Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zgłoszenia
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-11-08, 18:07   

Numer podania: #74
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Spiritomb
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: W sumie to nie wiem czemu. Może dlatego, że poke-duchów nigdy dość? No i ten jest taki specyficzny z wyglądu... Nie miałam go jeszcze nigdy... Bo w sumie czemu nie? Bo z całej tej gromadki wydaje się najfajniejszy... Bo tak zbieram się ku niemu już z dobry tydzień... Dobra starczy xD
Sposób trenowania (i inne): Ha, tradycyjnie- jagódki, cukieraski, płytki z atakami, w przygodzie... Co kto chciał. Towarzystwa będzie mieć jak lodu, do wyboru, do koloru. Zadbany będzie, krzywda mu się dziać nie będzie :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 
Multi Mhroka~

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-11-08, 18:43   

 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2015-11-08, 18:43   

Numer podania: #075
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Trapinch
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Głównie urzeka mnie wygląd tego pokemona. Bo jak można nie kochać takiego kraba, który przy większej odrobinie miłości (i jeszcze większej odrobinie poziomów) ewoluuje w pięknego Flygona? No się pytam, jak? <3
Sposób trenowania (i inne): Na początku będzie to trening bardziej w formie zabawy - jakieś sparingi, wyścigi, nauka nowych ataków. Gdy uda mi się nieco zdyscyplinować Trapinch przyjdzie czas na prawdziwe walki z przeciwnikami. Jednak nie będę jej nimi mordował. Od czasu do czasu na pewno dostanie ode mnie jagódkę bądź cukierka. Pozostała trójka mojej drużyny, na pewno polubi swoją koleżankę, a szczególenie Vivian, która póki co jest rodzynkiem.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-11-09, 16:33   

Formularz
Numer podania: 76.
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Chikorita o imieniu Storczyk.
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Uwielbiam Pokemony roślinne, a moim ulubionym starterem roślinnym jest Chikorita właśnie.
Sposób trenowania (i inne): Jak będę miał dużo pieniędzy, Storczyk będzie trenowany w DayCare; a tak, to ewentualne poziomowanie w przygodzie.
_________________
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-11-17, 22:38   

Numer podania: 77.
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Tula the Joltik.
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Co może być lepszego niż połączenie słodkiego pajączka o żółtym futerku z linią wysokiego napięcia? Nic! Joltik to niemal idealny pokemon, coby zrobić komuś psikusa - wyobraź sobie, że taki mały szkrab wejdzie komuś pod ubranie i wyładuje z siebie całą elektryczną energię skumulowaną w tych niebieskich, słodkich oczkach. Śmierć gwarantowana.
Sposób trenowania (i inne): Przede wszystkim muszę wspomnieć, że chciałbym zachować Joltika w jego obecnej formie, ponieważ to właśnie w niej dostrzegam potencjał - owszem, jako Galvantula mógłby być silniejszy i skuteczniejszy, natomiast myślę, że taki mały pokemon może zrobić sporo zamieszania na arenie czy w pokazach koordynatorskich.
Poruszając temat aren czy bitew trenerskich to jak najbardziej chciałbym przygotować do nich tego pajączka, trenując go za pomocą DayCare i ładowania w niego TM/HM, ażeby stał się maszyną do zabijania.
<3
_________________
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2015-11-28, 21:50   

Formularz
Numer podania:78
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?:Jajko Deino
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?:Ponieważ lubię Pokemony smoki i szkoda żeby taki fajny smok wykluł się bez trenera
Sposób trenowania (i inne): Walka, Walka i jeszcze raz walka. Zależy mi na silnym, niezależnym i potężnym smoku. Dam z siebie wszystko aby na takiego go wychować i dać mu dobry przykład
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2015-11-29, 12:20   

Numer podania:79
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shinx
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Lubię Shinxy,a w dodatku przyda mi się szybki pokemon mogący mi naładować akumulatory w laboratorium (w przyszłości, gdy takowe znajdę).
Sposób trenowania (i inne): Będę używał Day Care,trenował w przygodzie ogólnie to jeszcze wszystko zależy w czym będzie mi pomagał (np. jako obserwator-będę go uczył skradania się).
  :
     
Allie 
Łopatalogicznie


Starter: Zorua
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 29 Lis 2015
Posty: 113
Wysłany: 2015-12-05, 18:48   

Numer podania: 80
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania: Jajko Dratini

Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona: Pokemony Smocze są jednymi z moich ulubiony, a Dratini wydaje mi się być całkiem dobrym materiałem do walk. Poza tym, szkoda by wykluł się bez trenera :)

Sposób trenowania (i inne): Najpewniej w przygodzie. Czasem czymś podkarmię, ale głównie przygoda. Może Day-Care, ale to z rzadka.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-01-07, 19:09   

