Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zgłoszenia
Autor Wiadomość
Hanako 
Gwiazdeczka Sinnoh


Starter: Eevee
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 28
Dołączył: 03 Gru 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-12-04, 19:38   

Numer podania: #44
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Ralts
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Nie mogę patrzeć na tego samotnego, malutkiego stworka. Łamie się moje serduszko, kiedy patrzę na biednego Raltsa, który nie ma do kogo się przytulić. Sądzę, że u mnie będzie mu dobrze. Zaopiekuję się nim najlepiej jak mogę <3
Sposób trenowania (i inne): Ralts jest drobniutki i delikatny. Nie nadaje się na walki. Może w przyszłości, ale teraz pozostają nam cukieraski i jagódki. Ralts z pewnością weźmie udział w pokazie. Jak można chować tak pięknego pokemona w pokeballu?
_________________
 
 
     
REKLAMA 
...and Happy Hunger Games!

Starter: Eevee
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 01 Lis 2014
Posty: 187
Wysłany: 2014-12-16, 06:53   

 
 
     
Charming. 
...and Happy Hunger Games!


Starter: Seviper
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 01 Lis 2014
Posty: 187
Wysłany: 2014-12-16, 06:53   

Dziś 16, czyli pora na adopcję drugiego poka! ^-^


Numer podania:
#45
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?:
Mawile "Meggie"
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?:
Meggie wydaje mi się idealnym Pokemonem dla mej postaci - a raczej może ją wiele nauczyć. Uważam, że charakter tej Mawile jest niepowtarzalny, ciekawy, bo kto widział Pokemona, który zachowuje się jak dobry szwagier, naprawi kran, a do tego jest przeinteligentny? No. Widzę w tej małej taki potencjał, że nie zdziwiłbym się, gdyby podczas jednej z bitew, w trakcie tury przeciwnika zmajstrowała jakąś prostą maszynę! Poza tym lubię Pokemony o przeczącyh sobie typach, a Stalowa Wróżka właśnie się do nich zalicza. Co jeszcze? Hm, ta Mawilka mogłaby być bardziej typem Psychic/Steel, nie dość, że ogarnia nauki ścisłe, humany, to jeszcze wcześniej wspomniana inżynierka. Ta mała mogłaby dosłownie zostać nauczycielką w jakieś podstawówce!
Sposób trenowania (i inne):
Walki. Walki przede wszystkim. Mam zamiar zrobić z tej wróżki prawdziwą wojowniczkę. A co to za wojowniczka bez chęci do walk? Czasem załapie się na jakiś pokaz, co wiąże się z tym, że Mawile musi znać więcej ataków, co znów wiaże się z walkami. A co to za walki i pokazy bez utożsamienia największejbsiły i gracji pokemona? Zmierzam do Mawilite. Na pewno będzie honorową nosicielką tego Mega Kamienia, który w najbliższym czasie postaram się zdobyć.
_________________
 
     
Hanako 
Gwiazdeczka Sinnoh


Starter: Eevee
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 28
Dołączył: 03 Gru 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-12-17, 12:11   

Numer podania: #46
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Gastly ~Loyd~
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Uwielbiam wszystkie pokemony, ale akurat ten zachwycił moje serce. Gdy tylko go zobaczyłam, wiedziałam, że zostanie moim przyjacielem. Mimo, iż dla wielu wydaje się złośliwy i nieprzystępny, tak naprawdę jest bardzo przyjaznym stworzonkiem. Razem stworzymy idealną drużynę: ja, Loyd i Kluska pokonamy wszystkie przeciwności.
Sposób trenowania (i inne): Walka. Nie widzę innej możliwości dla Loyda. Widać, że cały pali się do walki. Oczywiście, jak będzie grzeczny nie omieszkam poczęstować go jagódką lub rare cukierkiem. Mam nadzieję przemierzyć z Gastly całe Sinnoh.
_________________
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-12-18, 11:14   

Numer podania: #47
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Gastly
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Chciałbym zapewnić dopiero co wyklutemu stworkowi odrobinę radości z życia i towarzystwo, by nigdy nie czuł się samotnie, będąc zamkniętym w czterech ścianach ośrodka adopcyjnego. Dodatkowo Gastly jest pokemonem błyszczącym, a ja jestem koordynatorem - dzięki niemu moje pokazy mogą zyskać nowy wymiar zachwycenia publiczności.
Sposób trenowania (i inne): Jestem hodowcą i koordynatorem. Jako hodowca mogę zapewnić Gastliemu doskonałą opiekę oraz wiem, w jaki sposób go rozwijać, by dorastał szybciej niż jego rówieśnicy. Pod moimi skrzydłami Gastly wyrośnie na pewnego siebie, silnego pokemona.
Jako koordynator postaram się trenować go, by poznał jak najwięcej ataków, dzięki którym błyszczałby na pokazach niczym gwiazda. Poza trenowaniem w przygodzie, Gastly będzie kształcony dzięki ogólnoforumowym treningom oraz Rare Candy.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-01-03, 14:45   

