Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Podróżuj pomiędzy wymiarami, mówili. Będzie fajnie, mówili.
Autor Wiadomość
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-19, 17:47   

Zajęte pola treningowe przy centrum pokemon wprawiły mnie w lekkie zasmucenie, spodziewałem się raczej pustek, ale w sumie jutro pokazy, więc nie było to nic specjalnego. Podążając za swoim inicjalnym planem, ruszyłem w stronę przedmieść, wręcz poza granice metropolii.
Miasto, pomimo swojej niezwykłej architektury, umiejscowienia i projektu, najwyraźniej prezentowało się dobrze pod różnymi innymi względami. Ludzie mieli tutaj gust, byli szykowni, wielu z nich miało koncepcję swojego pobytu w mieście, więcej! Zajęci byli różnymi interesującymi sprawami, a to sprawiło, że na me usta wypełzł delikatny uśmiech.

Jezioro? Może uda mi się połowić..? Albo spotkać jakieś specjalne pokemony? Nie było jednak czasu na przemyślenia, to co zobaczyłem nie wyglądało na coś codziennego. Czemu ten mały pokemon zamienił się w tak wielkiego.. morskiego smoka? Co tu do cholery jest grane!
'Hej! Potrzebujesz z nim pomocy?' - krzyknąłem podbiegając do gości, który był w centrum akcji dotyczącej.. wyjąłem pokedex i przeskanowałem stworzenie by poznać jego imię. Pokemon był rozzłoszczony.. nie czekając na wiele, wyciągnąłem pokeball z Teddiursą.

'Teddiursa, do mnie!' - krzyknąłem wypuszczając pokemona na światło dzienne.. a raczej na trawę, gdyż słońce już zaszło. 'Musimy mu pomóc, użyj Baby-Doll Eyes! I przygotuj Fury Swipes, tak na wszelki wypadek.' - plan był dobry, nie zaatakowaliśmy pokemona bezpośrednio, ale byliśmy gotowi by obronić rybaka, to chyba dobry deal.
_________________
 
     
REKLAMA 
Derp~

Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Wysłany: 2016-03-20, 21:31   

 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-20, 21:31   

Rybak wyglądał na równie zdziwionego widokiem ogromnego, wodnego węża, co ty. Gdy do niego podbiegłeś, przytaknął, po czym się dodał:
- Przyda się każda pomoc. Gyaradosy, jeśli wpadną w furię, potrafią być śmiertelnie niebezpieczne.
Usłyszałeś imię tego wodnego stwora, po czym zostało ono powtórzone przez kobiecy głos z PokeDexa, którego skierowałeś w stronę waszego przeciwnika.
- Gyardos, Pokémon Okrucieństwo. Rzadko widziane na wolności. Dawne legendy oraz przekazy mówią o ogromnej sile Gyaradosów. Są one skłonne podczas furii niszczyć całe wioski.

Gyarados

Poziom: 21
Typ:
Ewolucja: Magikarp (20lvl) -> Gyarados (MegaStone) -> Mega Gyarados


Wypuściłeś Teddiursę, która miała pomóc ci w obronie rybaka. Ten jednak nie był taki bezbronny, jakby się mogło początkowo wydawać, bo po chwili u jego boku pojawił się nieco ponad metrowy, niebieski stworek, z czymś na wzór żółtych portek i czerwonym irokezem.

- Nie martw się, nie będziesz podczas tej walki sam. - uśmiechnął się do ciebie rybak. - Croconaw, do boju!
- Naw, naw. - pokemon wtórował swojemu trenerowi.

Gyarados od początku wydawał się być trudnym przeciwnikiem, głównie przez swój nieco straszny wygląd. Jednak już w początkowych fazach pojedynku dało się wyczuć, że nie jest on zbytnio pewien swoich umiejętności, gdyż wykonywał błędy, które pozwalały wam na atak. Twój podopieczny najpierw obniżył statystyka węża, a następnie zaatakował z bliska. Croconaw stał nieco z tyłu i atakował z dystansu. Podczas tej wymiany ciosów ucierpiał jedynie ostatni pokemon, po ataku ogonem Gyaradosa.

- 100% HP
- 94% HP
- 80% HP, Atak 95%
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-20, 21:57   

'Pokemon okrucieństwo? Co to do cholery ma znaczyć?!' - ryknąłem na pokedex, a potem podniosłem wzrok. Nie było czasu, żebym przeskanował krokodyla. Spojrzałem na Teddiursę, mojego nowego pokemona, który był prawie dwa razy mniejszy od pokemona rybaka. Dobra, czas się wziąć w garść.

