Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2016-02-02, 11:10
Chiyuri Tsubame
Autor Wiadomość
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-09-16, 20:38   

Nie wiedzieć czemu, pierwszym imieniem, jakie przyszło mi do głowy, kiedy Mew zażyczył sobie majestatycznego imienia, było Sernik. Szybko jednak stwierdziłam, że nie jest to najlepsze imię dla legendarnego pokemona, chociaż oczywiście nie można było odmówić mu uroku.
- Czy chciałbyś mieć imię tak majestatyczne, jak na przykład Zubat o imieniu Sir Edward Christopher? Czy życzyłbyś sobie coś przyjemniej brzmiącego i pasującego do Twojej puchatości? - dopytałam.
Widok wulkanu niespecjalnie mnie ucieszył. Nawet, jeśli góra była uśpiona, to wcale nie gwarantowało mi bezpieczeństwa. Ale co zrobić? Nicolas musi odzyskać wspomnienia.
- Anjali, zanurkuj proszę do tej jaskini! - nie miałam się nad czym zastanawiać. Jeśli nie tam, to gdzie?
_________________
 
     
REKLAMA 

Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-09-18, 22:26   

 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-09-18, 22:26   

- Nie, nie podoba mi się takie długie imię. Wolę coś krótkiego, co można łatwo zapamiętać, a przy okazji jest zabawne! - Mew, odpowiedział ci, wsiadając na Charizard. - Pozwolisz, że również skorzystam z jej skrzydłem, bo zawsze marzyłem o przejażdżce na smoku! - dodał.
Kiedy skończyłaś rozmawiać z Mew, Anaji podleciała do wejścia, które zauważyliście z góry. Z bliska jest niedużo większe, aniżeli z daleka. Na oko ma z dwa metry wysokości i metr szerokości, więc twoja podopieczna nie zmieści się. Wychodzi na to, że będziesz musiała przeskoczyć z niej do środka, ciemnego niczym noc, tunelu.
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-09-20, 13:16   

- Co sądzisz o Nyuu? Jest bardzo urocze... I chyba do Ciebie pasuje. - czy Mew starał się odwrócić moją uwagę od wulkanu, który za chwilę może rzygnąć ogniem, i od tej czarnej dziury, w którą mam wleźć? Nie podoba mi się to ani trochę, ale jak mus, to mus.
- Anjali, poczekaj na nas przed wejściem i kontroluj, co się dzieje z wulkanem, dobrze? W razie czego postaraj się nas jakoś ostrzec. - Chcąc, nie chcąc... Zeskoczyłam z pleców smoczycy prosto do dziury, którą wcześniej wskazał mi Mew. Oczywiście z nadzieją, że nie zabiję się o nic po drodze...
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-09-25, 18:45   

- Nyuu? Niuuuu... nie! Nie podoba mi się, jest takie dziwne. Czuję się, jakbym nie mógł się wysłowić. Może miałabyś jakieś imię na A? To pierwsza litera alfabetu, więc najważniejsza! Pasuje do mnie. - Mew odpowiedział ci, kiedy znaleźliście się już w tunelu, po prośbie skierowanej do Anaji.
O dziwo nie musisz wyjmować latarki albo przywoływać małego pokemona, który oświetli ci tunel, bowiem Mew świeci w ciemności i to jeszcze jak! Na błękitno!
- Pewnie jesteś zdziwiona! - Mew uśmiechnął się do ciebie.
Mniejsza z tym, razem ze swoim towarzyszem aka przenośną latarką, ruszyłaś wgłąb tunelu. Długo się nie nachodziłaś, ponieważ już po kilkudziesięciu krokach, trafiliście na rozwidlenie dróg. Lepiej iść w prawo czy lewo? Oto jest pytanie!
- Którą drogę podpowiada ci serce? - spytał się ciebie.
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-09-27, 22:59   

- Hm... Azure brzmi ładnie - zastanowiłam się nad tym - Albo Avalon... - podetknęłam Mew jeszcze kilka propozycji imion. Chwilę zajęło mi zaskoczenie, że Mew się świeci.
- Czy to sposób, w który używasz Flash, czy świecisz się tak ładnie z natury? - zapytałam, podziwiając odcień niebieskiego, którym emanował mój nowy podopieczny. - Pasuje Ci do koloru futerka, ładnie się komponuje. - uśmiechnęłam się. Mina nieco mi zrzedła, kiedy okazało się, że stoimy przed rozwidleniem.
- W lewo. Zawsze mam przeczucie, że lewo jest lepszym wyborem, niż prawo. Nawet w tym przypadku. - stwierdziłam.
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-10-01, 21:47   

