Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2016-03-27, 12:05
20.03.2016 - 26.03.2016
Autor Wiadomość
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-25, 14:09   

- Dobrze, a może ty chcesz mi zaproponować jakiś układ, czy coś w tym rodzaju? Jestem otwarty na propozycje. Wystarczy, że przedstawisz swoje warunki.-Właśnie zdałem sobie sprawę, że gadam jak jakiś gość od marketingu, ale trudno.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2016-03-25, 14:33   

_________________

  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-25, 14:33   

Orange Robal mruknął coś do ciebie, a potem usiadł. Następnie wskazał jednym ze swych odnóży na ciebie, a potem na grunt. A, czyli też masz usiąść. Na tym się jednak skończyło. Pinsir w absolutnym milczeniu lustrował cię wzrokiem. O co mu mogło chodzić?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-25, 16:21   

'Oj tak, skąd możesz wiedzieć. Spędziłaś tu pewnie większość swojego życia.' - przeczesałem jej kolejne pasmo włosków szczotką i wróciłem do tematu. 'Podróżuję po Johto chcąc zostać najlepszym koordynatorem w regionie! Koordynatorzy zajmują się pokemonami dbając o ich piękno, prezentując je z najlepszej strony. Ty niewątpliwie nadawałabyś się do takiego przedsięwzięcia. ' - co tu dużo mówić, wytłumaczyłem chyba swoje zamiary..?
_________________
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-03-25, 16:31   

Viviann
Uśmiechnęłam się do niej przyjaźnie - Tak faktycznie samiczki Snoruntów ewoluują naprawdę wspaniale. Wiesz co a może opowiem coś o sobie? Chciałabym ci też złożyć pewną propozycję, to jak? Zainteresowana?- zapytałam się jej. No tak autoreklama za 3 minuty.

James
Zacząłem dalej mówić - Ja jestem koordynatorem wiesz? Trochę różnię się od innych z tą profesją bo ja walczę również z liderami. Wprawdzie nie udało mi się zdobyć żadnej odznaki ale uważam że w bitwach i w przerwach między nimi najlepiej udaje mi sie pokazać grację i skuteczność pokemonów które należą do mojej drużyny. Powiedz, czy chciałbyś tak żyć? Mógłbym zabrać cię z tego safari, za jego granicami może spotkać cię masa przygód
Częściowo już przygotowałem się do złapania go, oczywiście jeszcze nie wyciągnąłem pokeballa ale już powoli, powoli.......
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-25, 16:31   

Jedzenie pomogło i w sumie bardzo się cieszyłam, że tak szybko udało mi się znaleźć sposób na złapanie Gible'a. Podetknęłam stworkowi kolejną porcyjkę karmy.
- Kiedy jeszcze mieszkałam z mamą, zamieszkał z nami Cyndaquil. - kontynuowałam opowiadanie o moim dotychczasowym życiu. - W sumie jest uroczy nawet po swojej ewolucji. Na pewno byście się zaprzyjaźnili, jestem tego pewno. Tak samo jak ty uwielbia jedzenie.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-25, 17:28   

// Mnie się pytasz?

Skoro chciał, bym usiadł, to wykonałem prośbę. Tylko po co miałem to zrobić?
- To co masz jakiś pomysł? I dlaczego tak badawczo mi się przyglądasz? Wymyślasz sposób, jakby to sprawić, bym się odczepił?- Uśmiechnąłem się do niego. Cóż ten pomysł o pozbyciu się mnie pewnie się spodobał Pinsirowi.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-25, 20:42   

-Halo! Ziemia do Piplupa!- Powiedziałem po czym postanowiłem powoli zbliżyć się do stworka. Może uda mi się go pogłaskać ? Podobno stowrki w tej strefie są agresywnie i nieufne może jednak będę miał farta i trafie na jakiegoś potulnego?
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-25, 21:01   

Jake Małej spodobała się ta koncepcja i dała ci to jasno do zrozumienia. Zaraz też uczyniłeś "łapanie-podejście nr.2", które zakończyło się sukcesem. Gratuluję, czekam na skan i zapraszam na łowy w nowym cyklu.

Viviann Malesci A ona się zgodziła... Wykonała nawet coś na kształt skinięcia głową, co w wypadku stworzenia pozbawionego szyi wyglądało dość... ciekawie?

James Pokazy jak pokazy, ale kiedy wspomniałeś o przygodach, smoczek troszkę się ożywił. No, to mamy punkt zaczepiania.

Black Lotus A smoczek wcinał, tylko okruchy się sypały. Trudno było stwierdzić, czy cię słucha, ale nie uciekał, więc chyba było dobrze, nie?

Orange Oj tak, idea warta rozważenia. I Pinsir właśnie to uczynił- oparł się wygodnie łapką, zamknął oczy i zaczął dumać. Zaiste dziwny to stwór.

