Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zapisy (3/3)
Autor Wiadomość
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2015-08-20, 19:48   

Myrna
Myrna, Myrna, Myrna. Teraz kompletnie nie ogarniam twojego zapisu. To co jest w KP zostało zmienione niewiele i daje obraz postaci współczesnej. A tutaj, raz, że dajesz punkt, którego nie mam w formularzu, dwa, piszesz tekst jakbyś chciała grę średniowieczną, czy tam fantasy i nijak ma się to do KP. Niestety, ale Nie Przyjmuję

Pikutorialu
Bojgu Piku. Poza historią, w której nie ma nic ciekawego, a nawet jest trochę niewiarygodna, bo matka puszcza w świat córkę, która 8 lat spędziła w szpitalu, twój zapis po prostu tonie w powtórzeniach oraz błędach gramatycznych, interpunkcyjnych, językowych. Niestety, ale Nie Przyjmuję
_________________
 
 
     
REKLAMA 

Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 21
Wysłany: 2015-08-20, 21:34   

 
 
     
Ray 


Starter: Shinx
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 19 Sie 2015
Posty: 21
Wysłany: 2015-08-20, 21:34   

Formularz:
Link do Karty Postaci: Klik!
Imię, nazwisko i przezwisko: Rayden "Ray" Ampere
Wiek postaci: 21 lat
Region/Miasto startowe: Unova/Nimbasa City
Pora roku: Wiosna
Starter: Shinx
Cele: Sprowadzenie siostry na dobrą drogę, pokonanie Elesy, podbicie ligi, zostanie najlepszym trenerem elektrycznych Pokemonów i oczywiście kariera supermodela 8-)
Towarzysz: -
*Opis towarzysza: -
Wróg: -
*Opis wroga: -
Klimat: Przygoda, może się wkraść trochę kryminału.
Wątki fantastyczne: Nie
Sceny +18: Tak
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie
Ulubione typy: Elektro i tylko elektro
Znienawidzone typy: Bug, Grass, Poison, Psychic, Ground, Rock
O jakich pokemonach marzysz: Electivire, Magnezone, Jolteon, Ampharos, Eelektross
Prośby: Chyba brak
_________________
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2015-08-22, 15:35   

Ray
Historia jest w porządku. Może nie urwała mi tyłka, ale ma w sobie wszystko czego oczekuję: Przeszłość bohatera, jakiś tam plan na przyszłość i jest dobrze napisana w sensie gramatycznym. Tylko że ja się kompletnie nie znam na modelach oraz modelingu, więc nie oczekuj fachowego podejścia do tego elementu twojej postaci. Jeśli nie będzie ci to przeszkadzało, czuj się Przyjęty. Spróbuję poprowadzić ci przygodę. Jeśli będzie przeszkadzało to mnie uprzedź, bym nie pisał początku gry na próżno, który powinien się najdalej jutro pojawić :-)
_________________
 
 
     
Izanami 
Pan Izka


Starter: Ralts
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 27 Cze 2014
Posty: 67
Wysłany: 2015-09-24, 01:41   

Formularz:
Link do Karty Postaci: link
Imię, nazwisko i przezwisko: Izanami Izanagi Fumiko
Wiek postaci: 20(Postarzał się o prawie 2 lata odkąd mam tą kp ^.^')
Region/Miasto startowe: Kanto/Viridian City
Pora roku: Wiosna
Starter: Ralts
Cele: Uzyskać zdolności psychicznych pokemonów! / Uwolnić się od rodziny i Zespołu R, co łatwe nie będzie zważywszy na fakt, iż chłopak nie potrafi odmówić swej matce...

