Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2016-03-27, 13:05
20.03.2016 - 26.03.2016
Autor Wiadomość
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-24, 14:10   

Wydaje mi się, że moja wejściówka była jeszcze ważna, więc wchodzę do Strefy Safarii pomimo małych szans związanych z tym, ile jeszcze jest otwarta, ale cóż, w życiu trzeba podejmować trudne wyzwania, racja?
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
REKLAMA 

Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-24, 14:13   

  :
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-24, 14:13   

Jake:

'Smakuje Ci? Bardzo mi miło. Proszę, tu masz Bluk Berry, w środku jest soczysta i słodka.' - wyciągnąłem otwartą dłoń do Eevee, na dłoni położyłem uprzednio jagodę. Spróbowałem pogłaskać lisiczkę, jeśli się nie wzdrygała podrapałem ją delikatnie za uszkiem.
'Może zgodziła byś się, żebym Cię wyczesał..? To bardzo przyjemne uczucie, a twoje futerko zasługuje na chwilę przyjemności. Zgodzisz się?' - pokazałem jej szczotkę i wolne miejsce na kocyku obok mnie.



Vereesa:

-Bingo.. tylko spokojnie!' - rzuciłam do Cyndaquila. Teraz muszę nie dać mu poczuć, że ma ze mną szansę, to ja będę silniejszą. -Wielki płomień, ale jak u Ciebie z duchem walki, też jest taki wielki? - to była słaba prowokacja, muszę jednak uważać, żeby nie przysmażył mi tyłka..
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-24, 16:07   

Orange Tak, jeszcze 4 Strefy będzie ważna :) Tymczasem samiec Pinsira na 10lvl

Jake Mała chętnie spróbowała jagody. Musiałą jej posmakować, bo bardzo szybko na jej pyszczku wykwitło coś na kształt uśmiechu. Potem pokazałeś jej szczotkę. Mała obeszła ją z każdej strony i nawet trąciła parę razy łapką. Upewniwszy się, że nie jest to "narzędzie mordu" usiadła i pozwoliła ci zrobić użytek z owej szczotki.

Vereesa Prowokacja okazała się skuteczna- maluch praktycznie od razu posłał w twoją stronę soczystą porcję Ember. Potem warknął i przybrał bojową pozę.

James Smoczek od razu zainteresował się karmą. Podpełzł bliżej i po krótkiej ocenie sytuacji zaczął jeść. Schody zaczęły się kiedy zacząłeś robić zdjęcia. Smoczek od razu przybrał postawę obronną i głośno posykując obnażył kiełki.

Viviann Mała zachichotała ponownie i... posłała w twoją stronę porcję Powder Snow. Lodowy atak troszkę cię zmroził, a tymczasem Snorunt podeszła bliżej. Najwyraźniej owo schłodzenie miało być czymś w rodzaju żartu.

Black Lotus Gible przyjrzał ci się zaciekawiony, od czasu do czasu otwierając i zamykając swój spory pyszczek. Trudno było zgadnąć co to mogło oznaczać. Na razie nie wyglądał ani na spłoszonego, ani na skorego do ataku.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-03-24, 20:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-24, 16:49   

Samiec Piplupa? To coś dla mnie!
Jak już wspomniałem wcześniej rozłożyłem jedzenie przed sobą. Zawołałem małego pingwina słowami
-Hej! Nie masz ochoty na jedzonko? - Oczywiście siedząc w niedalekiej odległości od misek w pozycji tureckiej żeby pokazać że nie mam złych zamiarów
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-03-24, 17:24   

James

Spojrzałem nieco zdziwiony na jego reakcję i położyłem obok aparat śpiesząc z uspokojeniem i tłumaczeniem - Hej spokojnie to jest aparat który nie robi nikomu krzywdy, zobacz on zrobił twój obrazek który nazywa się zdjęciem- i tutaj pokazałem mu jego własne oblicze jak jadł sobie poke-karmę - Wyglądasz naprawdę wspaniale. Robię zdjęcia pokemonom które spotkałem aby potem pokazywać innym trenerom jakie wspaniałe pokemony udało mi się spotkać... To co, nadal uważasz aparat za coś złego?


