Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Niczym ptak w otwartej klatce
Autor Wiadomość
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-14, 10:33   Niczym ptak w otwartej klatce

- Oto oficjalnie zaczynają się zajęcia szkole w True Cross Academy! - usłyszałeś końcówkę przemówienia dyrektora tej placówki, Mephisto Phelesa. - Mam nadzieję, że spędzony tutaj czas minie wam w przyjemnej atmosferze.
Oto znalazłeś się w szkole z internatem, z dala od swojej rodziny i tej całej presji otoczenia. Tutaj nikt nie musiał wiedzieć o twoim pochodzeniu oraz rodzinnych ambicjach, zaczynałeś zatem z czystą kartą, którą sam miałeś zapełnić. Po zakończeniu inauguracji roku szkolnego zostałeś zatrzymany wraz z innymi uczniami zaczynającymi naukę w tym roku. Zostały wam przekazane podstawowe informacje takie jak plan lekcji, ogólnie pasujące zasady jak i pewne podpowiedzi co do zachowywania się na lekcjach u niektórych nauczycieli. Po ty wróciłeś do swojego pokoju w akademiku. Zegarem stojący na stoliku nocnym wskazywał 11.33, zatem miałeś przed sobą praktycznie cały dzień, który mogłeś spędzi w dowolny sposób. Teraz nie jesteś w żaden sposób przez nikogo ograniczony...

__________________
* W założeniu True Cross Academy wzorowane jest na takich amerykańskich miasteczkach uniwersyteckich, jednak z nieco większym przepychem, oraz nieco na anime Ao no Exorcist.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
REKLAMA 
Mistrz Frytkownicy

Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-04-14, 10:46   

 
 
     
Ginko 
Mistrz Frytkownicy


Starter: Magnemite
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-04-14, 10:46   

Tyle wolnego czasu... wypadałoby go wykorzystać do granic możliwości... Po krótkim namyśle postanowiłem jednak nie szarżować zanadto i przygotować sobie tak zwaną "bazę wypadową". Sięgnąłem po kufer, który zostawiłem tutaj zaraz po przyjeździe. Niestety rzeczywistość zweryfikowała moje oczekiwania względem rzeczywistości i błyskawicznie zdałem sobie sprawę, ze nie jestem nawet po części tak silny jak woźnica i nie uniosę całości pakunku. W takim wypadku otworzyłem wieko i zacząłem wkładać ubrania do szafek itd. Na koniec pozostało nieco wyrafinowanych klamotów zwanych potocznie ozdobami, które błyskawicznie znalazły swoje miejsce w pokoju. Teraz, gdy cała zawartość kufra była poza nim, mogłem go przenieść do stóp łoża. Złożyłem wewnątrz zdjęcie rodzinne i kilka innych drobiazgów, na które nie miałem ochoty patrzeć po czym położyłem się na łóżko i zacząłem przeglądać liczne kartki, które otrzymałem na wstępie edukacji. W pierwszej kolejności sprawdziłem, jakie zajęcia i w jakich godzinach czekają mnie jutrzejszego dnia, aby móc przygotować torbę na jutro.W końcu im więcej takich rzeczy się zrobi dziś, tym dłużej będzie można pospać jutro.
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-15, 22:13   

W kilkanaście minut wyjąłeś zawartość kufra, w którym zmieściła się spora część twojego dotychczasowego życia, i porozstawiałeś ją po pokoi, aby stał się on w jakimś stopniu bardziej przytulny. Subiektywnie patrząc, wyszło ci to całkiem nieźle. Wiedziałeś, że wraz z tobą ma mieszkać jeszcze jedna osoba, jednak do tej pory jeszcze jej nie poznałeś. Póki co nawet zbytnio się tym jednak nie przejmowałeś, bo mogłeś w spokoju zająć się swoimi sprawami. W planie lekcji miałeś jutro dwie godziny matematyki, biologię, dwie godziny geografii oraz na zakończenie godzinę wychowania fizycznego. Pierwsze zajęcia rozpoczynały się o ósmej, między kolejnymi godzinami miałeś po 10 minut przerwy wraz z tą najdłuższą, bo aż godzinną, pomiędzy dwiema godzinami geografii. Prostym zatem było do obliczenia, że zajęcia kończysz o około wpół do trzeciej, jednak i ta informacja została podana na planie zajęć. Wyjąłeś zatem na swoje biurku zbiór zadań, podręczniki do dwóch przedmiotów przyrodniczych oraz zeszyty do każdego z trzech przedmiotów, a także białą koszulkę i czarne spodenki na w-f. W ciągu zaledwie niecałej pół godziny byłeś przygotowany na cały jutrzejszy dzień.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Ginko 
Mistrz Frytkownicy