Rozejrzałem się dookoła siebie, nie było terenu, który moglibyśmy z Tedem wykorzystać. Możemy jednak wykorzystać to, że jesteśmy z rybakiem w tandemie. Wodny stworek mężczyzny atakuje z dystansu, obniżenie specjalnej obrony Gyaradosa może więc nam pomóc.
'Świetne posunięcie mały!' - krzyknąłem do pokemona, a następnie kontynuowałem wydawanie poleceń 'Wykonaj Covet, jeśli mu coś zajumasz, zrób krok w tył i rozpłacz się używając Fake Tears. Postaraj się nie przyjmować na siebie ataków Gyaradosa, jeśli się to jednak stanie nie martw się, zaprzyj się stópkami o ziemię i odpowiedz ruchem Lick! To ma szanse na sparaliżowanie potwora.. spróbuj jeszcze raz wykonać Fury Swipes, po którym zakończ wykonując jeszcze jedno Lick!' - liczyłem na to, że Ted nie ucierpi w tej walce zbyt mocno. Mały misiek nie był jednak szybki.. był jednak silny jak na takie maleństwo, może to pomoże?
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-21, 23:06   

Covet sprawił, że Teddiursa odczepił od ciałka Gyaradosa niewielką, niebieskawą łuskę, którą od razu ci podał, po czym wrócił do walki. Niedźwiadek obniżył swojemu przeciwnikowi wartość specjalnej obrony, a użyty później przez niego Lick dodatkowo wywołał paraliż. Te dwa czynniki sprawiły, że dalsza walka była dziecinnie prosta. Croconaw rybaka miał otwartą drogę do używania lodowych ciosów, które były niezwykle efektywne przeciwko wodnemu wężowi. Ten dostawał od was srogie bęcki i zauważywszy, że nie ma po prostu z wami szans, wycofał się w głąb jeziora.

- 84% HP
- 63% HP
- 5% HP, Atak 95%, Sp. Obrona 90


Teddiursa za walkę otrzymuje 1lvl

- Dzięki za pomoc Croconaw. - odparł rybak do swojego pokemona i wycofał go do kuli, po czym zwrócił się do ciebie. - Dzięki za pomoc. Bez twojej i Teddiursy pomocy ta walka mogłaby się dla mnie źle skończyć.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
Ostatnio zmieniony przez Mhrok 2016-03-22, 07:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-21, 23:50   

'Świetna robota Teddiursa! Jestem z Ciebie bardzo dumny!' - krzyknąłem do pokemona, a następnie podszedłem do niego, przykucnąłem i pogłaskałem go po puchatej główce. Podniosłem się i spojrzałem na łuskę, którą przyniósł mi mały. Przydatne znalezisko, nie powiem, chociaż na razie niech odpocznie sobie w plecaku.

'Dobra walka Rybaku, twój Croconaw bardzo dzielnie walczył. A pomoc moja i Teda to czysta przyjemność, prawda maluchu?' - rzuciłem najpierw do rybaka, a następnie do miśka, który stał obok mnie. 'Czy to często się zdarza? Że tak mały i wręcz głupkowaty pokemon, tak nagle zamienia się w krwiożerczą bestię..?' - uznałem, że winien jest mi odpowiedzi, nawet, jeśli moje pytanie było po prostu zwykłą próbą zagadania. 'Hmm chyba też spróbuję sił w wędkowaniu, Teddiursa, pomożesz mi w razie czego? Z Gyaradosem spisałeś się w końcu na medal!' - jak postanowiłem, tak zrobiłem. Chwyciłem za wędkę i zarzuciłem ją z pomostu w taflę wody. Ma się rozumieć w pełnej gotowości czekając na to, aż spławik zaskoczy.
_________________
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-23, 23:44   

