Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Gwen Brown
2016-02-02, 11:10
Chiyuri Tsubame
Autor Wiadomość
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-08, 15:19   

Cóż no, zawsze coś. Dobre i tyle, zawsze to pięć tysiaków do przodu, chociaż moim zdaniem mógłby mi za to bydlę jeszcze trochę obniżyć koszta. No ale nic, nie mam zamiaru robić scen. Moje pokemony zrobiły już wystarczająco.
- W porządku, jestem w stanie przystać na taką kwotę - westchnęłam ze zrezygnowaniem. - Czy dostanę się tutaj może do internetu, żeby zrobić państwu przelew...?
_________________
 
     
REKLAMA 

Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-13, 17:34   

 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-13, 17:34   

-Ależ oczywiście, proszę za mną.- mężczyzna pokierował Ciebie do jednego z biur Safari, w którym mogłaś się obsłużyć tutejszym komputerkiem. Przelew udało Ci się dokonać bez żadnych cyrków czy innych akcesów, które wybuchają niczym pewna budowla zaatakowana przez terrorystów. Gdy zrobiłaś co trzeba i wyszłaś na zewnątrz, Twój pokemon wciąż smacznie sobie drzemał. Te wystające kolce z dziury wyglądały odrobinkę przerażające, jakby miał zamiar na nie nadziać każdego. Ojciec Nicolasa w tym czasie właśnie kończył rozmowę, a zobaczywszy Ciebie szeroko się uśmiechnął.
-No to lecimy do Johto! Ku przygodzie!
Jadąc z tym człowiekiem w jednym samochodzie jako kierowca? Och na bogów.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-14, 19:24   

Co miałam zrobić? Przywróciłam Sandslasha do pokeballa, razem z Pidgeot zresztą. Nie widząc szerszych opcji na obecną chwilę postanowiłam poddać się woli profesora i dać się zawlec, gdzie tylko chce. Może wypuszczenie Rotoma będzie dobrym pomysłem, pokemon powinien pomóc nam przeżyć tą wycieczkę... Nieco zrezygnowana zabrałam się za skanowanie pokedexem ewoluowanych stworków, a także tych, które złapałam, ale jeszcze nie miałam okazji ich obejrzeć. Biedny pokedex... Breloom, Tauros, Scyther, Typhlosion, Lairon, Kadabra, Zoroark, Blaziken, Rapidash, Arbok, Pidgeot, Dodrio... Dwanaście skanów, a jeśli ewoluuję później jeszcze Glooma i Vulpixa... Matko boska.
_________________
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-21, 21:30   

No i pokedex zaczął Ci dyktować wszystkie informacje. Z każdą chwilą te skany wydawały się coraz... straszniejsze. Paczka Twoich towarzyszy stała obok i wsłuchiwała się w to wszystko. Jedni z przerażeniem, drudzy z konkretnym ubawem. No cóż... zasada łapania dziwnych pokemonów jest w Tobie mocna, niczym moc w młodym Luku.

Kod:
 Ewolucja w Blezikena odmieniła do reszty tego pokemona. Niegdyś cichy i spokojny, nie wierzący sam w siebie... teraz całkowicie na odwrót! Mając nowego trenera pokemon ten stał się silniejszy zarówno psychicznie jak i fizycznie. Teraz jest pokemonowym kulturystą, który wyznaje zasadę, że każdemu należy pokazać piękno  wytrenowanego ciała! Przyjaźń leży w mięśniach!
+Counter i Reversal jako nowe ruchy.

Rapidash po ewolucji kompletnie się nie zmieniła... znaczy w tą pozytywną stronę. Nadal jest szaloną piromanką, którą bawią płomienie. A najbardziej ją bawi to jak ludziki chcą gasić te płomienie i próbują ją złapać! Jak była nieobliczalna, tak nadal taka pozostała. Istna bestyjka.
+ Morning Sun jako nowy ruch.

Pokemon któremu brakuje trochę rozumu, jest ciupkę głupiutki. Nadrabia za to ogromną ilością pozytywnej energii, którą chce spożytkować na dobrą zabawę. Uwielbia bawić się z kimkolwiek, nawet jeśli ta druga osoba nie uznaje tego za zabawę. Łatwo jest go przekupić jagodami.  Po ewolucji w zasadzie nie zmieniło się kompletnie nic, prócz faktu, że teraz ten stworek cierpi na totalne ADHD, on musi się z kimś bawić! Złapany pod salą Brocka.

