Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2016-04-10, 08:38
27.03.206 - 09.04.2016
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-04, 06:55   

Matryoshka Lisek rzucił okiem na karmę. Chyba próbował cię przekonać, że jest nieprzekupny, ale głód wziął górę i po chili pałaszował w najlepsze.

Księciu Chciała posłuchać, dość jasno dała ci to do zrozumienia ;P

Bluebeary Mała była już teraz dużo, dużo spokojniejsza. Hm, to chyba dobry moment, na podjęcie kolejnych kroków, jeśli chciałeś ją do siebie przekonać jeszcze bardziej ;)

Vereesa Stworek słuchał cię z takim przejęciem jak dziecko słucha opowiadanej bajki. Zauważyłaś, że z tego wszystkiego nawet ani razu nie mrugnął oczami xD
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA
KRZĄCZ!

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-04, 18:26   

 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-04, 18:26   

A jednak się skusił! Jak miło.
- I co, smakuje? - Zapytałam nachylając się nad liskiem. - Śmiało, mam tego... - Chciałam powiedzieć, że dużo, ale w sumie tylko tyle mi zostało. - Ale mogę dokupić! - Machnęłam ręką.
- To... Może w ramach rekompensaty pójdziesz ze mną? Wiesz... Nakarmiłam Cię, więc i Ty jesteś mi coś winien. - Uśmiechnęłam się delikatnie. - Oczywiście tylko na okres próbny! - Zaznaczyłam od razu. - Jestem pewna, że baaardzo na tym skorzystasz. Spodoba Ci się. Jeśli będziesz miał inne zdanie to nawet nie myślę Cię zatrzymywać! Słowo.
_________________


 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-04, 19:19   

- No, więc skoro chcesz mnie słuchać to jedziemy dalej - oznajmiłam i zrobiłam minutkę ciszy, aby pozbierać wszystko w mojej głowie w logiczną całość. - Mało osób o tym wie, tak właściwie to tylko jedna dziewczynka i kilka moich pokemonów. Ale prawda jest taka, że nie pochodzę stąd. Z safari, z Unovy, nawet nie z tego świata. Nie mam pojęcia, jak się tutaj znalazłam, ale zamierzam się tego dowiedzieć i znaleźć drogę powrotną do domu. Bo widzisz, u siebie przed tym, jak w jakiś sposób znalazłam się tutaj, miałam poważny wypadek i tak właściwie nie wiem, co się ze mną po nim stało. Ocknęłam się w lesie już w tym świecie i znalazłam mojego pierwszego pokemona, Phantumpa. Tam gdzie wcześniej żyłam nie było stworków podobnych do ciebie, dlatego ten świat jest dla mnie zupełnie nowym wyzwaniem i zamierzam go poznać jak najlepiej. W sumie po części dlatego znalazłam się tutaj, w safari. Poszukuję nowych pokemonów, ponieważ chcę je wszystkie poznać. Chciałabyś mi w tym pomóc? - zapytałam, zakończając tym akcentem mój dość długi monolog.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-04, 19:37   

Matryoshka Lisek posłał ci pytające spojrzenie. Cóż, póki mu nie opowiesz o sobie czegoś konkretniejszego najpewniej nigdzie nie zechce się ruszyć ;P

Lu Mała słuchała, słuchała, a na koniec pokiwała łebkiem (ta wiśnia ma gdzieś łeb?) na znak zgody.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-04, 20:17   

- No co, no? - Zapytałam, widząc jego minkę. - Nie ufasz mi, co? - Westchnęłam. - W sumie nie ma się co dziwić.
Przycupnęłam sobie, a żeby mi było wygodnie. - No to najpierw Ci o sobie opowiem! Urodziłam się na skraju archipelagu wysp pomarańczowych. Od zawsze lubiłam spędzać czas z Pokemonami. Mam nawet jednego, wiesz? To Cubonek, ale dalej myślę nad jego imieniem. Jest straaaasznie wybredny... - Niegłupi był to lisek. Na plus oczywiście! Opowiedziałam mu o swoich planach, o akademii Pokemon, do której się dostałam, o zbliżających się z tego tytułu walkach, turniejach, możliwościach. Trochę mi to zajęło. Prawdę mówiąc poniosło mnie tak, że tylko modliłam się, żeby nie przysnął.
_________________


 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-04, 20:25   

Matryoshka Nie przysnął. Teraz, po tym długim monologu mogłaś być pewna jednego- poznał cię całkiem nieźle ;P
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-04, 20:33   