Towarzysz: Byli, ale się zmyli - póki co brak.
*Opis towarzysza:
Wróg: Poproszę.
*Opis wroga: Rodzeństwo Izanamiego opisane w kp.
Klimat: Przygoda, może lekko scf/fantasy zważywszy na cel, ale nic nieodbiegającego od realiów pokemonów.
Wątki fantastyczne: Tak - jak zaznaczone wyżej.
Sceny +18: Tak.
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie
Ulubione typy: Psychic, Poison, Fairy, Ghost
Znienawidzone typy: Dragon, Bug, Fire, Ground
O jakich pokemonach marzysz: Sylveon, Golbat, Seviper, Golduck, Fennekin, Misdreavus
Prośby: Chciałbym kontynuować swoja przygodę od Tete bo szkoda mi tego roku - ale, całkiem na "świeżo" powiedzmy, że w międzyczasie Izka rozdzielił się z swymi towarzyszami i obecnie samemu znajduje się w Viridian.
_________________
Box

Bank

Galeria sław

Multi: Andree Ipo
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2015-09-27, 15:11   

Formularz:
Link do Karty Postaci: <3
Imię, nazwisko i przezwisko: Hilda Armell.
Wiek postaci: Dwadzieścia dwie wiosny przeżyte.
Region/Miasto startowe: Kompletnie losowe.
Pora roku: Zima.
Starter: Smoochum.
Cele: Przeżyć we współczesnym świecie. Odkryć historię swojego życia.
Towarzysz: Bardzo chętnie.
*Opis towarzysza: Losowy, zależny od Ciebie.
Wróg: Również chętnie.
*Opis wroga: Losowy.
Klimat: Umiarkowany podzwrotnikowy; dużo humoru, szczypta horroru i dramatu.
Wątki fantastyczne: Tak.
Sceny +18: Tak.
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie.
Ulubione typy: Baśniowy, Wodny, Lodowy, Trujący, Robaczy, Psychiczny, Duch.
Znienawidzone typy: Ziemne, Kamienne, Stalowe.
O jakich pokemonach marzysz: Togekiss, Kingler, Cloyster, Dustox, Beautifly, Shedinja, Reuniclus, Musharna, Swoobat, Gastly.
Prośby: Brak. ;-)
_________________
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2015-09-27, 16:00   

Izanami
KP w porządku, ale nie mam chęci prowadzić kolejnej kontynuacji, więc z przykrością Nie przyjmuję.

Księciu
No KP interesująca, ale prowadzenie takiej przygody nie będzie łatwe. Muszę się zastanowić chwilę, czy dam radę. Dam ci znać za dzień lub dwa. Jeśli nie chcesz czekać i iść do kogoś innego, nie powstrzymuję.
_________________
 
 
     
Kuroiyuuki 
Ikanaide


Starter: Phantump
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 24
Dołączyła: 12 Gru 2014
Posty: 328
Skąd: Ze składzika
Wysłany: 2015-10-20, 20:43   

Formularz:
Link do Karty Postaci:
Klik!
Imię i Nazwisko:
Emily Katniss Grimsley
Wiek postaci:
13 Sierpnia 1999 - 16 lat
Region/Miasto startowe:
Unova - Castelia City
Pora roku:
Wiosna
Starter:
Snivy
Cele:
- Dowiedzieć się kto stał za tymi eksperymentami.
- Opanować przemianę w Sceptile, by móc z niej korzystać w razie potrzeby bez konsekwencji wyrżnięcia w pień całego miasta.
- Zwiedzenie całej Unovy. W końcu nigdy nie widziała nawet kawałka miasta, w którym był sierociniec.
- Choć to rzecz całkowicie odmienna od jej natury, nie da się ukryć, że pragnie się zemścić na tych, którzy zmienili ją w "potwora".
- Jako, że kobieta to stworzenie niezdecydowane, pewnie w trakcie przygody postawi sobie jakieś inne cele.
Towarzysz:
Sceptile imieniem Forest.
Jego charakter jest tak bardzo powierzchownie napisany w KP, więc pozostawiam Ci wolną rękę odnośnie jego zachowania.
Wróg:
Wszelkie inne efekty eksperymentów w laboratorium Q.U.I. jak i pracujący tam personel.
Jeśli to nie przeszkoda miło by było, gdybyś wymyślił czy wprowadził istniejącą już organizację, która mogłaby sponsorować te badania.
Klimat:
Miszmasz wszystkiego co znajdziesz pod ręką i co ci będzie pasować w danym momencie x3
Wątki fantastyczne:
Tak się zastanawiam i.. Czemu nie? Jak wszystko to wszystko!
Sceny +18:
Tak <3
Czy chcesz spotykać Fakemony?:
Oczywiście
Ulubione typy:
Wszystkie, ale najbardziej to jednak Trawa i Mrok jak dla Katniss <3
Znienawidzone typy:
Niektóre gatunki z typu Walczącego i Robaka
O jakich pokemonach marzysz:
Powiem tak.. Wszystkich. Nie będę wybrzydzać. *cicho liczy, żeby przestano liczyć Darkraia jako legendę*
Prośby:
Rób to co zawsze i będzie doskonale x3
I ładnie kontynuuj to co zaczął Foksiu! :3
Wiem, że dasz radę!
http://www.pokemoncrystal...opic.php?t=1940
_________________



