Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Miśkowa KP.
Autor Wiadomość
Bluebeary 
Jestem taki duży Miś.


Starter: Wurmple
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 11 Mar 2016
Posty: 25
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-03-11, 17:29   Miśkowa KP.

Imię: Zak.
Nazwisko: Starski.

Data urodzenia: Dwudziesty ósmy września, dziewięćdziesiąty trzeci rocznik. Lat dwadzieścia trzy.
Profesja: Koordynator.
Profesja poboczna: Hodowca.
Team: -
Partner/partnerka: -
Opis charakteru: Przede wszystkim Zak jest niesamowicie szczerą osobą, mówiącą prosto z mostu jak się czuje. Uwielbia przesiadywać przy komputerze lub przy innym mobilnym urządzeniu z dostępem do internetu.
Uwielbia mieć kontakt z ludźmi – jeżeli trafi na bratnią duszę, potrafi gadać i plotkować bez końca. Z perspektywy trzeciej osoby może się wydawać, że chłopak jest ciamajdowaty, jednak ten zawsze wie co robi – tylko robi to po swojemu.
Otwarty, przebojowy, wesoły, dowcipny. Nie brakuje mu charyzmy i uroku osobistego, które wykorzystuje, ażeby osiągnąć wyznaczone przez siebie cele. Jest kolorowy jak jego orientacja.
Zak uwielbia eksperymentować ze swoim wyglądem, czego efektem są białe, nastroszone włosy i brązowa broda.
Opis wyglądu: Niewysoki, z nieco odstającym brzuchem chłopaczyna o naprzemiennie zamyślonym spojrzeniu i szerokim uśmiechu. Białe włosy postawione na paście do włosów imitują porażenie prądem, a migoczące brązowe oczy obserwują otoczenie zza okularów przeciwsłonecznych. Prosty i szeroki nos zdobi okrągły kolczyk z kulką w lewej dziurce. Szerokie i pełne usta przykrywa brązowy, gęsty wąs komponujący się równie gęstą, starannie przyciętą brodą.
Ubrany dość zwyczajnie, nie wyróżniając się z tłumu. Na lato przygotowana jest jasna koszula z małym, powtarzającym się wzorem, granatowe bermudy zapięte paskiem i ciemne mokasyny z nieodłącznym towarzystwem okularów na nosie. W chłodniejsze dni przywdziewa brązową, skórzaną kurtkę, szarą, gładką koszulę, czarne, wąskie spodnie i ciemne buty – vansy.
Historia:
Ufność potrafi człowieka zgubić i przekonałem się o tym na własnej skórze wielokrotnie skropionej łzami bezsilności. Mamy dzisiaj któryś z pierwszych dni listopada, sądząc po ilości iksów napisanych na marginesie, symbolizujących przebyty dzień oraz po chłodzie z zewnątrz. Niezmiennie tkwię na poddaszu, zamknięty na klucz w pokoju bez okien. Rzygam tym widokiem. Moje ciało jest obolałe. Naliczyłem ostatnio trzy nowe siniaki. Jest mi nieco zimno, zważywszy że jestem prawie nagi. Nie widzę też dobrze, bo zabrano mi okulary. Czuję się poniżony i upokorzony. Burczy mi w brzuchu i jestem spragniony.

Moje życie było zwyczajnie zwyczajne – skończyłem szkołę, zacząłem wdrażać w życie nowe plany dotyczące znalezienia poważnej pracy i wyprowadzki od rodziców, ale w moje dwudzieste pierwsze urodziny musiało się stać coś, co na chwilę obecną przekreśla szanse na moje normalne życie.
Mam wrażenie, pamiętniku, że to moje ostatnie słowa zapisane na tych pustych kartkach. To pożegnanie jest jednocześnie bolesne, ale i dające nadzieje, że ten koszmar się wreszcie skończy.
Mieszkałem z rodziną w Petalburgu, w Hoenn. Brakuje mi świeżego powietrza, śpiewu wesołych Tailowów ćwierkających za szybą i roześmianych twarz mieszkańców, których mijałem na ulicy. Brakuje mi moich przyjaciół, rodziców i siostry. Kolejna samotna łza spływa po moim policzku, rozdzierając serce w pół.
Tegoroczne wakacje były nadzwyczajne. Pracowałem w Centrum Pokemon jako pomoc do opieki nad pokemonami, a w wolnych chwilach opiekowałem się jajami pokemonów na pobliskiej farmie. No i jak w każde wakacje stałem na kasie w Markecie w sąsiedniej wiosce, coby sobie dorobić. Wielokrotnie myślałem o mojej przyszłości związanej z pokemonami - zastanawiałem się bowiem czy nie iść na studia, by móc fachowo badać zwyczaje pokemonów, jednak ten plan zostanie tylko planem.
Miałem całkiem sporą grupkę znajomych i przyjaciół. Byłem rozpoznawalny i lubiany za moje poczucie humoru i sposób bycia. Zawsze starałem się nieść światło by przeganiać smutek, ale los miał wobec mnie inne plany.

