Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy 3/3 + Łukasz
Autor Wiadomość
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-02-24, 01:25   

Formularz
Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.jun...php?p=5595#5595
Przydupas: Beth Greene
Informacje o przydupasie: Niewidoma nastolatka, która mieszkała sama w Hearthome City. Ma siedemnaście lat. Nie lubi, kiedy ktoś próbuje ją we wszystkim wyręczyć. Jest bardzo troskliwa, spokojna, dosyć skryta, często też cicha i nieśmiała, jednak w towarzystwie przyjaciół potrafi zmienić się nie do poznania. Warto też dodać, że to wielka marzycielka oraz romantyczka, która czeka na swego księcia z bajki. Nie posiada Pokemonów. Ma bardzo dobrze rozwinięty zmysł dotyku i słuchu. >>>Wygląd<<<
Seksowna królowa demonów *wróg*: Może nie jest to seksowna królowa demonów, ale... Jake Frost.
Informacje o niej: Ma 17 lat. Brat bliźniak Jack'a, syn Elric'a i Katherine. Od Jack'a różni się tym, że posiada kruczoczarne włosy i złote oczy. Zakała i czarna owca w rodzinie Frost'ów. Robi wszystko, aby uprzykrzyć życie ludziom z jego środowiska. Posunie się do wszystkiego, czego dowiódł, zabijając Bonnie i porywając własnych rodziców. Gardzi nimi, a szczególnie ojcem, ze względu na ich wybór dotyczący odziedziczenia tronu Lodowego Królestwa. Nienawidzi swojego brata i pragnie, aby zniknął z powierzchni ziemi, gdyż wtedy mógłby objąć tron. Przesiąknięty złem, nie zna litości, wyzbył się wszystkich pozytywnych emocji. Jack nic nie wie o jego Pokemonach. >>>Wygląd<<<
Idea przygody: Głównym celem Jack'a jest odnalezienie rodziców, zemsta na bracie za zabicie Bonnie oraz porwanie ich rodziców (śmierć za śmierć?), objęcie tronu w królestwie (ale to raczej nie tak szybko. Chyba, że coś stałoby się jego rodzicom). Myślę, że w trakcie rozgrywki na pewno coś jeszcze dojdzie.
Region i mur, z którego wyruszasz: Sinnoh, Solaceon Town, dokładniej ruiny.
Pora roku: Lato, początek lipca.
Rok rozgrywki: 2014?
Ulubione typy pokemonów: Woda, Lód, Robak, Elektro.
Znienawidzone typy pokemonów: Nie mam.
Ulubione Pokemony * z 10*: Dam te, których jeszcze nie mam ;-; Hydreigon, Goodra, Torterra, Sceptile, Wailord, Phanpy, Beartic, Aipom, Pidgeot, Caterpie!
Znienawidzone Pokemony: Spritzee, Snorlax, Jynx, Clefabe, Bergamite.
Czytałeś regulamin?: Ta.
Nazwisko Mirajane?: Strauss.
Orientacja w terenie?: Całkiem całkiem :o
Czy zezwalasz na krew w przygodzie?: Niech się leje strumieniami *.*
Nie ma hentaiów zboczeńcu ;-; Pfffff. ALE JAK TO?! ... No dobra.
Zgadzasz się na wątki poza pokemonowe?: Pewnie. Tutaj można przypiąć te twoje syreny i inne dziwy xD
Jakieś prośby?: No, możesz zamienić kiedyś tam Jack'a w syrena (trytona?), jeżeli to jest wymóg przyjęcia mnie do swojej trzódki xD No i chcę romansów z Beth. Dużo, na serio dużo krwi ;-; Lubię na nią patrzeć, a w przygodzie jest nawet wskazana. Możesz mordować jakieś niewinne stworzonka, albo dawać mi kogoś do mordowania, o. Chciałbym też taki klimat horror/przygodówka/romans, z dużym naciskiem na horror. Jednak to już od ciebie zależy. No i jeszcze coś. Mógłbyś wprowadzać raz na jakiś czas ducha Bonnie? Dais fajnie ją wplotła w akcję w poprzedniej przygodzie i chciałbym, żeby raz na jakiś czas się pojawiała. A co ;-; Jack się może z nią w jakiś sposób kontaktować, albo coś.
_________________
 
