Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Tajemnica Iron Island
Autor Wiadomość
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-20, 19:47   

- Nie miałabyś przy sobie może jakiegoś dużego pokemona, Gwen? - spytałam się towarzyszki. - Wiesz, pomoglibyśmy temu staruszkowi... taki duży pokemon poradziłby sobie z nim, co nie? Pewnie domyślasz się o co mi chodzi. Jeden ruch i po kłopocie. - dodałam, kręcąc puklem włosów.
_________________
 
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2016-04-20, 19:51   

_________________

 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-20, 19:51   

Pacyfikacja staruszka? W sumie skoro żyje w tak parszywym miejscu można by mu oddać tę przysługę i skrócić męki (xD)
- Coś się znajdzie- stwierdziłam wypuszczając... Lugię.
- Shinonome nie miałabyś ochoty na jakiegoś... sucharka?- rzuciłam, zerkając niedbale na staruszka.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-04-20, 20:14   

- Wy tak serio? Tylko po co sobie to utrudniać? Znamy przecież odpowiedzi, więc nie ma po co mu jeszcze bardziej uprzykrzać, i tak już nudne, życie. Dla pewności, więc podam i ja odpowiedź na pierwszą zagadkę. Odpowiedź brzmi Ho-oh. Mam dla ciebie radę natomiast, na przyszłość oczywistości nie podawać w zagadkach się staraj. - Potem zwróciłem się z powrotem do reszty grupy. - Przecież raczej nie jesteśmy tu pierwsi, a to znaczy, że jakiś powód dalszego życia tego starca nadal istnieje. Może i on sam tu nie jest?
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Ginko 
Mistrz Frytkownicy


Starter: Magnemite
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-04-20, 21:33   

Jak to dobrze być spadkobiercą wspaniałego trenera, który rezygnując z kariery przekazuje ci część swoich podopiecznych. To ogromne wyróżnienie, honor i w sumie też uśmiech losu. Spojrzałem na nieszczęsne dziewczyny... miałem teraz kilka opcji. Pierwsza, przepłynąć i zostawić je za sobą, dzięki czemu wysunąłbym zię na prowadzenie, albo zabrać je ze sobą. W grupie zawsze bezpieczniej, a na pokemonach też nie zależy mi aż tak bardzo. Czego właściwie chcę?
Sięgnąłem do kieszeni po czym wyjąłem z niej jeden z pokeballi, mając nadzieję, że nie nie będzie wstydliwej pomyłki wypuściłem zeń pokemona. Oby to był Lapras, jeśli nie to próbuję do skutku. Następnie wchodzę na skorupę ukochanego pokemona i z nieszczęśliwym westchnieniem wydobywam z siebie głos.
- Wsiadacie?
To było oczywiście bardziej pytanie retoryczne, ale kto to tam może wiedzieć jaką decyzję podejmą te dwie, nieznajome persony.
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-20, 21:38   

Spoglądam zaciekawiona na Laprasa i podchodzę, najpierw delikatnie gładząc go po łebku
- Wspaniały pokemon. Chętnie skorzystam z zaproszenia, dziękuję. Jestem Sara, a Ty? - pytam, wchodząc ostrożnie na skorupę pokemona
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-20, 21:40   

- A ja jestem Nova jak coś, dzięki - powiedziałam do chłopaka i po chwili wspinam się po skorupie pokemona.
Pogładziłam go po szyi.
- Liczę uniesiesz nas - powiedziałam.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-04-20, 21:53   

Już zdążyli odpowiedzieć zanim nawet spróbowałem. Ok, przynajmniej to mamy z głowy. A oni chcą mieć z głowy jeszcze tego... starca? Cóż, ja nie wnikam. Nie dość że się męczy sam w tej jaskini szukając ludzi z ponadprzeciętną- czyli praktycznie znikomą inteligencją. Sam pewnie nie jest mądrzejszy...
- Eh, ja się pod to nie podpisuję - zwróciłem się do towarzyszy próbujących zakończyć męki dziadzia - jak coś to mam jeszcze kilka pokemonów.
_________________


______________

  :
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-04-20, 22:06   

No, nareszcie ktoś mnie rozumie! I my się nie męczymy teraz i ewentualnie później, a starcowi też nic się nie dzieje, czyli dobrze dla wszystkich. Skinąłem głową by pokazać, że sądzę tak samo.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-20, 22:12   

Ugh.
- Jeżeli nie da się przejść ani obok, ani przez środek trzeba spróbować przelecieć nad nimi. Solrock jak i Gengar znają Levitate, więc nie sądzę, ażeby był problem z przedostaniem się nad śpiącymi olbrzymami. - Mówię szeptem do pozostałej dwójki, czekając na ich sugestie i pomysły.
_________________
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-20, 23:10   

- Weź nie świruj. - rzuciłam z uśmiechem, gdyż w pierwszej chwili byłam pewna, że chłopak sobie żartuje. Prawda była jednak nieco inna i kiedy w końcu ją sobie uświadomiłam... Nieco zrzedła mi mina. Oczywiście zeskoczyłam z jego pleców. Przecież nie rzucam się na pierwszego, lepszego chłopaka, nie? Zazwyczaj.
- Wybacz, pomyliłam Cię z... Takim jednym. - Wymamrotałam równie zdezorientowana co on, ale cóż... Pierwszy raz spotykam faceta tak podobnego do mojego przyszłego męża.