- Czasami zdarza się, żeby pokemon ewoluował podczas łowienia. Nie żeby było to zjawisko codzienne, raczej należy do tych rzadszych. - odpowiedział rybak na twoje pytanie. - Jednak bardzo zdziwiłem się, kiedy ten Magikarp ewoluował w Gyaradosa. Dobrze, że był on jeszcze młody, to nie wyrządził nikomu żadnej krzywdy.
Zauważywszy, że zamierzasz spróbować swoich sił w wędkowaniu, rybak opuścił ciebie, życząc ci dobrych łowów. Wyciągnąłeś ze swojego plecaka składaną wędkę, rozłożyłeś ją, po czym rzuciłeś do wody czekając na efekt. Nie musiałeś na niego długo czekać, bo po chwili poczułeś szarpanie za żyłkę. Pociągnąłeś mocno wędkę, po czym okazało się, że twoje pierwsze łowy zakończyły się sukcesem. Stworek wyglądał nieco jak okrągła kulka, na której plecach ktoś przyczepił rozłożystą, różową rafę koralową.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-24, 14:15   

Pociągnąłem za wędkę, by wyciągnąć znalezisko z wody. Pokemon? Chyba tak, nie widziałem jeszcze takiego stworzenia, na pewno nie widziałem tego stworzenia.
'Co to za stworzenie?' - zapytałem w eter, sięgnąłem po pokedex i po nakierowaniu nim na stworka, zacząłem skanowanie znaleziska. Niewątpliwie trzeba to pokonać.. i złapać.

'Teddiursa, szykuj sie do walki. Wykonaj Baby-Doll Eyes, by ją zauroczyć, a następnie Fake Tears by wzbudzić w niej poczucie winy. Teraz wykonaj Scratch i szybkie Fury Swipes, po którym popchnij ją na ziemię pomostu. - nie chciałem, żeby ten pokemon za szybko odpadł. Postanowiłem spróbować szczęścia i rzucić pokeball.
_________________
 
     
Mhrok 
Derp~


Starter: Mudkip
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 30 Gru 2014
Posty: 666
Skąd: Białystok
Wysłany: 2016-03-25, 22:25   

Corsola

Poziom: 5
Typ:
Ewolucja: Corsola
Ataki: Tackle, Harden, Bide (EM)
Charakter i historia: Corsola jest stworkiem pozytywnie nastawionym do życia. Wie, że jest ono ciężkie i czasami nieprzychylne, jednak stara się przechodzić przez nie z podniesioną głową. Żeby wynagrodzić ilość zła, która jest na świecie, stara się pomagać wszystkim napotkanym istotom najbardziej jak umie.
Umiejętność: Regenerator - Pokemon regeneruje swoje HP po odwołaniu z walki o 33.3% maksymalnego.


Cóż... walka, jeśli można było tak nazwać jednostronne obijanie czyjegoś ciała. Corsola nie radziła sobie zupełnie przeciwko Teddiursie. Misiek mógł sobie w spokoju zająć obijaniem swojej przeciwniczki. Złapanie stworka również nie było trudne. Po złapaniu pokemona nie miałeś już w sumie nic więcej do roboty, więc wróciłeś do Aleph Town. Kiedy znalazłeś się w mieście, słońce już zaszło, a ty mogłeś oglądać jego przepięknie oświetlone uliczki. Wydawało ci się nawet, że wokół ciebie znajduje się o wiele więcej ludzi niż wcześniej. Siedzieli oni w kafejkach, rozmawiali, śmieli się. Nagle poczułeś klepnięcie w plecy, a kiedy się odwróciłeś, zobaczyłeś Ahri.
- I jak tam ci minął dzień? - zapytała dziewczyna z szerokim uśmiechem na twarzy.
_________________

Prince's Points - 10 <3


KP || Bank || Box || Trofea || Jezioro || Ogródek || MyAnimeList
 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-25, 23:50   

'Corsola? Wybornie. szybko skwitowałem sytuację, po czym schowałem pokeball z Corsolą do kieszeni. 'Gratulacje Teddiursa i dzięki za pomoc, do widzenia panu.' zawróciłem misiaka do pokeballa, a następnie wyciągnąłem dłoń do rybaka by pożegnać się z nim i odejść.

