Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zgłoszenia
Autor Wiadomość
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2014-06-23, 20:12   Zgłoszenia




~~ Oto regulamin działu adopcyjnego ~~

1. Zanim złożysz podanie, musisz przeczytać tą ściankę tekstu, bo inaczej twoje podanie nie zostanie uwzględnione przez moderatora.
2. Możesz adoptować dwa razy w miesiącu. Pierwszy raz, od 1 do 15 dnia, drugi raz od 16 do 30/31. Wyjątkiem jest luty, w którym druga tura adopcji trwa od 16 do 28/29. Przy czym jest jedna lista pokemonów na cały miesiąc.
3. Każde stworzenie kosztuje. Moderator wyznacza mu cenę według lvl, shiny/unique, rzadkości, stadium ewolucji oraz ilości ataków dodatkowych (TM/MT/HM/Egg Move). System cen został opracowany przez Jake'a i znajdziesz go tutaj.
4. Kierujący adopcjami ma czas na uwzględnienie waszych podań, toteż proszę go nie popędzać, gdyż zakończy się to zakazem adoptowania danego pokemona w tymże miesiącu.
5. Nie możesz zaadoptować pokemona, który ma 5 lvl więcej od twojego najsilniejszego pod względem poziomu pokemona w drużynie. Czyli, przykładowo masz Bulbasaura na 5 lvl, to możesz adoptować pokemona na max. 9 lvl.
6. Do adopcji trafiają pokemony graczy nieaktywnych (wymarłych). Moderator równo z dwoma tygodniami (1,5 miecha w przypadku zawieszonej przygody) nieaktywności zaznacza gracza na liście, a jego stworzenia pojawiają się na najbliższych adopcjach.
7. Nowe adopcje następują 1 dnia danego miesiąca, a Pokemony ze starych adopcji przepadają bez możliwości ich powtórnego uzyskania.
8. Moderator odpowiada na zlecenia po 4 dniach od ich nadesłania. Jeżeli w tym czasie, na jednego stworka zgłosi się kilka osób, wtedy kierujący wybiera najlepsze według niego podanie. Każdy ma szanse na zdobycie Pokemona.

Cytat:
Formularz
Numer podania:
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?:
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?:
Sposób trenowania (i inne):



//Całość by Yuki i Daisy7. No copy!
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-02-17, 12:37, w całości zmieniany 5 razy  
  :
     
REKLAMA 
Now it's mine~

Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-06-25, 12:48   

Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-02-17, 12:37, w całości zmieniany 5 razy  
  :
     
Dafiar 
Now it's mine~


Starter: Scyther
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1673
Ostrzeżeń:
 5/5/6
Wysłany: 2014-06-25, 12:48   

Formularz
Numer podania: 001
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Skarmory
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Shaver był moim graczem, naprawdę dobrym graczem, więc z chęcią zaopiekowałbym się jego starterem. Czyli tak trochę z sentymentu. No i Skarmory jest jednym z moich ulubionych Pokemonów, a niewiele jest takich z Johto.
Sposób trenowania (i inne): Na pewno w przygodzie. Rzadko daję Pokemony do Day-Care. Ewentualnie poprzez jakieś walki na arenie, ale to też nieczęsto. Także głownie przygoda.

Mam kupon -25% na adopcje! *^*
_________________
 
 
     
Morten


Starter: Schroomish
Profesja: trener
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2014-06-25, 15:40   

