Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2014-07-05, 19:47
29.06.2014 - 05.07.2014
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-06-29, 08:58   29.06.2014 - 05.07.2014

29.06.2014 - 05.07.2014
Strefa 1


Strefa 1 jest miejscem, gdzie najczęściej widuje się nowych trenerów. Pokemony tutaj są łagodne (przynajmniej dopóki nie zostaną obrzucone kamieniami) i przyjaźnie nastawione do ludzi. Są to najczęściej spotykane stworki, zazwyczaj dostarczane nam przez Day-Care. Od początku swojego życia miały kontakt z człowiekiem, co czyni je ufnymi i lojalnymi towarzyszami.

W tej Strefie znajdziesz:
Osoby ze Starterem z Kanto
Pokemony z Kanto z listy często spotykanych.
Osoby ze Starterem z Johto
Pokemony z Johto z listy często spotykanych.
Osoby ze Starterem z Sinnoh
Pokemony z Sinnoh z listy często spotykanych.
Osoby ze Starterem z Hoenn
Pokemony z Hoenn z listy często spotykanych.
Osoby ze Starterem z Unova
Pokemony z Unova z listy często spotykanych.
Osoby ze Starterem z Kalos:
Pokemony z Kalos z listy często spotykanych.

Pokemony często spotykane.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2014-06-29, 14:47   

_________________

 
     
Morten


Starter: Schroomish
Profesja: trener
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2014-06-29, 14:47   

//Mam nadzieję że dobrze wszystko zrozumiałem i mogę już pisać...//

Wszedłem do strefy safari z jednym celem, znaleźć Arona. Był to mały pokemon z Hoeen o typie, a raczej mieszance typów która była mi teraz potrzebna. Tak więc od razu zacząłem iść w głąb strefy szukając jakichś osuwisk, gór skalnych czy czegoś podobnego. Przecież skalny pokemon powinien preferować takie środowisko. Przy okazji nie skupiałem się jedynie na szukaniu skał, uważnie obserwowałem też czy nie ma wspomnianego stalowego pokemona gdzieś w trawach, jak napotykałem jakieś krzaki to delikatnie rozgarniałem gałęzie sprawdzając czy może jaki Aron nie wyjada jagód czy liści z tego krzaka, bo... kurczę, nie jestem pewny czy on się żywi jagodami czy ziemią, poczytam o tym jak uda się jakiegoś złapać.
_________________
~KP~BOX~BANK~GALERIA~

*Ładnie proszę o następujące pokemony*



Jeśli szukasz sędziego to napisz do mnie na PW ;p

 
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-06-29, 15:49   

Tym razem pojawiła się w strefie safari bez planu działania, nie szukając nawet żadnego konkretnego stworka. Ot, po prostu, pochodzić i porozglądać się po okolicy, bo a nuż trafi jej się coś ciekawego, Pidgey czy inny Nidoran, chociaż zadowolona byłaby nawet ze zwykłego Rattaty. Oby tylko udało się cokolwiek złapać i zrobić z tego dobry użytek.
Szła powoli, ostrożnie stawiając każdy krok, uważnie wypatrując najmniejszych oznak obecności czegokolwiek, co nie jest człowiekiem. W dłoni ściskała gotowy do użycia Safari Ball, coby ewentualne znalezisko nie zdążyło uciec przed próbą zostania złapanym.
Najpierw udała się w stronę wysokiej trawy, gdzie powinno roić się od małych, niegroźnych Pokémonów. Co jakiś czas rozglądała się także dookoła w nadziei, że może zdoła wypatrzeć coś większego, choćby zwykłego Taurosa.
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-06-29, 16:58   

Morten: Szukałeś tak dobrze, że właśnie na jednego trafiłeś. Był to samczyk Arona na 14lvl

Zeit: Na razie znajdujesz samiczkę Venonat na 13lvl
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Morten


Starter: Schroomish
Profesja: trener
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2014-06-29, 17:14   