Okazał się być jajkiem niespodzianką wciśniętą do torebki przez świrniętego „proroka”. Ów ptaszek ma istną batalie z samym sobą o swoje własne ciało. Jedna z jego głów to typowy luzak, który na wiele rzeczy by sobie pozwolił. Zaś druga to jego istne przeciwieństwo. Po ewolucji doszła kolejna głowa... której chyba coś nie wyszło w życiu. Ma wyraz jakby tęsknił za rozumem, choć ogólnie jest przyjacielski. Jak widać oddzielne mózgi nie zawsze są dobre.

Po ewolucji przekonała się odrobinkę do ludzi. Nie jest już tak bardzo strachliwym ptaszkiem jak wcześniej, bowiem miała okazje zobaczyć do czego są zdolni inni trenerzy. Bać się walk jak wcześniej nie boi, choć nie lubi. Nadal po nich ma traumatyczne przeżycia. Znaleziona na Route 3, na której została przez jakiegoś trenera zmasakrowana.
+ Foresight jako nowy ruch.

Po przemianie w Zoroark’a, ta mała całkowicie poważnie podeszła do swojej drogi shinobi. Już nie jest taka malutka i zafascynowana tym światem, bo tak. Teraz stała się potężną kryminalistką świata missin-ninów, która postanowiła obalić swojego Hokage dla dobra ogółu. Nie w sposób zrozumieć dlaczego konkretnie ale na pewno robi to z pokrętnego punktu widzenia, jakim jest wdzięczność.
+ Counter i Copycat jako nowe ruchy.

Po ewolucji w Arboka ciężko powiedzieć co wpłynęło na tego pokamona. Strasznie polubił muzykę, nawet sam ją tworzy! Wykorzystuję swój ogon uderzając o wszystko co mogłoby tworzyć dźwięki, ma pod tym względem wspaniałe wyczucie rytmu. No i co jest bardziej zadziwiające, on rapuje! Tak jakby. Niestety nikt w jego sykach nie pojmuje za grosz jakichkolwiek słów, przez co czuje się strasznie niedoceniony. Na szczęście pokemony wciąż go rozumieją, co poprawia mu humor!
+ Sucker Punch jako nowy ruch.

Zbyt wiele ewolucja w tym pokemonie nie zmieniła. Wiadomo jednak tyle, że pokemon ten zachowuje się wyjątkowo, bowiem zna kodeks bushido i idzie ścieżką wyznaczoną przez niego. Jest oddany swojej Pani, starając się jak najlepiej podążać doktrynami samuraja. Bardzo skrajnie przezywa porażki, po których chce popełnić seppuku. W dodatku temu jego szermiercze umiejętności wzrosły do wręcz legendarnych bohaterów z powieści!  Zgodził się podróżować ze swoją aktualną Panią, którą poznał w Daycare.
+ Psycho Shift jako nowy ruch.

Przemiana w Typhlosiona odwróciła charakter tego pokemona ponownie. Uważa się bowiem za avatara jednego z legendarnych pokemonów jakim jest Groudon. I to właśnie on jest odpowiedzialny za jego przybycie, podczas którego ludzie zaznają terroru w postaci przemian wszystkiego co jest im znane. Typhlosion stara się jak najmocniej by nie być już teraz zagładą wszystkiego, dlatego bardzo mocno uważa na swoje kroki i ryki, które przecież mogłyby aktywować wszystkie wulkany w pobliżu!
+Extrasensory, Flare Blitz, Flame Burst, Double Kick i Quick Attack jako nowe ruchy.

