Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-04-15, 20:18
Przygoda Yukino
Autor Wiadomość
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-15, 18:32   

Yhm. Próbowałam odczytać z uśmiechu Saitou jego myśli, gdyż czułam, że jednak mój pomysł związany z Hakurenem i Darkiem za bardzo mu się nie spodobał. Też chciałabym spędzić więcej czasu z moim ukochanym, ale też nie mogę zaniedbywać przyjaciół. Cholera. Co jest? To nagłe uczucie... Podobne do tego z rana, kiedy musiałam się zamknąć w łazience. Znowu? Nie jadłam nic, co by mi stanęło na żołądku. I skończyło się na tym, że uświniłam buty Saitou. Jestem boska. Oto nowy sposób na podryw. Zwymiotuj komuś pod nogi, a będzie twój. Szlag. Mam ochotę zemdleć do tego. A teraz do tego ten brzuch. Złapałam się za niego padając na kolana. - Przepraszam Sai-chan, ale chyba nie najlepiej się czuje. - Zamknęłam oczy i zaczęłam szybciej, a zarazem głębiej oddychać. Liczyłam, ze mi to pomoże. - Nie wiem co się dzieje. Rano miałam tak samo...
_________________
 
  :
     
REKLAMA 
Your worst Nightmare

Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-16, 13:28   

 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-16, 13:28   

- Rano też wymiotowałaś? - Saitou skrzywił się nieco. - Czemu nic nie powiedziałaś? Nie wychodzilibyśmy wtedy na słońce...
Chłopak zakopał nogą plamę, którą zrobiłaś, a buty opłukał w morzu. Podszedł do Ciebie i wziął Cię na ręce, przytulając mocno do siebie.
- Chłopaki, my póki co wracamy do ośrodka! - zawołał. Hakuren odmachał mu ręką i pokiwał głową na znak, że zrozumiał, co się dzieje. Kamerdyner nie robił Ci żadnych wyrzutów o zapaskudzone buty... Jedynie był zły, że nie powiedziałaś rano, że czułaś się źle. Na dodatek miałaś dziwne wrażenie, że Twoje spodenki zrobiły się nieco przyciasne. Ale może to tylko wrażenie?
Chłopak zaniósł Cię do budynku i ułożył wygodnie na kanapie, przynosząc Ci za chwilę szklankę wody i dwa sucharki na talerzu. Przy zatruciu pokarmowym lepiej nie jeść zbyt ciężkich rzeczy, prawda? Przemęczysz się jeden, dwa dni, i przejdzie.
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-16, 14:47   

- Nie sądziłam, że to coś ważnego. Potem czułam się już lepiej, toteż nie chciałam, abyś się martwił taką drobnostką. - Odparłam tuląc się do Saitou. Naprawdę nie chciałam sprawiać problemów kamerdynerowi. Zwłaszcza, że mieliśmy urlop i chcieliśmy odpocząć od wszelakich problemów. Yhm. Chyba będę musiała się znowu przebrać. Najwyraźniej nieco przytyłam. Może jednak to z przejedzenia? W zamku jadałam 7 posiłków dziennie wzbogaconych w potrzebne suplementy. Śniadanie, drugie śniadanie, podwieczorek, obiad, obiadokolacja, kolacja, wieczorne desery. Rozłożyłam się na kanapie. Raczej nie wyjdę z budynku przez resztę dnia. Na razie napiłam się jedynie wody. Odechciało mi się jeść cokolwiek.
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-17, 21:02   

Po krótkiej chwili braku apetytu odczułaś jednak pewną bardzo dziwną ochotę... na lody. Tak, lody to to, co byś w tej chwili zjadła. Z drugiej strony, równie dobry byłby pewnie kiszony ogórek. Och, albo kiszony ogórek z lodami! To musi być niesamowite połączenie smakowe! A gdyby tak dodać do tego ketchup i trochę pianek, takich prościutko z ogniska... mmmm!
- Wszystko w porządku? - Saitou skakał dookoła Ciebie jak kot z pęcherzem, starając się jak najbardziej Ci usłużyć i ulżyć.
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-17, 21:17   

Boże jedyny prawdziwy... Mój gust smakowy w jednej chwili się zepsuł. Ketchup do ogórka kiszonego z lodami? Dobre sobie. Musztarda jest lepsza. Bardziej wyrazista i ma więcej witamin. Ta. I przez takie wymysły potem będę godzinami siedzieć w toalecie. Spojrzałam z grymasem na twarzy na Saitou.
- Nasz mnie dziwna chęć na ogórki z przeróżnymi dodatkami... To dziwne. Bo przecież nie znoszę ich, bo są dla mnie za kwaśne... - Wymruczałam. - Sai-chan może siostra Joy będzie wiedziała co mi dokładnie jest, żebyśmy zakupili jakieś leki na tą moją chorobę żołądkową? Mógłbyś ją zawołać? - Zapytałam wpatrując w się w chłopaka. Nie miałam siły, żeby się ruszyć i pójść po kobietę.
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-18, 17:29   