I to się nazywa dobra technika poszukiwań no i... szczęście! Teraz tylko zrobić tak by go złapać, a nie wypłoszyć...
- Hej twardzielu... jestem trenerem pokemon i szukałem właśnie jakiegoś walecznego stworka z twojego gatunku. - Zajmując pokemona rozmową powoli wyjąłem z kieszeni trochę karmy dla pokemonów, którą dostałem przy kasie.
- Na pewno jesteś głodny co? TO powinno ci zasmakować. - Mówiąc to położyłem karmę przed sobą i odsunąłem się pół kroku do tyłu trzymając rękę na widoku, nie spuszczałem przy tym wzroku z pokemona. Miałem nadzieję że skusi się na smakołyki i wkupie się tym w jego łaski. Jeśli nie da mi się go teraz schwytać to mogę już nie mieć drugiej takiej szansy przez długi czas. A akurat ta konkretna mieszanka typów była mi bardzo potrzebna, do tego stworek sam w sobie był bardzo fajnym pokemonem.
_________________
~KP~BOX~BANK~GALERIA~

*Ładnie proszę o następujące pokemony*



Jeśli szukasz sędziego to napisz do mnie na PW ;p

 
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-06-29, 17:43   

Już jeden egzemplarz z tego gatunku mamy, więc idziemy dalej, wciąż pozostając w obszarze porośniętym wysoką trawą.
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-06-30, 04:44   

Morten: Pokemon spojrzał na ciebie zaciekawiony. Po chwili podszedł bliżej i obwąchał karmę. Widząc, że nie masz złych zamiarów, a jedzonko smacznie pachnie zaczął jeść.

Zeit: To w takim razie... Samiec Meowtha na 10lvl
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Morten


Starter: Schroomish
Profesja: trener
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2014-06-30, 12:46   

Uśmiechnąłem się widząc że najwyraźniej udało mi się wywrzeć nie najgorsze pierwsze wrażenie.
- Mam nadzieję że ci smakuje. Jak już mówiłem jestem trenerem pokemon i przybyłem tutaj nie bez celu. Otóż przychodząc w to miejsce dokładnie wiedziałem że chce znaleźć jakiegoś Arona i przekonać go by się do mnie przyłączył, tak się złożyło że akurat jesteś pierwszym pokemonem którego spotkałem. Tak czy inaczej naprawdę byś się przydał w moim zespole, a do tego zawsze miałbyś zapewnione wszystko czego potrzebujesz. No wiesz, schronienie, jedzonko i całą resztę, no i mógłbyś podróżować i zdobywać nowych przyjaciół, a także stawać się silniejszym, czy nie fajnie było by kiedyś być potężnym Aggronem, takim co to nikt nie odważy się nim pomiatać i nawet najsilniejsi się z nim liczą? Pomyśl tylko ile to daje możliwości, wystarczy tylko że wejdziesz tutaj... - powiedziawszy to wyciągnąłem przed siebie safari ball, trzymałem go na otwartej dłoni na wysokości głowy pokemona i czekałem co zadecyduje ten stalowy maluch.
_________________
~KP~BOX~BANK~GALERIA~

*Ładnie proszę o następujące pokemony*



Jeśli szukasz sędziego to napisz do mnie na PW ;p

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-06-30, 15:45   

Morten: Aron już już miał zbliżyć się do Balla, znęcony twoimi słowami kiedy się cofnął. Miał jeszcze jakieś drobniutkie wątpliwości. Takie malutkie. Jeszcze chwila i będzie twój- musisz mu tylko to ostatnie zwątpienie rozwiać ;)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Morten


Starter: Schroomish
Profesja: trener
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 75
Wysłany: 2014-06-30, 15:54   