[color=#B85C00][b]Tauros[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imię: [/b]
[img]http://www.virtuadopt.com/images/big_adoptbase/62-1.png[/img]
[b]Poziom: [/b] 30
 [b]Typ: [/b] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Normal.png[/img]
[b]Ewolucja: [/b][u]Tauros[/u]
[b]Ataki: [/b]
[B]Poznane[/b]: Iron Tail, Tackle, Tail Whip, Rage, Horn Attack, Iron Head,  Scary Face, Pursuit, Rest, Payback, Work Up, Outrage, Endeavor
[b]TM:[/b]
[b]MT:[/b]
[b]Ataki dostępne tylko w przygodzie:[/b] Secret Power, Natural Gift, Mimic, Refresh
 [b]Charakter i historia:[/b] Jego znajomość z Chiyuri zaczęła się nagle i niespodziewanie, niczym grom z jasnego nieba! On ją potrącił razem ze stadem, a ona w niecny sposób omamiła biednego byczka! Zakochał się w jej wdziękach stawiając przed sobą jakże szlachetny cel: OBRONA JEJ CYCUSZKÓW ORAZ CHWALENIE ICH POD NIEBIOSA! Tak dokładnie, ten pokemon ma świra na punkcie piersi Chiyuri i jest wstanie walczyć z każdym jeśli właścicielka tego zażyczy. Oczywiście nie omieszka wcześniej wykorzystać sytuacji by się wtulić w te piersi. Mimo tego, że jest zboczony i jakiś niewyżyty, to wojownik z niego dobry oraz odważny.
 [b]Umiejętności: [/b] [u]Anger Point[/u] -  Kiedy Pokemon zostaje trafiony ciosem krytycznym, moc jego ataku wzrasta do maksimum.
 [b]Trzyma: [/b]

[color=#B85C00][b]Breloom[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imię: [/b]
[img]http://www.virtuadopt.com/images/big_adoptbase/s132-2.png[/img]
[b]Poziom: [/b] 40
 [b]Typ: [/b] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Grass.png[/img] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Fighting.png[/img]
[b]Ewolucja: [/b] Shroomish (23 lvl)-> [u]Breloom[/u]
[b]Ataki: [/b]
[B]Poznane[/b]: Drain Punch,  Absorb, Tackle, Stun Spore, Leech Seed, Focus Punch, Mega Drain, Headbutt, Poison Powder, Mach Punch, Counter, Force Palm, Worry Seed, Wake-Up Slap, Growth, Sky Uppercut, Giga Drain, Mind Reader, Seed Bomb, Natural Gift,  Dynamic Punch, Spore, Bullet Seed
[b]TM:[/b]
[b]MT:[/b]
[b]Ataki dostępne tylko w przygodzie:[/b]
 [b]Charakter i historia:[/b] Stworek mający już swoje lata, aczkolwiek w żaden sposób to go do niczego nie zraża! Wręcz przeciwnie, wierzy w ogień młodości i miłości, dzięki któremu co rusz stawia sobie nową poprzeczkę w życiu! Z dziwnych przyczyn zawsze jak mu się ten cel nie uda, narzuca na siebie jakieś dziwne kary, np próby powalenia drzewa jednym uderzeniem. Nie w sposób go pojąć... w dodatku temu ma dziwną tendencje do uśmiechania się i wysuwania jednej z łapek, jakby chciał pokazać komuś kciuk.
 [b]Umiejętności: [/b] [u]Technician[/u]  - Moc ataków Pokemona o sile bazowej równej lub mniejszej niż 60 jest zwiększana o 1,5 raza.
 [b]Trzyma: [/b]

[color=#19D119][b]Scyther[/b][/color] [img]http://gpxplus.net/files/images/badge/male.gif[/img]
[b]Imię: [/b]
[img]http://www.virtuadopt.com/images/big_adoptbase/57-1.png[/img]
[b]Poziom: [/b] 50
[b]Typ: [/b] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Bug.png[/img] [img]http://www.virtuadopt.com/images/content/poke_types/Flying.png[/img]
[b]Ewolucja: [/b][u]Scyther[/u] (Metal Coat) -> Scizor
[b]Ataki: [/b]
[B]Poznane[/b]: Silver Wind, Vacuum Wave, Quick Attack, Giga Impact, Leer, Focus Energy, Roost, Pursuit, False Swipe, Agility, Wing Attack, Fury Cutter, Slash, Bug Buzz, Razor Wind, Swagger, Double Team, Steel Wing, X-scissor, Night Slash, Sunny Day, Double Hit, Air Slash, Swords Dance, Feint, Bug Bite, Light Screen, Brick Break, Hidden Power
[b]TM:[/b]
[b]MT:[/b]
[b]Ataki dostępne tylko w przygodzie:[/b] Ominous Wind, Morning Sun, Natural Gift
 [b]Charakter i historia:[/b] To nie jest milutki pokemon jakich wiele, to dzika i niepohamowana bestia. Nie zna strachu, nie wie czym jest litość ani współczucie. Jest wojownikiem, żyjącym z prostej zasady: wygrany ucztuje, przegrany ginie. Respektuje jedynie siłę. To dumny, potężny i wielki okaz tego pokemona, który posiada aparycję godną psychopatycznego mordercy.
 [b]Umiejętności: [/b] [u]Technician[/u]  - Moc ataków Pokemona o sile bazowej równej lub mniejszej niż 60 jest zwiększana o 1,5 raza.
 [b]Trzyma: [/b]



