Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zgłoszenia
Autor Wiadomość
Layla 


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączyła: 16 Lip 2014
Posty: 411
Wysłany: 2014-10-25, 13:45   

Numer podania: 030!
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Finneon
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo bardzo mi się podoba ten pokemon, a jego ewolucja jest jeszcze bardziej epicka. Idealnie będzie dogadywał się z moim czarnym Magikarpem, który zapewne będzie chciał go zjeść, ale mniejsza o to! Chcę go w swojej drużynie ;-;
Sposób trenowania (i inne): Jest już dość silnym potworkiem, ale na pewno znajdę dla niego czas na treningi w przygodzie. DC też pewne odwiedzi, z cukierków na razie nie korzystam, bo mnie nie stać, ale może kiedyś. No i będę dążyła do jego ewolucji of kors. TM'ki jakieś też mu się pewnie trafią, coby go wzmocnić, tak jak resztę drużyny.
_________________
 
     
REKLAMA 
Lightwood siblings

Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-31, 23:58   

 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-31, 23:58   

Numer podania: 31
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Frogadier *żaba*
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: bo jest osom ;-; Lubie jego ostatnią ewolucję no i będzie epickim kompanem. Będzie się z nim fajnie podróżować w drużynie ;-;
Sposób trenowania (i inne): będę go dawał do DC, na pewno dostanie też RC jakieś. No i pojawi się w moim składzie! ;-; W przygodzie będę go uczył odkrzyżowywać ludzi, bo wątpię, żebym miał przygodę napchaną walkami xD Zrobię z niego super egzorcystę! ;-;
_________________
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-01, 21:16   

Pokemony, które teraz się znajdują w adopcjach, będą wisieć do 15 listopada. Wtedy też dam nową listę stworzeń.
_________________
 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-11-09, 10:22   

Bo Gwen jest cielątkiem i dopiero teraz oczaiła, że można adoptować dwa poki na miesiąc xD

Numer podania: 32
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajco Bulbasaura
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo ma taką sympatyczną mordeczkę i bardzo lubię jego wyższą formę. Poza tym brakuje mi w ekipie jakichś innych trawiastych lub trujących stworzonek- różnorodność musi być. No i mam za dużo kasy i trzeba coś z nią zrobić, więc... ;P
Sposób trenowania (i inne): Będę o niego (czy tam o nią, bo w końcu to jeszcze jajko) bardzo ładnie dbać. Będzie karmiony, zadbany no i oczywiście trenowany. A to jakiś pobyt w DC, a to dostanie kilka cukierasków... Albo jagódek, coby miał zdrowy i szczęśliwy brzuszek. Rzecz jasna kiedyś wytrenuję go na epickiego Ivysaura :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Charming. 
...and Happy Hunger Games!


Starter: Seviper
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 01 Lis 2014
Posty: 187
Wysłany: 2014-11-12, 16:44   

Numer podania: #033
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Clauncher
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Claunchery sa fajne, szczegolnie przy ewolucji ze swymi Pulsami. Pok ma Ice Beama, wiec to kolejny plus. Nastepna rzecza jest to, iz moj Clauncher potrzebuje... partnerki xD Lubie te Pokemony, a nastepny wodniak napewno sie przyda ). :3
Sposób trenowania (i inne): Clauncher chce za wszelka cene ewoluowac, a i ja tego pragne - ewolucja niebieskiej bedzie glownym powodem checi jej adopcji. Poza tym moj Claunch jest dosc... leniwy xD Ta panienka nie gardzi walkami i pokazami, a to rowniez glowny powod. No i ten... leveling przede wszystkim! Jak nie walki, to jagody, jak nie one, to cukieraski! ^^
_________________
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-15, 13:55   