Kail Opóźniony Piplup dopiero po dłuższej chwili zorientował się, że go głaszczesz. Z początku myślałeś nawet, że będzie się wyrywał czy coś. Ale nie! Pozwalał się głaskać i... dopiero teraz zorientował się, że wysypałeś przed nim karmę. To się nazywa refleks! xD
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-25, 21:08   

To będzie cięęęęężka znajomość. Sądząc po refleksie tego stworka to zorientowałby się dopiero w ballu o tym że został złapany. Ale nie! Ja mam swój honor ! Takich podłych sztuczek nie stosuje.
-Smakuje Ci mądralo?
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-03-25, 21:43   

Viviann
No dobra to teraz reklama - Okej a więc tak, na imię mi Viviann i jestem trenerką pokemonów. Jak zapewne zauważyłaś moją pasją jest rysowanie ale oprócz tego gram też na gitarze. Razem z moimi pokemonami walczę z liderami i zwiedzam cały świat, moim wielkim marzeniem jest założenie hodowli pokemonów robaków. Sama też staram się aby moje życie było jakoś bardziej urozmaicone, pcham się tak gdzie nie powinno mnie być no i jeżeli los da okazję to biorę udział w jakichśtam małych pokazach- Wyciągnęłam pokeball/safariball i pokazałam ów przedmiot pokemonowi - Chcesz do mnie dołączyć? Jak już mówiłam pomogłabym ci ewoluować i zapewniam cię że nie będziesz siedziała bezczynie. Nie będę cię do niczego zmuszać i postaram zapewnić ci dobre samopoczucie, także ten wybór należy do ciebie. Wystarczy że naciśniesz tutaj i już cię stąd zabieram

James
O no proszę proszę...
- A żebyś wiedział, moje życie musi być urozmaicone. Wszędzie mnie pełno a ja sam mam dwa dość dobre cele w życiu; zdobyć pokemona o jednym głównym typie no wiesz w sensie że np. Minciono to tylko typ normalny a Sevper to tylko typ trujący a po drugie to chciałbym obserwować legendarne pokemony. Zacząć od Celebi a skończyć na samym Arveusie, chcę się rozwijać i przeżyć tyle przygód w życiu aby było napisanie książki hehe- wyciągnąłem safariball - Słuchaj mam do ciebie ofertę. Możesz do mnie dołączyć bo taki smok jak ty bardzo by mi się przydał i sądzę że nie siedziałbyś w ballu a podróżował ze mną. Jesteś ostrożny a to podczas tropienia legend się przyda więc... co ty na to? Wybór należy do ciebie wystarczy że naciśniesz ten tutaj przycisk... albo zwiejesz..
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-25, 22:10   

- O, nie... podpowiedziałem Ci pomysł? Chyba nie myślisz o tym na poważnie? Jeśli tak, to starczy powiedzieć, ale proszę, żeby nie.- Dalej trzymałem Pokeball w ręku- Mam nadzieję, że rozważasz moją pierwszą propozycję, a nie to o czym teraz powiedziałem.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-26, 13:23   

Kail I oto nastał cud! Po pożywieniu się karmą, małemu powrócił refleks! Spojrzał na ciebie całkiem przytomnie i nawet pokiwał łebkiem.

Viviann Malesci Snorunt podumała, pomyślała i pyk- dała się pochwycić. Gratuluję, czekam na skan i zapraszam na łowy w nowym Cyklu.

James Z tym zwiewaniem ostro zagrałeś na jego psychice. Zrobił minkę mówiącą: "Ach tak? JA się nie dam złapać? To patrz jak włażę do tej durnej kulki!" Innymi słowy dał się pochwycić. Gratuluję, czekam na skan i na kolejne łowy zapraszam w nowym Cyklu.

Orange Ale robal nie odpowiedział. Zauważyłeś, że miarowo oddycha i kompletnie nie reagował gdy ot tak machnąłeś mu ręką przed nosem. Usnął skubany! Ot tak, wziął i usnął. Hm, ale to w sumie rodzi ciekawą koncepcję...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-26, 15:31   

// Zobaczymy, czy złapię ją twoim pomysłem, a raczej wiem o co Ci chodzi. :)

W zasadzie, dał mi wspaniałą propozycję! Podszedłem po cichu, nareszcie do czegoś przydawał się wieloletni trening, i lekko dotknąłem go Pokeballem. Kto wie? Może nawet nie obudzi się w nim dopóki nie zostanie złapany? A może jednak obudzi się, wyjdzie z tej "klatki" i to ja będę uciekał?
-Się zobaczy.-Powiedziałem do siebie bezgłośnie i wzruszyłem ramionami.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-26, 15:56   

Orange Ty go pac, a on nic. Zupełnie nie zauważył co się wyprawia i tym samym dał się pochwycić. Gratuluję, czekam na skan, a na kolejne łowy zapraszam w kolejnym Cyklu.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Vereesa


Starter: Aron
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 13 Paź 2015
Posty: 152
Wysłany: 2016-03-26, 19:04   

Męczyłam sie, ale męczył sie tez Cyndaquil.. To chyba czas uderzyć. Licząc na to, ze jego ruchy są wystarczajaco spowolnione, chwyciłam garść piachu i rzuciłam przed siebie, tworząc coś na kształt zasłony. Chwyciłam kamień i rzuciłam nim w Cynde, by go ogłuszyć, a za kamykiem posłałam Safari Ball. Całemu wydarzeniu, oprócz ciężkiego oddechu, towarzyszył krzyk dominacji, którym starałam sie wzbudzić grozę i zdominować, pokazując swoją siłę.
_________________

Box | Bank
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.