Ataki, grafikę itd sama sobie zmienisz xD
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-09-28, 14:23   

Ręce nieco mi opadły po tym, co usłyszałam od pokedexa. Miałam nadzieję, że może te cudaki nieco znormalnieją po ewolucji, a tu niespodzianka... Wręcz przeciwnie, juhu! Większe popapraństwo, chaos i kompletna anihilacja w drużynie! Co poradzę, i tak je kocham. Nawet, jak są zdrowo rąbnięte.
- Boję się, co będzie kiedy ewoluuję Gloom i Vulpixa. - mruknęłam, przyglądając się swoim towarzyszom. - Póki co jedyny normalny spotkany niedawno pokemon to Pidgeot...
_________________
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-02, 21:57   

-Normalne pokemony nie stanowią wyzwania dla trenera!- pocieszył Ciebie ojciec Nicolasa.
-Ona żadnego nie spotyka ojcze, wątpliwe by wola wszechświata w ogóle jej pozwoliła takowego złapać. Ja nie wiem czy ona może się czuć wyjątkowa czy też... zwyczajnie bardziej pechowa ode mnie.
-Nic od Ciebie nie może być bardziej pechowe, ona ma zwyczajnie szczęście ulokowane... no na pewno nie w pokemonach.
No tak... ogólnie to zrobiłaś się teraz temat tęgiej rozkminy odnośnie szczęścia oraz nieszczęścia w tym świecie. Oczywiście Ty byłaś powodem tego wszystkiego i rozmowa nie była traktowana stricte poważnie, raczej prześmiewcza.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-04, 18:39   

- Przetestujmy to - pogrzebałam w torbie i wydłubałam z niej Fire i Sun Stone zdobyte drogą kupna od Phantumpa. Sun Stone wepchnęłam w łapy doktorka, z kolei Fire Stone dałam Nicolasowi. - Mam jeszcze dwa pokemony potrzebujące ewolucji. I tak, oba są już pokręcone. Jeśli znormalnieją po takiej przemianie, uwierzę w to, że to mój pech. Jeśli nie... To one zwyczajnie takie są! - wyszczerzyłam się i wypuściłam Vulpixa i Gloom, zapobiegawczo zatykając nos.
_________________
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-04, 19:08   

