Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
~Przygoda Ves'a
Autor Wiadomość
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-03-31, 15:06   

Co to ma być? Gra jakiegoś chorego szaleńca. Hmm? Mam zniszczyć pokeballa? Wyskoczył z niego Electrike. Skoro mam zniszczyć kulkę... To by oznaczało, że Electrike straci właściciela... Ugh! Co to za... gadzina? Celowała we mnie jakaś dziwna, jaszczurza kobieta.
- Ehh, j-ja jestem Ves, zostałem porwany i zostawiony tutaj. Jakiś szaleniec każe mi grać w jego chorą grę. Mam zniszczyć tego Pokeballa. Nie zamierzam tego robić... A ty kim jesteś?
_________________


______________

  :
     
REKLAMA 
Fru-sru

Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-03-31, 21:11   

  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-03-31, 21:11   

//No i druga strona :)\\

Electrike wybałuszył oczy na twoje słowa że masz zniszczyć pokeball, jednak nie miałeś jednak pojęcia czy z zadowolebia ze mógłby być wolny czy raczej ze strachu bo tego nie chciał. Tak czy inaczej nieznajoma lekko opuściła łuk i przyjzala się tobie. Wymamrotala coś pod nosem o jakiejś cholerze i że On znowu przysłał nowego. Całkowicie opuściła łuk i podeszła bliżej
- Cień...to on Cię tutah sprowadził i nie jesteś pierwszy. Pomogę tobie i nie chodzi mu o pokeball. Powiem Ci wszystko w domu, teraz idziemy bo w nocy to istna strefa śmierci
Ruszyła przed siebie i już po chwili zapadł zmrok, znalazłeś się nad jeziorem a na brzegu rosło duże drzewo a na nim domek. Kobieta weszła po drabinie na górę a Ty za nią. W tym czasie Electrike cały czas szedł za tobą ale na schodki już nie wszedł więc zaczekal na zewnątrz. Nieznajoma wpuscila cie oczywiście do środka. Wnętrze ubogie ale na tyle duże aby chodzić tutaj w pozycji wyprostowanej. Były tylko dwa pomieszczenia z czego główny pokój łączył kuchnię, salon i sypialnie (dwa łóżka) oraz drugi pokój jako łazienka. Nie było lamp tylko jeden pokemon dawał światło- Chandelure który tylko stęknął kiedy cię zobaczył. Kobieta wskazała Ci pufę abyś na niej usiadł a sama poszła do "kuchni" i nalała Ci wody do szklanki. Chwila ciszy a potem zaczęło się tłumaczenie
- Cień porywa ludzi i bawi się nimi, daje coraz trudniejsze zadania az Ci nie zostają na jakiejś planszy i są uwięzieni do końca życia. Ja miałam durne życie więc jak mnie porwał to zostałam tutaj. Chandelure pomógł mi tutaj przetrwać a rogi...no mniejsza z tym. Chodzi o to że Ty musisz przejść te plansze, znając życie bedzoe ich 5 a każda coraz gorsza ale pewnie ktoś Ci pomoże. Kula o której mówił to coś na kształt żywego stworzenia i można je spotkać na tutejszym stepie. Są trujące ale pomogę Ci. Jakieś pytania ?
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-03-31, 21:39   

[size=9]- C-cień? Co to za stworzenie? Uhh, mniejsza o to, dzisiejszy dzień nie może być już gorszy - kroczyliśmy razem z nieznajomą i Electrikiem przez to dziwne miejsce. Gdy dotarliśmy "na miejsce" zobaczyłem przed sobą duże drzewo i jezioro. Co więcej, na drzewie znajdował się domek. Weszliśmy po drewnianej drabince na górę. Biedny Electrike został na zewnątrz... Przytulny domek, nie powiem. Przynajmniej wystarczy do przeżycia. Chandelure oświetlał pomieszczenia swym fioletowym ogniem. Czyli w mroźne dni ma także zapewnione ciepło... Bardzo praktyczne. Usiadłem na pufie i po skończonej wypowiedzi nieznajomej zacząłem zadawać pytania i opowiadać "swoją wersję" historii.
- Kim jest ten "Cień"? Nie wiem jakim stworzeniem jest. Myślę, że to człowiek. Chcę ci coś odpowiedzieć... Dziś rano wraz z moim przyjacielem i Riolu wybraliśmy się do jakiejś knajpki. Był tam pewien podejrzany kelner oraz dziewczyna. Wyszli gdzieś, a my za nimi. Okazało się, że kuchnia restauracji była tak naprawdę iluzją. Znaleźliśmy się w jakimś ciemnym korytarzu. Na końcu znajdowało się duże pomieszczenie. Na samym środku stały pokemony hipnotyzowane przez Solrocka i Lunatona oraz ta podejrzana parka. Po jakimś czasie usłyszeliśmy dziwny "alarm" i zewsząd zaczął wydobywać się dym. Zemdleliśmy. Mojego przyjaciela już nie było. Dopadła mnie ta dziwna dziewczyna, zwyzywała, po czym poszła. By wykryć mojego przyjaciela, Riolu użył swojej mocy wykrywania aury ludzi. Dziewczyna rzuciła się na mnie, mówiąc, że pokemon nie może tu... i urwała. Pewnie chodziło o to, że pokemon nie może używać tam takich mocy. A przerwała, bo dym znowu się pojawił. No i tak się tu znalazłem - po tej wyczerpującej wypowiedzi wywołałem Riolu z pokeballa, może nieznajoma go opatrzy - a to jest Nevi, mój Riolu...
_________________