     
REKLAMA 

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-25, 23:14   

 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-02-25, 23:14   

przyjmę cię na okres próbny ;-; i zachowam, gdy będzie mi się dobrze prowadzi przygodę i jeśli będziesz chciał dalej u mnie być ~
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-03-26, 12:01   

Mole wraca do mnie, a jej zapis jest taki sam, więc ponownie go akceptuję.
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-06-18, 20:09   

Did, jak się ładnie uśmiechnę, to mnie przygarniesz z akcją około półtorej godziny później niż ostatnio? ;-;
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-06-19, 13:43   

CHcę jeszcze karibu i możesz pisać zapis ;-;
_________________
 
     
Chiyuri 
Multi Kyuubi


Starter: Charizard
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 160
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2015-06-19, 14:44   


Formularz
Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?t=115
Przydupas: Nicolas
Informacje o przydupasie: Nicolas to chłopak, którego Chiyuri poznała na początku swojej wędrówki. Niesamowity pechowiec, jeśli tylko coś złego może się stać, to się to stanie - ale tylko jemu. Dość dużo wie o pokemonach, jego ojciec jest znanym nakowcem zajmującym się stworkami.
Seksowna królowa demonów *wróg*: Jeszcze się nie dorobiła, ale wszystko przed nią!
Informacje o niej: jak wyżej
Idea przygody: Zebranie silnego składu i pokonanie liderów we wszystkich regionach.
Region i mur, z którego wyruszasz: Start był w Kanto, Viridian. Obecnie bliżej nieokreślone miejsce w Johto
Pora roku: lato
Rok rozgrywki: 2015
Ulubione typy pokemonów: Ognisty, normalny, mroczny, latający
Znienawidzone typy pokemonów: robale ;-;
Ulubione Pokemony * z 10*: Furret, Sandslash, Breloom, Rattata, Togekiss, Swellow, Audino, Scyther, Talonflame, Umbreon
Znienawidzone Pokemony: Binacle, Klinklang, Magnezone, Heatmor
Czytałeś regulamin?: czytałam c:
Nazwisko Mirajane?: Strauss
Orientacja w terenie?: Z mapą dojdzie wszędzie, po przejściu dwa-trzy razy przez to samo miejsce mniej więcej je zapamiętuje.
Czy zezwalasz na krew w przygodzie?: Tak
Nie ma hentaiów zboczeńcu ;-; Nadal nie chcę. ;-;
Zgadzasz się na wątki poza pokemonowe?: Zgadzam, jak najbardziej :D
Jakieś prośby?: Nie wiem, czy masz moje poprzednie streszczenie xD Ale sytuacja przedstawia się tak, że pokemony połapałam, a potem poleciałam do Johto, bo jakiś znajomy doktorka miał coś nam pokazać (łapać Mew, z tego co wiem z zamysłu Clessa, a że Mew jest malusi i słodziutki, to zamiast z nim, miałam walczyć z Groudonem, czy coś takiego. Ale to w sumie tylko zamysł i nikt nie wie, o co dokładnie chodziło. xD). Przy okazji byłabym Ci baaaardzo wdzięczna, jakby Sandslash i Scyther zachowały swoje destrukcyjno-potworne zdolności, są dość charakterystyczne :c
Zdążyliśmy wyjść z samolotu, więc w zasadzie pełna dowolność fabularna.
_________________
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2015-06-19, 21:12   

odpis pojawi się jutro ~ jak Daisy przeniesie mi twoją przygodę ;-;
_________________
 
     
Kuksteriusz 
Badum tsss

Starter: Treecko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 8
Wysłany: 2016-03-07, 17:31   

