Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Otwarty przez: Daisy7
2014-07-22, 19:28
Przygoda Dida
Autor Wiadomość
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-03-28, 12:42   

Wszystko szło pomyślnie. Nie obudziłaś Odrey, udało ci się bezgłośnie wyjść z namiotu, a następnie przejść niezauważoną przez całe obozowisko. Byłaś już na jego samym skraju niedaleko drewnianego wodopoju, z którego wczoraj korzystały twoje Pokemony, kiedy usłyszałaś zawodzący, płaczliwy odgłos. Na początku wystraszyłaś się lekko, lecz prędko zrozumiałaś, że to raczej istocie wydającej takie dźwięki grozi niebezpieczeństwo, a nie tobie. Cichy jęk powtórzył się. Brzmiał tak żałośnie, że nie mogłaś po prostu pójść dalej. Skradając się, podeszłaś do sporego namiotu, przy którym widniała tabliczka "Alpinty". Wszedłszy do środka, ujrzałaś trzy śpiące stworki przypominające połączenie słonia z sosną, a także jednego odosobnionego zamkniętego w klatce. To właśnie ten maluch pojękiwał, a teraz patrzył na ciebie smutnymi, zielonymi niczym świeża trawa oczętami pełnymi cierpienia. Kiedy podeszłaś bliżej, ujrzałaś kartkę przyczepioną do jednego prętów klatki. Ktoś nabazgrał na niej następujące informacje: "Chorowity i słaby. Oddany na eksperymenty. Transport: 3 października, 10:00".

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
REKLAMA 

Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-01, 23:00   

 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-01, 23:00   

Zwierzę w niewoli? Tylko z powodu, że jest słabe? Chcą go jeszcze oddać na eksperymenty... no chyba im się w głowach poprzewracało. Jednakże nie mogę wzbudzać u nich podejrzeń. Muszę zagrać, by go stąd wyciągnąć. Może ten drwal da się oczarować? Podoba mi się, więc jeśli nawet dojdzie do aktu, to nie ucierpię na nim, a da mi on same plusy. Wiem, że to niezgodne z moją naturą, ale jestem zbyt słaba, żeby wysłać ich wszystkich w odmęty piekieł nieczystych. Dlatego trzeba chwytać się każdej opcji. Na obecną chwilę poczekam na kogoś przed namiotem, bo czemu nie? Nie jestem głupia, żeby uciekać ze slonikiem do lasu.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-02, 11:13   

zboczeniec ;v // czemu nie wybrałeś tych fajniejszych włosów w kłosku? :<
----------------------------
Na drwala nie musiałaś czekać zbyt długo. Nie przyszedł jednak ten, na którego miałaś okazję wczoraj wpaść. Przybył podobny do niego, ale znacznie szczuplejszy i niewykluczone, że trochę starszy, patrząc na zmarszczki okalające jego oczy i czoło. Chociaż z drugiej strony mężczyźni pracują tu bardzo ciężko, więc może to wynika z wielkiego wysiłku a nie wieku. Nieważne, tak czy siak przyszedł jakiś inny koleś. Sądząc po wyrazie jego twarzy, jest zaskoczony twoją obecnością przed namiotem, gdzie przetrzymywane są małe słoniko-sosny.
- Czołem - przywitał się, podchodząc bliżej, by oprzeć trzymaną siekierę o pieniek. - Jesteś tą kobietą, która wczoraj z nami biesiadowała, prawda? Szukasz kogoś albo czegoś? Może jesteś głodna? Śniadania mamy o wyznaczonej porze, ale jak chcesz, mogę zwinąć ci pajdę chleba ze spiżarni - zaoferował.

_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-02, 20:06   

- Czołem. - odpowiedziałam drwalowi. - Tak, jestem tą kobietą. Nie powinna tego robić, ale zajrzałam do tego namiotu i zobaczyłaś coś, co zapewne chcielibyście zachować w tajemnicy. Nie musicie się bać, nie powiem nikomu, że oddajecie pokemony na badania. Nie interesuje mnie to. - uśmiechnęłam się do niego, ukrywając ból w sercu. - Tylko, że wiesz... jestem kobietą i bardzo spodobał mi się słonik. Mimo, że jest chory, to nie znalazłby się jakiś sposób, żebym mogła się nim zaopiekować? Może kiedyś dołączę do jakiś drwali i przydałby mi się silny pokemon, który mógłby transportować drewno! - dodałam.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-02, 20:20   