______________

  :
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-03-31, 21:40   

- C-cień? Co to za stworzenie? Uhh, mniejsza o to, dzisiejszy dzień nie może być już gorszy - kroczyliśmy razem z nieznajomą i Electrikiem przez to dziwne miejsce. Gdy dotarliśmy "na miejsce" zobaczyłem przed sobą duże drzewo i jezioro. Co więcej, na drzewie znajdował się domek. Weszliśmy po drewnianej drabince na górę. Biedny Electrike został na zewnątrz... Przytulny domek, nie powiem. Przynajmniej wystarczy do przeżycia. Chandelure oświetlał pomieszczenia swym fioletowym ogniem. Czyli w mroźne dni ma także zapewnione ciepło... Bardzo praktyczne. Usiadłem na pufie i po skończonej wypowiedzi nieznajomej zacząłem zadawać pytania i opowiadać "swoją wersję" historii.
- Kim jest ten "Cień"? Nie wiem jakim stworzeniem jest. Myślę, że to człowiek. Chcę ci coś odpowiedzieć... Dziś rano wraz z moim przyjacielem i Riolu wybraliśmy się do jakiejś knajpki. Był tam pewien podejrzany kelner oraz dziewczyna. Wyszli gdzieś, a my za nimi. Okazało się, że kuchnia restauracji była tak naprawdę iluzją. Znaleźliśmy się w jakimś ciemnym korytarzu. Na końcu znajdowało się duże pomieszczenie. Na samym środku stały pokemony hipnotyzowane przez Solrocka i Lunatona oraz ta podejrzana parka. Po jakimś czasie usłyszeliśmy dziwny "alarm" i zewsząd zaczął wydobywać się dym. Zemdleliśmy. Mojego przyjaciela już nie było. Dopadła mnie ta dziwna dziewczyna, zwyzywała, po czym poszła. By wykryć mojego przyjaciela, Riolu użył swojej mocy wykrywania aury ludzi. Dziewczyna rzuciła się na mnie, mówiąc, że pokemon nie może tu... i urwała. Pewnie chodziło o to, że pokemon nie może używać tam takich mocy. A przerwała, bo dym znowu się pojawił. No i tak się tu znalazłem - po tej wyczerpującej wypowiedzi wywołałem Riolu z pokeballa, może nieznajoma go opatrzy - a to jest Nevi, mój Riolu...

//tym razem trochę wyczerpałem temat do maksimum ;)
_________________


______________

  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-04-01, 21:47   

Nieznajoma wzruszyła ramionami na twoje pierwsze pytanie
- Cień to cień, proste. Nie ma stałej formy i jest największym przekleństwem wszystkich wymiarów. Ten dym to jego sługusy Dymiarze, zabierają oni że tak to nazwę nowych "graczy"
Wysłuchała twojej historii i wyraźnie się zamyśliła, zanim odpowiedziała tobie minęły ze dwie minuty. W tym czasie kiedy wypuściłeś Nevi'ego on wyglądał już znacznie lepiej i co najważniejsze- wyraźnie był spokojniejszy. Porozglądał się po pokoju nie wiedząc za bardzo gdzie jest, jednak Chandelure zaraz się odezwał po swojemu i chyba wszystko mu opowiedział. Riolu usiadł sobie obok ciebie i patrzył to na Sahatę to na ciebie. Kobieta zaczęła w końcu mówić
- Na początku tak; mów mi Shata. Hm... nie mam pojęcia dlaczego Dymiarze zabrali jakieś pokemony.. straciłam kontakt ze światem pokemonów parę lat temu. Tyle co mogę ci powiedzieć. Masz wybór; albo zostajesz tutaj albo idziesz dalej i próbujesz...przeżyć. Teraz jednak lepiej nie wychodzić, ta plansza w nocy pożera wszystko co łazi po ziemi w świetle księżyca
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-04-01, 23:03   