- Azure... to nie było coś związanego z ciemnym niebieskim? Chyba tak, więc odpada, bo nie gustuję w tymże kolorze. Co do Avalon, to muszę przyznać, że spodobało mi się to imię. Od teraz może mówić do mnie Avalon! W zdrobnieniu, Balon! - Mew uśmiechnął się do ciebie, zataczając pętlę w powietrzu. - Co do mojego świecenia, to nie żaden Flash, a moje magiczne zdolności! Mam ich jeszcze kilka, ale poznasz je w odpowiednim momencie. Mniejsza z tym, chodźmy dalej, lewym korytarzem! - dodał, podążając za tobą.
Niestety, lewe rozwidlenie nie przyniosło ci szczęścia... a może jednak przyniosło? ...bowiem w pewnym momencie straciłaś grunt pod nogami i razem z Mew spadliście kilka metrów w dół. Wyszłaś z tego cało, jedynie dzięki pomocy swojego, różowego towarzysza, który złapał Cię przed samym końcem trasy. Dolne tunele wyglądają prawie identycznie jak górne. Jedyną różnicą jest to, że zalane są wodą. No i oczywiście... są znacznie większe.
- Nic ci nie jest? - Mew spytał się ciebie.
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-10-03, 21:08   

- W porządku, w takim razie od dziś masz imię, Avalon! - uśmiechnęłam się do Mew tylko po to, by po chwili stracić grunt pod nogami. Całe życie mi przeleciało przed oczami, ale na szczęście Avalon był szybszy i uratował mi tyłek przed niechybnym rozplackaniem się na mokrą plamę.
- Uh, nie, dziękuję. Uratowałeś mnie przed niezbyt przyjemnymi konsekwencjami upadku z takiej wysokości. Czy to też magiczna zdolność? - zapytałam, uśmiechając się do Mew. Teraz... Gdzie się nie rozejrzeć, tam woda. Czyżbym potrzebowała pomocy jednego z wodnych pokemonów, żeby udać się dalej, czy może woda jest wystarczająco płytka? Nachyliłam się nad nią, żeby sprawdzić, jak się sytuacja przedstawia.
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-10-04, 15:36   

- Nie, to Psychic, ruch, którym obdarzyła mnie natura! - Mew uśmiechnął się do ciebie. - Nie sądzisz, że należy mi się lizak w nagrodę? - spytał się ciebie, robiąc kocie oczy.
W międzyczasie, kiedy Mew starał się wymusić od ciebie lizaka, sprawdziłaś głębokość wody i samą wodę. Okazało się, że jest strasznie lodowata i raczej nie chciałabyś się w niej znaleźć. Co do głębokość, to nie widzisz jej dna, więc wychodzi na to, że bez pomocy wodnego pokemona się nie obędzie. Najlepiej takiego, który przy okazji lubi przebywać w lodowatym klimacie.
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-10-16, 23:58   

Lodowata woda w centrum wulkanu? Coś mi się tu nie zgadzało, ale na dobrą sprawę powinnam już nauczyć się, że prawa logiki w moim przypadku zawodzą na całej linii. Wodny pokemon, lubiący zimno...
- Lapras, pomóż nam, proszę! - zawołałam, podrzucając odpowiedni pokeball do góry. Kiedy czekałam, aż stwór się pojawi, przyjrzałam się Mew.
- No nie wiem... A co powiesz na taki układ, że jutro dostaniesz największego lizaka, jakiego mam? - zapytałam. Mimo wszystko wolałam trzymać się zasady jednego lizaka dziennie, więc może w taki sposób go przekupię...?
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-10-23, 12:05   

od wczoraj czuję się jak kupa, więc odpis może miećsporo błędów ;=;
________________________________________
Lapras bez słowa sprzeciwu zgodził się, żebyście na nim płynęły. Ba! Jest wręcz niesamowicie podniecony faktem, że będzie mógł uczestniczyć w tej niebezpieczniej i wspaniałej przygodzie! W końcu, to uwielbia ryzykować, a do tego od dawna nie czuł takiej adrenaliny, jak teraz.
- Widzę, że uda mi się ciebie przekonać... niech już ci będzie. Aczkolwiek, jutro oczekuję naprawdę dużego i smakowitego lizaka! - Mew westchnął, wsiadając za tobą na na lodowo-wodnego pokemona.
Po kilku minutach podróży na nim, dopłynęliście do lodowej bramy. Bramy? Tak! Nie dość, że w środku wulkanu znajduje się lodowata woda, to jeszcze jest w nim brama! Oczywiście... jest zamknięta. W końcu, czemu miałoby być inaczej? Nie widzisz również przy niej żadnej wskazówki, więc chyba będziesz musiała ją po prostu rozwalić.
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-10-26, 01:29   