 
  : :
     
Molin 
Owczy Bóg


Starter: ???
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 26 Cze 2014
Posty: 1044
Wysłany: 2015-10-24, 12:33   

Formularz: Czekolada
Link do Karty Postaci: http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?t=2081
Imię, nazwisko i przezwisko: Chloe Darkwood
Wiek postaci: 16 lat
Region/Miasto startowe: Obojętnie, poza Hoenn
Pora roku: Wiosna
Starter: Caterpie
Cele:
~ Stać się znowu człowiekiem
~ Pomóc Xerneasowi
Towarzysz: ---
Wróg: ---
Klimat: Zdaję się na Ciebie i na to co Ci będzie pasować, bo Mol może zagrać we wszystkim xd
Wątki fantastyczne: Jak już to jakieś drobne, głównie skupiając się na Pokach.
Sceny +18: Jakie sceny +18 ty chciałbyś z robotem robić, co? ;-;
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Tak, ale żeby były czymś takim rzadkim, "specjalnym". Wiesz o co chodzi ;-;
Ulubione typy: Mrok, Duch, Lód, Walka, Lot
Znienawidzone typy: Kamień, Ziemia, większość Poków trujących z wyjątkami, Stal
O jakich pokemonach marzysz: Dam podstawowe formy - Snivy, Sentret, Mareep(czarny! ;-;), Zubat, Oddish, Gligar, Tailow
Prośby:
Chciałabym coś takiego (o ile nie byłoby to problemem) jak opisałam u siebie w MG w zasadach. Oczywiście nie wszystko, tylko rzeczy które z nich Ci pasują, w sensie taki realizm, walki bez HP itp. Ale głównie to duże skupienie na Pokemonach, reszta tak trochę mniej.
I jeśli chodzi o moją postać, to będzie ona łapać głównie takie Pokemony leśne, albo tego typu co miała na farmie. Za innymi za bardzo nie przepada, ale oczywiście trafiać się też mogą.
_________________
 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2015-10-24, 19:24   

Kuroiyuuki
Rany julek, toż to KP, która mi się strasznie podoba. Laboratorium, niegodziwe eksperymenty, przemiana w potwora. Trochę jak Hulk, ale lepiej bo z pokemonami. Po prostu miodzio. Tylko kwestia tej kontynuacji. Zaiste wolałbym robić całą przygodę sam od zera, zwłaszcza że z Foksem macie tylko 1,5 strony, ale jeśli bardzo ci na tym zależy, to przeczytam tamtą przygodę i postaram się ją pociągnąć dalej, bo KP mi się podoba. Czekam na twoją decyzję.

