Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Daisy7
2016-03-25, 16:08
Tulaśny, leniuszek Kai.
Autor Wiadomość
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-11, 00:01   Tulaśny, leniuszek Kai.

Mieliście być już blisko, Shunerizu obiecywał ostatni etap treningu - test w terenie.
'Tak jak mówiłem, musisz po kolei obezwładnić każdy z celów. Jeśli Ci się to uda, pozwolę Ci uderzyć na pierwszy obóz poke-Gangu.' - Sableye przeleciał kawałek, w stronę przygotowanej przez niego makiety obozowiska.

Widziałeś wyraźnie udeptaną ziemię dookoła ogniska, które paliło się słabym płomieniem, wokół paleniska ustawione były kamienie - siedziska dla pokemonów. Na kamieniach znajdowały się różnej wielkości worki plecione - symbolizujące członków Gangu. Było ich 4, trzy umiejscowione koło siebie, czwarty i zarazem największy naprzeciw nich.

Pierwsze trzy worki reprezentowały pokemony małego (do 30cm) i dwa średnie (do metra wzrostu), ostatni - największy, reprezentował pokemona dużego, mierzącego około 1,5 metra.

Wydeptane pole zajmowało około cztery metry kwadratowe, za nim rozciągały się wysokie na 30 centymetrów trawy, delikatnie poruszane przez wiatr. Znajdowały się tu również drzewa, wysokie na kilka metrów, z bogatymi koronami drzew. Niektóre z nich miały owoce (jabłka), niektóre zdobiły słodkie jagody, a niektóre żołędzie. Były one rozłożone dość rzadko, by przeszedł między nimi dorosły Rhyhorn, jednak dość gęsto by korony drzew rzucały subtelny cień na większość podłoża. Dodatkowo, od strony pojedynczego siedziska znajdowały się gęste krzaki Tomato Berries, ich łodygi pokryte były centymetrowymi cierniami, nieszkodliwymi dla twardej skóry pokemona takiego jak Larvitar.

'Pamiętasz jakie jest twoje zadanie? Musisz wykraść ich torbę. Tę torbę.' - Sableye podleciał do największego z Worków, obok którego leżała gałąź - odgrywająca rolę torby. 'Zdobądź torbę, a pozwolę Ci wyruszyć na ich prawdziwy obóz, powinni być teraz gdzieś nad Przełęczą Poochyeny. Zaczynaj.'

Zadanie było jasne, pozostało jedynie opracować strategię i podejść do tematu taktycznie. Wykaż się! Shun bacznie Cię obserwuje.
_________________
 
     
REKLAMA 
hOI!

Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-03-11, 22:27   

_________________

 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-03-11, 22:27   

Taktyka, taktyka, taktyka... Co by tu wymyślić. Wydaje się to łatwym zadaniem, po prostu przejść obok i podnieść patyk, ale tu nie chodziło o samo przejście. Tu trzeba było pomyśleć. Jakaś dobra strategia... Szybko wpadło mi coś do głowy.
- Sandstorm! - powiedziałem i wokół mnie rozpętała się burza piaskowa. To ograniczy widoczność wrogów i pozwoli mi przemknąć między nimi. Szybko przebiegłem, omijając worki i podniosłem patyk, po czym wróciłem na poprzednie miejsce i uspokoiłem burzę piaskową. W rączkach ściskałem łup i nie mogłem powstrzymać się od uśmiechu. Miałem nadzieję, że zdałem test perfekcyjnie.
_________________


______________

  :
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-12, 20:08   

Taktyczne podejście do zadania miało być kluczem, Sableye bacznie obserwował twój każdy ruch. Pokemon latał i patrzył, nie spuszczał oka z poczynań Ciebie - Shiny Larvitara, walczącego o szansę na zemstę przeciw gangowi pokemonów.
Gdy tylko przywołałeś burzę piaskową z ruchu Sandstorm, wokół obozu zaczął się kłębić gęsty piach, obdrapujący delikatnie worki i ugaszający ogień. Shun wyszczerzył zęby w uśmiechu i złowieszczo się zaśmiał. Kiwał głową jak szalony, a zza jego bialuteńkich ostrych jak brzytwy zębów usłyszałeś kilka potężnych warknięć i syknięć, które układały się w słowa 'Barrrrdzhho dobrrrrr... dobrrrze! hrhrr' - Shun był wyraźnie podekscytowany, wskazywał na to również specyficzny sposób mówienia, składający z charknięć, syknięć i nienaturalnych przeciągniętych słów.