Zaschło mi w gardle. - Chyba powiedziałam Ci już wszystko... - Zastanowiłam się. - No to teraz się już znamy! A właściwie w połowie, bo Ty znasz mnie, ale ja Ciebie nie. Aa.... Bardzo bym chciała.
- To co, kwia... Lisku? - Blisko! - Chciałbyś uczestniczyć w tym, o czym opowiedziałam? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
_________________


 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-04, 20:37   

Matryoshka Lisek zastanowił się i po chwili pokiwał łebkiem na znak zgody :) Gratuluję, czekam na skan i zapraszam na zwykły cykl.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-04-05, 07:14, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-05, 01:38   

Nie spodziewałam się, że pójdzie tak szybko. Ta Cherubi była spełnieniem marzeń!
- Skoro chcesz mi pomóc, to chciałabym cię prosić o to, abyś weszła do tego balla - powiedziałam, wyciągając z torby odpowiednią kulkę, którą kładę przed wisienką. Jeżeli się uda, to ostatecznie mała zostanie moim nowym podopiecznym i będę mogła opuścić to miejsce z nowym pokemonem.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-05, 07:20   

Lu A ona się zgodziła... Gratuluję, czekam na skan i zapraszam na łowy w zwykłym cyklu.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-05, 10:13   

Księciu

- Mam na imię Harley, pochodzę z Kanto i aktualnie podróżuję po Jotho - jest to spokojna, prawie sielankowa kraina z której pochodzi twój gatunek. Jestem trenerem, co oznacza, że ze mną nie ma czasu na nudy - zawsze znajdzie się ktoś chętny do walki, czy to inny trener, czy salowy lider z którym walczy się o odznaki w celu przystąpienia do mistrzowskiej ligi. Cóż, świat poza safari jest... pełen wszystkiego. - Zaczynam, spoglądając w niebo jak gdybym przenosił się myślami do odległych krain owianych wspomnieniami. - Wiem, brzmi to banalnie, jednak podróżując przez wszystkie regiony - a mamy ich sześć - możesz na swojej drodze doświadczyć każdego zjawiska atmosferycznego, każdego rodzaju terenu; możesz spotkać przeróżne gatunki pokemon o różnych charakterach, a także możesz przeżyć przygodę życia podróżując ze swoim trenerem i wspólnie odkrywać to, co świat ma do zaoferowania. Przemierzając lasy, góry, morza, polany i miasta zawsze znajdzie się coś, przez co zboczysz ze swojej wyznaczonej ścieżki i doznasz przygody o której marzy wiele osób. I właśnie w taką przygodę chciałbym Cię zabrać, moja droga. Obiecuję się Tobą opiekować najlepiej jak potrafię oraz gwarantuje masę atrakcji. Co Ty na to? - Pytam, zerkając na nią.

Bluebeary

- Tak jak wspomniałem wcześniej jestem Zak i jestem koordynatorem; osobą, która podczas potyczek pokemon stara się wydobyć piękno pokemona. Nie mam w tym doświadczenia, jednak dzięki tak pięknemu pokemonowi jak Ty udałoby nam się wiele osiągnąć, gdybyś zdecydowała się w podróż ze mną. Spokojnie, będziesz pod moją opieką i nie pozwolę, ażeby Cię ktoś skrzywdził czy szydził z Ciebie. Obiecuję się o Ciebie troszczyć i pielęgnować, ażebyś rozkwitła w pełnej krasie. Jesteś taka piękna Budew, że.. umh, nie wiem co powiedzieć. Po prostu chciałbym, żebyś ze mną wyruszyła w świat.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-05, 17:51   

Księciu Prawiłeś z senesm i tak też pomyślała owa mała (zabij mnie, ale już nie pamiętam co ty bajerujesz xD ). Tak czy siak pozostało tylko jedno ;P

Bluebeary Mała słuchała, słuchała i... podeszła do ciebie i spojrzała ci prosto w oczy, tak jakoś wyczekująco. To chyba dobry moment na balla ;P
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-06, 00:34   

Obiema postaciami - Harleyem i Zakiem podkładam pokemonowi pod nosek kulę i szepczę cicho. Zapraszam w niezapomnianą podróż po świecie.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-06, 05:50   

Obaj Pokemony dały się złapać. Gratuluję, czekam na skany i zapraszam na łowy w zwykłym Cyklu :)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-06, 17:13   

- Wiesz co, jeśli naprawdę chcesz się stąd wyrwać, może byłabym w stanie ci pomóc. Byłabym zachwycona, gdybyś zechciała mi towarzyszyć. Mogłabyś zobaczyć ciekawe miejsca, a ja pilnowałabym, żeby nic ci się nie stało. No i zawsze dbam o to, by mieć zapas karmy - dodałam z uśmiechem, wysypując na dłoń jeszcze parę granulek.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.