Ojcem z synem popatrzyli na siebie zdziwieni, chyba chcieli coś powiedzieć ale machnęli na to ręka, licząc, że nie ma zwyczajnie sensu wnikać w Twój tok rozumowania.
Oba pokemony pojawiły się lekko zaskoczone. Ich własna trenerka gdzieś sobie odeszła, dając ich na pastwę dwóch maniaków z kamieniami. No przynajmniej tak pewnie to widzieli. Każdy z nich ochoczo podszedł do swojego nowego obowiązku, czego nie można powiedzieć o pokach. Vulpix nie miał zamiaru ubrudzić swego futerka jakimś kamieniem od plebsu. Nastroszył groźnie swój ogonek i przyjął pozę gotową do ziania ogniem. Gloom natomiast w tym czasie ani jej się śniło pozwolić się dotykać TYM kamieniem. Ojciec Nicolasa zwyczajnie rozpoczął z nią otwartą batalie, podczas której ten pokemon za chiny ludowo nie pozwalał się tknąć. Manewrowała ciągle między jego nogami i uciekała obrzucając kamieniami.
W taki oto sposób próba przemiany dwóch pokemonów zamieniło się... w bitwę o przetrwanie. Nicolas się ogólnie zcwanił. Skoro Vulpix nie pozwalał do niego podejść to rzucił w niego kamieniem ewolucyjnym... Efekt oczywiście był piorunujący. Pokemon poddał się ewolucji w pięknym świetle słońca, zaś Nicolas stał cały osmolony zionięciem Vulpixa. W taki oto sposób pojawił się przepiękny, błękitno-biały Ninetales, na którego światło słoneczne padało niczym reflektor, który miał na celu ukazać jego pełen majestat i piękno! Sam zaś pokemon mruknął sfochowany i odwrócił się łebkiem w bok przysiadając dumnie na masce samochodu... Czemu akurat tam? Dobre pytanie.
Batalia z Gloomem wyglądała... jeszcze gorzej. To była regularna bitwa, podczas której ojcowi Nicolasa udało się stworka chwycić i praktycznie wcisnąć kamień pod pachę. Pojawiła się śliczna Bellossom... tylko jakaś taka dziwna. Te pokemony z natury są radosne, a ta zwyczajnie była... niezadowolona i wręcz wściekła! Pierwszy raz widziałaś pokemona tego typu w autentycznym szale! Rzuciła się na doktorka jak jakaś bestia atakując go całym spektrum swoich ataków. Na końcu uczepiła się go niczym jakiś wampir i gryzła co rusz za kark.
-Aaaaa! Ratunku! Ona jest szalona!
-Nie masz zamiaru mu pomóc?- zwrócił się zmartwiony Kaito do Nicolasa.
-O nie, mam zamiar tak stać i podziwiać tą piękną scenę aż mi się znudzi. A szybko to ona mi się nie znudzi.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-05, 16:19   

Wzruszyłam ramionami. Bo co innego mogłam zrobić?
- Widzicie, to nie moja wina. Kto by z nimi nie próbował czegokolwiek zrobić, to efekt jest taki sam. - Popatrzyłam jeszcze chwilę na rzucającego się doktorka, po czym podeszłam do niego i zdecydowanym ruchem zerwałam z jego pleców rozwścieczoną Bellosom, przytulając ją do siebie.
- No już, malutka. Wiemy, że to nie ten kamień, którego szukałaś, ale dzięki niemu będzie Ci łatwiej znaleźć ten właściwy! Teraz, jeśli się uśmiechniesz, nikt Ci się nie oprze i wszyscy będą chcieli Ci pomóc. - postawiłam roślinkę na ziemi i zwróciłam się do Ninetalesa. - Hej, mały, wyglądasz teraz jeszcze piękniej i bardziej majestatycznie!
_________________
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-08, 23:41   

-Wciąż uważam, że to Twoja wina. Po prostu przyciągasz dziwactwa.- Spójrz choćby na mnie.- odezwał się ten co przyciąga pecha.- Albo... spójrz na Kaito!- popatrzył na niego niepewnie.- Albo wiesz co, nie patrz na nikogo, to bezcelowe.
Kaito wyglądał na zmieszanego, chciał chyba coś powiedzieć, aczkolwiek w efekcie końcowym zwyczajnie powstrzymał się od komentarzy.
Zabrałaś swoją Bellossom, która wcale a wcale nie była zadowolona. Taki pokemon powinien być radosny i uśmiechnięty, ta zaś patrzyła na Ciebie z istnym potępieniem. Ten pokemon przybrał taką minę, jakby jego własne narodziny to była jakaś pomyłka, o co się piekli. No... ten plus, że Ciebie nie chce zatłuc...
Ninetales natomiast spojrzał na Ciebie z politowaniem i ostentacyjnie odwrócił głowę, jakby chciał powiedzieć „Skarbie, ja to doskonale wiem w przeciwieństwie do Ciebie. Jestem piękny i bajeczny, i każdy powinien mnie podziwiać.”. Po czym bardzo dokładnie zaczął lizać jedną z łap, nawet to robił w taki sposób, że biła od niego aura majestatyczności. Eh, co Ty masz za poki.
-Ten mały potwór prawie mnie zabił...
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-19, 12:13   