Jedyne o czym marzyłem to gorąca kąpiel, no i oczywiście udział w pokazach. Teddiursa zdobywał doświadczenie w walce, Rip miał przygotowaną kombinację, może to jednak Espurr jest kluczem do całego przedsięwzięcia? Nie miałem jednak czasu na zastanawianie się, spotkała mnie Ahri, a to spotkanie okazało się zadziwiająco przyjemne.
'Oh, cześć.' odparłem i uśmiechnąłem się ciepło do dziewczyny. Następnie przytuliłem ją na przywitanie. 'Sporo się działo, złapałem nowego pokemona, wygrałem walkę z dzikim Gyaradosem.. no dzień pełen emocji. A ty, jak Ci minął dzień? Beedrille dały Ci spokój? Bierzesz udział w pokazach?' posłałem jej kolejny przyjazny uśmiech i słuchałem uważnie tego co ma do powiedzenia.
_________________
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-28, 23:07   

- Tak, na szczęście żadne Beedrille mnie już nie niepokoiły. - dziewczyna zaśmiała się z twojego, jakże wyrafinowanego żartu. - Zapisałam się do pokazów. Ba, zdążyłam przez ten czas jeszcze kupić sobie sukienkę na jutro i poćwiczyć nieco ze swoim pokemonem. - Ahri podzieliła się z tobą przebiegiem całego dnia. - Właśnie, chciałam ci się odwdzięczyć za wybawienie z rana. Co powiesz na wspólną kolację?
W sumie i tak byłeś głodny, więc przystanąłeś na propozycję dziewczyny. Wspólnie wybraliście się do restauracji sushi. Ahri na początku zastrzegła, że w pełni pokryje rachunek i dała ci pełną dowolność co do wyboru zamówienia.
- Witam w Art Sushi. W czym mogę państwu pomóc? - spytała was kelnerka, po kilkunastu minutach po waszym wejściu i usadowieniu się przy stoliku.
- Poproszę jeden zestaw z nigiri z tuńczykiem oraz... urumaki z krewetkami. - dziewczyna zamówiła jedzenie dla was obojga, po czym zwróciła się do ciebie. - A jak ci idą przygotowania do jutrzejszego występu? Już w pełni masz ustaloną choreografię, stroję i inne detale?
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-30, 21:28   

'No to kamień z serca no i gratuluję, a za razem powodzenia jutro!' posłałem jej szelmowski uśmiech i skinąłem głową. 'Szczerze mówiąc trochę burczy mi w brzuchu, a takim towarzystwie jak Twoje kolacja będzie czystą przyjemnością.' pokierowałem się z dziewczyną do knajpy w której usiedliśmy i wymieniliśmy kilka uprzejmych słów.
'Przygotowania? Mam choreografię, mam strój.. mam wybrane lepki, pozostało tylko liczyć na to, że Jury doceni naszą pracę i przepuści do następnego etapu, niby to moje pierwsze pokazy, ale rozumiesz, chciałbym się przedstawić z jak najlepszej strony. A Ty? Z kim planujesz wystąpić, wybierzesz swoją Vulpix?' zapytałem przyjaźnie. Nie była to próba przeszpiegowania dziewczyny, a zwykłe przyjacielskie zagadanie.
_________________
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-03-31, 22:14   

- Najpewniej to ją wybiorę w pierwszym etapie, w końcu to on jest najważniejszy. - odpowiedziała na twoje pytanie. - Skoro mam się przedstawić w najlepszy sposób, to postanowiłam wybrać kogoś, na kim mogę zaufać, a to Vulpix znam najdłużej. Niby mam jeszcze Skitty i Mareep, jednak nie czuję się z nimi na tyle pewnie, żeby musieć je tak nadwyrężać psychicznie. - Ahri podzieliła się z tobą swoimi przemyśleniami. - Właśnie Jake, nie musisz się zbytnio martwić o pokazy. Wiesz pewnie, że do wzięcia udziału w Wielkim Festiwalu potrzebne jest 5 wstążek, prawda? Jednak wszystkich pokazów jest o wiele więcej niż pięć. Najwięcej ludzi pojawia się na tych w większych miastach, przez co małe miasteczka są raczej okupowane przez tych mniej doświadczonych koordynatorów, gdyż to w nich mają największe szanse na wygranie czegokolwiek. - pocieszała ciebie dziewczyna.
Wkrótce zostały podane wam przygotowane dla was zestawy sushi. Musiałeś przyznać jedno - były one udekorowane przepięknie i przypominały raczej małe dzieła sztuki niż coś, co miałoby być zjedzone. Po posiłku udaliście się na główną uliczkę i przechadzaliście się w świetle księżyca przez jakieś kilkadziesiąt minut. Ahri wydawała się czuć bardzo swobodnie przy tobie, nawet pomimo tego, że znaliście się zaledwie jeden dzień. Po spacerze wróciliście do swoich pokoi w Centrum Pokemon. Gdy tylko do niego wszedłeś od razu padłeś zmęczony na łóżko i zasnąłeś. Obudziłeś się kolejnego dnia, a tak dokładnie to zostałeś rozbudzony przez budzik, który wskazywał 7.20. Najwyraźniej poprzedni mieszkaniec tego pokoju postanowił zrobić komuś psikus.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-04-02, 18:34   