Numer podania: #48
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Koffing
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo urzekła mnie ta jego uchachana morda. No co? Przecież wygląda tak sympatycznie, mimo że ma charakterek godny małego zabijaki. Może nie jestem jego szczególną miłośniczką, ale jest jednym z tych pokemonów które toleruję i chętnie zobaczyłabym w swojej ekipie. No i ma typ trujący, którego jest u mnie jak na lekarstwo.
Sposób trenowania (i inne): Standardowy. Wiadomo jakieś treningi w przygodzie, walki. Czasami pobyt w DC lub kilka cukierasków. Powiem tak- źle mu u mnie nie będzie. Towarzystwa będzie mieć, że ho ho i jeszcze trochę, więc samotność i nuda mu nie grożą. Jest młody to można z nim jeszcze popracować- może nawet nieco nad jego bojowym charakterkiem...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Kimiko 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 186
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-01-03, 20:36   

Numer podania: 01
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Castform
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Głównie dlatego, że jest to bardzo osobliwy Pokemon, który daje duże możliwości taktyczne w walkach. Zmienianie form to naprawdę coś fajnego, no i jakby nie patrzeć jest bardzo uroczym maleństwem. Jego charakter jest też poniekąd pewnym przeciwieństwem mojego i może stworkowi uda się mnie bardziej postawić do pionu, wszak dobrze mieć w drużynie kogoś o pozytywnym podejściu do życia.
Sposób trenowania (i inne): Ze względu na swoją specyfikę to na pewno kolejne 5 poziomów będzie trzeba mu załatwić w D-C. No ale potem będzie już z górki i spokojnie będę mogła go używać jako pełnoprawnego pokemona w drużynie. Wprawdzie zmianę form będzie mieć dopiero od 20 poziomu, ale damy radę i bez tego. Raczej nie planuję za bardzo nadużywać DC wobec niego bo chciałabym w przygodzie nawiązać z nim mocną więź bo jest słodki.
_________________


Karta Postaci || Box || Bank || Ogródek || Kopanie || Łowienie || !!!Stragan!!!
Przypominajka:
24.01 - zebrać jagody.
Wtorki - Łowicz
Piątki - Kopacz

 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-01-15, 21:31   

Numer podania: #50
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajko Swinuba
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo to epickie jajko równie epickiej świnki! Chcę mieć taki ruszający się kosz na śmieci, co to pożre wszytko, co mu się podstawi pod pyszczek! Chcę go też dlatego, że jako Mamoswine będzie robił za tarana, który zmiecie ze swojej drogi wszystko! No i pomyśl sobie, jak będzie się na nim epicko jeździło!
Sposób trenowania (i inne): Na razie to nijak. W końcu to jajko. Postaram się je wykluć, a później oswajać ze światem. W końcu będzie dzieckiem. Z czasem zacznę z nim trenować, możliwe że odwiedzi DC i zdobędzie kilka RC, jak mi się jakieś nawiną. Ogólnie to na samym początku skupię się na jego wychowaniu, coby później nie sprawiał kłopotów wychowawczych.
_________________
 
     
Kimiko 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 28 Lis 2014
Posty: 186
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2015-01-26, 11:19   

Numer podania: #51
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Espurr
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo to kotek, psychopatyczny kotek, a Kimiko lubi kotki co zresztą nawet po niej widać. Nic więc dziwnego, że chce tego malucha zaadoptować. Jego charakterek jest osobliwy a jego duże oczka bardzo urocze. No i to pokemon typu psychicznego, którego jeszcze nie posiadam.
Sposób trenowania (i inne): Chciałabym go w miarę szybko ewoluować więc zapewne z początku powędruje do DC, potem go też nakarmię nieco RC bo mam ich trochę więc szkoda by się marnowały. Niestety chwilowo nie mam miejsca w drużynie by go tam trzymać, ale zapewne w przyszłości się znajdzie - w końcu pokemony psychiczne są bardzo przydatne.
_________________


Karta Postaci || Box || Bank || Ogródek || Kopanie || Łowienie || !!!Stragan!!!
Przypominajka:
24.01 - zebrać jagody.
Wtorki - Łowicz
Piątki - Kopacz

 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-02-10, 10:44   

Numer podania: #52
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Eevee imieniem Kluska.
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Cóż, chciałbym, by mała Kluska wyruszyła w podróż ze mną między innymi dlatego, że pokemony należące do jej gatunku są niezwykle rzadkie, a w swoim skłądzie posiadam już wdzięcznego Eevieego, który dotrzymałby jej towarzystwa. Nie ukrywam, że chciałbym zrobić parkę, która długie noce spędzałaby w DayCare.
Sposób trenowania i inne: Z początku pewnie trenowanie poza grą; jak się trafi, to Kluska będzie karmiona RCkami, a gdy zwolni się miejsce w drużynie i do tego czasu zdążę ją ewoluować, zagości w moim głównym składzie.
_________________
 