Formularz
Numer podania:
#002
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Seviper
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Gdy dzisiaj zobaczyłem jakie pokemony siedzą na słonecznej polanie zacząłem myśleć którego z nich zabrać do mojego boxu. Zastanawiałem się głównie nad trzema stworkami, Abrą, Froakie i właśnie Seviper. Dlaczego zdecydowałem się na trującego pokemona z Hoeen? Ma świetną umiejętność i dobrze dopasuje się do mojej drużyny charakterem. Lubi walczyć, a to u mnie bardzo duży plus bo też lubię toczyć pojedynki (choć na razie nie miałem żadnej okazji by takowy stoczyć :<). Poza tym lubię ten gatunek pokemona, ale to chyba oczywiste, kto by chciał pokemona którego nie lubi?
Sposób trenowania (i inne): Na dzień dobry już mam dla niego taki fajny przedmiot co będzie mu co turę odnawiał HP, black slugde to się chyba nazywa, ale mogę się mylić. Cóż, jeśli chodzi o treningi jako takie to tego chyba będzie mało, sądzę że wąż nabije sobie lvl w pojedynkach, w końcu to lubi najbardziej. Mam też już plan jakie ataki mu w miarę możliwości jak najszybciej podaruję, chodzi mi tu o comiesięczny bonus i TM, tak by był możliwie wszechstronny bo... bo po prostu lubię jak pok ma coś na każdego przeciwnika.
_________________
~KP~BOX~BANK~GALERIA~

*Ładnie proszę o następujące pokemony*



Jeśli szukasz sędziego to napisz do mnie na PW ;p

 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2014-06-27, 20:20   

Numer podania: 003
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Trapinch "Shizo"
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Trapinch ewoluuje w jednego z fajniejszych pokemonów z Hoenn jakim jest Flygon. Bardzo lubię smocze pokemony, a ziemna mrówka ma szanse stać się właśnie takim pokemonem. Jego shiny ubarwienie nie ma dla mnie zbyt dużego znaczenia, ale akurat błyszczący Flygon mi się podoba.
Sposób trenowania (i inne): Jeśli pokemon trafi w moje ręce będzie trenowany przy pomocy Day care, walk w przygodzie oraz w liderach oraz pewnie, gdy będzie bliski ewolucji zostanie nakarmiony cukierkami. Będzie ze mną podróżował, bo przecież lubi przygody. Na pewno dostanie kilka ataków z płytek i bonusowych, comiesięcznych ruchów.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
HikowatyHik 
Wysłanik Cthulhu


Starter: Chinchou
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 27
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 119
Wysłany: 2014-06-27, 22:52   

Numer podania: 004
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Snorunta
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Ponieważ ten pokemon jest słodyczą. Uwielbiam jego podstawową formę i chciałbym go posiadać w swojej kolekcji. A jako, że teraz mam okazję zdobyć to cóż...
Sposób trenowania (i inne): Głównie w przygodzie. Tak jak planuje trenować większość pokemonów. Będzie to na pewno ciekawsze niż trenowanie ich w Day-Care. Chociaż nie wiem, że jeśli to będzie konieczne to oddam go tam na kilka dni. ;)
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Galeria Sław
Mój mistrz <3
Dyplomata - osoba, która powie Ci spie****aj w taki sposób, że poczujesz ekscytację na myśl o zbliżającej się podróży~

The best of us can find happiness in misery

~Bierne bycie Hikiem zabija~ Kodi

Jakby ktoś chciał zagrać ze mną w LoLa: GilanGi.
Uprzedzam, jestem słaby...
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2014-07-09, 09:12   

Numer podania: 005
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Abra
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Ponieważ jest bardzo fajna i żółta. A ja lubię żółty... chociaż nie ;-; ale lubię pokemony typu psychicznego, więc chcę ją! Mam dużo poków! Będzie szczęśliwa i wesoła!
Sposób trenowania (i inne): Wbije jej 100lvl i zrobię z niej mega-ewolucję w jeden dzień xD Tak serio xD I na pewno zagości w mojej drużynie xD
_________________
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-07-22, 15:06   

Numer podania: 006
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Karrablast
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo został tam sam, smutny i opuszczony. No serce mi się kraje jak go tak widzę samego. Co z tego, że ma brzydką rozdziawioną paszczę i tak będe go lubił :D
Sposób trenowania (i inne): Zabawy, jagody, rcki, bitwy miedzy sobą, wpierdzielanie trawki :D
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Freddy 

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 12 Lip 2014
Posty: 113
Skąd: Morąg
Wysłany: 2014-07-22, 21:14   