Saitou skrzywił się, słysząc, na co Cię właśnie naszła ochota. Przecież nigdy nie jadłaś takich rzeczy, a już zwłaszcza w takich kombinacjach!
- Zaraz zawołam pielęgniarkę. Leż! - powiedział stanowczo, tonem nie kamerdynera, a zatroskanego chłopaka. Zniknął za ścianą, a po chwili wrócił z siostrą Joy, która wyglądała na nieco zmartwioną. Pielęgniarka zadała Ci kilka pytań, po czym obmacała Twój brzuch ze wszystkich stron. W międzyczasie Saitou przyniósł Ci ogórki, na które jednak minęła Ci ochota. Teraz najlepszy byłby ananas. Ale z ketchupem!
- Jesteś w ciąży - uśmiechnęła się siostra Joy. Saitou stanął przy Tobie jak głodny glonojad i otworzył buzię z zaskoczenia...
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-18, 17:39   

Posłusznie wykonałam polecenie Saitou. Sama także się zamartwiałam o to, co mi dokładnie jest. Mam nadzieje, że to nie jest jakaś ciężka choroba, co przez nią będę leżeć w łóżku przez parę miesięcy. Mamy przecież jeszcze tyle regionów do zwiedzenia. Zanudziłabym się na śmierć. Nie mówiąc o Hakurenie i Darku, którzy, by pewnie nas opuścili. Kiedy przyszła siostra Joy, dałam się zbadać ze wszystkich stron. Znowu mój żołądek wariował. Przedtem ogórki, teraz ananasy. Co potem. Paszteciki drobiowe z polewą pistacjową? Jednak tego, czego potem się dowiedzieliśmy z Saitou, to bym nigdy się nie spodziewała. Ja? W ciąży? Będę mieć dziecko? Z moim ukochanym? Zdziwienie szybko przemieniło się w radość.
- Naprawdę?! Tak się cieszę! - Rzekłam z uśmiechem na ustach dotykając swego brzucha. Spojrzałam na kamerdynera. Czy ta wiadomość także go ucieszy, a nie tylko zadziwi? Może i jestem za młoda na matkę, ale mimo tego... Postaram się być dla swego malucha najlepszą opiekunką. Ah. Ciekawe czy to będzie chłopczyk, czy dziewczynka. Hehe. Teraz mnie jeszcze więcej łączy z moim kochanym kamerdynerem.
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-19, 01:32   

Saitou jeszcze przez dobrą chwilę poglonojadził... A potem spojrzał na Ciebie z niedowierzaniem, kucnął obok i przytulił Cię mocno.
- Ghetsis mnie za to zatłucze jak psa - roześmiał Ci się w ucho, ale jego uścisk ani na chwilę nie zelżał. - Poza tym wobec tego... Mam dla Ciebie jeszcze jedną propozycję.
Chłopak podniósł się z kucek, otrzepał spodnie i przyklęknął na jednym kolanie. Kiedy zaczął grzebać w kieszeni, siostra Joy odsunęła się nieco, a od zgromadzonej w ośrodku damskiej części turystek dało się słyszeć przeciągłe "aaawwwww...". Kamerdyner wyciągnął niewielkie pudełeczko i otworzył je przed Tobą, pokazując Ci piękny pierścionek z białego złota i... diamentem?
- Czy wyjdziesz za mnie, panienko Yukino? - Saitou uśmiechnął się rozbrajająco, patrząc Ci prosto w oczy.
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-19, 13:04   

Jak dobrze, że Saitou też się cieszy z tego, że będziemy mieli dziecko. Ponoć faceci uciekają po usłyszeniu takiej nowiny. Ale nie mój ukochany. On jest odważny, odpowiedzialny. Wychował mnie, to wychowa też naszego malucha. Yhm? Jaką propozycje ma dla mnie kamerdyner? O boże... O boże! Arceusie! On chce zrobić to, na co tak tyle czasu czekałam! Wreszcie! Oświadcza mi się. Mi! Będę miała nazwisko Saitou. Yukino Hajime. Pasuje jak ulał! Aż się zaraz rozpłaczę! Nie no kurde. Bez przesady. Zachowuję się jak te lafiryndy w telenowelach. spokojnie Yukino. To nic takiego. Dostaniesz pierścionek na palca i tyle. Ciekawsze jest to, ile wypłat od ojczulka kosztował ten diament. Na taniego nie wygląda. Mniejsza z tym. Liczą się ponoć intencje.
- Jeszcze pytasz Sai-chan? Jasne, że tak! - Z radością przytuliłam się ponownie do chłopaka. Nie no. Nawet się popłakałam z tego wszystkiego. Szczęście mnie otaczało ze wszystkich stron.
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-19, 13:25   

