Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Podróżuj pomiędzy wymiarami, mówili. Będzie fajnie, mówili.
Autor Wiadomość
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-03, 22:35   

Spojrzałeś na zegar wiszący na ścianie i ujrzałeś, że jest już 8.42. Nie wiedzieć kiedy minęło prawie półtorej godziny od momentu, w którym wstałeś. Przypomniałeś sobie, że we wczorajszej rozmowie kobieta, która rejestrowała w pokazach, mówiła, że musisz się stawić na arenie najpóźniej do 10.30. Niby miałeś jeszcze prawie dwie godziny czasu, jednak wolałeś udać się na miejsce już teraz. Ruszyłeś główną ulicą Aleph Town i ostatecznie dotarłeś na arenę. Nie znajdowało się tutaj jeszcze dużo ludzi, głównie były to osoby odpowiadające za techniczną część całego wydarzenia. Zameldowałeś się o kobiety, która była koordynatorką przedsięwzięcia, po czym udałeś się do szatni. Zacząłeś szczotkować Glameow, po czym powtórzyłaś ćwiczoną poprzedniego dnia taktykę. Następnie przebrałeś się w zakupiony strój. Wtedy to ujrzałeś Ahri, która przywiązywała kolorowe wstążeczki do ogonów swojej Vulpix.
- Och, cześć Jake. - zaczepiła ciebie. - Widzę, że jesteś już przygotowany do występu.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
REKLAMA 

Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-04-04, 18:06   

 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-04-04, 18:06   

Cieszyłem się z czasu, jaki udało mi się uzyskać. Bez stresu mogłem załatwić wszystko i przemyśleć cały występ raz jeszcze. Wyskok z kuli w towarzystwie Chmurek z lepki, którą przykleję na kapsule, następnie pierwsza prezentacja, trick z kulą wody i fake out, wyskok na ogonie, kula wody przebita stalowym ogonem i na zakończenie Growl, poza, ukłon. Czy wszystko mi się zgadzało? Tak. Postanowiłem więc powtórzyć Glameow'owi taktykę, w mniejszym skrócie niż ten, który utworzyłem w swojej głowie.
'Cześć Ahri.' odpowiedziałem jej z ciepłym uśmiechem. 'Tak, jesteśmy gotowi, prawda Rip?' spojrzałem na glameowa, a następnie na dziewczynę i jej pokemona. 'Wy chyba również, prawda? Bardzo fajny pomysł ze wstążkami, mój Rip jednak dzisiaj zaprezentuje swoje piękne wyszczotkowane futerko, czas jeszcze przyjdzie na akcesoria. Jak nastroje?'
_________________
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-07, 09:40   

Rip zamiauczał z uśmiechem na pyszczku, gdy powiedziałeś Ahri o waszym pełnym przygotowaniu do zbliżającego się występu. Zacząłeś przyglądać się wyglądowi "stroju" jej lisiczki do pokazów. Nie stanowiły go tylko kolorowe kokardki na ogonach, ale również obróżka z płomykiem. Niby były to jedynie małe detale, jednak taki minimalizm również mógł mieć duże szanse.
- Ja się nieco denerwuję, ale Vulpix stara się mnie uspokoić. - odparła na twoje pytanie dziewczyna. - Dodatkowo pociesza mnie fakt, że startuje tutaj niewiele ludzi, więc nawet jeśli mój występ będzie totalną klapą, to nie wszyscy to zobaczą. - dodała z krzywym uśmiechem.
Vulpix wskoczyła i położyła się na jej kolanach, co od razu poprawiło nastrój dziewczynie. Nawet nie obejrzałeś się kiedy, a już nastąpiła godzina rozpoczęcia pokazów. Zostaliście poinformowali o kolejności waszych występów oraz o tym, że mogą one trwać maksymalnie pięć minut. Ahri miała rację o ilości ludzi biorących udział w pokazach, bo naliczyłeś niecałe dwadzieścia pięć osób. Zatem ten etap będzie trwał przynajmniej trzy godziny, czyli co najmniej do 15 godziny. Miałeś szczęście, bo byłeś czwartą osobą w kolejce i nim się obejrzałeś wylądowałeś na scenie.
- A oto i nasz kolejny uczestnik. Co prawda dopiero startuje w pokazach, ale niech to was nie zmyli, bo na pewno jest pełen ciekawych pomysłów. - zapowiadała ciebie prowadząca. - A oto i... Jake Tide! - wszedłeś na scenę, widownia gromko klaskała na twój widok, żeby po chwili ucichnąć. Oto i twoje pięć minut.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-04-07, 22:37   