Viviann
No proszę kolejny psotnik! Spoko, dobrze że byłam jako tako ubrana więc nie zmieniło mnie w sopel lodu. Uśmiechnęłam się lekko i potarłam swoją twarz aby pobudzić krążenie
- Chłodne powitanie hehe. Wiesz co, czuję że byś się dogadała z moją Zoruą, ona też uwielbia tak psocić i robić sobie żarty. To co chcesz coś zjeść?- Wskazałam głową na wcześniej wyciągniętą paczkę z poke-karmą.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-24, 17:51   

//Pinsir? Znowu? Co ty tak chcesz, żebym go złapał? :)
Podszedłem do niego i spytałem:
- Co tam?- Nie wiedziałem jak go nazwać. Mały? Raczej nie.- Jesteś głodny?-Mówiąc to, rzuciłem mu trochę karmy.- Jestem Orange, a ty? Jak się nazywasz? Lubisz walczyć, a jeśli nie, to co wolisz od tej czynności? Przepraszam za ten natłok pytań, nie umiem zawierać nowych znajomości.
Przyjrzałem się mu. Chyba jedyne, co go znacząco wyróżniało, to głowotłuw i brak odwłoku oraz niewyobrażalnie wielkie rogi i otwór gębowy.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-24, 20:22   

Kail A pingwinek nic. Patrzył się tępo w przestrzeń... On cię w ogóle zauważył?

James: Dratini jeszcze dłuższą chwilę się boczył, ale ostatecznie tłumaczenie o nieszkodliwości zdjęć odniosły skutek i ponownie zrobił się spokojny.

Viviann Malesci I kolejny chichot. Tym razem jednak nie oberwałaś śnieżnym atakiem. Samiczka usiadła sobie obok, ale nie zainteresowała się karmą. Widać nie była głodna.

Orange Jak znowu? xD Tymczasem robal słuchał co tam do niego prawisz i na koniec zareagował niczym taki typowy Sebek w dresie: "Yyyyy... sir?"- odezwał się niepewnie, nie bardzo wiedząc czy powinien cię zaatakować, czy dać sobie spokój.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-03-24, 21:16   

Dobra no to jak zawsze wyciągnęłam sobie szkicownik - Uwiecznię Cię w szkicownik i olej? Nie będzie mi przeszkadzać jeżeli będziesz się ruszać- machnęłam parę portretów pokemona a także kamień dzięki któremu ewoluuje oraz jej ewolucyjną formę i pokazałam to samiczce - Chciałabyś ewoluować? Wiesz mogłabym Ci w tym pomóc bo zobaczyć ewolucje to jest coś. Na na razie widziałam tylko ewolucje mojej Fletchinder i było to...wow
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-24, 21:19   

- Świetnie, znowu trafiła mi się nieokreślona sztuka. - pomyślałam, patrząc na pokemona z uśmiechem na ustach.
Takie stworki jak Gible były często najtrudniejsze do pochwycenia, bo nie wiedziałam, z jakiej strony próbować się z nimi zaprzyjaźnić. Tym razem uznałam, że najlepiej będzie po prostu zaznajomić stworka z moją osobą. Wtedy mi zaufa, może nawet i polubi, a stąd już niedaleko do jego pochwycenia. Zaczęłam od podarowania stworkowi nieco karmy, którą dostałam na wejściu.
- Proszę Gible, poczęstuj się. - mówię mu, podsuwając mu jedzenie, po czym siadam naprzeciwko niego po turecku. - Może chcesz, żeby ci nieco o sobie powiedziała, co? Zatem jestem Haru i pochodzę z daleko stąd położonego Olivine w regionie Johto. Mieszkam tam na farmie z mamą i zajmujemy się wspólnie mnóstwem pokemonów. A ty gdzie pomieszkujesz? - pytam pokemona.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-24, 21:38   

//Cóż, już co najmniej drugi raz, pierwszy pokemon jakiego spotykam to Pinsir.

