Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2016-02-02, 11:10
Chiyuri Tsubame
Autor Wiadomość
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-06-28, 23:28   

Obejrzałam fiolki uważnie. Żadna z nich nie podobała mi się na tyle, żebym uznała, że mogę sobie bez nerwów wypić jej zawartość. Tu coś niebieskiego, tam czerwone... Jeszcze jakby pomarańczowe było! Ale nie, trafiły mi się jakieś dziwaczne kolory. Od biedy czerwona zawartość mogłaby być jakimś soczkiem... Ale jakoś mnie to nie przekonywało. W zasadzie przecież i tak nie żyję, co nie?
- Entliczek, Pentliczek, czerwony stoliczek... A na nim trzy fiolki. Ene due, rike fake... - nie mogłam sobie przypomnieć żadnej wyliczanki do końca, więc skleiłam to, co pamiętałam i dodałam do siebie coś jeszcze, żeby nie było takie krótkie. - Raz dwa trzy, wpadła Chiyu do fontanny, żeby było sprawiedliwie, bęc.
Wyszło koślawo. Bardzo. Ale w efekcie końcowym chwyciłam i wypiłam duszkiem różową fiolkę, zanim się rozmyślę i coś jeszcze dodam do mojego beznadziejnego wierszyka.
_________________
 
     
REKLAMA 

Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-07-01, 02:02   

 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-07-01, 02:02   

Kiedy wypiłaś różową fiolkę, poczułaś okropnie słodki smak na swoim podniebieniu, przypominający trochę smak cukru pudrowego oraz lukru. No nic, najważniejsze, że żyjesz, a ściana przed tobą otworzyła się, ukazując ci? Tak, kolejne pomieszczenie! Niby czemu miałoby być inaczej? Przecież te pomieszczenie są genialne, prawda? Mniejsza z tym, w trzecim już pokoju zastałaś wielki, kryształ z przyczepioną do niego kopertą oraz jakimś przedmiotem w środku. Czyżby kluczem do kolejnych drzwi, bowiem tym razem znajduje się na nich dziurka do klucza? Kto wie, ale chyba warto przeczytać najpierw wiadomość w kopercie, a nóż rozwikła tajemnicę!
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-07-02, 17:32   

Tak mnie zawsze uczono - najpierw przeczytaj liścik, potem dopiero zobacz, co dostałeś. Tak się robi, prawda? Tak przynajmniej jest grzecznie. W zasadzie i tak nikt mnie nie widzi, i tak już nie żyję i chyba teraz mogę popełniać błędy, ale jednak zasady dobrego wychowania to zasady dobrego wychowania, po co celowo je łamać. I tak z góry założyłam, że to wszystko jest skierowane do mnie, a przecież może być do kogoś innego i właśnie dobieram się do cudzych noży, eliksirów i co gorsza, korespondencji... Ale w sumie... Nie mając lepszego pomysłu, chwyciłam kopertę i otworzyłam ją z nadzieją na zobaczenie jakichkolwiek instrukcji dotyczących tego, co powinnam dalej zrobić.
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-07-06, 16:56   

Kiedy otworzyłaś kopertkę, dostrzegłaś w jej środku małą karteczkę z pytaniem oraz diamentowy mazak, którym zapewne będziesz musiała zapisać odpowiedź. Wracając do pytania, brzmi ono tak - "Jakim pokemonem pokonałaś Geodude Brocka, kiedy walczyłaś z nim o odznakę? Odpowiedź zapisz na jednej stronie kryształu. - Quiz o twoim życiu? Bardzo sprytne i wyrafinowane zagranie. Nie dość, że ktoś każe ci się ciąć, to jeszcze musisz odświeżać dla niego swoją pamięć. Na szczęście ów kryształ na tylko cztery strony, więc czekają cię jeszcze trzy kolejne pytania!
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-07-07, 18:20   

Pierwsze pytanie było oczywiste. Przecież to Dev pokonał Geodude, i to w mocno spektakularnym stylu. Nie wspominając już o tym, że miał przy sobie moje gacie w momencie w którym wypuściłam go na arenę. Chwilowa irytacja przeszła mi po chwili, kiedy przypomniałam sobie, że i Dev, i wszystkie pozostałe pokemony zostały gdzieś beze mnie. Otrząsnęłam się ze smutku - przecież Nicolas i doktorek na pewno ich tak nie zostawią, nie ma opcji. Wpisałam na krysztale odpowiednie słowa - "Furret, Devraj" i przeszłam do następnego pytania.
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-07-11, 21:53   