Drwal spojrzał na ciebie trochę z ukosa, jakby zastanawiał się, czy nie robisz go w balona. Potem podrapał się po głowie i zjechał ręką po twarz aż do brody, którą też pogładził sobie ręką.
- No nie wiem... To brzmi trochę dziwne. Skoro myślisz o byciu drwalką, powinnaś woleć jednego ze zdrowych Alpintów, a nie tego słabego - mruknął, nie spuszczając z ciebie wzroku. - Poczekaj. Zapytam kolegę - dodał, po czym odszedł, lecz dosłownie po kilkunastu, może kilkudziesięciu sekundach wrócił do ciebie w towarzystwie grubszego drwala, na którego wpadłaś wczoraj wieczorem.
- O, May! - zawołał ucieszony twoim widokiem. - Podobno chcesz tego chorowitka? Słuchaj, lubię cię, dlatego powiem ci jak przyjaciel przyjacielowi, że z niego to nic nie będzie. Będziesz musiała wydać mnóstwo pieniędzy na lekarstwa, a i tak padnie pewnie przed ewolucją. Jak chcesz mogę ci po promocyjnej cenie odstąpić zdrowego słonika. Co ty na to? - zaproponował, a ty wyczułaś, że facet z całą pewnością na ciebie leci.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-02, 22:30   

- O! - uśmiechnęłam się na widok znajomego drwala. - Ty znasz moje imię, a ja nadal nie znam twojego. Uczynisz mi przyjemność i to zmienisz? - spytałam się go, zmysłowo poprawiając włosy. - Popatrz na mnie i powiedz czy wyglądam jak typowy drwal. Mimo, że mnie to zaciekawiło, to nie wiem czy podołam temu. Aczkolwiek nikt nie odbiera mi szansy, żeby tego spróbować. Może i jestem naiwna, ale chce mu pomóc. Wiem, że na pewno da się coś zrobić w tej kwestii. - dodałam, wpatrując się w jego oczy i czekając na jego odpowiedź.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-02, 22:51   

- Ach, gdzie moje maniery. Jestem Claude - przedstawił się drwal, wyciągając ku tobie rękę, którą schwycił twoją, a następnie delikatnie ucałował ją z zewnętrznej strony. Przez brodę Claude'a poczułaś delikatne łaskotanie połączone z drapaniem, gdy zbliżył swą twarz do twojej dłoni.
- Idę przygotować śniadanie. Jak coś to niczego nie widziałem, a Alpint zwiał - oznajmił drugi, szczuplejszy drwal, po czym odszedł, zanim Claude zdążył mu podziękować za przyjacielską postawę.
- Wracając, jesteś pewna, że chcesz tego słabego? Swoją drogą mam słabość na punkcie kobiet z dobrym serduszkiem. To urocze - uśmiechnął się.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-05, 16:24   

- Jestem pewna, że chcę tego chorowitego słonika. Jest ładniejszy od innych i czuję w nim wyjątkową siłę. - uśmiechnęłam się do drwala. - Czy mam przez to rozumieć, że mogę go przygarnąć? - pytam się go, a jeśli to prawda, całuję go w policzek, a następnie biegnę z powrotem do namiotu, żeby złapać słonika z pokeball, bowiem przyda mu się solidny odpoczynek przed leczeniem.
Już nawet wiem... jak zniknąć z tego miejsca. Udam się do miasta, bo gdzieś leki muszę kupić. Szkoda, że później zamierzam tu nie wracać. Naprawdę mi tego szkoda, ale mam w planach podróż do jednego miejsca, które nie może czekać.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-05, 21:27   

ładny av, aż nie wierzę, że sam go zrobiłeś .-.
-----------------
- No dobrze - zgodził się drwal, za co został nagrodzony buziakiem w policzek, który z kolei wywołał na jego twarzy błogi uśmiech.
Koleś nie wygląda raczej na takiego, który spodziewałby się czegoś więcej niż takiego nic nieznaczącego buziaczka, ale lepiej nie ekscytować go za bardzo. Zaraz po tobie drwal wszedł do środka namiotu ze słonikami, aby wypuścić chorowitka z klatki. Kiedy już schwyciłaś go do kulki (skan dam w następnym odpisie, bo mi frytki stygną), mężczyzna zapytał cię, dokąd się teraz wybierasz i czy nie będziesz potrzebowała pomocy.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-11, 15:33   