Zawróciłem Ripa do jego pokeballa i nałożyłem na niego kapsułę. Wziąłem jedną z lepek-chmurek i przykleiłem ją na miejsce, już czas. Słysząc jak wywołują mnie na arenę, uspokoiłem sie głębokim wdechem i wybiegłem na scenę uważając na moje kroki.
'Witajcie!' krzyknąłem w stronę tłumu, machając im i posyłając przyjazny uśmiech. Chwyciłem kulę z Glameowem i wypuściłem pokemona na zewnątrz.
'Rip, zapraszam do mnie! Pokaż nam swoje Water Pulse' poleciłem pokemonowi, gdy kula znalazła się w odpowiedniej pozycji, wywołałem Fake Out pokemona, które miało podrzucić kulę z powrotem w powietrze, tak jak ćwiczyliśmy. 'Pięknie przyjacielu! Teraz wyskocz na ogonie, rzuć Water Pulse... Iron Tail!' wydawałem komendy wyraźnie i głośno wystarczająco byśmy wraz z Glameowem zrozumieli co ma robić. Pierwszy atak Water Pulse powinien rozbryznąć sie na ziemi, następny już prawie miał w nią uderzyć, gdyby nie Iron Tail, który rozbił wodny atak unosząc wodę w powietrze, czas na zakończenie, zatrzymanie kropelek wody w powietrzu tak jak ćwiczyliśmy..
'Growl!' obserwowałem jak cały występ powoli dobiega końca, synchronicznie ukłoniliśmy się i zeszliśmy ze sceny. Pogłaskałem pokemona po wszystkim, z niecierpliwieniem czekając na to co stanie się dalej.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-12, 23:17   

Po wyjściu na scenę czułeś lekką tremę, jednak uczucie to minęło, gdy zobaczyłeś, jak świetnie idzie twojemu pokemonowi. Wszystko szło tak jak zaplanowaliście i wydawaliście się być faworytami nawet przed kombinacją Water Pulse i Growl. Po jej wykonaniu dziwnym będzie, jeśli nie uda wam się przejść.
- Poszło ci świetnie! - pogratulowała ci Ahri, gdy tylko wróciłeś do szatni. - Ja jestem szósta, a przed nami będzie jeszcze jakieś dwadzieścia osób. Może w czasie ich występów wyskoczymy gdzieś na miasto i zjemy obiad, co? - zaproponowała tobie dziewczyna. - Chyba że wolisz czekać na ogłoszenie wyników tutaj. Wtedy mogłabym skoczyć do jakiegoś sklepu po kanapki.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-04-14, 01:26   

Przełknąłem ślinę i przykucnąłem opierając łokcie o kolana, zasłoniłem dłońmi twarzy. Pierwsza runda za nami, zostaje tylko pytanie czy to już ostatnia runda, czy może jest to dopiero początek moich pokazów. Zawróciłem Glameowa do pokeballa, nie chciałem żeby patrzył na cały ten harmider, który dział się w poczekalni. Gdy Ahri zaproponowała obiad grzecznie jej podziękowałem tłumacząc, że chętnie obejrzę występy pozostałych uczestników, co było z resztą prawdą. Może wpadnę na jakiś pomysł podczas oglądania innych, może coś mnie zachwyci lub zwróci moją uwagę!
'I dzięki, miło jest spędzić tu czas z kimś przyjaznym i znajomym.' dodałem jej nim odeszła, a sam usiadłem wygodnie lub stanąłem przed monitorem by oglądać pozostałych uczestników, zanim ogłoszą wyniki.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-14, 23:25   