*Żal jej poków, które idą w niepamięć, to sobie też jakiegoś adoptuje*

Numer podania: 34
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Hoothoot
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?:
Ponieważ nie chcę, by ten maluch do końca swego żywota siedział w schronisku. Ktoś powinien o niego zadbać. Każdy pokemon zasługuje na odrobinę miłości. Sprawię, że będzie w mojej drużynie szczęśliwy. Ja i moje pokemony zostaniemy jego rodziną. Będziemy żyć razem, podróżując oraz wygrywając różnej maści pojedynki. W końcu jest jakoby żywym, a zarazem towarzyskim pokemonem, więc przebywanie w wielkiej grupie będzie dla niego czymś wesołym.
Sposób trenowania (i inne):
Wszystkie treningi opieram na wzajemnej motywacji, staram się dopingować razem z innymi członkami drużyny trenującego pokemona i za każdy dobrze wykonany trening chwalić smakołykami, gdyż uważam, że jest to najlepszy sposób na zachęcenie stworka do dalszego treningu. Oczywiście daje mu kilka przerw, aby się nie zmęczył. Zaczynamy zazwyczaj od słabszych ataków, których łatwiej się nauczyć, a dopiero potem, gdy jest już rozgrzany oraz dobrze przygotowany psychicznie przystępujemy do trudniejszych ruchów. Czasem uczę moje pokemony wytrwałości, a także cierpliwości, gdyż te cechy również są ważne. Często sama biorę udział w treningach, by stworzenia trenowały na mnie jak na prawdziwym przeciwniku, gdyż skała czy tam drzewo z czasem stają się zbyt słabe na dobre szkolenie. Wtedy właśnie zauważam, iż moja drużyna jest ze sobą bardzo zżyta, a zwłaszcza z moją osobą. Podczas każdego treningu starają się wyrządzić mi jak najmniej krzywdy, choć tłumacze im, żeby nie przejmowali się mną. Heh, moja ekipa jest czasem zbyt opiekuńcza. Ale no cóż poradzić. I tak ich wszystkich kocham. Dlatego właśnie na szkoleniu jestem bardziej surowa niż zwykle, po prostu chce ich nauczyć tego wszystkiego, co sama potrafię. Można powiedzieć, że traktuje ich bardziej jak ludzi niż opiekuny, takie moje dziwactwo
_________________
 
  :
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2014-11-15, 15:48   

Numer podania: 35
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Jajo Eevee.
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: To raczej dość proste pytanie - po prostu nie chcę, by maluch od wyklucia wychowywał się samotnie w Centrum Adopcyjnym. Chciałbym zrobić coś dobrego i wziąć jajo pod opiekę i wychować Eevee, by mógł cieszyć się życiem.
Sposób trenowania (i inne): Jako hodowca mogę zapewnić, że pod moimi skrzydłami ten młody osobnik może daleko zajść poprzez dobrze skomponowaną dietę i hodowlane metody wychowawcze. Jako koordynator mogę powiedzieć, że postaram się zrobić wszystko, by lisek wypadał dobrze - ba, najlepiej - na pokazach koordynatorskich. Trening Eeveego polegać będzie na trenowaniu i uczeniu pokemona sztuczek w grze, na karmieniu go Rare Candy, by dorastał szybciej niż jego rówieśnicy, a także na dodatkowych treningach poza grą, by mógł rozwijać się i korzystać ze swoich zdolności.
_________________
 
     
Keisuke 
Cora-san


Starter: Gastly
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 07 Lip 2014
Posty: 3668
Skąd: Poznań
Wysłany: 2014-11-16, 00:21   

Numer podania: 36
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shiny Psyduck
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Ten wspaniały pokemon z pewnością będzie świetnym dodatkiem w moim sporym zespole. Chciałbym go wziąć pod skrzydła, bo zawsze chciałem mieć Golducka, a niestety mój stary Psyduck został wymieniony za Elekida, lecz tego słodziaka nie oddam za nic
Sposób trenowania (i inne): Oczywiście będę w niego ładował RC, bo mnie będzie stać ;-;, a gdy tylko najdzie okazja, żeby go wypuścić to z pewnością będzie trenował wraz z moimi innymi pokemonami, gdzie będzie zdobywał doświadczenie, oraz nowe umiejętności walki. Będę mu też dawał karmę o jakiej tylko pomarzy, by go wzmocnić.
_________________
 
 
     
Isquess 


Starter: Snivy
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 02 Sie 2014
Posty: 119
Wysłany: 2014-11-22, 10:14   

Formularz
Numer podania: 37
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Shinx imieniem Voltay
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Pomijając fakt, że ogółem wszelkie Shinxy są op i w ogóle, to charakter tego wydaje się całkiem przyjemny, a już na pewno zabawny. Co więcej? Siedząc nieustannie w schronisku prędzej, czy później musiałby przepaść, a w mojej drużynie najpewniej przydałby się jakiś elektryczny typ, który jest w stanie zrobić takie... piorunujące wrażenie o/
Sposób trenowania (i inne): Najprawdopodobniej fabularnie, gdyż aktualnie będzie to najkorzystniejsza opcja finansowo, jednak jeśli fundusze później pozwolą, to może i jakieś RC, czy inne formy zdobywania doświadczenia pokroju DC, etc. Pewnie można by wymieniać wszystko godzinami, więc to tak mniej więcej w skrócie.
 