W sercu akcji działo się jednak więcej, podbiegłeś do gałęzi odgrywającej rolę torby i porwałeś ją niczym Ninja. Dobrze! Masz już torbę, jednak okazało się, że to nie koniec.
'Gdzieeee!?! Muhhrh.. mugsisz śś... sssiśię schowaagrrrhć..!' - z głosu Shuna dalej ledwo dało się odczytać o co chodzi, ale to co powiedział nie było trudne w interpretacji - rzeczywiście musisz zadbać o ucieczkę, bo przecież pokemony, które tam siedzą, zaraz po przedarciu się przez ścianę z burzy piaskowej ruszą za tobą w pościg. Widziałeś wyraźnie wysoką trawę, jednak sięgała Ci ona do połowy piersi, nie mogłeś więc w niej spokojnie stanąć.
_________________
 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-03-12, 22:39   

Podczas gdy burza powoli się uspokajała dostałem wyraźne komendy od Shuna. Zawsze mogłem wspiąć się na drzewo... Ale było za daleko. Rozejrzałem się dookoła i zobaczyłem wysoką trawę. Nie była jednak na tyle wysoka, by mnie ukryć. Pobiegłem w jej stronę i rzuciłem się na brzuch. Poczołgałem się kilka metrów w przód i przyległem do ziemi. Burza opadła, a ja uważnie oczekiwałem dalszych instrukcji. Musiałem zapamiętać każdą komendę, by wiedzieć, co zrobić w czasie prawdziwej misji.
_________________


______________

  :
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-12, 23:29   

'Taghhhhrrr... grrr... takk!' - krzyczał podekscytowany Shun, schowanie się w trawie było kluczem. Pokemon podleciał do Ciebie i zaczął maniacko klikać głową. Nie mówił nic przez dobrą minutę, po chwili jednak, gdy już się wyprostowałeś zaczął do Ciebie mówić, bez swojego specyficznego akcentu.
'Dobrze Kai, możesz obrzucić ich żołędziami jak będziesz już na miejscu.. pamiętaj tylko, żebyś nie dał się złapać zanim wywołasz burzę piaskową.' - jego rada była cenną uwagą, dystrakcja grupki pokemonów przed przystąpieniem do działania na pewno mogła pomóc Ci w zdobyciu celu, zwłaszcza, jeśli nie będą wiedzieli z której strony nadchodzisz.

'Teraz odpocznij, albo zrób co chcesz, wyruszysz przed świtem.' - do zmierzchu było jeszcze kilka godzin, możesz więc zająć się sobą - zbieraniem jagód w lesie, treningiem, drzemką czy czym tam chcesz.
_________________
 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-03-12, 23:44   

Ucieszyłem się, bo ten trening był dla mnie ważny. Zdałem. Perfekcyjnie. Do misji nie zostało wiele czasu... Postanowiłem się zdrzemnąć. Miałem nadzieję, że przyśnią mi się rodzice. Zawsze, przed jakimś ważnym wydarzeniem śnili mi się... Pobiegłem do chatki i rzuciłem się na swoje łóżko, wtulając się w mięciutkie poduszki. To będzie ważny dzień w moim życiu, moja pierwsza misja. Chwilę myślałem o jutrzejszym zadaniu i błyskawicznie usnąłem...
_________________


______________

  :
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-13, 00:00   

Cytat:
Gratulacje, za wykonaną pomniejszą misję możesz dopisać sobie 0,5 lvl!


Udałeś się szybko na swoje posłanie, chatka była miejscem w którym mogłeś się wyciszyć. Sableye jak zwykle wyruszył na mały wieczorny spacer, nic nie przeszkadzało tobie i twoim snom.
~Goni Cię Zweilous.. pokemon ma dwie ogromne głowy, które wystrzeliwują w twoim kierunku kwas i ogień, nie wiesz jak się przed nimi bronić, kolejne próby chowania się za kamieniami okazują się niepowodzeniem, do pokemona dołącza się kolejny - Charmeleon, rzuca się on na cztery łapy i szarżuje w twoją stronę strzelając miotaczem płomienia, konary drzew cudem pozwalają Ci unikać kolejnych ciosów jaszczura.
Wybiegłeś na łąkę, twoje łapki są poobdzierane od ciągłego biegu, nie masz siły na to by biec dalej. Ale.. jesteś bezpieczny. Do czasu! 'DRO-WZEEEE!' usłyszałeś tubalny ryk pokemona, który chwycił Cię swoim psychic i podniósł w powietrze. Dotarli do Ciebie również Zweilous i Charmeleon. Drowzee trzymał Cię w bezruchu, a dwóch zbirów śmiejąc się w głos zaczęło przygotowywać ataki.