Formularz
Numer podania: 007
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Blitzle
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Ja po prostu kocham pokemony elektryczne, a Blitzle jest jednym z nich, jest też bardzo szybki i może poznać wiele różnorakich ataków. Poza tym to by było smutne gdyby wykluł się z jajka w tym miejscu. Panują tu dobre warunki, ale mimo to byłby bez własnego trenera, opuszczony jeszcze jako jajko.
Sposób trenowania (i inne): Przede wszystkim będzie musiał się wykluć, jednak jeszcze w jajku będę się starał, by było mu dobrze. Obiecuje ostrożność, aby się nie stłukło i czyścił je za każdym razem gdy się pobrudzi. Po tym jak zmieni się już w pokemona będzie karmiony pyszną karmą dla pokemonów oraz traktowany nie jak ''zwierzątko'', tylko jak przyjaciela. Zamierzam też trenować go tak, by zdobywał doświadczenie, ale nie zamęczył się na śmierć.
_________________
 
     
Szin 
Space Diva


Starter: Poochyena
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 336
Wysłany: 2014-07-25, 10:01   

Numer podania: 008
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Abrę~ <3
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Mam słabość do pokemonów psychicznych, a takiego dziubaska to jeszcze nigdy w drużynie nie miałam~! Ponadto ma bardzo ciekawy charakter. Takie zafascynowanie ludźmi nie zdarza się zbyt często, a przynajmniej ja się z takim zjawiskiem raczej nie spotykam. A poza tym Abry są po prostu rozkoszne, zaś Kadabry - urokliwe. Alakazama też będę próbowała wdrożyć do swojej drużyny, ale wszystko z czasem. I, oczywiście, tylko wtedy jeżeli Yume zostanie mi przyznana.
Sposób trenowania (i inne): Z pewnością podaruję jej jednego cuksa by dokonała się przemiana w Kadabrę. Ot, brakuje niewiele, więc dlaczego nie? Ale trenowanie to swoją drogą. Podczas podróży, pojedynków, czasem może podrzucę ją do day-care. Najważniejsze jest rozwijanie jej zainteresowań. Jeżeli chce nauczyć się ludzkiej mowy to ja jej w tym pomogę. To będzie ciekawe doświadczenie, zarówno dla niej jak i dla mnie. Nu, a poza tym mogę ją uraczyć opowieściami o ludziach, pokazywać mnogość książek z pięknymi ilustracjami. Sposobów jest wiele, a chęci mam cały zapas~
_________________
 
     
Kocur
widmo


Starter: Oddish
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 27
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 72
Wysłany: 2014-07-25, 10:21   

Numer podania: 009
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Growlithe
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Och, bo uwielbiam poke-psy <3 wszystkie je kocham i chcę zebrać wszystkie! W dodatku kiedyś miałam tego pokemona, jako startera, bardzo, bardzo dawno temu, kiedy zaczynała się moja przygoda z poke pbfami. Według mnie jest cudny. Powtórzę jeszcze raz: uwielbiam tego pokemona! A przemiana jest superboska. W każdym razie mam pewne doświadczenie w trenowaniu ognistych pokemonów, ale mimo tego dalej pozostaję raczej laikiem :)
Sposób trenowania (i inne): Przede wszystkim będzie musiał poznać się z Królem Arturem i do jakiegoś mocniejszego treningu poczekam aż się polubią. Mają bardzo podobne charaktery, dlatego albo rzucą się sobie w ramiona albo znienawidzą. Cóż. Ale będę stawiać na ogniste ataki u Growlithe. Postaram się uciułać kasę na jakiegoś dobrego TM'a. żeby miał dobry start. Generalnie chcę zrobić z niego przyjaciela <3
_________________
Przygoda Karta Postaci Jezioro Kopalnia
Bank

Underneath the skin there's a human
Buried deep within there's a human
And despite everything I'm still human
But I think I'm dying here
  :
     
