Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-04-15, 20:18
Przygoda Yukino
Autor Wiadomość
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-19, 22:32   

- To piękne imię - kamerdyner uśmiechnął się i pogłaskał malucha po uchu. Chłopczyk kichnął delikatnie i złapał maleńką łapką za palec Saitou. - Zdecydowanie, to imię będzie do niego pasowało. Zresztą każde imię nadane z takim uczuciem będzie dobre, nie sądzisz, kochanie?
Saitou wziął od pielęgniarek małe opaski zakładane dzieciom na rączki zaraz po urodzeniu i pisakiem napisał na jednej z nich "Hitsu". Opakował wkładkę w foliową obrączkę i zapiął ją na nadgarstku chłopca. Rączka była tak malutka, że zdawało się, że paseczek lada chwila się z niej zsunie, jednak nic takiego się nie stało.
_________________





  :
     
REKLAMA 

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-20, 09:37   

  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-20, 09:37   

Najwyraźniej Saitou nie zrozumiał mej aluzji, ale może i lepiej. Sama wymyślę też imię dla dziewczynki. O jeny. Z jaką delikatnością się zajmuje dziećmi. Będzie dobrym ojcem. A raczej już jest. Nic tylko zazdrościć dzieciom, że mają takiego opiekuna. Niedługo zapoznam je z wujaszkiem N'em. A jeśli chodzi o dziadka... Na razie sobie daruje informowanie go.
- Masz racje Sai-chan. - Zgodziłam się z narzeczonym, po czym spojrzałam na córkę. - Przypomina mi nowo wyrośnietęgo kwiatka. Taka niewinna... Hana. To imię będzie jej pasować. - Dodałam z uśmiechem.

*Idzie szukać obrazka z wyglądem dzieci, bo Kyuu nie dała :<*
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-20, 15:18   

*bo mam jak będą starsze xD*

Saitou uśmiechnął się ciepło i również zgodził się na imię dla Waszej córki. Założył na drobną rączkę taki sam paseczek i zrobił Waszej trójce zdjęcie. Oba maluchy jakby wyczuwając moment, jednocześnie otworzyły oczka i popatrzyły się najpierw na siebie, a później na Ciebie.
- N drepcze pod salą porodową - Saitou uśmiechnął się do Ciebie. - Wyczuł moment, w którym powinien się pojawić, prawda?
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-20, 15:34   

*A ładne te dzieci chociaż? xD*

Pogłaskałam dzieci po główkach. Były one takie małe... Bałam się, że jeden większy ucisk może je złamać. Dlatego też przy każdym ruchu musiałam być delikatna. Nie chcę stracić pociech tuż po porodzie. Nie po to się męczyłam z wypluwaniem ich z brzucha. Słysząc wypowiedź Saitou o mym bracie, uśmiechnęłam się jeszcze bardziej.
- Niech tu wejdzie. Dzieci zapoznają się z wujkiem. - Powiedziałam. Cieszyłam się, że N już tak szybko tu dotarł. - I myśle, że tatę tez trzeba powiadomić. Może i jest zepsutym człowiekiem, ale nadal moim oraz N'a ojcem, a teraz jeszcze dziadkiem. - Dodałam już bardziej poważna.
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-21, 14:27   

/no jak, Twoje dzieci to muszą ładne być ;-;/

- Zajmę się tym. Lepiej będzie, jak wezmę "winę" na siebie - Saitou uśmiechnął się nieco zgorzkniale, pewnie już wyobrażając sobie, co Ghetsis z nim zrobi, kiedy (o ile w ogóle) wyjdzie lub ucieknie z więzienia. Chłopak otworzył drzwi i niechętnie opuścił salę, no bo który ojciec chciałby po kilku minutach rozstawać się z nowonarodzonymi dziećmi, w dodatku tak uroczymi? Zamiast niego na salę wszedł N. Brat podszedł do Ciebie i pokręcił głową z niedowierzaniem.
- No kto by pomyślał, że zostanę takim młodym wujkiem... - uśmiechnął się i kucnął przy łóżku, przyglądając się dzieciakom. - Jak się czujesz?
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-21, 15:07   

