Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Tajemnica Iron Island
Autor Wiadomość
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-04-20, 11:31   

Zeusa postanowiłem odwołać do pokeballa - ale ktoś inny dołączy do zabawy!
- Nikita, Polaris! - wykrzyknąłem wyrzucając przed siebie 2 pokeballe, z których wyskoczył wąż i mała myszka, czyli Arbok i Dedenne. Mała szybka wskoczyła mi na główkę, natomiast Arbok najwyraźniej zajęty był "oglądaniem" innych ludzi i pokemonów.
- Ej, Nikita, coś cię gryzie? Tyle ludzi, huh? Cóż, jesteśmy na wyprawie! Póki co mam ze sobą latarkę, jak będzie za ciemno to użyjesz Fire Fang. A ty, Polaris, jesteś elektryczną myszką i masz zatrzęsienie ataków elektrycznych, więc i ty się przydasz do oświetlania - pogłaskałem oba pokemony. Niedawno je poznałem, chcę, żeby czuły się dobrze w mojej drużynie. Zaraz... Uhh. Nie przywitałem się. Może poznam nowych przyjaciół?
- Hej, właśnie. Ja jestem Ves! Miło mi - zwróciłem się do wszystkich ludzi.
_________________


______________

  :
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2016-04-20, 11:48   

_________________

  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-20, 11:48   

- Siemanko!- zawołałam do nowego przybysza.
Zauważyłam, że Perła popatruje na Arboka, należącego do chłopaka. Pogładziłam ją po głowie.
- Chodźmy się przywitać- szepnęłam do niej i potem obie przeszłam się w stronę Vesa.
- Cześć, my się chyba jeszcze nie poznaliśmy, co? Jestem Gwen, a to Perła, moja starterka- przedstawiłam nas obie.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-20, 13:53   

No i dobra, my też się zabierzemy, a co! Zwłaszcza, że Riolu byłby cennym dodatkiem do drużyny...
- Fae, mamy przewagę nad ciemnością - patrzę na ogonek Charmeleona z dumą - A jak to będzie za mało, to i tak damy sobie radę, nie? A skoro Iron Island... Przeciwnicy będą pewnie typu stalowego. Damy radę - rozglądam się po innych uczestnikach wyprawy
- Cześć wam, Sara jestem, a to mój starter, Fae - macham ludziom i staję gdzieś gdzie mnie będzie średnio widać. Po co robić zamieszanie, i tak nas sporo...
Uff, zdążyłam! :D
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-20, 14:10   

A więc tak.. Po chwili przychodzę na to miejsce i ucieszyło mnie, że znalazłam się tutaj na czas. Rozglądam się po wszystkich z uwagą, chociaż nie za wiele tu ludzi... Skierowałam swoje kroki finalnie w stronę dziewczyny na uboczu. (Koori)
Pokemon cały czas był obok mnie, moja Ponyta.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-20, 14:15   

Sięgnęłam dłonią do plecaka. Sporo tam było śmieci, ale mieliśmy też coś, co może się przydać. Mianowicie... Latarkę! I to z bateriami... Jeszcze nieużywana, oby działała... Spojrzałam na kopytkującego do nas ognistego konika i dziewczynę obok niego. Wyglądała dość... oryginalnie
- Cześć - rzuciłam nieco nieśmiało na powitanie wkładając baterie i sprawdzając latarkę
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-20, 14:18   

- Cześć! Jak widzę ktoś też nie chce się pchać do tamtego tłoku? - spytałam się dziewczyny krótko i rozejrzałam wokół.
Spojrzałam na jej ognistego pokemona i pogładziłam swojego konika po łebku.
- Co powiesz na współpracę? To będzie chyba bezpieczne sobie pomóc a potem w razie czego jakoś się dogadamy - wzruszyłam ramionami.
Jestem tu w sumie głównie dla rozrywki, więc jako tako nie muszę zdobyć nie wiadomo czego.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-20, 14:23   