Otrząsnąwszy się po głębszych rozmyśleniach na temat swojego dobytku i pokemonów, chwyciłaś za kolejną kopertę. Wyjąwszy z niej kartkę, twoim oczom ukazało się następne pytanie. Tym razem dotyczy jakiegoś spotkania z twojego życia, a brzmi o tak: "W trakcie swojej podróży spotkałaś obcego ci chłopaka w obecności Growlithe i Weddle. Co takie mu się przytrafiło i jak mu pomogłaś?". W ramach podpowiedzi, znalazłaś w środku jeszcze małą, żółtą buteleczkę, która przypomina medykamenty dla pokemonów. Co to może oznaczać?
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-07-16, 12:23   

Roześmiałam się cicho, kiedy przypomniała mi się sytuacja, która spotkała Nicolasa. Biedny chłopak spadł tyłkiem na Weedle, który użądlił go swoim trującym kolcem. Przez chwilę musiałam konkretnie pomyśleć, jak ładnie ująć użarcie w dupsko przez robala... Ale w zasadzie przecież pytanie tego nie dotyczyło, nie kazało mi precyzować. Zresztą może się ten kryształek obrazi, ja napiszę na nim "Weedle dziabnął go w dupę"...
"Nicolas został ukąszony przez Weedle, a ja podałam mu antidotum na jad".
Powinno być dobrze, nie? Takie właśnie słowa wpisałam na drugiej stronie kryształku.
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-07-22, 11:48   

Kiedy skończyłaś pisać odpowiedź na krysztale, nic się nie stało, więc widocznie została ona zaakceptowana. W sumie, to pojawiła się już trzecia koperta, co jeszcze bardziej podtwierdziło prawidłowość zdania. W owym kawałku papierku, znalazłaś kolejne pytanie. Tym razem dotyczy ono twoich pokemon. Można było się tego domyśleć. W końcu, są one częścią twojej przygody po świecie i życia. Brzmi ono tak: "Jeden z twoich pokemonów jest bardzo zmienny. Raz może być rybą, a raz czymś i jeszcze czymś? Czymś, czyli czym?". Oczywiście nie zabrakło podpowiedzi, którą jej kolejna karteczka, na której widnieją dwa słowa. "Trzy fazy".
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-07-29, 21:29   

Kilka moich pokemonów ma problemy z własną psychiką. Więcej niż jeden przeżywa roztrojenie jaźni. Ale po podpowiedzi o rybie, mogłam domyślić się, że chodzi o Swannę. Ten pokemon był tak nienormalny, że przechodziło to ludzkie pojęcie, nie miałam nigdy pojęcia, jak ten cudak w ogóle żył zanim trafił w moje ręce.
"Pingwin, agresywna bestia"
Taka odpowiedź znalazła się na kolejnej stronie kryształku. Pytanie nie było o to, jaki to pokemon, więc miałam nadzieję, że brak wyrazu Swanna nie zaważy o prawidłowości odpowiedzi.
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-08-03, 14:11   

Odpowiedź okazała się prawidłowa. W sumie, to czemu miałoby być inaczej? Oczywistym jest, że musisz znać swoją przeszłość i pokemony. Inaczej nie byłabyś... tak dobrą trenerką. Mniejsza z tym, kiedy podeszłaś już do ostatniej ściany kryształu, nie zastałaś na niej koperty, ale wyryte pytanie, brzmiące o tak: "Imię osoby, którą kochasz najbardziej, to?". Dość intrygujące, ciekawe i znacznie różniące się od pozostałych, pytanie. Ciekawe, po co im ta wiadomość? Czyżby chcieli grać na twoich emocjach? Chociaż, po co im też odpowiedzi na inne pytania?
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-12, 12:33   

Przytkało mnie nieco. Czy to pytanie było podchwytliwe? Imię osoby... Więc nie mogę podać pokemonów. Czy chodziło o rodzinę? Nie, nie sądzę. Z powodu naszej różnicy przekonań byli mi raczej mocno obojętni. Najbliższymi osobami byli więc moi obecni towarzysze... Przypomniałam sobie wszystkie te zabawne i niebezpieczne momenty, które razem przeszliśmy. Jedna osoba nie zawiodła mnie nigdy... I nie chciałam się z nim rozstawać. Czy to była miłość? Na kryształku znalazło się więc jedno imię.