- No, no, tylko nie potwór, ona przecież też ma uczucia! - mruknęłam, głaszcząć Bellosom po głowie. Nie ona jednak teraz mnie zastanawiała. Największą zagwózdką okazał się być Ninetales. Zrobił się taki jakiś... Dostojny, majestatyczny... cholera go wie. Zamiast się domyślać, zwyczajnie wykorzystałam pokedex jeszcze raz, żeby dowiedzieć się, co wynikło z przemiany obu stworków.
- Coś czuję, że będziesz chciał wybrać się na pokazy, co, Lorlen? - uśmiechnęłam się do lisa. Miałam ochotę go pogłaskać, ale dziwne przeczucie mówiło mi, że lepiej jego futra zwyczajnie nie dotykać. A już na pewno nie dotykać go, kiedy mam brudne ręce. Może da się wyczesać, jak się zdezynfekuję i zaopatrzę w odpowiednio drogie narzędzia dla jego szlachetnego cielska...
_________________
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-22, 23:30   

Ta... jasne... coś jak ma uczucia, nie stara się zabić człowieka z premedytacją.- mruknął doktorek. W sumie to miał rację. Sam zaś kwiatuszek zaczęła się tarmosić Ci na rękach i zwróciła się w Twoją stronę, ogólnie wyglądała na jeszcze bardziej niezadowoloną co początkowo... zaczęła nawet groźnie łapką wymachiwać. Ogólnie jej przemiana... chyba nie była do końca tym, czego pragnęła.
Sam Ninetales mruknął dumnie, prezentując się w pełnej swojej chwale wręcz wybitnie. Tak, ewidentnie widać, że chce ludzi zaszczycić swoją jakże oszałamiającą prezentacją. Drgnął jednak niespodziewanie i zmrużył surowo oczyska, jakby bydle czytało Ci w myślach ewentualnie wyczuło Twój ukryty zamiar. Wyglądał teraz tak jakby chciał powiedzieć „Tknij mnie tymi brudnymi łapami, szkarado, a sprawie, że zamienisz się w węgielki!”.
Oczywiście pokedex przekazał co miał przekazać. Biedny. Ciągle musi weryfikować dane takich... dziwnych poków.
-To co? Jedziemy na lotnisko i lecimy do Johto? Mój stary przyjaciel bardzo się niecierpliwi względem naszej wizyty.- wspomniał doktorek.
-Jaki niby stary przyjaciel? Masz ich w grom.- wtrącił jego syn.
-No... będziecie mieli okazje poznać nie byle kogo! Mojego starego ucznia oraz aktualnie trzykrotnego mistrza Ligii Johto! Albo miał więcej na koncie... nie pamiętam.

Bellosom po przemianie stała się jeszcze bardziej niezadowolona na cały świat, niż to ustawa przewiduje. Jeśli ktoś zna sposób by ją uszczęśliwić... to chyba tylko Arceus. Jest wściekła na oprawcę, który ją przemienił oraz na swoją trenerkę, która zezwoliła na to! Mimo ciągłego niezadowolenia i ogólnego naburmuszenia, wciąż namiętnie poszukuje kamienia. Przemiana w tą formę ewidentnie wskazuję, że to nie był Sun Stone. Ma przy okazji pokrętną wolę walki, determinację i upór. Udało się ją złapać za dwudziestym razem w pokeballa w MT. Moon.
+wszystkie ataki na stadium Bellosom

On jest piękny, majestatyczny, bajeczny, wspaniały, niesamowity i rozkoszny. Tak, tak właśnie o sobie myśli ten Ninetales. Jego ego oraz samouwielbienie urosło do wielkości... góry lodowej albo jeszcze więcej, przez co może być momentami uciążliwy... Dlaczego? A widziałeś kiedyś coś tak pięknego jak on tarzające się w błocie lub schodzące do poziomu plebsu? Phi! Ceni wszystko co urodziwe (własna trenerka się nie liczy, bo nie podchodzi pod taką definicje) i będzie stawać w ich obronie, nawet jeśli jego piękno ma na tym ucierpieć (wtedy analogicznie ucierpi trenerka). Ogólnie ciężko z nim wytrzymać, aczkolwiek potrafi być czasami szczodry.
+dodatkowy atak Ominous Wind dostępny w przygodzie.
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-10-29, 01:32   