 
     
Kei 


Starter: Ralts
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 26
Dołączył: 17 Lis 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-11-22, 12:32   

*jeżeli bycie nowym graczem to niezbyt duży minus, to też z chęcią przyjąłby jakąś mordeczkę*

Numer podania: 38
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Phantump (Arbre~!).
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Choć jego charakter sugeruje, że Pokemon jest przez większość czasu bardziej niż ukontentowany swoim życiem, to chyba nikt nie chciałby, by jego buzia wykrzywiła się ponownie w wyrazie smutku czy nawet strachu. Pod moimi opiekuńczymi skrzydłami takiej obawy na pewno nie ma, ba jestem w stanie zapewnić że uśmiech ten jeszcze bardziej się poszerzy i szybko złapiemy razem genialny kontakt.
Sposób trenowania (i inne): Ciężki, czasem surowy, ale zawsze wynagradzający i satysfakcjonujący. Wiem kiedy jako trener odpuścić, a kiedy zmotywować. Preferuję podejście na zasadzie marchewki, bardziej niż kija. Nienawidzę karać swoich Pokemonów i nigdy tego nie robię, wiem jednak jak wielką różnicę potrafi uczynić kilka słów. Przy charakterze tego Pokemona nie obawiam się jednak tego, bym miał jakieś większe problemy wychowawcze, że tak to ujmę, pozostanie nam więc tylko trening i wspólne zmaganie się z pokonywaniem kolejnych żmudnych barier treningowych. I fabularnie.
_________________
 
     
Shiroa Nezumori 
power of splash!


Starter: magikarp
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 11 Lis 2014
Posty: 21
Wysłany: 2014-11-22, 20:36   

Numer podania: 39
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Swablu (Floudy)
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Każdy pokemon, zwłaszcza tak inteligentny, znajdzie miejsce wśród pokemonów Shiroi. Co prawda w swoich szeregach posiada póki co tylko niezastąpionego Mieczysława, jednak ten wyjątkowy Swablu byłby równie mile widziany w towarzystwie dzielnego Magikarpia, zaś pod pieczą Shiroi miałby okazję porządnie "rozwinąć skrzydła".
Sposób trenowania (i inne): Osobiście jestem zwolenniczka fabularnego trenowania ich podczas fabuły, podczas licznych treningów oraz w walkach z innymi trenerami. Sądzę, że charakter Swablu sprawiłby, że uczyłaby się wyjątkowo szybko i równie prędko zyskiwała na sile, zwłaszcza, że trenerka jest prędzej skłonna do motywowania swoich niż ganienia ich.
_________________


 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-22, 22:58   

Formularz
Numer podania: 40
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Swablu
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Bo Swablu jest iście epickim stworkiem. Bardzo podoba mi się jako Altaria, a w formie mega to już w ogóle. Widział ktoś tyle puchu?! W dodatku ta możliwość latania na puchatym, niebieskim indyku. Chcę! No i tak poza tym to chcę jej dać nowy dom, bo zły Deez ją opuścił ;-; Postaram się, żeby było jej lepiej u mnie, niż u niego, o!
Sposób trenowania (i inne): Będę ją drapał po brzuszku, tak jak lubi! Mimo jej niechęci do latania, postaram się ją przekonać do tego i sprawię, że nie będzie chciała schodzić na ziemię ani na sekundę. Poza tym będę dawał jej RC od czasu do czasu i zapewnię jej wizyty w DC. Jeżeli najdzie taka możliwość, to będzie również ćwiczyła z moimi innymi pokemonami w przygodzie. Na razie będzie siedziała w boxie, ale na pewno znajdzie się w moim składzie. Poza tym. U profesorka jest mnóstwo moich pokemonów, które będą chciały ją drapać po brzuszku, kiedy tylko najdzie ją na to ochota!
_________________
 
     
Rieul 


Starter: Houndour
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 25
Dołączyła: 20 Lip 2014
Posty: 565
Wysłany: 2014-11-23, 11:54   

Formularz
Numer podania: #41
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Aron.
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Co prawda niby nie przepadam za stworkami z taką kombinacją typów, jednak to małe cudo po prostu mnie urzekło. Stworek jest idealny w każdym tego słowa znaczeniu i po prostu chciałabym mieć Go w swoich szeregach. Ponad to bardzo podoba mi się jego ewolucja, a raczej jego ewolucje, bo prawda jest taka, że wyglądają bardzo dostojnie, mogąc tym samym powiedzieć, że na pewno budzą pewną grozę i podziw. Dodatkowo ma bardzo fajny charakter, charakter który bardzo lubię i sobie cenię. Pod fasadą stworka o rzekomo strasznym wyglądzie kryje się przyjazny Pokemon, który w sam raz będzie pasował do mojej drużyny.
Sposób trenowania (i inne): Głównie będzie to przygoda, ponieważ jeżeli uda mi się Go adoptować, to mam zamiar "wymienić" tego stworka za jednego z moich towarzyszy w karcie postaci. W przygodzie będą to zarówno walki, jak i treningi, dodatkowo na pewno znajdą się jakieś cukierki. Jeżeli nadarzy się okazja to pewnie również jakieś walki z liderami, czy coś podobnego. Na pewno nie będzie się nudził. Być możne zawita również w Day-Care, ale to się okaże. Maluch na pewno ze mną nie zginie i będzie miał wszystko, czego tylko zapragnie!
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-11-30, 14:03   