On wiedział, a ja wiedziałam, że on wie - przez całą drogę podejrzliwie się na niego gapiłam. Ostatecznie nawet udało mi się z nim zostać w grupie! No nie ma opcji. Muszą być bliźniakami. Teraz jednak mieliśmy chyba poważniejszy problem. Rany bosko, co tu robić? Zerknęłam pierw na klona Chrisa, potem na nieznajomą.
- Przebiegnijmy na partyzanta. - Powiedziałam niemalże bezgłośnie.
_________________


 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-20, 23:19   

NATHANEK

Taaaaaaak... to wcale nie było dziwne. Dziewczyna rzuca się na mnie, a potem stwierdza, że pomyliła mnie z kimś innym. Skoro nie wahała się wskoczyć mi na plecy, musiałem być trochę więcej niż podobny do jej znajomego. Jakieś pozytywy z tej niezręcznej sytuacji? Miała dobry gust do chłopaków, skoro byli podobni do mnie.

Przez całą drogę ignorowałem jej podejrzliwe spojrzenia. Czego ona mogłaby chcieć? Miałem nawet zapytać, dlaczego się tak na mnie patrzy, jednak przed nami - a właściwie nad - był poważniejszy problem. Jakieś nietoperki wisiały sobie głowami w dół tuż nad nami. Trochę straszne... Lepiej byłoby ich nie budzić, kto wie, jak mogłyby zareagować. Z tym chyba zgadzaliśmy się wszyscy, nawet nie potrzebując komunikacji głosowej. Przystałem na propozycję błękitnowłosej, ponieważ sam nie miałem lepszych pomysłów. Wprawdzie mógłbym kazać Bubbie Splashem powgniatać te stworzenia w sufit, ale mogłoby to grozić zawaleniem się całej jaskini, a tego oczywiście byśmy nie chcieli.
- Nathan - uznałem, że teraz jest NAJLEPSZY moment na przedstawienie się. Bo czemu by nie? Chciałbym wiedzieć, jak nazywa się osoba, która w pierwszym odruchu skacze mi na plecy, ot co. Naciągnąłem kaptur na głowę i przygotowałem się do biegu.
_________________
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-20, 23:30   

- Oh, Vailee! - Odpowiedziałam bardziej podekscytowana, niż planowałam. Czy to był zły moment? A skąd! Właśnie dlatego wyciągnęłam też łapę do nieznajomej. Prawdę mówiąc miałam cichą nadzieję, że ktoś z nas wpadnie na lepszy pomysł, ale skoro Nathanielek na to przystał, to... Musiał być to genialny plan!
- Słuchaj... -Zwróciłam się do chłopaka, ale ostatecznie zrezygnowałam. Zagadki tajemniczej rodziny zostawię na rozwikłanie po maratonie. Jeszcze się okaże, że są trojaczkami! Pewnie padłabym plackiem z wrażenia i tak została. Machnęłam dłonią i przygotowałam się do biegu.
3...
2...
1...
I długa!
_________________


 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-20, 23:41   

NATHANEK

Pozostało nam coś innego do zrobienia, jak przebiegnięcie tego odcinka z nadzieją, że te małe wampiry nie wyssą z nas krwi? Chyba nie! Dlatego też pociągnąłem za sobą drugą dziewczynę, która była z nami w grupie, a której imienia nie poznałem. Szkoda, żeby została się w tyle, w grupie chyba raźniej, przynajmniej dla mnie. Towarzystwo dwóch dziewczyn zdecydowanie mi odpowiadało!
_________________
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-21, 08:34   

Na początku trochę się zagapiłam - gdy grzebałam w kieszeni w poszukiwaniu jednego z moich pokeballi, pozostała dwójka zdążyła wystartować. Nie namyślając się wiele, popędziłam za nimi. Właściwą kulkę na szczęście zdążyłam znaleźć i teraz ściskałam ją w dłoni, zerkając często na sklepienie. Jeśli zobaczę, że nietoperze zaczynają się budzić, wypuszczę mojego Laprasa i polecę mu użyć Sing, żeby ponownie je uśpić.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Vereesa


Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 152
Wysłany: 2016-04-21, 11:27   

Spojrzałam na tę dwójką z którą zostałam sparowana. Uśmiechnęłam się szeroko i przytuliłam kolejno chłopaka i dziewczynę przy okazji przedstawiając się z imienia.
-Jestem Creda, miło mi was poznać! Szkoda, że poznajemy się w takich warunkach.. no, ale nie ma tego złego. Widząc te Onixy mamy trzy wyjścia, możemy je pokonać w walce, zająć czymś albo liczyć na to, że się nie obudzą i przy użyciu połączeń ataków jakoś je ominąć? Mój Heracross mógłby nas wziąć na grzbiet i przenieść gdybyśmy natknęli się na ogon onixa blokujący przejście? -
_________________

Box | Bank
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.