Saitou również mocno Cię przytulił, po czym wsunął Ci na palec pierścionek.
- Najbliższe miesiące spędzimy tutaj, Yukino - uśmiechnął się... nieświadomy tego, co tak naprawdę będzie się działo.

~~~~~~~~~~~~
Sześć dni później...
~~~~~~~~~~~~

Twój brzuch wyglądał już jak konkretny balon. Duży, zdecydowanie za duży jak na jedno dziecko... Czyżby było ich więcej? Może urodzisz siódemkę, jak koty? Z powodu niesamowicie szybkiego tempa rozwoju ciąży nie można było określić, ile czasu jeszcze to potrwa i jakie osiągnie rozmiary. Chyba że...
Poczułaś bardzo silny skurcz. Baaaardzo silny. Jeden. Za kilka minut drugi. Po kilku godzinach były już regularne, co kilka minut...
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-19, 13:53   

Coś tu nie gra. Czemu mój brzuch jest tak wielki, skoro dopiero minęło 6 dni? Raczej powinien mieć taką wielkość po miesiącu, czy dwóch. Chociaż... Ja się tam tak za bardzo nie znam na ciążach, więc może to normalne zjawisko. Gdyby było źle, to by mi siostra Joy coś powiedziała. Yhm. Może to bliźniaczki? Albo trojaczki. A może po prostu urodzę zawodnika sumo. O cholera. Jak boli... Te skurcze. Coś się zaczęło. Jest źle. Spojrzałam w bólu za moim narzeczonym.
- Saitou przyda się siostra Joy. - Rzekłam pomiędzy jękami z bólu. Starałam się szybko i równomiernie oddychać.
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-19, 14:27   

Chłopak popatrzył na Ciebie spanikowany i jak poparzony pobiegł po pielęgniarkę. Kiedy ta zobaczyła, w jakim jesteś stanie, szybko zawołała koleżankę do pomocy. We dwie przerzuciły Cię delikatnie na wózek, którym wywiozły Cię na salę porodową. Kolejna osoba zdejmowała z Ciebie spodnie, dopóki jeszcze można było to zrobić. Drzwi sali zamykały się i otwierały, Saitou stał w kącie sparaliżowany ze strachu, Hakuren plątał się pod nogami krzycząc coś o ręcznikach i gorącej wodzie, ale został spacyfikowany przez Darka... Jedyne, co docierało do Ciebie, to słowa lekarza prowadzącego poród... "PRZYJ!".
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-19, 17:33   

Czyli, że zaczęłam rodzić? Dziwna ta moja ciąża... Ej. Moje ciało się jeszcze nie przystosowało. Nie mówiąc już o stanie psychicznym. Nie odbyłam kursów macierzyńskich ani jakichś przygotowań do porodu. Doktorek mi każe przeć. Kurna. Sam sobie dziecko wypychaj z brzucha. Znawca kurna. Myśli, że jest facetem, to może mi rozkazywać. Kurna. Ja tu potrzebuje ciszy i spokoju. Niech wszyscy se pójdą. Saitou łajza niech lepiej się nie odzywa, bo go uduszę. To jego wina, że tu jestem. A, żeby ci ktoś wstawił kiedyś macicę w miejsce jaj. Kurna. Staram się przeć z całych sił. No, bo co innego miałabym teraz robić.
_________________
 
  :
     
Kyuubi 
Your worst Nightmare


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 403
Skąd: Oława
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-19, 21:46   

>>Tu powinny być sceny dość drastyczne, ale ze względu na delikatność mojego żołądka i wrażenia estetyczne potencjalnych czytelników, ten moment ominiemy<< ;-;

Byłaś wykończona całym zajściem, ale na szczęście już było po wszystkim. Dwa cienkie, piskliwe głosiki było słychać w całym pomieszczeniu. Saitou umazany krwią podał Ci do rąk jedno małe zawiniątko, z którego wystawała tylko mała, kosmata główka z kocimi uszkami. Drugi identyczny "pakunek" Twój narzeczony trzymał w ramionach, a już po chwili również powierzył go Tobie.
- Dziewczynka i chłopiec - uśmiechnął się, kucając przy łóżku i przyglądając się Waszej trójce, pogłaskał Cię po głowie.
_________________





  :
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2014-08-19, 22:01   

Zmęczona całym porodem wsłuchiwałam się w dogłosy wokół mnie. Bliźnięta. Mam chłopca i dziewczynkę. Syna oraz córkę. Arceusie. Jak się cieszę! Nawet odziedziczyły po nas kocie uszy, które zdobyliśmy przypadkiem. No nic. Będziemy taką oryginalną rodziną. Kiedy dostałam dzieciątka do rąk, pomimo braku sił uśmiechnęłam się. Przytuliłam rodzeństwo do siebie, by podzielić się z nimi swym ciepłem.
- Trzeba nadać im imiona. - Rzekłam cicho. -Co powiesz na "Hitsu" dla chłopca? - Zapytałam swego ukochanego, jednocześnie myśląc nad imieniem dla dziewczynki.
_________________
 
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.