Numer podania: 81
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Venipede
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: A czemu nie? I tak tu poszedłby na zmarnowanie. Poza tym lubię tego robalka samego w sobie, a niedawno przekonałam się też co do jego wyższych stadiów ewolucyjnych. I kij, że mam już w swojej gromadce jednego Venipede- kto bogatemu zabroni? ;P
Sposób trenowania (i inne): Po trochu wszystkiego. I w DC może wylądować i jagódkami do podkarmię, i w przygodzie może się pojawi, i jakimś atakiem sypnę. Źle mu nie będzie. Mam też ambitny plan doprowadzić do jego finalnej ewolucji :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-01-12, 21:18   

Numer podania: 82
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Aron
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: A no metalowe pokemony są bardzo fajne, no a taki maluch do pieszczenia to zawsze fajny towarzysz :) Wzbogaciłby też moją drużynę, im więcej różnych typów tym lepiej :)
Sposób trenowania (i inne): Wszędzie jak idzie i DC w w przygodzie to treningi, walki no i karmienie enigmami ;) Na pewno będę dążyć do jego ewolucji chociaż myślę nad zatrzymaniem jego ewolucji na ll stopniu. No i pewnie kupię też mu jakieś ataki :) W przygodzie będę też kształtować jego charakter i zwiedzać z nim Unovę, Kanto i dalej!
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-01-15, 22:17   

Numer podania: #083
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Ponyta
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Dlaczego mój wybór padł akurat na Ponytę? Jest ona niesamowicie przyjaznym i pozytywnie nastawionym do ludzi pokemonem, że aż szkoda żeby musiała ona siedzieć sama w centrum adopcyjnym. Jak chciałabym ją trenować? Jest ona już całkiem dobrze wyćwiczona, więc jedynie musiałabym z nią raz na jakiś czas wykonać jakiś trening, żeby nie zapominała żadnej ze swoich umiejętności. Jej spora ilość ataków sprawia, że od razu możemy we dwie brać udział w walkach, żeby wyćwiczyć ją jeszcze bardziej, aż w końcu ewoluuje.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-01-16, 15:30   

Ponieważ można adoptować 2 poki...

Numer podania: 84
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Mareep
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Z sentymentu. Robiłam ten skan Chmurkowi za czasów mojej kadencji MG. A że Chmurek był sympatycznym ludziem i graczem do prowadzenia przygody, to mam z tym barankiem sporo dobrych wspomnień. I chociaż tak po prawdzie to on do niczego mi nie jest potrzebny, to nie chcę aby przepadł na amen.
Sposób trenowania (i inne): Po trochu wszystkiego. Chociaż nie, wróć! W sumie, poziom ma dość wysoki, więc ładowanie w niego jagód czy RC mija się z celem. W jego przypadku można by za to ładować płytki z atakami i zrobić wykokszonego w kosmos Mareepa ;P
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-03, 14:33   

Numer podania: 85
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Drowzee
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo nie mam za wiele stworków typu psychicznego, więc jak jest okazja zgarnąć jakiegoś, którego jeszcze nie miałam, to czemu nie? Im większa różnorodność, tym lepiej. No i jest okazja wychować sobie tego pokracznego tapirka od jajca :)
Sposób trenowania (i inne): Po trochu wszystkiego. RC, jagódki, DC, płytki z atakami. Oczywiście nie na raz. Niewykluczone, że przejdzie też ewolucję... kiedyś w przyszłości.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-03, 15:44   

Nr podania: 86
Którego pokemonawybrałeś do zaadoptowania?: Eevee
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona: Uwielbiam Eevee, są piękne i w ogóle...podbił moje serce już dawno ale jakoś nie mialam okazji go zdobyć :) A okazja czyni,...coś tam ;)
Sposób trenowania (i inne): Wszystko co idzie, DC, lvl'e z profesji, RC,itemki, jagody, trening w przygodzie i inne ;) Jeszcze też się zastanowię czy zmienić go w Glaceona czy Sylveona :>
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-02-03, 16:07   

Nr podania: 87
Którego pokemonawybrałeś do zaadoptowania?: Spheal
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona: Spheal jest niezwykle uroczym pokemonem, wydaje się być niedoceniany, jednak po ewolucji w Walreina jest on na prawdę silny. Dodatkowo nie mam w swojej drużynie pokemona o takim unikalnym zestawieniu typów, jak i o tak wysokim współczynniku obrony.
Sposób trenowania (i inne): Podstawą będzie u niego na pewno trening w przygodzie, jednak będę chciał też przyłożyć dużą wagę do nauki nowych ciosów, ażeby Spheal mógł się odnaleźć w każdej sytuacji.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-03, 16:42   

Nr podania: 88
Którego pokemonawybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Ralts
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona: Ralts jest pokemonem nieśmiały i niezbyt lubi walczyć, co równoważy się z charakterem mojej drugiej Ralts, która jest bardzo przebojowa i waleczna. Sądzę, że z ich wspólnej znajomości może wyjść dużo dobrego, dla obu stron.
Sposób trenowania (i inne): Na początek będzie to zwykłe treningi siłowe, żeby przekonać Raltsa do walki. Później pewnie nauczę go jakiś przydatnych ataków, żeby wiedział, że zawsze może mieć jakiegoś asa w rękawie. Na koniec, kiedy będzie już odpowiednio przygotowany, zacznę nim walczyć.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.