- To jest takie porypane.... - westchnąłem, po czym kobieta się przedstawiła - Ohh, miło mi. Nie jest ci tu ciężko żyć? Bez... nikogo, z samym Chandelurem. Ja idę dalej, muszę odnaleźć mojego przyjaciela. I kto wie co jeszcze się stanie... Boję się, że znalazłem się w nieodpowiednim miejscu i nieodpowiednim czasie... Cóż, więc zostanę tu na noc. Rano wyruszę - wstałem i rozprostowałem kości - Chodź Nevi, idziemy spać. Mamy przed sobą długą drogę, a i scenariusz jest jak z igrzysk śmierci. Jak się dobrze ułoży, to może i nawet nauczysz się nowych ataków czy coś... Cóż *ziew*, pożyjemy-zobaczymy...
_________________


______________

  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-04-04, 07:27   

Roilu też już ziewał, Shata też już była zmęczona ale widać to było tylko po oczach. Na twoje pytanie czy nie jest samotna odpowiedziała
- Nie. Całkiem dobrze dogaduje się się moim pokemonem a poza tym N okolicy jest jeszcze parę innych dra...tfu ludzi
Kobieta wstała i wskazała ci jedno łóżko, wąskie ale kiedy na nie wskoczyłeś Nevi ulokował się głową na twoim brzuchu. W sumie szybko zmorzył Cię sen. Kiedy się obudziłeś nad tobą stał....Electrike. Riolu nigdzie nie było ale na szczęście usłyszałeś jego głos na zewnątrz. Elektryczny pokemon szturchnal cię w ramie a kiedy wstałeś zaciągnął Cię na zewnątrz. Nie zszedł ale stojąc na prowizorycznym balkonie, ujrzalaś w dole Riolu i Shatę. Porządkowali drewno w stosie i właśnie kończyli a kobieta dała Neviemu jakąś jagód która wyraźnie mu smakowała. Kiedy Shata zauważyła Cię kazała Ci zejść na dół i zaproponowała
- Może zanim wyruszymy zawalczysz z moim Chandelure? Obiecuje że dam Ci fory hehe
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-04-04, 12:22   

Ughh... Oh, Electrike? Co on tu robi? Raczej taki czworonożny piesek sam się nie wdrapał po kilkunastometrowej drabince? A gdzie Nevi...? Oh, słyszę go na zewnątrz, Shata pewnie też tam jest. Electrike zaciągnął mnie przed dom, a na dole stała Shata wraz z Riolu. Wziąłem Electrika pod pachę i zacząłem ostrożnie schodzić. Gdy znalazłem się na dole, dziewczyna zaproponowała walkę. Popatrzyłem na Neviego, który był wyraźnie zainteresowany walką.
- Dobrze więc, walczmy! Nevi, na pozycję - stanąłem w pozie bojowej. Ahh, jak ja dawno nie walczyłem... Na szczęście jeszcze pamiętam ruchy Riolu, więc tak źle nie będzie... Mam nadzieję...
_________________


______________

  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-04-04, 13:23   

Shata odłożyła drewno a potem podeszła do drzewa na którym był jej dom i zapukala w jedno miejsce. Otworzyły się małe drzwiczki a kobieta wsadziła tam dłoń i wyciągnęła pokeball. Wyskoczył z niego shiny Zoroark. Zaryczał i po chwili znalazłeś się na stadionie ligi pokemonów. Tłumy szalały, sędzia czekał na coś a komentator robił to do czego był stworzony. Ty stałeś na piaszczystym polu do bitwy a więc rzadnych udogodzeń. Shata stała na drugim końcu pola a przed nią Chandelure. Widząc twoją zdziwioną minę szybko Ci wytłumaczyła
- Zoroark zrobił iluzję stadionu. Ty zaczynaj
Iluzjoniczny tłum zaczął szaleć jeszcze bardziej, bić oklaski i gwizdać a Riolu chyba teoche był tym wszystkim speszony bo też tak jakby z zawstydzeniem w oczach patrzył na ciebie.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-04-04, 18:16   

