Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2016-04-10, 08:38
27.03.206 - 09.04.2016
Autor Wiadomość
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-01, 18:03   

Dostałem od Ditto coś na wzór odpowiedzi twierdzącej na moje pytanie. Ostatecznym potwierdzeniem i tak będzie próba pochwycenia pokemona, zatem wyciągam otrzymany przy wejściu do Safari PokeBall. Zbliżam kulę do glutkowatego stworka i... cóż, czekam na efekt.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
REKLAMA
KRZĄCZ!

Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-01, 18:05   

 
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-01, 18:05   

Przybyłam tu w poszukiwaniu najbardziej majestatycznego psiaka z Pokedexu. Wypatruję rudawej sierści, czarnych prążków i uroczego pyśka. A jakby się trafił shiny to już w ogóle szał ciał. <3
_________________


 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-01, 18:53   

Księciu Chikorita tupnęła nóżką, wydawało ci się, że nawet zechce zaatakować. Ale nie. Popatrzyła na ciebie chwilę, a potem sobie usiadła na ziemi. Na pytanie, czy długo tutaj już jest, pokiwała łebkiem.

Bluebeary Cóż, karma dosyć szybko załatwiła sprawę i tym oto sposobem zyskałeś większą przychylność od samiczki.

Lu Wisienka nie miała nic na przeciw, cobyś sobie z nią posiedziała. A i na opowieści i zapoznawanie się wyraziła zgodę.

Mhrok A on pyk i dał się złapać. Gratuluję, czekam na skan (bez charakteru i historii-standard) i zapraszam na łowy w zwykłym Cyklu :)

Matryoshka To jeszcze nie był on, ale było blisko. Samiec Shiny Vulpixa
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-01, 19:47   

Wielki to był dylemat. Prawdziwa burza w serduszku, bym rzekła, ALE! Tym razem ustąpię losowi i spróbuję przekabacić pięknego lisełka, który jako pierwszy pokazał się moim pięknym oczkom.
- No cześć, kwiatuszku. - Kucam obok znaleziska z łagodnym uśmiechem. - Nie nudzi Ci się tu czasem, hm?
_________________


 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-04-01, 22:41   

Cherubi na razie wyrażała same chęci do poznania mojej osoby. Mi to oczywiście odpowiadało. Przysiadłam sobie wygodnie obok niej i wyciągnęłam z torby karmę, aby ją poczęstować. Będzie miała przegryzkę w trakcie słuchania o mnie.
- Proszę, to karma. Nie wiem, czy jest smaczna, bo jej nie próbowałam, ale moje pokemony na nią nie narzekają. Śmiało, próbuj - zachęcałam stworka do zjedzenia przekąski. - No więc jak już wspominałam, na imię mi Caroline i jestem początkującą trenerką. Zdążyłam zdobyć już kilku pokemoniastych kompanów podróży, a także ludzkiego towarzysza Kougamiego. Niestety, nie mógł tutaj ze mną przyjść. Podróżujemy aktualnie po Kalos w celu zdobywania odznak. Nie walczyłam jeszcze z żadnym liderem, ale przymierzam się do mojego pierwszego starcia w mieście Striaton. No i mam jeszcze inne cele... Ale powiedz, nie zanudziłam cię takim gadaniem? Chcesz słuchać dalej, czy może porobimy coś innego? - spytałam się Cherubi, stawiając przed nią kolejne decyzje do podjęcia. Nie chciałam gadać na marne, jeżeli nie interesuje to już pokemona.
_________________
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-01, 23:00   

- Jestem Alliana. Miło mi cię poznać, Fennekin - powiedziałam, sięgając po torebkę z karmą i wysypując trochę granulek na dłoń, którą następnie wysunęłam w kierunku lisiczki. - Masz ochotę się poczęstować?
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-02, 09:14   

Matryoshka Lisek prychnął gniewnie. Chyba nie spodobało mu się określenie go mianem "kwiatuszka".

Lu Cherubi słuchała cię uważnie. Kiedy przerwałaś, dała ci do zrozumienia, ze chce słuchać dalej.