Formularz
Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.jun...p?p=52652#52652
Przydupas: póki co brak
Informacje o przydupasie: -
Seksowna królowa demonów *wróg*: w historii
Informacje o niej: brak zostawiam pole Tobie
Idea przygody: mordobicie i trening
Region i mur, z którego wyruszasz: Sinnoh a reszte zostawiam Tobie
Pora roku: wiosna
Rok rozgrywki: 2016
Ulubione typy pokemonów: Fight, Fire, Grass w sumie wszystkie
Znienawidzone typy pokemonów: Fairy i Bug
Ulubione Pokemony * z 10*: Sceptile, Golem, Machamp, Lucario, Torterra, Talonflame, Charizard, Raichu, Greninja
Znienawidzone Pokemony: brak
Czytałeś regulamin?: Tak
Nazwisko Mirajane?: Strauss
Orientacja w terenie?: Kojarzę kierunki z których szedłem i w jaką stronę mam iśc, lecz każdy może się mylić.
Czy zezwalasz na krew w przygodzie?: Nie za dużo
Nie ma hentaiów zboczeńcu ;-; ok
Zgadzasz się na wątki poza pokemonowe?: DB byłoby fajne jezeli połączone z pokemonami i ogólnym napierdzielaniem się.
Jakieś prośby?:dużo walk walk walk
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-03-07, 18:01   

Nie.
_________________
 
     
Nathanek 


Starter: Wailmer
Dołączył: 24 Sie 2014
Posty: 127
Wysłany: 2016-03-09, 00:26   

Formularz
Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.jun...p?p=52880#52880
Przydupas: Nekro!
Informacje o przydupasie: Jest czarnym kotem, który był przy Nathanie od małego. Tak właściwie sam chłopak nie pamięta, skąd zwierzę się przybłąkało - było z nim przez całe życie. Nie należy już do najmłodszych, a świadczy o tym fakt, że doskonale pamięta czasy sprzed potopu. Sam fakt, że występuje w świecie zamieszkiwanym przez pokemony jest niezwykły, a gdy doda się do tego zdolność porozumiewania się ludzką mową, tworzy się jedyny w takim rodzaju kot. Czarny czworołap jest niezwykle przywiązany do swojego ludzkiego przyjaciela, w pewnym sensie zastępuje mu nawet rodziców, których chłopak zresztą nigdy nie poznał. Jeżeli będzie taka potrzeba, to stanie na wysokości zadania, aby ochronić Livingstone’a, choć jako kot niezbyt wiele może.
Seksowna królowa demonów *wróg*: Nie ma! Ale pewnie zawsze znajdzie się jakiś dzikus.
Informacje o niej: ---
Idea przygody: Zwiedzenie zniszczonego świata po potopie, próba odnalezienia prawdziwej rodziny, może znalezienie jakiegoś zakątka nie zniszczonego przez katastrofę?
Region i mur, z którego wyruszasz: Chcę Urobos! Wszystkie mury padły, gdzieś na oceanie xd
Pora roku: Wczesne lato.
Rok rozgrywki: Bliżej nieokreślony.
Ulubione typy pokemonów: Water~! Bug! Ice! Ghost!
Znienawidzone typy pokemonów: Ground, Steel, Fight ;x
Ulubione Pokemony *z 10*: Eevee, Hydreigon, Torterra, Swampert, Pidgeot, Snorunt, Mantine, Cloyster, Aurorus, Azumarill, Poliwrath.
Znienawidzone Pokemony: Spritzee, Snorlax, Jynx, Clefable, Bergamite, Klefki, Barbaracle.
Czytałeś regulamin?: Tag.
Nazwisko Mirajane?: Strauss.
Orientacja w terenie?: Słaba xd wszędzie praktycznie woda, nie wymagaj ode mnie takich rzeczy. D:
Czy zezwalasz na krew w przygodzie?: Tak! Chcę morze krwi!
Nie ma hentaiów zboczeńcu ;-; Z bólem serca, ale się obędę D:
Zgadzasz się na wątki poza pokemonowe?: No raczej, nie inaczej *q* chcę demony! I wampiry!
Jakieś prośby?: Chcę dostać kiedyś ogon i zwiedzić świat pod wodą~! I fajnie by było znaleźć jakąś podwodną utopię. No i mam nadzieję, że nie potrzebuję Surf, żeby pływać na moim wielorybie, bo to będzie trochę lipa. .-.
_________________

Karta Postaci | Box | Konto bankowe | Galeria z trofeami
Multi Frosta. Zatwierdzone przez Daisy i Kyuubi
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-03-12, 14:47   

aye
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.