- Uhh, fajna iluzja - powiedziałem po czym spojrzałem na zmartwionego Riolu - Nie martw się, to jest tylko iluzja. Ich tu nie ma, jesteśmy tylko my. Na sam początek użyj Foresight, wtedy będziesz mógł go trafić. A teraz, zaatakuj go Cross Chop'em, a jeśli spróbuje on spróbuje cię trafić, oddaj mu Counter'em. Gdy znajdziesz jakiś "słaby punkt", użyj Focus Blast! Nie daj się trafić. Jeśli wyczujesz, że Chandelure będzie chciał użyć jakiegoś mocnego ataku, obroń się Endure'em - miałem nadzieję, że taktyka wypali. Nie wiem, jakim pokemonem jest Chandelure. Walczę z nim pierwszy raz. Dawno też nie walczyłem z żadnym pokemonem.
_________________


______________

  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-04-04, 21:57   

Chandelure nie dostał żadnych poleceń, wykorzystał fakt że Riolu użył wpierw Foresight i uderzył go Shadow Ballem. Ruch twojego pokemona coś tam zdziałał ale nie do końca bo Riolu nie był aż tak skupiony. Jednak twoje słowa wyraźnie dodały mu pewności siebie. Nevi zaatakował Cross Chopem jednak tutaj Chandelure oślepił go Flash! Riolu postarał się ile mógł i na szczęście odbił swoim Countrem Flamethower od przeciwnika przez co Chandelure sam siebie zranił. Teraz czas na Focus Blast który miał 60% szans na trafienie i... trafił. Przeciwnik otrzepał się i chyba mocno wkurzył a ta wściekłość sprawiła, że trafił w Riolu Flame Charge i dodatkowo zwiększył swoją szybkość. Riolu został odrzucony aż wpadł na ciebie i oboje się przewróciliście, komentator coś tam mówił a Nevi pomógł ci wstać. I wtedy stało się coś niespodziewanego! Riolu zaczął świecić na niebiesko a jego sylwetka rosła.....



Po minucie stał przed tobą duży LUCARIO! Twój pokemon ewoluował! Obrócił się w twoją stronę i wyszczerzył zadowolony zęby po czym skupił się ponownie na walce. Shata też była zaskoczona ale już po chwili powiedziała
- Gratulacje Ves no i ty też Nevi! Już parę dobrych lat nie widziałam ewolucji! Chandelure skup się! Zaatakuj go ponownie Flash, niech mu się trochę celność pogorszy. następnie ponownie uderz Overheat i Dark Pulse! Pamiętaj o unikach, lewitujesz a więc masz nieco większą przewagę no i teraz masz przewagę nad stalowym Lucario. Na koniec zakończ rundę Psychic i uderz przeciwnikiem o ziemię, ten atak trudno uniknąć! Doda jeszcze swój Shadow Ball



Lucario- 70% obniżona celność o 10%
Chandelure- 75% podatność na ataki typu walczącego przez 3 tury, zwiększona szybkość o 10%


[ Wpisz do charakteru i historii w skanie Lucario tak: ]

Nevi został uratowany przez Zoroarka Ethana przed bandą Poochyen. Stał się starterem Vesa i teraz z nim podróżuje. Jest wybuchowy, lecz potrafi być także cierpliwy. Ma silną wolę walki i determinację w dążeniu do celu. W walce szybko się nie poddaje. Po ewolucji w Lucario dość dużo się zmieniło. Przede wszystkim lubi walczyć w dalszym ciągu, rzuci się w największe mordobicie ale nie lubi kiedy obserwują go tłumy podczas bitwy. Zawsze daje z siebie 110%, stał się może nieco mniej wybuchowy i nie okazuje przesadnie uczuć. Dla reszty ekipy stara się być takim starszym bratem, pomocny ale też nie lubi kiedy ciągle zawraca mu się głowę. Ves'a słucha jak najbardziej, jest do niego mocno przywiązany ale czasami lubi pobyć sobie w samotności.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-04-04, 22:56   

//ale żeś mnie zaskoczyła tą ewolucją >.> myślałem że sobie jeszcze poczekam xD żodyn się nie spodziewoł, żodyn