napis był już na zdjęciu xD
_________________________
- Wybiorę się do miasta, żeby kupić jakieś lekarstwa dla słonika albo po prostu zajdę z nim do jakiejś kliniki. Później chyba tutaj wrócę... o ile mnie jeszcze chcecie. - powiedziałam, chowając pokeball ze słonikiem do torby. - Co to pomocy... poradzę sobie sama. W końcu chcę zostać drwalem, więc muszę być silna! - dodaję, a kiedy skończymy rozmawiać, udaję się w kierunki drogi do najbliższego miasta, które nie jest Snowpoint.
Naprawdę szkoda mi tego drwala, ale dobrze mu tak. Gdybym miała swoje pokemony... zmiotłabym ich obóz. Tak po prostu. Spopieliłabym ich ciała, a powstały proch, rozsypałabym na łąkach. Jako nawóz, żeby nowe drzewa wyrosły na ich szczątkach.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-12, 17:03   

tak myślałam xd
--------
- Podoba mi się twoja zahartowana postawa. Powodzenia w podróży i do zobaczenia! - uśmiechnął się szeroko, po czym pomachał ci i odwrócił, by wrócić do centrum obozowiska.
Bez problemu udało ci się opuścić teren zajmowany przez drwali, a następnie wyjść z lasu na drogę i na 12:00 dotrzeć do Eterna City. Mogłaś też skręcić w przeciwną stronę, by dotrzeć do Celestic, ale to małe miasteczko, które być może nie posiadało nawet centrum, a tobie zależało na szybkim uzdrowieniu Alpinta. Wracając jednak do Eterny, do której właśnie dotarłaś, aktualnie prószy tu lekki śnieżek, co mogłoby wyjaśniać, czemu ludzie ubrani w grube puchowe kurtki patrzą na ciebie szeroko otwartymi ze zdziwienia oczami.

Alpint
Imię: ---

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Alpint (38lvl) -> Forusk
Ataki: AncientPower (Egg Move), Defense Curl, Tackle, Growth
Charakter i historia: Alpint był przeznaczony jako Poke-pomocnik dla drwali karczujących lasy w okolicy Snowpoint City. Po ewolucji w silnego Foruska miał ciągnąć ścięte drzewa i rozwalać je na mniejsze fragmenty przy pomocy trąby-młota. Niestety malec okazał się najsłabszy w miocie, dlatego drwale, uznawszy, że nie będzie z niego pożytku, postanowili oddać go do laboratorium, gdzie naukowcy mogliby przeprowadzać eksperymenty na Pokemonie. Na szczęście w porę zareagowała May, która przygarnęła słonika, nim przyjechali po niego badacze z laboratorium. Alpint tak naprawdę nie jest słaby, lecz bardzo leniwy i strachliwy. Nigdy nie przejawiał chęci do pracy, a że boi się głośnych dźwięków (np. piły łańcuchowej używanej non stop przez drwali), ciągle gdzieś się ukrywał. Jest wdzięczny elfce, że ta go uratowało, jednakże nie okazuje tego jakoś specjalnie. Powinno wystarczyć jej to, iż maluch przeważnie się jej słucha, a nawet decyduje od czasu do czasu zawalczyć.
Umiejętność: Anger Point - Kiedy Pokemon zostaje trafiony ciosem krytycznym, moc jego ataku wzrasta do maksimum.
Trzyma: ---
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-15, 13:56   

Coś w tym roku zima zawitała do nas znacznie wcześniej, aniżeli rok temu. Dopiero jest październik, a tu już prószy śnieg! Nawet się z tego cieszę, bo kocham zimę. Powinnam raczej kochać wiosnę, bo wtedy natura budzi się do życia, a tu wolę porę roku, w której wszystko obumiera. Ciekawe czym to jest związane. Czyżbym była mrocznym elfem? W sumie... to noc jest moją ulubioną porą dnia. Jeszcze jak jest pełnia księżyca! AH! Mniejsza z moimi rozmyśleniami, które czasami są chore i dziwne. Muszę udać się do centrum pokemon, żeby siostra Joy wykonała rutynowe badania mojemu słonikowi. W końcu musi być pełen życia, żebym mogła na nim jeździć! Czeka nas długa droga, więc przydałby mi się pokemon do jazdy.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-15, 22:13   