Usadowiłeś się miękko i przyglądałeś się występom innych koordynatorów. Widać było, że spora część tych osób dopiero zaczyna swoją przygodę z pokazami, gdyż czasami ich przedstawienia nie wyglądały najlepiej. Twoją uwagę przykuł jedynie nerdowato wyglądający chłopak z Magnemitem, uroczo wyglądającą dziewczynkę z Kirlią oraz jakiś koleś w granatowym garniturku z Houndourem. Jedynie oni wyglądali na silniejszych i stwarzali realne zagrożenie dla twojej wygranej. Warto by ich dokładniej obserwować.
- I jak tam występy innych? - spytała ciebie Ahri, gdy wróciła z kanapkami i ciepłą herbatą. - Jest ktoś specjalny podczas dzisiejszych pokazów?
Wspólnie z dziewczyną przetrwaliście ponad trzy godzinne oglądanie występów. Potem nastąpiła dyskusja jury, po czym zobaczyliście wyniki pierwszego etapu. Druga część pokazów to miały być walki w systemie drabinkowym. Do tej części przechodziło szesnaście osób. W grupie tych wybranych znaleźliście się ty, Ahri oraz trójka zauważonych przez ciebie wcześniej trenerów.
- A teraz wszyscy zostaną wymieszani, po czym zobaczymy pierwszy pojedynek! - zapowiedziała prowadząca, po czym twarze zawodników zostały wymieszane na planszy. - Zatem pierwsi zmierzą się Jake Tide oraz Mizuni Kuroshi! - do walki miałeś przystąpić jako jedne z pierwszych.
Przyjrzałeś się reszcie drabinki. Wedle niej na swojej drodze mogłeś spotkać całą zagrażającą tobie trójkę. Ahri znajdowała się po przeciwnej stronie drabinek, więc na nią mogłeś natrafić dopiero w finale.
- Powodzenia Jake! Obyś to wygrał! - dziewczyna życzyła ci szczęścia.
Tak jak poprzednio wyruszyłeś na arenę, gdzie czekała już na ciebie twoja przeciwniczka.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-04-15, 13:52   

Czy ja właśnie awansowałem do drugiej rundy pokazów?! To chyba dzieje się na prawdę! Nie miałem nawet siły zastanawiać się nad tym co mogłoby się zdarzyć gdybym nie przeszedł, bo przeszedłem, szok. Bez przygotowania konkretnych taktyk musiałem myśleć szybko, miałem w głowie zarys tego co chcę zaprezentować podczas walki, jednak tu liczyć będą się reakcje, a nie przygotowanie jak w przypadku prezentacji.
'Powodzenia Ahri! Trzymaj kciuki i widzimy się w finale!' rzuciłem dziewczynie na pożegnanie. Chwyciłem kulę z glameowem i nalepiłem na kapsułę lepki chmurki - takie same jak w prezentacji. Wybiegłem na arenę i uśmiechnąłem sie do tłumu i rywalki, skłoniłem się w pas i przygotowałem pokeball z Ripem. Wypuściłem pokemona na zewnątrz.

'Rip na scenę! Nie ma co osiadać na laurach, trzeba pokazać klasę! Zacznijmy od pokazania prostej kombinacji, którą zaskoczmy przeciwnika. Przygotuj Shadow Claw, doskocz do oponenta i wykonaj Shadow Fake Out niech fioletowa poświata wybuchnie przed rywalem i wraz z fake outem przewróci. Teraz przygotuj się na kontr-atak, gdy tylko zaatakują wyskocz na swoim ogonie w powietrze i zawróć na pokemona Mizuhi używając Aerial Ace do którego dołóż Growl. Uderzając w przeciwnika swoim nie chybiącym ruchem wzmocnionym efektownie przez Growl i w finezyjny sposób unikając ruchu przez skok i Aerial ace, dajmy piękny popis naszych umiejętności!
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-16, 20:28   

Twoja przeciwniczka wypuściła na arenę Pidgeya, stworka którego miałeś już widzieć podczas pobytu w świecie pokemonów kilkukrotnie. Pozornie wydawał się on być łatwym przeciwnikiem, jednak nie warto go lekceważyć, gdyż trenerka mogła mieć schowane jakieś asy w rękawie. Kątem oka zauważyłeś, że na telebimie pojawiły się podobizny Glameowa oraz Pidgeya otoczone zielonymi okręgami oznaczającymi ilość posiadanych punktów. System ten został już tobie wyjaśniony i wiedziałeś, że w walkach pokazowych najważniejszym jest uwydatnienie piękna swojego podopiecznego a nie brutalna walka z przeciwnikiem.