Edit:
Skoro mamy wszystko wyjaśnione no to PRZYJĘTA

Molin
Bardzo ładnie napisana, chociaż było parę powtórzeń, KP w smutnym tonie. Serio, zasmuciłem się, kiedy ją czytałem. Wprawdzie sporo wątków nie zostało jakoś szczególnie rozwiniętych, ale czuj się PRZYJĘTA. Mam nadzieję, że jutro przygodę ci zrobię i zanadto nie zaburzę twojej wizji.

Edit2:
Zapisy zamykam zatem, bo komplet mam. Póki miejsce się żadne nie zwolni, formularz może złożyć tylko pewna osóbka, której miejscunko obiecałem.
_________________
 
 
     
Layla Dreyar 

Wiek: 24
Dołączyła: 10 Gru 2015
Posty: 14
Wysłany: 2016-02-06, 22:26   

Formularz:
Link do Karty Postaci:http://pokemoncrystal.jun.pl/viewtopic.php?p=50566#50566
Imię, nazwisko i przezwisko: Layla Dreyar
Wiek postaci:17 lat
Region/Miasto startowe: Sinnoh.
Pora roku:Wiosna.
Starter: Piplup.
Cele:: Podróżując po regionach (może być losowy region od Kanto do Unovy) zbiera informacje dla swojego wujka, Prof. Rowana(Zazwyczaj pełni role „szpiega”), jednocześnie starając się doszkalać w nowych technikach koordynatorskich jak i trenerskich. Jej dodatkowym celem jest skompletowanie pełnej, różnorodnej drużyny, która pomogła by jej zarówno w badaniach jak i osiągnięciu miana "Super Koordynatorki". [/b]
Towarzysz: Piplup.
*Opis towarzysza:
Wróg:Wszystkie, nieprzyjemnie organizacje.
*Opis wroga:
Klimat:Pasuje mi wszystko, co wymyślisz.
Wątki fantastyczne: Tak
Sceny +18: Nie
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie
Ulubione typy:Lubię wszystkie.
Znienawidzone typy:Brak
O jakich pokemonach marzysz: Lucario, Luxray, Togekiss, Gabite, Amipo, Lopunny Wszystkie eveelucje.
Prośby:1.Co do samej podróży (o ile mnie zaakceptujesz) mam kilka pomysłów. Dreyar podróżuje po regionie próbując rozpracować Team (Rocket/Magma/Aqua itp.) i w tym momencie poznaje swojego nowego towarzysza, który pomaga jej w tym i przy okazji ukazując tajniki dobrego łapania pokemonów i treningu. To tylko moja skromna sugestia i nie musisz się przecież całkowicie do tego odnosić. /
2.W mojej głowie sam zamysł postaci Layli wiązał się z jej przyjaźnią z Lucario i Luxray’em, które dostała w postaci jaj, w dniu swoich własnych narodzin. I tu mam mały problem. W mojej KP jako startera wybrałam Piplupa, który też łączy się z moją historią i raczej nie można samemu dodać Sobie swoich dodatkowych pokemonów. Czy byłaby możliwość „spotkania” ich w trakcie podróży? Oczywiście to tylko moja skromna sugestia i nie chcę niczego wymuszać.




 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-02-07, 13:56   

Layla Dreyar
Po pierwsze: Nie używaj wszędzie pogrubienia. To nie wygląda ładnie.
Po drugie: Po znakach interpunkcyjnych, również ":" używamy spacji.
Po trzecie: Twoja KP nie jest jakoś źle napisana, ale nie ma w niej nic ciekawego. W dodatku nie wszystkie cele postaci wynikają z historii.
Niestety, ale Nie przyjmuję.
_________________
 