"Nicolas."
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-08-16, 18:36   

- To mi wystarczy, Chiyuri. - zaraz po napisaniu odpowiedzi na krysztale, usłyszałaś ponownie tajemniczy głos w swojej głowie, a chwilę później zostałaś przeniesiona do pomieszczenia z wielką, złotą wagą, na której szczycie siedzi sobie Mew! Tak, to w stu procentach Mew! Tego, różowego ogona nie da się pomylić z niczym innym albo i można? Mniejsza z tym, lepiej zastanowić się nad tym, co legendarny pokemon chce od ciebie?
- Witaj, Chiyuri. - pokemon przywitał się z tobą. - Jako jedyna spełniasz moje warunki na... godnego trenera dla mnie, więc jesteś od teraz moja. Zawsze będziemy razem, ale przed tym... musisz zaryzykować i mi zaufać. Na obu szalach pojawią się napisy, a ty wybierzesz to, co cenniejsze jest dla ciebie. Jednakże, nie bój się, bo będziesz mogła ocalić to drugie, ale będzie czekać ciebie długa i bolesna podróż, oczywiście w moim towarzystwie, żeby to odzyskać. - dodał, a gdy klasnął w łapki, na szalach pojawiły się napisy Nicolas i Twoje Pokemony.
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-19, 16:15   

Przez chwilę docierało do mnie, co się tu właśnie dzieje. Czyli co, jednak nie umarłam? To był jedynie test, któremu poddał mnie ten mały, uroczy pokemon? A ja biegałam tu nago...
- Dziękuję za ten zaszczyt, Mew - zwróciłam się do stworka. - Pozwól mi proszę chwilkę się zastanowić.
Pokemony nigdy mnie nie zawiodły, ale Nicolas też zawsze robił co w jego mocy, żeby mi pomóc. Za pokemony byłam jednak odpowiedzialna, nie mogłam znieść myśli, że mogłyby spędzić tyle czasu w pokeballach, pozbawione świeżego powietrza i towarzystwa. Nicolas za to wychodził cało z najgorszych opresji. Pozostaje mi więc mieć nadzieję, że niedługo znów go zobaczę.
- Wybiorę pokemony, Mew - dodałam po chwili namysłu. - Powiedz mi proszę, czy Nicolasowi nie będzie przez ten czas nic groziło?
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-08-20, 11:51   

- Jasne, że nie będzie. Po prostu straci pamięć oraz przestanie istnieć dla waszych, wspólnych znajomym. Tylko się nie bój. Jak ci powiedziałem, będziesz mogła go odzyskać. Wystarczy, że znajdziesz cztery części jego obecnych wspomnień. Będą porozrzucane po regionie, do którego trafisz. - Mew uśmiechnął się do ciebie. - Właśnie, zapomniałem ci o czymś powiedzieć! Nie wiem, gdzie wylądujemy, gdy opuścimy to miejsce. Wybacz, ale skąd miałem wiedzieć, że nie będę mógł ustalić miejsca powrotu! Tylko na mnie nie krzycz. - dodał, zlatując do ciebie. Po drodze rozbił jeszcze napis "Nicolas", by wziąć kopertę ze wskazówkami, dotyczących poszukiwań. - Jesteś gotowa do drogi? Na miejscu pojawiają się twoje rzeczy! - przytulił się do ciebie.
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-08-20, 12:59   

- Gotowa - uśmiechnęłam się do stworka, przytulając go do siebie. Był taki leciutki, i musiałam mu to przyznać, przesłodki! Nawet mimo tego, że musiałam wykąpać się w krwawej fontannie, pokaleczyć rękę i wypić podejrzaną fiolkę. Pogłaskałam stworka po łebku. Chociaż, chwilka...
- Mew, a ubrania? - jęknęłam, uprzytomniając sobie, że w zasadzie w dalszym ciągu jestem nago. Jeśli pojawimy się na środku ulicy... To przedstawienie może być cudowne. Jak ja się wtedy szybko ubiorę?
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.