O rany boskie! Ostatnio widziałem ewolucję, kiedy to mój Zorua wyewoluował. Momentalnie wyciągnąłem PokeDex, by sprawdzić nowe ataki Neviego. No no, widzę, że nauczył się wielu nowych rzeczy. Z tych ataków można wykombinować niezłą taktykę. Szybko w głowie ułożyłem swoistą kombinację ataków. Ale to później, teraz zajmę się "przygotowaniami".
- Nevi! Jesteś szybkim pokemonem, więc możesz dobrze unikać ataków. Jeśli jednak się nie wyrobisz, a wiesz że leci w ciebie jakiś śmiercionośny pocisk czy inne coś, to użyj Detect. Kiedy będziesz w odpowiedniej pozycji, to zaatakuj Dragon Pulse'm. A teraz, czas na zwycięską taktykę! Kiedy przeciwnik będzie osłabiony, zastosuj kombinację ataków, wszystkie na raz! Cross Chop, Metal Claw i Extreme Speed! Dzięki Extreme Speedowi osiągniesz super-szybkość, w czasie biegu użyjesz Metal Claw, a łapy ułożysz do Cross Chop. Potrójny atak - potrójna siła!
_________________


______________

  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-04-05, 21:30   

Cytat:
Twój PokeDex mówi o nim:
Lucario, pokemon Aura ewoluuje z Riolu. Te pokemony mają bardzo silne poczucie sprawiedliwości, dodatkowo potrafią wyczuć aurę innych oraz ich nastrój z odległości 1 kilometra.



Lucario zawarczał zadowolony i coś tam powiedział po swojemu, użył Detect przez co wiedział co nastąpi ale jakoś niespecjalnie wiedział jak uniknąć Flash. Zasłonił się łapami ale i tak lekko dostał po oczach. Następnym ruchem był Dragon Pulse który zderzył się z Overheat i przebił się przez co Chandelure oberwał. Tłum szalał a Lucario chyba trochę to denerwowało ale i tak skupiał się na walce, brał też pod uwagę twoje słowa-ich tutaj nie ma. Kiedy Chandelure się zbierał do Dark Pulse Nevi zaatakował Cross Chop jednak nie udało mu się powstrzymać takiego ciosu jak dark pulse i oberwał. Zaraz jednak podniósł się i miał zamiar uderzyć Metal Claw jednak został zatrzymany przez Psychic przeciwnika. Dołączył więc do do tego posunięcia Extreme Speed i wyrwał się z psychicznego ataku Chandelura i uderzył w niego. Przeciwnik oberwał po głowie ale zdołał jeszcze zaatakować z bliska Shadow Ballem. Póki co pokemony się trzymają a walka wygląda niezwykle ciekawie

Lucario- 60% Obniżona celność o 15%
Chandelure- 50% podatność na ataki typu walczącego przez 2 tury, zwiększona szybkość o 20%
[/quote]
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


Ostatnio zmieniony przez Viviann Malesci 2016-04-07, 06:14, w całości zmieniany 2 razy  
 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-04-05, 22:04   

- Nevi! Counter'uj ataki. Próbuj omijać jego pociski Extreme Speed'em. Przez jakiś czas będzie jeszcze podatny na ataki Walczące, więc zasuń na dodatek Aura Sphere. W miarę ze zbliżaniem się do Chandelura, spróbuj użyć Close Combat. Pamiętaj też o Detect!
_________________


______________

  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-04-07, 08:46   

W sumie to Nevi powinien teraz zaatakować a nie używać obrony ale już trudno, odbił ze zdwojoną siłą Shadow Ball który jednak nie zrobił dużego wrażenia Chandelure. Ten zasypał go trzema promieniami Dark Pulse i za trzecim razem trafił mimo że Lucario używał Extreme Speed. Posunięcie Aura Saphere nie posiada jako tako celności a więc wszystko zależało od tego jak bardzo przyłoży się do tego twój pokemon. Udało mu się wygenerować kulę aury i nawet celnie rzuci gdyby nie fakt, że Chandelure zaatakował swoim potężnym Dark Pulse który przebił się przez atak Neviego który nie zdążył tym razem obronić się w rzaden sposób. Za pomocą Ekstreme Speed rzucił się na Chandelura z Close Combat który mocno poturbował wielki żyrandol (xd)
Chandelure chyba mocno się wkurzyl bo zaatakował takim Overheat że Lucario nawet nie zareagował i oberwal ognisty atakiem na który był mocno podatny. I teraz dwa pokemony ledwo co się trzymają.

Lucario 30% Zmniejszona celność o 10%

Chandelure 40% podatność na ataki typu walczącego przez 2 tury, zwiększona szybkość o 20%
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.