Nie przejmuj się, ja ostatnio mam tyle roboty, że wszystko co robię, robię w takim pośpiechu że wszędzie są byki ;-; Nie wspominając już o tym, że wiecznie zapominam czegoś zrobić...
______________________________
Ten wulkan był naprawdę dziwny. Nie dość, że pełen lodu, to jeszcze ma w środku jakieś konstrukcje. I do tego też lodowe? Mówiąc szczerze, nie spodziewałabym się tutaj takiej akcji. Ale co zrobić? Może to wynik czarów Mew, do których niespecjalnie chce się przyznać, albo o których po prostu niezbyt wie. W końcu skutki uboczne nie mogą być wykluczone, prawda?
- Hm... - zamyśliłam się. Niekoniecznie miałam ochotę na forsowanie bramy siłą, ale jak mus, to mus. Nie widać żadnego klucza, nie widać niczego, co pomogłoby ją otworzyć.
- Sezamie, otwórz się? - zażartowałam. Nie spodziewałam się, że zadziała. - Avalon, czy byłbyś tak miły i sprawdził, czy brama ugnie się pod naporem Twojego Brick Break? Jeśli nie, wtedy będziemy kombinowali.
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-10-30, 18:22   

O dziwo... twój żart otworzył lodową bramę, ukazując to, co skrywała za sobą. Mianowicie lodową salę z dwoma filarami na jej środku oraz węża, który śpi wokół ich. Z tej odległości nie jesteś wstanie określić jego gatunku, ale jedno, co jest pewne to to, że jest strasznie ogromny i na pewno agresywny, więc lepiej podejść do tego z planem, aniżeli na spontanie. Raczej nie chcesz zginąć, trawiona przez węża. Chociaż, mogłabyś zobaczyć, co ma w sobie.
- Chyba powinnaś częściej żartować, bo nawet ci to wychodzi. Mew zaśmiał się cichutko. - Nie podoba mi się ten wąż, jest ogromy i śliski. Znaczy nie wiem na sto procent czy jest śliski, ale na na takiego wygląda. - dodał.
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-11-13, 03:10   

- Węże są raczej szorstkie - zauważyłam. - Myślisz, że ten jest głodny? Wygląda na takiego, który je dosyć sporo. Myślałam o ładnym poproszeniu go o wskazanie kierunku, ale mogłoby się okazać, że kończymy jako jego obiad...
Zamyśliłam się. Walka nie wchodziła w grę, nie mieliśmy na to czasu. Trzeba więc było poradzić sobie inaczej...
- Avalon, masz może jakieś skutecznie usypiające umiejętności? Potraktowanie go kołysanką brzmi jak dobry sposób na kupienie nam trochę czasu, żeby dziada ominąć. Konfrontacja niestety nieco mnie przeraża, a sen zdaje się być dość bezpieczny i dla nas, i dla niego...
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-11-19, 16:59   

- Jaką drogę, przecież z tej sali nie ma innego wyjścia od tego! - Mew zaśmiał się po cichu. - Musimy jakoś załatwić tego węża, bo te filary wydają się dosyć ważne, może pojawi się na nich wskazówka i część wspomnień? Kto wie! - westchnął, przekraczając o kilka kroków próg sali. - Niestety... nie umiem usypiać ludzi. Wydaje mi się, że będziemy musieli walczyć z tym wężem. W sumie, to chciałbym z nim zawalczyć, żeby sprawdzić swoje umiejętności, ale wygląda na dość silnego. Chiyuri! Wymyśl coś, on się chyba budzi! - dodał, wracając do ciebie.
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-11-29, 14:33   

- Okej. Ale gdyby coś poszło nie tak, od razu wzywam pozostałych na pomoc. - zapewniłam Mew. - Na początku użyj Reflect i Light Screen, zanim bestia się obudzi. Nie wiem, jak bardzo jest silny w porównaniu z Tobą, ale chyba lepiej dmuchać na zimne, nie? Nigdy takiego stwora nie widziałam, nie wiem nawet, czy to pokemon, więc bądźmy ostrożni. Potraktuj go Toxic i Will-o-Wisp, a później przyłóż mu Psychic. Myślę, że skoro jest taki wielki, będzie też powolny, więc powinny udawać Ci się uniki przy ewentualnych atakach... I bądź ostrożny, dobrze?
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.