-KONIEC TEGO! - krzyknął znajomy głos. To twoja matka - Tyranitar. Zmiotła przeciwników przy pomocy Hyper Beam i złapała Cię w ramiona. Przytuliła i poczułeś błogość, która wypełniła Cię i uspokoiła.~
- sen nie trwał dalej, czułeś jedynie ciepło bijące od swojej matki, która odwiedziła Cię i uratowała we śnie.

Nie wiadomo kiedy coś szarpnęło tobą, gdy otworzyłeś oczy dalej było ciemno.
'Wstawaj, czas wyruszać. Masz, na drogę.' - to Shun wybudził Cię ze snu. Dalej czułeś ciepło bijące od matczynej piersi, byłeś jednak kompletnie sam, nie licząc Sableye'a. Pokemon podał Ci jedną Oran Berry (dopisz sobie ją do ekwipunku). Cały czas było ciemno, była noc, Shun nie przesadzał mówiąc o wyruszeniu przed świtem.
_________________
 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-03-13, 21:22   

To... był dziwny sen. Skończył się zbyt szybko, ale to uczucie matczynego serca pozostało. Po słowach Shuna błyskawicznie zeskoczyłem z łóżka. Wziąłem małą torbę, przełożyłem przez ramię i głowę, by mi nie spadała i wziąłem Oran Berry od Sableya. Wyjrzałem za okno. Księżyc jeszcze był widoczny."Przed świtem" jak nic.
- To co teraz? Gdzie ten obóz, czy jakkolwiek to się tam nazywa? - szybko podbiegłem do drzwi wyjściowych, bo po prostu nie mogłem doczekać się misji. Układałem powoli plan tego, co miałem zrobić. Sandstorm - Łup - Kryjówka. Nagle przeszły mnie ciarki. A co, jeśli ten sen będzie prawdziwy? Nie, to niemożliwe. Przecież moja mama nie żyje... Popatrzyłem się na Shuna i oczekiwałem odpowiedzi.
_________________


______________

  :
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-13, 21:48   

'Musisz iść nad przełęcz Poochyeny, dotrzesz tam w dwie godziny jeśli nie będziesz się guzdrać. Zaraz o świcie możesz ruszyć, nie po nim - możesz jednak przed nim. Zrozumiałeś?' - Shun dawał Ci również wskazówki jak 'nie daj się złapać' czy 'uważaj i bądź ostrożny'. Sztamp, który normalnie działałby każdemu na nerwy, jednak zmęczenie z tak wczesnej pobudki blokowało jakiekolwiek poczucie irytacji.

'To tak, wyruszasz na północ, za tamą gwiazdą - gwiazda Beartica, zwana gwiazdą północną. Jest najjaśniejszym i największym światłem na niebie, więc kieruj się w jego stronę.' - Sableye odprowadził Cię kawałek i wskazał drogę, teraz do Ciebie zależało jak zamierzasz odbyć tę podróż.
_________________
 
     
Ves 
hOI!


Starter: Riolu
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 113
Dołączył: 06 Mar 2016
Posty: 167
Wysłany: 2016-03-21, 23:55   

Studiowałem położenie wszystkich rzeczy, obiektów, miejsc, które mogę spotkać w drodze nad przełęcz Poochyeny. Zaplanowałem sobie najłatwiejszą i najkrótszą drogę. W drodze na przełęcz są kolejno różne napotkane lokacje: Polany Ledyby, Chespinowy Las, Stepy Ponyty, Moczary Garbodora i na końcu miejsce docelowe. Idąc odpowiednimi ścieżkami jestem w stanie skrócić sobie drogę przez las i całkowicie ominąć Stepy. W Moczarach też jest "skrót", dzięki któremu uniknę jakichkolwiek kłopotów związanych z poruszaniem się po bagnistym podłożu. Z tego co słyszałem, można spotkać tam rodziny Garchompów, przystosowanych do tego typu środowiska. Muszę być ostrożny.
Zacząłem biec przed siebie najszybciej, jak mogłem. Wkroczyłem na Polany. Obecna tam wysoka trawa zasłaniała wszystko, więc musiałem wysoko skakać przy każdym susie. Po wyjściu z lasu zatrzymałem się na chwilę ze zmęczenia. Przed sobą miałem Chespinowy Las pełen groźnych pokemonów... Nie wiem jak mi się uda.
_________________


______________

  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.