- Oj tam, oj tam. Ona by przecież muchy nie skrzywdziła. Może i jest chwilowo niezadowolona, ale jej to przejdzie! Prawda, kochana? - pogłaskałam Bellossom po łebku. - Przecież jeszcze nie wie, że jedziemy do Johto. A Johto, moja droga, to region legend i ruin! Może tam znajdziemy to, czego szukasz? - wyszczerzyłam się do pokemona. No to co, że jest brzydka jak nieszczęście, jak się tak wykrzywia. Ja ją jeszcze uśmiechnę! Ninetalesa póki co przywróciłam do pokeballa. Bellossom była nieduża, więc postanowiłam wziąć ją na kolana. W zasadzie trochę po to, żeby udowodnić doktorkowi, że moje problemy z pokemonami wcale nie leżą we mnie a w... nich. Poprzywracałam wszystko pozostałe co się dało do pokeballi i uznałam, że jestem gotowa do drogi.
_________________
 
     
Elltharis 


Starter: Mawile
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 36
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 648
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-06, 01:25   

Jak tylko wspomniałaś o tym, że jest kochana i parę innych pierdół, to Bellossom wykrzywiła się w Twoją stronę, popatrzyła wzrokiem pod tytułem „Spójrz na mnie! CZY TA TWARZ WYGLADA JAKBY MOGŁA BYĆ SZCZĘŚLIWA?!”. Po czym oczywiście jak zawsze zrobiła swoją naburmuszoną i złą minę, oświadczając całemu światu jak bardzo to ona jest niezadowolona.
-Tiaa... nie skrzywdziłaby muchy...- wycedziła trójka mężczyzn. Jakie zaskakujące! Nagle się przeciwko Tobie zmówili! No ale to nic, czas na przygodę wznowić choć ten wypad do Johto jest wyjątkowo... niecodzienny. Zabraliście się samochodem na lotnisko, a potem z niego do specjalnej strefy lądowania już na terenach nowego regionu. Ogólnie ojciec Nicolasa był wyjątkowo zadowolony i szczęśliwy. Ten człowiek musiał uwielbiać swoją pracę i te podróże... gorzej pewnie z żoną, która to podobnie wedle Nicolasa nie lubi pokemonów. Gdy wylądowaliście w końcu na miejscu, mogłaś jakoś odetchnąć w spokoju. Dobre kilka godzin wam zajęła ta tułaczka i przydałaby się chwila na odpoczynek. Gdy wyszliście z samolotu zauważyłaś spore pałacie otwartego terenu, a w oddali błękit oceanu.
-No i jesteśmy!- zawołał radośnie doktorek. Czemu on nie wygląda na zmęczone jak cała reszta?- Ciekawe co mój przyjaciel ma ciekawego dla nas, mówił, że odkrył coś niesamowitego!
-Chciałbym podzielić Twój entuzjazm ale to latanie to tu i tam zmęczyło nas do reszty. Mógłbyś chociaż powiedzieć o co chodzi?
-Csiii.- doktorek przysunął się do syna.- To bardzo ważne, nikt nie może usłyszeć. Poza tym... sam nie wiem. Ma nam na miejscu powiedzieć.- zrobił przy tym minę jakby chciał powiedzieć „No stary, przecież to całkowicie normalne!”
Nicolas złapał się wymownie za głowę...
_________________
KP | Box | Konto bankowe
|Galeria | Jezioro | Kopalnia | Ogródek
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-11-13, 18:51   

Zastanowiło mnie, po co cała ta konspiracja, jeśli doktorek sam nie wie, o co chodzi. To tak, jakby stwierdził "ej, mam tajemnicę, nikt nie może się dowiedzieć... ale nie wiem, co nią jest!". Przekrzywiłam lekko głowę rozkminiając nad tym dobrą chwilę, ale zachowałam swoje przemyślenia dla siebie. Przywróciłam Bellossom do pokeballa, głaszcząc ją uprzednio po łebku. Nie szkodzi, że jest paskudna, jest moja, a jak komuś się nie podoba, to niech jej nie ogląda. Przypomniała mi się jeszcze jedna rzecz.
- Czy mogę liczyć na pana pomoc? - zwróciłam się do doktorka. - Chciałabym sprawdzić, jak miewa się Scyther po tym, jak został schwytany. Boję się jednak o głowy nas wszystkich, sam pan widział, że to nieobliczalne bydlę. Sądzę, że Sandslash by mi pomógł, ale jednak dobrze byłoby mieć obok kogoś doświadczonego.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.