- Nie bierz niczego na siebie. Oboje jesteśmy odpowiedzialni za przyjście na świat Hany oraz Hitsu. Razem porozmawiamy z Ghetsisem. A jak będzie miał jakieś ataki szału, to będzie miał ze mną do czynienia. -Rzekłam nadal z poważnym tonem. - Może, kiedy zobaczy nasze maleństwa, to coś go ruszy. W końcu mnie i N'a też wychowywał od niemowlęcia. - Dodałam, zanim chłopak wyszedł z sali. Spojrzałam na wchodzącego brata. - Ja tam zawsze myślałam, że to ja szybciej zostanę ciotką, niż ty wujkiem. W końcu ponoć masz dziewczynę. A tu taka niespodzianka w postaci dwóch kociątek. - Odparłam spoglądając teraz na dzieci. - Pomijając, że mnie jeszcze boli brzuch po porodzie i jestem zmęczona, to jest dobrze. . - Odpowiedziałam na pytanie N'a. Yhm. Swoim pokemonom też muszę przedstawić swe dzieci. Pomimo ich urodzenia nadal jestem trenerką. Chociaż. Na razie chyba muszę sobie odpuścić podróżowanie po regionach. Powrót do zamku, to dobra opcja.
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-21, 16:31   

- Hm... Sądzę, że skoro zostałem wujkiem, to coś się moim siostrzeńcom ode mnie należy - N wyszczerzył się i wyciągnął z kieszeni dwa małe pokeballe, które miały przymocowane do pokryw łańcuszki i zawiesił je delikatnie na szyjach dzieci. - Dostaną ode mnie swoich pierwszych przyjaciół, tak samo małych i nieporadnych jak oni. Będą dorastali razem i mam nadzieję, że wytworzy się między nimi specjalna więź. A przynajmniej tego nauczą ich rodzice. Prawda?
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-21, 18:15   

- Prawda. Wychowamy z Saitou nasze maleństwa przekazując im wszystko, co będzie trzeba. Miłości nigdy im nie zabraknie. Dziękuje ci braciszku za te prezenty dla nich. W dodatku Hitsu z Haną wyrosną na porządne dzieciaki mając takiego troskliwego wujka. - Uśmiechnęłam się w stronę N'a. - Ale. To oznacza, że musimy na razie wrócić do zamku. Tylko tam będę mogła bezpiecznie opiekować się maluchami. Na razie zrezygnuje z moich planów trenerskich. A tak w ogóle. Bracie patrz. - Pokazałam N'owi pierścionek zaręczynowy. - Sai-chan mi się oświadczył. - Mówiąc to, moja twarz jeszcze bardziej sie rozjaśniła. - Latanie za moim ukochanym kamerdynerem od 10 lat się opłaciło. Hehe.
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-24, 01:23   

- Och, w końcu to zrobił? Gratuluję! - N roześmiał się. - Od dawna to planował, nie wiem, czy zdajesz sobie z tego sprawę. Od lat mu się podobałaś - brat puścił Ci oczko. Hitsu ziewnął uroczo, a tuż po nim ziewnęła zarażona Hana. Bo ziewanie jest zaraźliwe!
- No nic, jesteś pewnie zmęczona, dzieciaki tak samo - dodał. - Prześpijcie się, wykorzystaj to, że są zmęczone. Może nie obudzą Cię tak prędko. Wychowanie dziecka to nie byle co - wyszczerzył się. - Myślę, że na razie nie masz powodu do wracania do zamku. Zostań tutaj... Team Plasma póki co jest nieco w rozsypce, a samo zamczysko nie jest zbyt spokojnym miejscem. Staram się to uspokoić, ale trochę to pewnie potrwa. A Humilau jest ciepłe i przyjemne, nieprawdaż?
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-24, 09:06   

Prychnęłam, kiedy usłyszałam, że tak naprawdę to Sai-chan mnie kochał od dobrych paru lat. Fajnie. A ja się tak starałam i myślałam, że nic do mnie nie czuje. Co za typ. Spojrzałam na ziewające maluchy. Też miałam ochotę na sen. Teraz jest dobra okazja, póki nie są głodne. Słysząc wypowiedź brata, przekierowałam swój wzrok na niego.
- Myślę, że masz racje. Powinnam teraz unikać problemów i hałasu. Maleństwa potrzebują ciszy i spokoju. - Odparłam. - Mógłbyś ułożyć Hitsu i Hane do łóżeczek?- Zanim bym wstała oraz sama to zrobiła, to by się zdążyły obudzić. Dlatego skorzystam z tego, że jeszcze N jest w pomieszczeniu.
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-24, 14:27   