Alliana Lisiczka nieśmiało się zbliżyła, obwąchując zarówno karmę jak i ciebie. Ostatecznie skusiła się na małą przekąskę.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-02, 10:59   

- Mam nadzieję, że ci smakuje. Jakby co to mam tego jeszcze sporo. - Uśmiechnęłam się do Fennekin. - Muszę przyznać, że mieszkasz w całkiem ładnej okolicy. Takiej spokojnej. Ale nie nudzi ci się tu troszeczkę?
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-02, 17:01   

- Oh, no weź. - Wymamrotałam niezadowolona. - Co żeś się tak naburmuszył? W końcu kwiatki są bardzo piękne! - Usprawiedliwiłam się.
- Hm... Może powinnam pierw się przedstawić... Jestem Vaille. Przybyłam tutaj w poszukiwaniu towarzyszy wśród wspaniałych okazów Pokemonów i tak się składa, że od razu przykułeś moją uwagę.
_________________


 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-02, 18:28   

Alliana Lisiczka z chęcią skubnęła jeszcze trochę. Na pytanie o nudę, po dłuższej chwili pokiwała łebkiem.

Matryoshka Lisek nie do końca przyjął usprawiedliwienie. Fakt, nie prychał już, ale siedział z takim fochem malującym się na pyszczku.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Alliana 


Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 19 Kwi 2015
Posty: 557
Wysłany: 2016-04-02, 20:25   

- Hm, no tak, całkiem dobrze cię rozumiem. Sama zawsze chciałam zobaczyć trochę świata, ale długo nie mogłam ruszyć się z domu. Teraz na szczęście odkrywam już nowe miejsca i zbieram ciekawe doświadczenia. - Wahałam się, czy nie powiedzieć czegoś więcej, ale czułam, że na razie lepiej będzie nie naciskać.
_________________
Przygoda | KP | Bank | Box | Aktywność | Trofea | Jezioro
Know them by reflections of the stardust in their eyes
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-04-03, 08:56   

Alliana Fennekin zastrzygła uchem i przechyliła łebek. W sumie nie wygląda, aby twoje słowa znudziły ją lub coś w tym rodzaju.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Matryoshka
KRZĄCZ!


Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 423
Ostrzeżeń:
 2/5/6
Wysłany: 2016-04-03, 13:52   

Westchnęłam cicho. Nie znam dużo sposobów na udobruchanie fochniętego liska. Czyżbym uraziła jego męską dumę tym kwiatuszkiem? Wiem. Wyjęłam z toby papierową torebkę z Pokekarmą.
- A co powiesz na żarełko? Patrz. Żadnego różu, czy kwiatów. Prawdziwe, męskie chrupki! - Plan genialny. Każdy lubi jedzenie!
_________________


 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-04-03, 14:47   

Księciu

- Skoro jesteś tutaj długo, na pewno narzekasz na monotonię. Myślałaś kiedyś o tym, co jest za bramami tego parku? Jak chcesz, mogę Ci co nieco opowiedzieć o sobie i o zewnętrznej stronie safari. - Jeżeli się zgodzi, podchodzę ostrożnie do niej i siadam na trawie obok i opowiadam o sobie i o tym, jak piękny jest świat pokemon poza safari w taki sposób, żeby Chikorita zatęskniła za tym, czego nie doświadczyła.

Bluebeary

- Smakuje Ci? Sam w sumie nie próbowałem, ale mam nadzieje, że to zadowala twoje kubki smakowe. Jeszcze raz przepraszam, że Cię przestraszyłem. Jestem dość.. głośny, otwarty i bezpośredni. Nie chciałem Cię atakować, jako, że stronię od przemocy. Dla mnie liczy się piękno, które drzemie w każdej żywej istocie.
_________________
 
     
Vereesa


Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 152
Wysłany: 2016-04-03, 18:04   

Spodobala Ci sie moja opowieść? Chętnie opowiem Ci więcej! Na północy Sinnoh umiejscowione jest miasto Snowpoint, w którym przez cały rok pada śnieg, okolica pokryta jest białym, zimnym puchem, który przyjemnie trzeszczy pod stopami! W jednym z miast z którego właściwie pochodzę, jest latarnia morska i elektrownia słoneczna, która zasila energią elektryczną cały region! Plaża w tym mieście jest tak duża, ze nawet ze szczytu latarni nie widać jej granic. Nasz region posiada trzy ogromne jeziora, każde z nich ma własnego strażnika, mówią, ze bronią ich legendarne pokemony, chociaż ja nigdy żadnego nie spotkałam.. Mamy lasy tak zielone jak szmaragdy i tak wielkie, ze cieżko je przejść o własnych nogach. Słyszałam legendę o dzikiej rezydencji zamieszkiwanej przez dzikie pokemony, które pomagają każdemu, który tego potrzebuje.
_________________

Box | Bank
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.