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2015-02-13, 17:50   

Numer podania: #53
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Absola
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: No więc tak... Absole wprost uwielbiam, kocham wręcz... I choć mam już jednego, a raczej jedną to chciałabym przygarnąć do siebie drugiego takiego poksa :3 powód? Zapewne będzie ciekawie i nie mam w sumie zamiaru wykorzystywać stworków do Day Care.
Sposób trenowania i inne: No cóż, pewnie będzie trenowanie w przygodzie, w turniejach czy walkach szczególnie nie uczestniczę, ale zapewne dostanie RC by nadgonić swoją kompankę :3
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-02-21, 14:45   

Numer podania: #54
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Gligara
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo jest tani, bo takiego nie mam, bo jego ewolucja do mnie przemawia, bo dawno nic nie adoptowałam... xD No i co się tu będzie bidulek marnować, jak u mnie może mu być lepiej.
Sposób trenowania i inne: Standard typowy dla wszystkich moich pokemonów, a więc co następuje: trochę w przygodzie, trochę w DC, czasem z jagódek. Okazjonalnie dostanie jakąś płytkę z atakiem. Biedy u mnie mieć nie będzie, a i towarzystwa tyle, że na pewno znajdzie sobie jakiegoś przyjaciela.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Aren 
Wielki Pururin


Starter: Vulpix
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 04 Sty 2015
Posty: 60
Skąd: Puru?
Wysłany: 2015-03-04, 23:18   

Formularz
Numer podania: #55
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Eevee o wdzięcznym imieniu "Kurai"
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bowiem jest to jeden z rzadszych okazów pokemon, który po treningu, a następnie ewolucji mógłby zapełnić moją wymarzoną drużynę. Nie ukrywam, że ten stworek jest przesłodki i pewno utalentowany, co sprawia, że jeszcze bardziej chciałabym być w jego posiadaniu. No i u mnie byłoby mu bardzo dobrze! W końca taka miła i kochająca pokemonki osóbka ;u;
Sposób trenowania (i inne): Głównie w przygodzie oraz podczas walk. Zależy mi szczególnie na nawiązaniu z nim dobrego kontaktu, mocnych więzi jak i wspaniałej współpracy, i - mam nadzieję - licznych sukcesów.
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-03-04, 23:38   

Numer podania: #56
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Pączuś the Pancham.
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Pandy w rzeczywistym świecie są jednymi z moich ulubionych zwierząt, bowiem są podobne do mnie - tylko jedzą i śpią. Ewentualnie bawią się przeuroczo.
Posiadanie Panchama w drużynie byłoby ciekawym doświadczeniem, jako, że typ walczący nie należy do moich faworytów, jednak chciałbym wykorzystać okazję, że przedstawicielem tego typu jest właśnie pokepanda.
Sposób trenowania i inne: Przede wszystkim Pączuś będzie musiał zostać wprowadzony do gry - przed tym etapem, przy napływie gotówki będzie on szkolony w Day-Care oraz karmiony Rare Candy. Po dołączeniu do przygody zapewne dojdą treningi osobiste, walki i liderzy, więc z pewnością nie będzie się będzie nudził.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2015-03-14, 17:40   

Numer podania: #57
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Helioptile
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo jeszcze się nie wykluł, a już sierota. W sumie mam jeszcze bardzo niewiele pokemonów o typie elektrycznym, więc uzupełniam braki. Nawet pomimo faktu, że Helioptile sam w sobie jest brzydny jak noc listopadowa. Ale przynajmniej po ewolucji wyładnieje ;P
Sposób trenowania i inne: Pierwsze, to ja go wykluję. A potem będę działać tak, żeby doprowadzić go do ewolucji, ale tak żeby jednocześnie był i ładny i silny. W każdym razie standardowo- DC, RC jakieś ataki, treningi w przygodzie, walki i wszelkie inne atrakcje. Oczywiście zależnie co tam się napatoczy i z rozumkiem, żeby nie przedobrzyć.

Tak na marginesie- tego Gligara co go już adoptowałam zapomniałaś wyrzucić z Polanki. Chociaż widzę, że i tak nikt się na niego nie rzuca xD
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Patataj 

Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Kwi 2015
Posty: 12
Wysłany: 2015-04-13, 23:20   

Numer podania: #58
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Zoruy
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Ponieważ bardzo lubie pokemony typu ciemności, a jako iż Zorua i jego ewolucja Zoroark są ciemnością, to pomyślałem że sobie go zaadoptuje. A jajko wygląda w sumie nawet ładnie to czemu nie?, oto dlaczego chce to jajo wziąć.
Sposób trenowania i inne: Trzeba go najpierw wykluć, ale gdy już wylezie mały lisek z jajka to napewno zacznę od zaprzyjaźniania się, a później to co trzeba go trenować będzie konkurował z swoimi przyjacielami. Oczywiście będzie trenował w czasie walk albo nawet w czasie przerwy gdy nie będzie zmęczony.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.