Formularz:
Numer podania: #42
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?: Skamielinka Claw Fossil
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?: Powodów jest kilka. Po pierwsze zapragnęłam kolekcjonować poke- skamieliny. Takiego stwora jeszcze nie miałam. Po drugie bardzo lubię Anoritha, którego można uzyskać z tej skamieliny. No popatrzcie na niego- nikt mi nie wmówi, że to małe nie jest śliczne :) Po trzecie... Choroba pod tytułem "Złap je wszystkie" xD
Sposób trenowania (i inne): Najsampierw, to trzeba go ożywić- z kawałkiem skały to ja wiele nie zdziałam. Ale jak już uzyskam konkretnego poka, będzie traktowany na równi z moimi pozostałymi. A to zwykły trening, a to potyczka raz na jakiś czas. Czasem pobyt w DC, czasem kilka cukierasków. Oczywiście także pozna i jakiś atak z TM' a czy coś. Zasadniczo wszystko z rozumkiem. Nie będziemy przesadzać :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Charming. 
...and Happy Hunger Games!


Starter: Seviper
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 01 Lis 2014
Posty: 187
Wysłany: 2014-12-02, 18:48   

Numer podania:
#43
Którego pokemona wybrałeś do zaadoptowania?:
Shiny Ralts "Emma"
Dlaczego chcesz adoptować tego pokemona?:
Postanowiłem zaadoptować tego przeuroczego pokemonka z paru powodów. Pierwszym z nich jest to, że Mała Emma jest pokemonem błyszczącym, a takich na świecie nie ma zbyt dużo. Taniec - to, co ta mała dziewczynka uwielbia kontynuowałaby wraz z moją Amber, która także, nie zdając sobie sprawy ze swej dość.. dużej wagi, bardzo lubi sobie popląsać. No i chyba ta znajomość wyszłaby małej na ręke, bo kto obroni ją przed złym śeiatem lepiej niż rozwścieczony Tyrunt? A nawet ta kontrastowość typów byłaby jakimś przykładem, że przyjaciela nie ocenia się "po okładce".
Ale tyle o friendach, skupmy się na tym jej zamiłowaniu do tańca. Czy w pobliżu są jakieś szkoły baletowe? Nie? To je znajdziemy! Emma na pewno ma wielki talent i wystarvzy trochę bardziej go rozwinąć, właśnie w takiej szkole. Oczywistym jest też, że w razue niebezpieczeństw ja i moje Poki będziemy bronić tego malucha ponad wszystko.
Sposób trenowania (i inne):
Pokazy! Słowo tej rywalizacyjnej, ale i przyjemnej "dziedziny" poza walkami przyszło mi pierwsze na język po zobaczeniu tego Pokemona. Według mnie ta Ralts jest do nich wprost stworzona z dwóch prostych powodów - pierwszym jest jej wyjątkowość, odmienne barwy, które są piękne same w sobie. To właśnie chcą zobaczyć na pokazach - rzadkie, piękne i zadbane pokemony - a Emma właśnie takim jest. Jej bojaźliwy charakter skreśla ją z uczestnictwa w walkach, jest zbyt krucha i sam bym nawet nie zmusił tego słodkiego stworka do walczenia. Ale wspomniany wcześniej taniec znowu kwalifikuje ją do pokazów! Widziałem, że niedawno zakończyły się owe wróżkowe, ale nie zapominajmy, że Ralts ma jeszcze typ psychiczny! Jeśli jakimś cudem w najbliższym, albo i dalszym czasie pokazy o tematyce tego typu odbywałyby się, mogę zagwarantować udział w nich tego szkraba.
Ralts nie będzie walczyć, jak już wcześniej wspomniałem, ale mam również na uwadze jej ewolucję. A jak wyewoluować pokemona bez zdobywania doświadczenia? Przez Rare Candy! Składa się, że mam kilka w ekwipunku, a dobrze widzę, że maluchowi nie dużo brakuje do Kirlii. A nuż po ewolucji polubi walki? Następnym krokiem będzie Gardevoir. Jeśli nadal walki odpadną, pozostaną wspomniane wcześniej cukierki. No i oczywiście słynny Gardevoirite. Tajemnicza, dostojna, Mega-Shiny Gardevoir w pokazach - czy takie połączenie ma szansę przegrać? Jakieś na pewno, ale sędziowie dobrze zastanowią się nim ją całkowicie skreślą!
_________________
Ostatnio zmieniony przez Charming. 2014-12-04, 21:46, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.