- Ej nie mów mi tylko że chcesz tu siedzieć przez całe życie? Przecież tutaj się pewnie praktycznie nic nie dzieje, nawet walk se nie można pooglądać bo przecież trenerom nie wolno tu wprowadzać pokemonów z zewnątrz. Dawaj, świat przygód stoi przed tobą otworem! Pojedynki, treningi, różne przygody które ci się nawet nie śniły, a i na pewno kilka fajnych samiczek się pojawi, jeśli wiesz o czym mówię.. - tu porozumiewawczo mrugnąłem do pokemona.
- Nie ma co się zastanawiać, wystarczy że teraz wskoczysz do tego balla, a jak tu zostaniesz to pewnie szybko padniesz z nudów i zamienisz się w prawdziwy głaz, a na starość będziesz dalej takim samym Aronem który dojdzie do wniosku że niczego wżyciu nie osiągnął, a jak pójdziesz ze mną to całkiem co innego... - przez całą przemowę nie poruszałam safariballem nawet minimalnie, chociaż z tego wszystkiego ręka zaczynała mi już drętwieć..
_________________
~KP~BOX~BANK~GALERIA~

*Ładnie proszę o następujące pokemony*



Jeśli szukasz sędziego to napisz do mnie na PW ;p

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-06-30, 20:33   

Morten: Przekonałeś go. Maluch ochoczo wskoczył do Safariballa. To ja czekam na skan- oczywiście bez charakterystyki i historii Arona- to już moja działka :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Zeit 
Der apokalyptischer Reiter

Starter: Purrloin
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 186
Wysłany: 2014-07-01, 22:35   

No, teraz już przynajmniej miała z czym pracować. Może i powszechnie spotykany, może w sumie nie taki silny, ale głupotą byłoby przepuścić taką okazję na złapanie kolejnego członka drużyny.
Najpierw jednak schowała kapsułę do kieszeni – to nie był Rattata na drugim poziomie, żeby dał się złapać bez walki albo chociaż skuszenia jedzeniem, więc rzucanie w niego na pałę Poke Ballem byłoby szczytem kretynizmu. A ponieważ w strefie safari walki były zabronione, zdecydowała się na tę drugą opcję.
Kici, kici... – zaczęła, wyciągając z kieszeni woreczek z karmą dla Pokemonów. – Cześć, kolego – rzuciła na powitanie, kucając nieopodal kocurka. – Jesteś głodny? Masz, częstuj się. – Podała mu jedzenie na wyciągniętej dłoni i czekała na jego reakcję. Jeśli nie głodny, to mógłby być chociaż na tyle łakomy, żeby podejść i obwąchać smakołyki, bo to już jakiś postęp w nawiązywaniu znajomości.


Przepraszam za zwłokę, ale miałam jazdy z dziekanatem i wybiło mnie to z rytmu trochę. ;u;
_________________
karta ¤ box ¤ bank ¤ trofea

Ostatnio zmieniony przez Zeit 2014-07-02, 19:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-02, 15:30   

Wchodzę do strefy safari z zamiarem złapania pokemona typu ziemnego lub skalnego, nie rozglądam się za innymi, wyznaczyłem sobie cel i do niego dążę.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2014-07-02, 21:14   

Zeit: Znam ja ten ból ;P W każdym razie Meowth momentalnie odwrócił łebek w twoją stronę. W pierwszej chwili sierść mu się zjeżyła- troszkę się wystraszył twoim nagłym pojawieniem się. Potem jednak wyraźnie wyluzował i zbliżył się. Nawet na karmę się skusił. Tak więc jest dobrze. Na razie.

Chmurek: Pokazy, co? Znaj dobre serce Świętej Gwen od Safari: samiec Geodude na 14lvl
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Chmurek 
Lazy Batman


Starter: Yayakoma
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 32
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1004
Skąd: Katowice
Wysłany: 2014-07-02, 21:21   

Uśmiecham się i oddaję cześć Świętej Gwen, dziękując, że tak hojnie mnie obdarowała. Jestem zobowiązany i na pewno się odwdzięczę kiedyś.
Spoglądam na Geodude z radością. Oto pokemon, którego potrzebuję, który idealnie będzie pasował do mojej drużyny. Ostrożnie podchodzę do pokemona ze smakołykiem na wyciągniętej ręki. Staram się ukryć nadmierną ekscytację, by go nie przestraszyć. Nie chcę by uciekł myślą, że jestem niespełna rozumu.
- Witaj mały/a - zwracam się do pokemona. - Wyglądasz na silnego pokemona - mówię.
_________________
KP | BOX | BANK

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.