Spojrzałam na nich. Wyglądali na zgraną parę
- Hej, jasne. Czemu nie? Jestem Sara. A to Fae - rzuciłam, przedstawiając siebie i Charmeleona. Bo w sumie czemu nie? Zawsze w kupie raźniej, ale trójka to już tłok...
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-20, 14:33   

- Nova a mój Ponyta to Storm - podaje jej zadowolona rękę.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-04-20, 15:19   

Zobaczyłem, że wszyscy się ze sobą witają, więc uznałem, że też mogę kogoś poznać. Zauważyłem niewielką grupkę (Ves i Gwen) i podszedłem. W międzyczasie wypuściłem Frogadiera i Noibata. Pierwszego, bo przedstawić dobrze byłoby i startera i nie lubi siedzieć w Pokeballu, a umiętność echolokacji Noibata też może się okazać tu przydatna.
- Hej, jestem Orange, a to moje Pokemony: mój starter Frogadier, Fennekin i Noibat, dalej mali, przywitajcie się.- Powiedziałem, widząc ich niepewność. - Jakoś nie znam się na nadawaniu imion. W grupie zawsze raźniej, nieprawdaż? - Zwróciłem się spowrotem do, mam nadzieję, nowych przyjaciół.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-04-20, 16:45   


Dzięki oświetleniu z latarek, pokedexów czy ataków Waszych stworków prawie wszyscy przeszliście przez tunele (niestety Allie nie zakwalifikowała się dalej, ponieważ nie napisała, jak radzi sobie z ciemnością). Co więcej, okazało się, że łączą się one ze sobą, dlatego znów trafiliście na siebie, tworząc następujące grupki:
Grupa 1: Koori, WarMachine, Ginko
Znajdujecie się w jaskini wypełnionej krystalicznie czystą, lecz także lodowatą wodą. Musicie przeprawić się przez jezioro, by dotrzeć na drugi koniec komnaty. Na pocieszenie dodam, że nie pływają tu żadne niebezpieczne Poki (w sumie przyjacielskich czy neutralnie nastawionych też nie ma). Podsumowując, musicie wymyślić, jak poradzić sobie z tym zadaniem.
Grupa 2: Nathanek, Matryoshka, Alliana
Znajdujecie się w jaskini pełnej Zubatów, które póki co śpią przywieszone do góry nogami do ściany, ale wystarczy głośniejszy krok, by zbudzić te Pokemony o niezwykle wyostrzonym zmyśle słuchu. Co gorsza, na podłożu leżą gdzieniegdzie kruche kości, a stanięcie na taką na bank wywoła chrupot. Podsumowując, musicie wymyślić, jak poradzić sobie z tym zadaniem (najlepiej nie budząc przy tym Zubatów).
Grupa 3: Vereesa, Fay, Księciu
Znajdujecie się w jaskini, gdzie śpi parka agresywnych Onixów. Zawalają one znaczną część komnaty, więc nie da się po prostu przejść bokiem czy środkiem, bo prędzej czy później wpadnie się na fragment ciała kamiennej bestii. Podsumowując, musicie wymyślić, jak poradzić sobie z tym zadaniem, (najlepiej nie budząc przy tym Onixów).
Grupa 4: Gwen Brown, Did, Ves, Orange
Znajdujecie się w jaskini, z której wyjścia strzeże stary mędrzec Sashimi. Dalej przepuści tylko tych, którzy wykażą się ponadprzeciętną inteligencją poprzez rozwiązanie jego zagadek:
1) Jam Pokemon jedyny na świecie, wielobarwny niczym feniks i często mylony z tym mitycznym stworzeniem. Czasem zdarza mi się pozostawić po sobie tęczę nad terenem, który przeleciałem.
2) Poke-kotów istnieje wiele, ale tylko mój gatunek jest tak łasy na wszelakie bogactwa, zwłaszcza lśniące monety. W końcu nie bez powodu jedną z nich mam na czole.
3) Jestem tym, którego stworzyli Rocketsi, posługując się przy tym DNA małej, różowej istoty.
4) Okropnie irytuje mnie, kiedy ludzie zasypiają po usłyszeniu mojego śpiewu. Wtedy często marzę im markerem po twarzach w ramach zemsty.
Podsumowując, każdy z grupy wybiera sobie jedną zagadkę, której nie rozwiązał jeszcze nikt przed nim i odpowiada na nią w tym wątku.