Skitty, Mareep i Vulpix? Podoba mi się ta drużyna, dwa z tych pokemonów chętnie widziałbym w swojej drużynie, kiedyś tam, zainteresowała mnie jednak zupełnie inna informacja, coś czego nie wiedziałem wcześniej. Pięć wstążek, pięć konkursów które będę musiał wygrać, by walczyć w Wielkim Festiwalu? Brzmi jak wyzwanie, którego trzeba będzie się podjąć, jednak rzeczywiście, na razie mniejsze miasteczka.. trzeba się rozkręcić i przyzwyczaić do całej tej formy pokazów.
Pożegnałem się z Ahri pocałunkiem w policzek i ciepłym uściskiem, by następnie ruszyć do swojego łóżka w centrum pokemon. Zamknąłem drzwi na klucz i zaczerpnąłem porcji mocy, by wysłać falę mocy i uformować ją w pierścień dookoła pokoju. Gdy wejdzie nieproszony gość, obudzi mnie i pozwoli poradzić sobie z problemem. Przynajmniej taki miałem plan, zanim nie zadzwonił ten jebany budzik!
'Czy kogoś posrało?!' warknąłem, a następnie podniosłem się z łóżka. 'Masz szczęście, że nie wiem jak się nazywasz.' rzuciłem groźbę w eter, a następnie pokierowałem się do łazienki. Tam odbyłem kompletną toaletę z prysznicem, ubrałem się w ubranie codzienne, zarzuciłem plecak i ruszyłem za drzwi, by zjeść coś, napić się kawy i nakarmić pokemony.



---
Napisz czego ile tam odjąć z ekwipunku
_________________
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-04-03, 11:34   

Zaczynając od początku, wziąłeś szybki prysznic i nieco się ogarnąłeś, po czym wypuściłeś trójkę swoich podopiecznych i poczęstowałeś ich karmą (-0,5kg). Gdy twoje pokemony były zajęte jedzenie, ty zacząłeś przeczesywać szafki w pokoju w poszukiwaniu kawy. Niestety polowanie zakończyły się niepowodzeniem, bo udało ci się jedynie odnaleźć masło orzechowe, chleb tostowy i torebki z herbatą. Musiałeś zatem udać się do jednej z kafejek, które widziałeś poprzedniego dnia. Schowałeś swoich podopiecznych do kul i wyszedłeś z Centrum Pokemon. Przejście do centrum Aleph Town zajęło ci dosłownie kilkanaście chwil. Wszedłeś do pierwszej lepszej kafejki, w której zamówiłeś czarną kawę oraz ciastko dnia, którym okazał się być jabłecznik, a następnie usiadłeś ze swoim zamówieniem przy stoliku znajdującym się przy dużym oknie. Śniadanie kosztowało ciebie 25$, ale było warto.
- Dzisiejszego dnia odbywa się pierwszy etap pokazów w Aleph Town. Może wydarzenie to nie przyciągnęło ogromnej ilości uczestników, jednak pozwala to na wybicie się początkującym koordynatorom. - usłyszałeś kobiecy głos, który okazał się dochodzić z podwieszonego telewizora. - Dalsza relacja z tego wydarzenia będzie do zobaczenia zaraz po rozpoczęciu pierwszego etapu pokazów, czyli o godzinie 12.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-04-03, 15:46   

Śniadanie było tym czego potrzebowałem, nie musiałem zaczerpywać mocy, by trochę się dobudzić, gdyż kawa po prostu zrobiła swoją robotę. Spojrzałem na godzinę i sprawdziłem termin zgłoszenia się na arenę pokazową przed pierwszym etapem, nic chciałbym się przecież spóźnić.
Wyszedłem z kafejki i pokierowałem się w stronę areny pokazowej, tam poczynię resztę przygotowań do występu wliczając w to szczotkowanie Glameowa, przebranie się, powtórzenie taktyki appealu z pokemonem no i oczywiście zorientowania się kim będą moi rywale w pierwszych pokazach.
_________________
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.