Starter: Magnemite
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-04-17, 18:27   

Całość organizacji nastąpiła dość szybko, dzięki czemu miałem jeszcze sporo czasu na różne inne zajęcia. Aby wydobyć z tych kilku godzin wolności tyle ile tylko się da opracowałem szybki plan. Czym prędzej zapakowałem do skrzyni pieniądze i zamknąłem ją na klucz po czym uszyłem w kierunku drzwi. W końcu nigdy nie wiadomo kto będzie moim współlokatorem. Zostawienie wszystkiego na wierzchu albo branie takie gotówki ze sobą bez potrzeb to czysta głupota.
- No to czas na zwiedzanie.
Rzekłem radośnie sam do siebie po czym ruszyłem w kierunku głównego placu. Postanowiłem jak najszybciej zwiedzić cały kompleks żeby nie błądzić w przyszłości w bezsensownym poszukiwaniu poszczególnych sal, biblioteki itp. Rozglądałem się uważnie starając się dokładnie zapamiętać rozmieszczenie każdego ważniejszego obiektu. Poza tym, ciekawe kiedy będą miały miejsce zajęcia na temat pokemonów... może będzie coś na geografii... To będzie dobry czas, pełen wolności i spokoju. Spacery... jedna z najlepszych rozrywek jakich doświadczyłem. Do teraz pamiętam te stada Ponyt, które hodował jeden z naszych sąsiadów. Ciekawe co przyniesie dzień.
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-18, 22:13   

Ruszyłeś ze swojego akademiku w stronę głównego placu, który był swoistym punktem orientacyjnym na resztę kompleksu szkolnego, stanowiąc jego swoiste centrum. Z niego rozchodziły się wszystkie drogi, którymi mogłeś dotrzeć wszędzie, gdzie potrzebowałeś. Wszystkie zajęcia, według mapy, którą również otrzymałeś na początku roku szkolnego, miały odbywać się w budynku przypominającym mały pałacyk. W sumie reszta infrastruktury była w podobnym temacie, czyli głównie czymś w rodzaju arystokratycznych posiadłości. Najbardziej można było się zachwycać chyba biblioteką, w której znajdowały się niezliczone ilości książek, a sam ich spis zajmował miejsce kilku sporych rozmiarów szaf. Oczywiście, jak to na XIX wiek przystało, rozpiska książek została również skomputeryzowana. W końcu nie żyjecie w jakimś średniowieczu, żeby musieć grzebać w milionach karteczek, aby znaleźć upragniony tytuł. Później trafiłeś do parku znajdującego się obok głównego placu. Pełen był on teraz wszystkich uczniów, którzy korzystali z tego słonecznego dnia, który był ostatnim przed pełnoprawnym początkiem roku szkolnego.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Ginko 
Mistrz Frytkownicy


Starter: Magnemite
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Kwi 2016
Posty: 17
Wysłany: 2016-04-19, 19:29   

Wszystko to było bardzo interesujące, ale nie ma co się rozwodzić nad takimi drobiazgami nie wnoszącymi nic do fabuły. Czym prędzej rozgościłem się na skraju całej hordy nieznajomych ludzi, znalazłem w miarę ustronne miejsce, w którym można spokojnie poobserwować mieszaninę najróżniejszych postaci. "Ciekawe obiekty badań... obserwacji..." chyba nie ładnie tak myśleć o innych przedstawicielach swojego gatunku? Mniejsza, po dłuższej chwili tej jakże leniwej rozrywki postanowiłem w końcu zająć się zacieśnianiem więzi z moim pokemonem. Wypuściłem go z kuli po czym okrążyłem go wpatrując się weń niezbyt stosownie.
- Witaj Magnemite. Jestem Ginko.
Przywitałem się niedbale z pokemonem, acz starałem się wykrzesać z siebie najbardziej przyjazny ton jaki potrafiłem. W końcu zależało mi na zdobyciu przyjaźni pokemona, z którym mam przeżyć całą swoją edukację. Poza tym, zawsze intrygowały mnie te stworki, choćby to jak się żywią, rozmnażają itd. Wyciągnąłem podręczną encyklopedię pokemon i zagłębiłem się w jej treść.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.