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-08, 17:13   

Przybywam z poke-przygodą :P

Formularz:
Link do Karty Postaci: Proszę klikać
Imię, nazwisko i przezwisko: Nutute
Wiek postaci: 5 lat (ludzkich to tak około 13 lat)
Region/Miasto startowe: Region Sinnoh, miasto nieokreślone więc możesz wybrać.
Pora roku: Aktualna do naszej prawdziwej (zima xD)
Cele: Tak naprawdę to trudno określić. Z jednej strony chciałabym w przygodzie wyłapać ten cel ale wiem że to nie wszystko. Archen podświadomie wie, że coś z pewnością jest z nim nie tak i chce się dowiedzieć co (można to uznać za cel... w sumie xD) Oczywiście jego wspaniały trener mu nie powie, musi więc znaleźć kogoś lub coś, co da mu jasną podpowiedź. W tym czasie oczywiście liczę na jakieś inne wtrącenia fabularne. Jedynym utrudnieniem w tym "celu" jest fakt, że Skay nie za bardzo pozwala mu się od niego oddalać. Musi więc też poprosić kogoś o pomoc.
Towarzysz: "trener" Skay Arteu Skarmory
*Opis towarzysza: Mój trener Skay Arteu Skarmory o ile tak można go nazwać. To on jest szefem całej tej spółki w której pracują dla niego inni ludzie. Nie mam z jego strony żadnej czułości (i wzajemnie) ale karmi mnie, trenuje i wszędzie mnie ze sobą zabiera. No i pozwala mi nie siedzieć w pokeballu. Nie mogę dokładnie określić jego charakteru... jest to dla mnie całkiem normalne to, że jest cyniczny, wredny dla innych i bardzo wymagający. Ktoś by powiedział że po prostu zły człowiek sukcesu biznesowego. Wysoki, dobrze zbudowany i "przystojny" facet z kruczoczarnymi włosami i iście jadowitymi zielonymi oczami. Poza mną ma jeszcze Masqueraina, pięć Ninjasków, dwa Aggrony, Vibravy i Rapidashę. No i nie wliczając też innych pokemonów innych ludzi pracujących dla niego.
Oprócz niego jest jeszcze jego córka która ma podobne podejście do życia co ja, przez co lubię się z nią czasem pobawić. Ona ze mną też. Chyba ma 12 lat i nazywa się Vandelopa czy coś takiego.
Wróg: Daję ci wolną rękę
Klimat: czysty poke-realizm (wiesz chyba o co chodzi xD)
Wątki fantastyczne: Tak i może być ich dużo xD
Sceny +18: Tak!
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie
Ulubione typy: Nutute uwielbia typy ziemne i stalowe oraz smocze i trawiaste
Znienawidzone typy: Jako pokemon Archen niespecjalnie przepada za typem Duchów
Prośby: Mile widziane wątki z zespołem od Skaya o którym Archen wie tyle coby w cale ;)
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
GallAnonim 
Woof Woof


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Wiek: 29
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 1144
Skąd: Ziemia Kłodzka
Wysłany: 2016-02-14, 12:12   

Viviann
Po pierwsze: Przepraszam, że tyle czekałaś na moją odpowiedź
Po drugie: Na pokeprzygody mam osobne zapisy
Po trzecie: Niestety nie za bardzo mam pomysł na pokeprzygodę, w której jest się czyimś pokemonem. Historia też mi nie przypadła do gustu i w sumie nie wiem, jak miałbym ją prowadzić. Przykro mi, ale Nie Przyjmuję
_________________
 
 
     
Curtis 
The wedunnowhatsit


Starter: Abra
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączył: 28 Mar 2015
Posty: 26
Skąd: Z kapusty
Wysłany: 2016-02-20, 16:11   

