatku, mimo że ten osobnik jest akurat samotnikiem, to sądzę, że towarzystwo podobnego stworka mogłoby mu przypaść do gustu bardziej niż tych zupełnie innych. Poza tym zwyczajnie lubię wszystkie eeveelucje i chciałabym w przyszłości mieć w drużynie więcej niż jedną.
Sposób trenowania (i inne): W przygodzie + okazjonalne RC. Na pewno nie pod kątem pokazów, skoro ten młodzieniec ich nie lubi, a i ja sama nie jestem do nich w pełni przekonana, więc będę po prostu dążyć do uczynienia go jak najsilniejszym oraz do ewoluuowania go. Na pewno będę też chciała popracować nad posłuszeństwem, ale nie przez narzucanie mu czegokolwiek na siłę, a stanie się dla niego kimś, komu po prostu warto zaufać.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2016-04-09, 23:25   

Formularz
Numer podania: #99
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Swinub'a
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: W moim teamie nie ma pokemona o typie zarówno Ice jak i Ground więc wydaje mi się doskonałym nabytkiem, jest to także jedyny z Pokemonów, na jakiego mnie stać :p. Urzekla mnie też ta malutka świnka i mam nadzieję, że uda mi się zyskać jej zaufanie.
Sposób trenowania (i inne): Głównie prrzygota, trochę RC. Na pewno postaram się kierować malucha w stronę pokazów, jako koordynatorka no i na początek przydałoby się zyskać jego zaufanie.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-10, 08:34   

Numer podania: #100
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Sunflora
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Lubię ogólnie tego pokemona. A ten konkretny maluch może i ma wrednawy charakterek, ale mnie urzekł na swój sposób. W końcu kto powiedział, że każdy pokemon z ekipy musi być posłuszny i grzeczny? Z takim "upierdliwcem" będzie ciekawiej. No i typów trawiastych nigdy dość xD
Sposób trenowania (i inne): Wiele mu już nie trzeba, bo jest skubany "wyrośnięty". Podbijanie mu poziomu zwyczajnie nie ma sensu. W jego wypadku byłyby to głównie jakieś potyczki czy to w przygodzie czy poza nią. I oczywiście ataki. Na pewno jak już to dostanie jakąś płytkę... czy dwie... ewentualnie dużo xD
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.