Przez śnieg nie mogłaś znaleźć centrum, gdyż charakterystyczny czerwony dach został zasłonięty niewielką warstwą białego puchu, w czego rezultacie budynek wyglądał jak biały kloc podobny do mnóstwa innych, zwykłych domów pomalowanych na biało. Kiedy w końcu dotarłaś do lecznicy i weszłaś do środka, ustawiłaś się na końcu drobnej kolejki. Oprócz ciebie i Siostry Joy są tu tylko trzy inne osoby. Właśnie przyglądałaś się nienaturalnie długim i pomalowanym na jaskrawe barwy paznokciom babki stojącej przed tobą, gdy wtem...
- Ręce do góry! To jest napad! - wrzasnął umięśniony koleś w czarnym ubraniu i z kominiarką na twarzy, który właśnie wbiegł do centrum, a tuż za nim dotarł podobny mężczyzna z pistoletem w jednej ręce i lnianym worem w drugiej.
- Wszyscy na ziemię i ręce pod głowę. Jazda, bo powystrzelam jak psy! - zagroził ten z bronią, celując w nią po kolei do każdego.
Jak można się było spodziewać, wszyscy posłusznie zrobili to, co bandyta im nakazał. Jedynie ty stałaś jeszcze pośrodku pomieszczenia (nie licząc rabusiów).
- A ty co? Głucha?! Na ziemię, już! - warknął wkurzony facet, wymierzając lufę pistoletu w twoim kierunku, podając wór swojemu towarzyszowi, który ruszył w stronę lady.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-16, 10:22   

Co za idioci... nawet nie umieją zorganizować napadu! Jest środek dnia, na ulicy pełno osób, a oni tu wparowali i wymachują spluwami! Naprawdę jestem zażenowana poziomem inteligencji niektórych ludzi. Chociaż i tak nic nie pobije tych rudych idiotów, co mnie kiedyś porwali. Nadal mi niedobrze, kiedy o nich myślę, ale na szczęście mnie już nie pamiętają. To jedyna dobry aspekt mojej niewyjaśnionej przygody, ale mniejsza z tym czas się położyć na podłodze, bo wolałabym jednak uniknąć kulki w głowie. Ten facet nie wygląda zbyt ciekawie, więc można się spodziewać po nim wszystkiego. Nawet tego, że zacznie strzelać w sufit.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-16, 12:14   

jak coś to Lu wybrał imię dla elfa, bo uznał, że może być, bo najpierw chciałam Dan, ale stwierdził, że Ci się nie spodoba, więc na niego zwalamy winę ;v
-----------------------
Kiedy tylko położyłaś się na ziemi, koleś ze spluwą podszedł do swojego wspólnika i zaczął pomagać mu przy obrabowywaniu centrum. Widziałaś, jak wrzucają do wora plik banknotów, jednak nie mógł być to wielki majątek. Głównie skupiali się na kradzieży wszelkiego rodzaju przedmiotów, jakie nawiną im się na ręce. Były to m.in. balle i medykamenty. Niezbyt inteligentni faceci nie zorientowali się, że Siostra Joy zdążyła wcisnąć ukryty pod ladą guzik alarmujący o napadzie na lecznicę. Dzięki temu po chwili usłyszałaś policyjne syreny i nim złodzieje zdążyli zwiać, do środka wparowała grupa czterech policjantów. Sytuacja zagmatwała się, gdy jeden z przestępców wycelował spluwą w pielęgniarkę, grożąc, że naciśnie spust, jeśli policjanci nie wyjdą. Ci postąpili tak, jak nakazali im bandyci. Trzeba jednak zauważyć, że byli wielkimi idiotami, ponieważ co z tego, że mundurowi opuścili lecznicę, skoro zaczaili się tuż przed nią i gdy tylko dwójka rabusiów opuściła budynek, policjanci schwytali ich bez większego trudu. Nie padł nawet ani jeden postrzał. Złodzieje zostali zapakowani do radiowozu, a do Centrum Pokemon weszło trzech policjantów, by sprawdzić, czy nic wam nie jest. Do ciebie podszedł wysoki, ciemnobordowo włosy mężczyzna o nietypowym wyglądzie. Jego twarz, uszy, a nawet sposób poruszania się się... musi mieć w sobie coś magicznego, nieludzkiego.
- Dzień dobry. Jestem komisarz Rian i chciałbym zapytać, czy nie odniosła pani żadnych obrażeń w wyniku napadu? - powiedział poważnym głosem. Przy okazji dodam, że chociaż mówi poprawnie, słychać w jego słowach jakiś egzotyczny, nietutejszy akcent.


_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.