Xaltan 


Starter: Tynamo
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 71
Wysłany: 2014-07-25, 11:31   

Numer podania: 010
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Druddigon
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo to samotny smoczek, któremu trzeba pomóc a nie zamykać w klatce! No bo przecież... no na pewno spokojnie nie hasa po podwórku. Jest wielki, duży i zły! Dobra, zły nie jest ale i tak chce się nim zająć i pomóc spełnić jego marzenie, w zasadzie sam podzielam z nim te marzenie :3
Sposób trenowania (i inne): Wspolne zabawy, analizowanie ataków, zaprzyjaźnienie się z resztą drużyny? Na pewno by mu to pogmoło, skoro miałby walczyć.
_________________
KP | Box | Konto bankowe | Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
Multikonto Ellatharisa- zatwierdzone przez administrację
 
     
Soru 
Gay Master


Wiek: 31
Dołączyła: 08 Lip 2014
Posty: 101
Skąd: z czeluści zapomnienia
Wysłany: 2014-07-29, 19:35   

Numer podania: 011
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Growlithe
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: I NEEEED THIS POKEEEMOONNNN. A tak serio to kocham Growlitha i jak pewno zdążyli już wszyscy zauważyć bardzo spamuję w poszukiwaniu takiego :'c Ileż to człowiek musi wytrwać, aby w końcu znalazł się piesek bez pedalskiego imienia! Chciałabym go wyewoluować w Arcanine i jeździć gdzie Bóg pozwoli! A poza tym, super będzie się tulnąc do takiego puchacza wielkiego i w jego grzywę <3
Sposób trenowania (i inne): Dużo zabawy, dużo bycia z Molly. Dobre jedzenie i duuuuuuuużo miłościów! Podbijemy cały świat i będziemy super drużyną super jegomościów!
_________________



Avatar & obrazek postaci by http://sashamya.deviantart.com/
 
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-02, 12:30   

Numer podania: 012
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Oddish
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo on chce walczyć! Ja też chce walczyć! W sensie dogadamy się mając ten sam cel, a to tylko jednoczy :D. Dzięki mnie stanie się mężny, dzielny i potęzny, ot co!
Sposób trenowania (i inne): Kox, panie do towarzystwa, odpoczynek, potworz pare razy xD
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2014-08-02, 20:15   

Numer podania: 013
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Spinarak "Hatim"
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Spinarak i jego ewolucja Ariados to pokemony, które należą do moich ulubionych stworków. Po za tym ma on podtyp trucizna i jest całkiem uroczym robaczkiem, który potem zmienia się silnie wyglądającego pająka.
Sposób trenowania (i inne): Treningi w Day Care, walki w przygodzie oraz w liderach i od czasu do czasu nakarmienie cukierkami.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-08-05, 13:32   

FORMULARZ
NUMER PODANIA: 014
KTÓREGO POKEMONA WYBRAŁEŚ DO ZAADOPTOWANIA?: Rufflet - "Arne"
DLACZEGO CHCESZ ADOPTOWAĆ TEGO POKEMONA?: Po pierwsze - przepadam za Pokemonami z regionu Unova, a ten do takich należy. Chcę posiadać jak najwięcej Poków z tego regionu, a ten przypadł mi do gustu. Po drugie - to poke-ptak, a nie miałam jeszcze okazji na żadnym z Pokemon PBF takiego posiadać, postanowiłam więc, że będzie to mój pierwszy Pokemon takiego typu. Po trzecie - jest po prostu śliczny. Podoba mi się jego upierzenie i jego ewolucja. Wszystko mi się w nim podoba i po prostu go chcę.
SPOSÓB TRENOWANIA (i inne): Przede wszystkim przygoda. W fabule będzie zdobywał odpowiednie doświadczenie oraz uczył się ataków. Jakiś Rare Candy co jakiś czas pewnie się znajdzie, tak samo jak bonusowy poziom za profesję trenera. Dalej jednak pozostaje przy swoim, że główny trening tego Pokemona odbędzie się jednak w przygodzie.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.