- Shadow Claw przepięknie uwydatnia zarówno kolor futra Glameowa jak i pokazuje jego wewnętrzny pazur. - usłyszałeś komentarz jednego z jury.
- Zaś połączenie Fake Out z Shadow Clawem tworzy przepiękną poświatę, która podkreśla tajemniczość kota. - tym razem głos zabrała jakaś kobieta.
Nieznani ci bliżej ludzie zachwycali się nad pięknem twojego podopiecznego. Tobie było to na rękę, bo zauważyłeś, jak licznik punktów obok Pidgeya coraz bardziej spada.
- Koniec walki! - sędzia zatrzymał pojedynek, a ty spojrzałeś na tablicę. - Wygrywa Jake Tide! - oznajmił sędzia, wskazując ręką na ciebie i Glameowa.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-04-16, 22:42   

'Dzięki za walkę Rip, byłeś wspaniały!' pochwaliłem pokemona, nim zeszliśmy ze sceny. Pomachałem widowni i podziękowałem sędziom ukłonem, po czym zszedłem z areny. Występując jako jeden z pierwszych miałem kilka opcji, mogłem iść na trybuny, przebrać się i zrezygnować albo rozpłakać się ze szczęścia. Nie ma co jednak osiadać na laurach, mam za sobą jedną, prawdopodobnie najprostszą z walk, najważniejsze, że ogarnąłem o co chodzi w pokazach i sędziowie chyba to zobaczyli.
Postanowiłem na szybko przebrać się w normalne ciuchy i wybrałem się na widownie, czas zobaczyć co prezentują moi rywale w warunkach walki, a nie jedynie prezentacji. Może podpatrzę ciekawe ruchy i będę mógł je wykorzystać.. Ciekawiła mnie walka Ahri i Chłopaka z Magnemitem, oni wydawali się najciekawsi.
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-16, 23:35   

Po przebraniu się w normalne ciuchy porozmawiałeś przez chwilę z Ahri, która gratulowała ci wspaniałego pojedynku. Przekazała ci ona również, że chętnie by z tobą poszła uczcić zwycięstwo, ale musi siedzieć na arenie do końca dzisiejszych rozgrywek, gdyż jej pojedynek jest ostatni.
- Jutro odbędą się kolejne eliminacje, do najlepszej czwórki oraz wybiorą najlepszą dwójkę. Dopiero po jutrze rozpocznie się wielki finał. - dziewczyna przekazała ci plan zdarzenia. - Tylko czemu akurat muszę tutaj siedzieć i zapuszczać korzenie?
Po opuszczeniu szatni udałeś się w stronę widowni i zająłeś miejsce mniej więcej w połowie. Miałeś sporo miejsc do wyboru, co potwierdzało fakt, że tutejsze pokazy były mniej popularne. Pojedynek mężczyzny z Magnemitem był czwarty z kolei. Walczył on przeciwko Charmanderowi, wydawać by się mogło, że jest on na przegranej pozycji, jednak to on zdominował nad jaszczurką, Wychodzi na to, że jeśli ewentualnie się z nim zmierzyć, będziesz miał niełatwe zadanie. Pojedynek Ahri miał mieć miejsce na końcu czyli za jakieś pół godziny. Mogłeś dalej siedzieć na widowni albo przejść się i coś zjeść, bo pomimo zjedzonych kilkadziesiąt minut temu kanapek, nadal odczuwałeś głód.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-04-17, 11:52   

Te eliminacje to normalne pojedynki czy znowu prezentacja?
---




'Nie martw się, trzymam za Ciebie kciuki! Będę was dopingował z widowni ile sił w płucach! Na pewno sobie poradzisz. Poza tym, tak jak na wybiegu, pokaz otwiera najważniejsza kreacja i zamyka równie ważna, potraktuj to ten w sposób!' zażartowałem i pożegnałem się z dziewczyną. Chłopak od magnemite'a był przedostatnim pojedynkiem, więc jeśli nas nie wymieszają raczej się z nim nie zmierzę w najbliższej walce. Wyciągnąłem jednak pokedex by sprawdzić czy może w apce dot. pokazów jest coś na temat drabinki i tego z kim mnie sparowano do jutrzejszej walki. Jeśli to nie było wystarczająco zajmujące zajęcie, wyciągnąłem z plecaka jabłko i wgryzłem się w nie zaspokajając jakąś tam część głodu.
Po walce Ahri poszedłem jej pogratulować, niezależnie od wyniku starcia, po czym dałem namówić się na jakiś obiad!
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-04-17, 23:30   