Słyszę dobiegające z korytarza kroki, więc muszę kończyć, pamiętniku. Poznałem go z początkiem pracy w Markecie. Zawsze podchodził do mnie do kasy i był miły, szarmancki, uwodzicielski. Odziany w garnitur i serdeczny uśmiech, przez który miękło mi serce. To może dziwne, jednak na swój sposób zależało mi na nim. Może się nawet trochę podkochiwałem, chociaż patrząc na to z boku było to absurdalne. Jednak ten człowiek, którego imienia nawet nie znam hipnotyzował mnie swoją osobą i sprawiał, że traciłem rezon.
Moje urodziny tego roku były deszczowe. Ostatni dzień pracy w Markecie w tym roku. Na oku miałem bowiem staż u Normana, tutejszego lidera Sali. Nikt dzisiaj nie przychodził przez deszcz, jednak On się pojawił, jak zawsze w swoistej adoratorskiej otoczce. Głębokim głosem zapytał mnie o której kończymy, na co odparłem, że jest ostatnim klientem na dziś i właśnie zamykamy. Na jego twarz wpełzł szelmowski uśmiech, kiedy proponował mi podwózkę do Petalburgu, zważywszy na pogodę. Bez namysłu się zgodziłem i do tej pory żałuję tej decyzji. Słyszę brzdęk kluczy, pamiętniku. Przetrwaj, by moja historia była zapamiętana!

Rodzina:

Caroline Starska to matka Zaka. Niska, korpulentna kobieta z burzą rudych loków na głowie sięgających ramion. Ma łagodną twarz, prosty nos i pełne usta. Jej błękitne oczy są wypełnione troską i empatią dla drugiej istoty. Na ogół spokojna, jednak bywa również dowcipna i zakręcona. Zna sporo suchych na wiór sucharów, które lubi opowiadać podczas obiadów. Caroline jest gospodynią domową, a każdą wolną chwilę poświęca pracy w ogrodzie. Posiada Roselię.

Gustav Starski jest ojcem głównego bohatera. Ten wysoki, krótko ostrzyżony, siwy mężczyzna to były policjant, teraz zajmujący się pełnieniem roli złotej rączki Littleroot. Swojego czasu miał piękne, kasztanowe włosy, których kolor odziedziczył Zak. Bardzo towarzyski, sprośny żartowniś, wykręcający numery swojej rodzinie gdy tylko nadarza się okazja. Uwielbia rockową muzykę - na jednym z takich koncertów poznał swoją miłość, Caroline. Posiada leciwego Stoutlanda, który był jego służbowym partnerem.

Ora Starska to bliźniaczka dwujajowa Zaka. Jej głowę zdobi fikuśny, rudy czub, a lewe ramię pokryte jest rękawem tatuaży. Pracuje jako piercerka, co widać po jej wielu kolczykach tu i ówdzie. Jedyna, prawdziwa przyjaciółka Zaka, która rozumie go w stu procentach - prawdopodobnie jest to spowodowane więzami krwi. Uwielbia łączyć klasyczne, biurowe stroje z współczesnym wizerunkiem wytatuowanej kobiety.