Grupy tworzyłam losowo (oprócz osób, które zaczęły bliżej zapoznawać się z innymi, je w ramach nagrody łączyłam razem). Nie martwcie się, jeśli ktoś z Waszej paczki nie odpisze, bowiem tylko on zostanie zdyskwalifikowany, a nie członkowie całej ekipy.
Przypominam, że możecie używać wszystkiego, co posiadają przy sobie Wasze postacie, łącznie z ich Pokemonami.
Oświetlniem już się nie zajmujecie. Tamten etap macie zaliczony, więc teraz skupcie się na nowym :)
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-20, 17:23   

Takim oto sposobem znalazłam się w czteroosobowej grupce, mieczy innymi z May i Vesem. Fajnie. Naszym zadaniem było rozwiązanie po jednej zagadce od jakiegoś mnicha czy innego mędrca. Przemilczę fakt, co ten gość w ogóle tutaj robił...
- To ja wezmę zagadkę nr.2 o kotach. Odpowiedź brzmi Meowth, tylko on ma coś moneto-podobnego na łebku- odpowiedziałam
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-20, 17:43   

Spoglądam na wodę, a potem na Novę i trzecią osobę, której nie znam.
- No dobra, ja widzę dwa wyjścia. Albo za pomocą lodowych ataków typu Ice Beam zamrażamy wodę i przechodzimy. Ale tu może być problem, bo lód może być zbyt cienki żeby po nim swobodnie przejść. Opcja druga wziąć i przepłynąć na pokemonach. Lub z ich pomocą. Ale tu znowu... Nova... i Ty... Nie wiem jak masz na imię, wybacz... Macie jakieś wodne pokemony? Ja mam tylko Squirtle'a, on nam zbytnio nie pomoże... - przykucnęłam przy wodzie sprawdzając jej głębokość wzrokiem i latarką, by zobaczyć dno
_________________


 
  :
     
WarMachine


Starter: Absol
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Dołączył: 28 Lis 2014
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-20, 17:46   

- Niestety nie mam żadnego wodnego pokemona, pech chciał że nie udało mi się takiego dotąd złapać - pokręciłam głową i moje spojrzenie też padło na nieznajomego.
No cóż może się coś jednak nam uda o ile mamy albo dużego wodnego pokemona albo faktycznie lodowy atak pomoże... Czekam więc na odpowiedź. Dziewczyna dobrze mówi... W sumie nawet o tym nie pomyślałam na początku.
_________________
KP

KP Pokemon
 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-04-20, 19:25   

- Idiotyczne te zagadki. Żyjesz już tyle lat, a nie umiesz ułożyć ciekawych, intrygujących zagadek. Serio... kto zrobił ciebie strażnikiem tej jaskini? Chyba jakiś kompletnie niedorozwinięty osobnik. Załamałam się nad twoim bezcelowym istnieniem. - westchnęłam. - No cóż, chodzi o Mew Two. - odpowiedziałam na 3 zagadkę. ;3
_________________
Ostatnio zmieniony przez Did 2016-04-21, 19:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-20, 19:43   

W sumie jak tak popatrzyłam na tego dziadka, posłuchałam May... i nie trudno przyznać jej rację. Faktycznie, też miałam chęć z rozmachu odpowiedzieć na wszystkie zagadki.
- Ja bym raczej zapytała co taka starowina robi w tak zatraconym miejscu jak to. Ciemno, zimno, reumatyzmu się można nabawić...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.