Zacząłeś przeglądać na PokeDexie jakichkolwiek informacji w aplikacji pokazowej, jednak ostatnia aktualizacja tabeli wyników nastąpiła ponad dwie godziny wcześniej i nie było na niej wyników pojedynków drugiej tury. Jednak jak na nią spoglądałeś, wyszło na to, że dane ci będzie zmierzyć się z wcześniej przez ciebie zauważonym gościem z Houndourem. Postanowiłeś poczekać na Ahri, aż ta rozegra swój pojedynek, i dopiero wtedy iść na jakiś obiad. Dziewczyna poradziła sobie świetnie ze swoim przeciwnikiem. Poszedłeś do niej do szatni i od razu jej zacząłeś gratulować.
- Do tej pory nie wierzę, że przeszłam. - mówiła podekscytowana.
- Gratulujemy wszystkich zwycięzcom, a na dalsze widowisko zapraszamy jutro na godzinę 12. - usłyszeliście oboje z głośników.
Propozycję wspólnego posiłku Ahri przyjęła, w końcu dla was obu był to wielki sukces. Postanowiliście to uczcić w jakiejś dobrej knajpce. Po dojściu do dzielnicy restauracyjnej mieliście spory wybór: knajpa w temacie amerykańskim, bar meksykański, restauracja francuska oraz włoska, a także szwajcarska pijalnia czekolady.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-04-18, 20:32   

'Z takim popisem, jaki dałaś na walce ciężko było, żebyś nie przeszła dalej!' rzuciłem dziewczynie komplement i zaproponowałem, żebyśmy przeszli się na dobrego Burgera w amerykańskiej knajpce. 'Jakieś plany na jutrzejszy dzień? To w ogóle które pokazy dla Ciebie?' nie miałem więcej konkretnych tematów do rozmów, więc po obiedzie zapłaciłem za siebie i pożegnałem się z dziewczyną. Postanowiłem wybrać się najpierw do centrum pokemon, żeby uleczyć pokemony i skorzystać z centrum wymian gdzie umieściłem swoją Corsolę. Następnie wybrałem się na obrzeża miasta na mały trening - w tym celu rozglądałem się za dzikimi pokemonami.
_________________
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-19, 22:16   

Późne popołudnie spędzone z Ahri było nawet przyjemne. Zjedliście pyszne hamburgery oraz frytki z restauracji i rozmawiliście ze sobą. Dowiedziałeś się między innymi, że pokazy w Aleph Town są jej drugimi, w pierwszych brała udział w Silver Town u podnóża Mt. Silver.
- Odpadłam z nich, będąc w najlepszej ósemce. Pokonała mnie wtedy dziewczyna z Bayleffem. Oboje byli niezwykle silni. - podzieliła się z tobą dziewczyna.
Po zapłaceniu rachunku, który na jedną osobę wynosił 20$, wróciliście wspólnie do Centrum Pokemon, w którym to dopiero się rozdzieliliście, gdyż Ahri wróciła do swojego pokoju. Ty zaś oddałeś swoje stworki, oprócz jednego, dla siostry Joy. Z Corsolą udałeś się do Maszyny Wymian. Włożyłeś jej kulę do urządzenia, po czym ją aktywowałeś. Po chwili PokeBall zniknął, a po kolejnej pojawił się inny, zaś na ekranie urządzenia mogłeś zobaczyć wygląd swojego nowego pomagiera.

Po otrzymaniu stworka, oraz odebraniu swoich dotychczasowych towarzyszy od pielęgniarki, opuściłeś budynek lecznicy jak i samo miasto, i ponownie udałeś się na tereny przyległe, aby móc na nich nieco potrenować swoje pokemony. Zacząłeś rozglądać się za potencjalnymi przeciwnikami, jednak żadnych nie udało ci się znaleźć. Z tego też powodu ruszyłeś w stronę znajdującego się niedaleko lasku. Gdy znalazłeś się bliżej lasu, od razu udało ci się znaleźć stworka. Ptak, o dosyć oryginalnym umaszczeniu, usiadł na gałęzi pobliskiego drzewa, po czym zaczął się tobie przyglądać.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.