Pokemony:


    Wurmple "Miranda" [6.00]%

    Ewolucja:
    Wurmple (+7 lv) -> Silcoon (+10 lv) -> Beautifly
    Wurmple (+7 lv) -> Cascoon (+10 lv) -> Dustox
    Ataki: Electoweb[MT], Tackle, String Shot, Poison Sting
    Charakter i historia:
    Wurmple pokemon gąsienica. Pomimo swojego czerwonego koloru i trzech pokaźnych kolców, Wurmple unika walki z innymi gatunkami. W razie zagrożenia atakuje jednak trującymi kolcami jadowymi w celu unieszkodliwienia wroga. Pokemony te zamieszkują lasy i łąki, najczęściej żerują nocą, żywiąc się pomniejszymi listkami, pędami oraz mchem.
    Miranda jest pokemonem spokojnym i dbającym, cechuje ją jednak również chęć przeżycia przygody, czegoś więcej niż zwykłe codzienne nadgryzanie kory. Bardzo lubi poznawać nowych przyjaciół, jest łatwowierna oraz odrobinę infantylna.
    Umiejętność:
    Shield Dust [Ochronny Pył] - Ataki ofensywne, którymi zostanie zaatakowany ten Pokemon, na pewno nie będą miały dodatkowych efektów.
    Trzyma: -


    Sentret "Modniś" [6.00]%

    Ewolucja:
    Sentret (+ 15lv) -> Furret
    Ataki: Scratch, Foresight, Defense Curl
    Charakter i historia:
    Zak złapał pokemona w jednym z lasów w okolicy Slateport City, Hoenn. Przegrał on w walce z Wurmple, waleczną Mirandą - starterem chłopaka. . Sentret jest typem modnisia, często można zauważyć jak pokemon ten 'szyje' sobie ubranka posklejane z liści, błota i patyków. Nie ma zbyt wielu przyjaciół, bo nikt nie rozumie jego pasji, jednak wiewiórowi nie przeszkadza ten szczegół, marzy jedynie o rozwijaniu swojej pasji.
    Umiejętność:
    Run Away [Ucieczka] - Pokemon ma zagwarantowaną możliwość ucieczki w walce z dzikim Pokemonem. Umiejętność nie działa, kiedy zostanie użyty Mean Look lub Block. Dodatkowo nieskuteczna przeciwko Pokemonom z umiejętnością Arena Trap, Magnet Pull i Shadow Tag.


    Teddiursa "Jacuś" [2.00]%

    Ewolucja:
    Teddiursa (+ 30lv) -> Ursaring
    Ataki: Take Down[EM], Fling, Cover, Scratch, Baby-Doll Eyes, Lick, Fake Tears.
    Charakter i historia:
    Zak złapał pokemona w jednym z lasów w okolicy Slateport City, Hoenn. Został złapany podstępem, gdy oglądał kolekcję swoich małych kamieni. Mały Teddiursa jest jeszcze dzieckiem, bardzo lubi zbierać małe kamienie, może pochwalić się pokaźną kolekcją swoich okazów! Nie odzywa się do nikogo oprócz swoich kamieni, którym opowiada różne historie. Prawdopodobnie jest chory psychicznie, nikt jednak mu tego nie zdiagnozował - żyje on w końcu po środku lasu. Pokemon jest bardzo zadaniowy, lubi zwroty personalne - tylko wyłącznie do niego, zwłaszcza na tle grupy.
    Umiejętność:
    Pickup [Kolekcjoner] - Istnieje 10% szans, że po stoczonej walce Pokemon znajdzie jakiś przedmiot. Im wyższy poziom Pokemona, tym większa szansa na cenniejszy przedmiot. Umiejętność nie działa, kiedy użytkownik już coś trzyma.
    Trzyma: Mały kamień - brak właściwości.


Box | Konto bankowe | Galeria

Zawartość plecaka:
- 5000$
- Pokedex
- 3 x Pokeball
- 2 x Potion
- Koc
- Latarka

+ 0.5 lv & [MT] Electroweb dla Wurmple - 11.3.16
_________________

Księciowe multi, a co!

KP | BOX | BANK | GALERIA
Ostatnio zmieniony przez Bluebeary 2016-03-30, 23:07, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
REKLAMA 
Derp~

Starter: Wurmple
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Wysłany: 2016-03-12, 00:49   

Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2016-03-30, 23:07, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-12, 00:49   

~~ Akcept Karty Postaci ~~
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.