- Spokojnie, zgaduję, że jestem trochę denerwujący, racja? Pewnie tak, wiele osób tak sądzi.
Tak w ogóle, to do czego między innymi używasz swoich rogów? Po ich rozmiarach, sądzę, że do dosyć wielu rzeczy, patrząc na ich rozmiary.- Ciekawe, jak zareaguje na kolejny natłok pytań? Zapewne nie najlepiej, ale ja byłem uparty bardziej od wielu osób!- Zatem mam jeszcze parę pytań: Czym się żywisz? Co lubisz robić? Czy masz w tym środowisku jakichś naturalnych wrogów?- Cóż, nie miałem pomysłu, więc musiałem po prostu poszukać twardego gruntu, by jakoś bliżej móc z nim porozmawiać, bo on chyba jedyne co chciałby teraz ze mną zrobić to... chyba lepiej o tym nie mówić.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-24, 22:16   

Jake:

Szczotkując Eevee delikatnie ją przytuliłem, na pewno poczuje się bezpieczniej i przyjemniej. Właściwie nie czekając na wiele, postanowiłem zaproponować jej dołączenie do drużyny.
'Eevee, może to zbyt śmiałe, ale czy chciałabyś wyruszyć ze mną w podróż?' - bez ceregieli pokazałem jej Safari Ball.


Vereesa:

Nie mogę użyć Arona.. trzeba więc sobie poradzić inaczej. Wyszczerzyłam się do Cyndaqila w zawadiackim uśmieszku i chwyciłam jeden z kamyków z ziemi. Zrobiłam skok w bok i rzuciłam Cyndzie nim pod nogi, chwyciłam kolejny i znowu rzuciłam w kierunku pokemona. Następnie chwyciłam patyk, by zablokować atak pokemona.
_________________
 
     
Kail 
Leń

Starter: Noibat
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 17 Lis 2015
Posty: 210
Skąd: Tarnów
Wysłany: 2016-03-25, 00:58   

Ślepy ? Głuchy? Podejdę bliżej i podsunę mu rzeczy do konsumpcji to może zauważy
_________________
Karta Postaci

Box

Bank
 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-25, 11:17   

Viviann Malesci Mała popatrzyła podumała i stwierdziła, że czemu nie? Skoro po ewolucji wyglądałąby tak epicko. Zaraz też pokiwała łebkiem, że chętnie takową by przeszła.

Black Lotus Gible obwąchał karmę i niebawem z werwą zaczął zajadać. Okruszki dosłownie leciały na boki, kiedy pochłaniał kolejne porcje. Na pytanie o to gdzie pomieszkuje zakreślił bliżej nieokreślony łuk łapką, mający na celu pokazanie strefy safari.

Orange Pinsir przytłoczony tyloma pytaniami zareagował dość gwałtownie. Najwyraźniej potraktował to jako swego rodzaju atak, bo zaraz ryknął głośno i tupnął przyjmując pozę bojową. Zauważyłeś też, że jego ciało połyskuje czerwonawą aurą- znak, że użył Focus Energy.

Jake Mała posłała ci pytające spojrzenie. Innymi słowy rozwiń myśl.

Vereesa No to sobie rzucaliście- ty kamieniami, stworek Emberami. Każde dzielnie uskakiwało przed ciosami rywala. Zeszło wam tak dłuższą chwilkę i żadne nie chciało ustąpić. Ostatecznie oboje byliście wyraźnie zmęczeni.

Kail Z początku dalej nic. Dopiero po dłuższej chwili Piplup podskoczył wyraźnie zaskoczony twoją obecnością. Aha, czyli cię zauważył, ale kamy na razie nie. Widać ma trochę opóźniony zapłon. Aż dziw, że nic go jeszcze nie zeżarło w związku z tym ;P
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-25, 12:04   

- Hehe, mówiłem, że jestem wkurzający. Jednak wiesz co? Sądzę, że wolisz honorową walkę z kimś równym sobie, a zauważ, że ja nie mam takich zdolności jak ty, żeby np. ja nie potrafię używać żadnego ruchu, ale jeśli się zgodzisz na taki układ: wyjdziemy stąd tam zawalczysz jak równy z równym z wybranym przez Ciebie jednym z moich pokemonów. Jeśli wygrasz to wypuszczę Cię. Co ty na to?-spytałem wyciągając Pokeball.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-25, 13:34   

Orange Cóż, Pinsir niby był stworzeniem prostym, ale układ w aktualnej odsłonie nijak mu się nie spodobał. Pokręcił łbem, aczkolwiek jakby nieco spokojniej.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.