N skinął głową i wziął od Ciebie oba maluszki. Oba włożył do ich łóżeczek i otulił delikatnie kocami. Mogłaś spokojnie odpocząć, a i dzieciaki spały w najlepsze. Nie zauważyłaś nawet kiedy po takim wysiłku zamknęły Ci się oczy.

~~~~~~~~~~~~

Po kilku, a może nawet i kilkunastu godzinach snu obudziłaś się prawie wypoczęta. O dziwo płacz dzieci nie obudził Cię, chociaż takie maluchy powinny być karmione przecież dosłownie co chwilę. Zobaczyłaś za to Saitou odwróconego do Ciebie plecami i kombinującego coś przy łóżeczkach. Kiedy się poruszyłaś, odwrócił się i gdy zobaczył, że nie śpisz, wyszczerzył się do Ciebie.
- Patrz! - podetknął Ci... Hitsu? Tylko czemu on był taki spory?

Na jego głowie, bawiąc się z Joltikiem, siedziała sobie prawdopodobnie Hana. Wraz z pokemonem pletli tatusiowi warkoczyki...
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-24, 14:41   

To, że nie słyszałam płaczu dzieci było conajmniej dziwne. Z pewnością musiały być głodne. A tylko ja mogłam je w tej chwili wykarmić. Saitou je gdzieś zabrał, że jest tu tak cicho? Rozejrzałam się. Znalazłam chłopaka przy łóżeczkach. Co on robi? Już chciałam go zawołać i zapytać o maleństwa, kiedy dostałam pod sam nos... Hitsu? Tylko czemu on taki duży. Przecież kilka godzin wcześniej go urodziłam. To samo z Haną.
- Sai-chan. Ile ja spałam, że oni tak urośli? - Zapytałam z uśmiechem. Pogłaskałam syna po głowie i posłałam także uśmiech w stronę córki.
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-24, 20:29   

- Dziesięć, może jedenaście godzin - odpowiedział, sadzając Ci na łóżku Hitsu, który od razu przysunął się obok i położył, przypatrując Ci się. - Niesamowicie szybko rozwijają się podczas głębokiego snu. Praktycznie w oczach rosły. Wyszedłem na chwilę po kawę, a gdy wróciłem, zastanawiałem się, czy ich nikt nie podmienił. Skonsultowałem sprawę z pielęgniarką, mówiła, że to wszystko wina tej dziwacznej trucizny, ale kiedy dzieci osiągną wiek około sześciu-ośmiu lat, wszystko powinno wrócić do normy.
Kamerdyner skrzywił się lekko, kiedy Hana pociągnęła go mocno za włosy, ku przerażeniu Joltika, który zabezpieczył małą siatką, żeby nie spadła z ramion ojca. Siedziała teraz w wygodnym, ekologicznym nosidełku.
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-24, 20:41   

- No tak. Nadal mam tą trucizne w organiźmie, więc zapewne w trakcie ciąży przeszła ona na dzieci. - Zamyśliłam się chwilę nad tym, czy jeśli minie większy okres czasu to ja i Saitou także powrócimy do normalności. Nasze kocie uszy znikną. Nie żeby mi one przeszkadzały, tylko wolałabym, żeby nikt naszej rodziny nie wytykał palcami. Cicho się zaśmiałam widząc, co robi Hana.
- Energiczna jest. Czuje, że wyrośnie na niezłego rozrabiakę. A Hitsu... Taki spokojny. - Rzekłam spoglądajac na syna, a potem córkę. Nie mogłam się nacieszyć tym, że mam dzieci. To dla mnie taka wielka nowość. - Zostajemy jeszcze w Humilau przez pewien czas? N' mówił, że jeszcze są jakies problemy w zamku, toteż na razie nie możemy tam wrócić. A właśnie. Hakuren i Dark są na zewnątrz? Też mogliby wejść. Nasza grupa teraz zrobiła się większa. Jednak. Nie zawadzamy chłopakom? Może chcą ruszać dalej...
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-27, 13:41   

- Oni zdają się czuć tu bardzo dobrze - zauważył Saitou, upewniając się, że Hana na pewno nie spadnie. - Zresztą wcale im się nie dziwię, po takim czasie spędzonym w lodowej sali, urlop w ciepłym Humilau to pewnie dla nich raj. Stwierdzili, że nie chcą przeszkadzać i wyszli na plażę, ale obaj zdawali się być nieco nerwowi, więc pewnie mocno się przejęli. Ale spokojnie, jest dopiero koło pierwszej, więc pewnie zaraz wrócą coś zjeść - dodał. - Powiedz mi... Nie chciałabyś wziąć ślubu tutaj, w tym mieście?
_________________





  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.