Formularz:
Link do Karty Postaci: Proszę bardzo.
Imię, nazwisko i przezwisko: Roas Renruojos (Przezwiska nie posiada)
Wiek postaci: 29 lat.
Region/Miasto startowe: Kanto, okolice miasta Lavender.
Pora roku: Wczesna wiosna
Starter: Abra
Cele: Bezpieczne opuszczenie regionu Kanto, zaniesienie swoich rozrywek trenerom z pozostałych regionów.
Towarzysz: Nie istnieje
*Opis towarzysza:
Wróg: Sabrina, liderka z miasta Saffron
*Opis wroga: Nie wiem czy jest to konieczne, jako że jest ona oficjalną postacią. W razie czego zawsze mogę opisać moją wizję Sabriny (jakakolwiek by ona nie była).
Klimat: Wedle uznania, nie pogardziłbym jednak dobrą dawką śmiechu.
Wątki fantastyczne: Jeśli uda się je wprowadzić bez problemu, to jak najbardziej.
Sceny +18: Mogą być (aczkolwiek nie mam z nimi doświadczenia)
Czy chcesz spotykać Fakemony?: Nie
Ulubione typy: Nie mam
Znienawidzone typy: Jak wyżej
O jakich pokemonach marzysz: Gyarados, Vaporeon
Prośby: Jeżeli czujesz, że mógłbyś mnie przyjąć, ale będzie jakiś problem (jak np. brak jakichś informacji w KP) to byłbym wdzięczny za wskazanie go i rozpatrzenie zapisu ponownie po poprawie. A co do samej gry, to żadnych dodatkowych próśb nie mam.
_________________
 
     
Rin'Nero 
Świat bez kolorów byłby nudny.


Starter: Eevee
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 27 Sie 2015
Posty: 70
Wysłany: 2016-02-23, 11:46   

Formularz: 
Link do Karty Postaci: KaPeć
Imię, nazwisko i przezwisko: brak, samozwańcza Rin'Nero ;p
Wiek postaci: 16 lat
Region/Miasto startowe: Hoenn, obrzeża lilycove city
Pora roku: wiosna(środek maja)
Starter: Eevee
Cele: Odnaleźć brata, który ruszył do unovy. Po drodze może znajdować wskazówki w jakim mieście dokładnie się znajduje, zdobycie wymażonych pokemonów, posmakowanie wszystkich możliwych słodyczy.
Towarzysz: W przyszłości brat, aktualnie nikt.
*Opis towarzysza: Bliźniak, z wyglądu bardzo przypomina siostrę. Pesymista, kierujący się rozumem. Posiada bujną, czarną czuprynę i niebieskie oczy. Przystojny toteż często podrywają go dziewczyny, które Rin musi niestety odganiać. Bardzo strachliwy. Zgadza się na prawie wszystkie pomysły siostry. Niechętny do wszystkiego i leniwy choć jeśli coś obieca/postanowi - musi to zrobić. Ubiera się modnie, zazwyczaj w ciemne rzeczy. Gra na gitarze klasycznej i harmonijce. Czasem udaje wielkiego poetę i wymyśla (niezbyt ładne, bezsensowne .___. ) wiersze. Najważniejszą dla niego osobą jest Rei. Ma własnego pokemona - Niezbyt miłego, zaczepnego i poważnego samca Houndour'a.
Wróg: brak choć jeśli chcesz możesz jakiegoś wprowadzić ^__^
*Opis wroga: -
Klimat: Najlepiej jakiś przygodowy może nawet komediowy. Cokolwiek nie wymyślisz - Rei i tak będzie do tego chętna.
Wątki fantastyczne: Tak, tak, tak!
Sceny +18: Nie 
Czy chcesz spotykać Fakemony?:  Nie 
Ulubione typy: Dragon, Flying, Dark, Electric
Znienawidzone typy: Fighting, Ground, Posion, Ghost, Psychic
O jakich pokemonach marzysz: Electrike, absol, bagon, swablu, mighthyena, axew, shinx, gible, noibat, growlithe, deino, zorua, skarmory... Cóż... Dużo tego.
Prośby: Jakbyś mógł wprowadzać dużo różnych słodyczy i uroczych momentów, by Rei mogła często pokazywać swoją dziecinną osobowość. Sweter z jednorożcem na wyprzedaży? Małe kotki? Stragan z żelkami? Bardzo chętnie!

Nie zwracaj proszę uwagi na długość i ewentualne błędy w podaniu/KP. Dopiero jutro będę miała dostęp do komputera i wszystkie posty musiałam niestety pisać z telefonu ;-;
_________________
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.