Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Gwen Brown
2016-03-06, 10:20
28.02.2016 - 05.03.2016
Autor Wiadomość
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-29, 22:00   

Przewróciłam oczami i zaśmiałam się cicho aby jeszcze bardziej go nie przestraszyć - Nie bój się, wiem że wyglądam jak włochaty czerwony ufoludek ale co zrobić taka jestem. No weź, przecież nic nie robię tak? Tylko ci się przyglądam a ty... uprawiasz jogę? Ja też mogę?- Może uda mi się jak tako żartami podnieść jego pewność siebie? Położyłam się tak jak on ale oczywiście powoli, chrzanić że się ubrudzę nie boję się brudu xD
Cóż, zobaczymy. Najpierw słowa a potem dam mu karmę.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
REKLAMA 

Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-01, 15:22   

 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-01, 15:22   

Wszedłem do safari spóźniony o kilka dobrych stref tego cyklu. Nie przejmując się jednak, szedłem dumnie przed siebie.
_________________
 
     
James Toru 
Zieloni górą!


Starter: Treecko
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 100
Wysłany: 2016-03-01, 18:58   

Miałem dzisiaj na celu tylko jednotypowego pokemona, myślę tutaj o Hawluchy i tylko jego będę szukał. Wiem że są tutaj inne jednotypowe ale ten jakoś ten tylko mnie interesował. Zobaczymy gdzie może być, pogoda okropna ale cóż.
_________________

W pełni legalne i zatwierdzone przez administrację multikonto Viviann Malesci.
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-01, 19:09   

Tify: A ten dalej swoje. Cóż, najwyraźniej ten egzemplarz trzeba potraktować mniej pokojowo.

Viviann Malesci Robalek jak na razie uparcie trwał w pozie trupa. Raczej nie zszedł ci na zawał, od czasu do czasu widziałaś jak ukradkiem cię obserwował. Uparciuch ;P

Jake Zależy co pan szukasz ;P Na razie trafił ci się samiec Shinxa na 7lvl. Ale ale- lewek był Shiny!

James Toru Region się zgadzał, ale reszta nie bardzo. Samiec Helioptile'a na 9lvl (W ogóle, na obecnej wejściówce przysługuje ci jeszcze ta strefa- aż sprawdziłam)
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-01, 19:15   

Shinx? Poke-kociak.. czyżby los pchał mnie w kierunku zostania mistrzem poke-kotów? Najwyraźniej.

Zrobiłem niewielki krok w stronę stworka i przyjrzałem mu się dokładniej.. no nie był to Espurr, chociaż i on jest nie najgorszy.

'Cześć Mały, jak Ci mija dzień?' - uznałem, że krótkie przywitanie powinno wystarczyć. Jeśli nie będzie chciał ze mną mieć nic do czynienia to po prostu ucieknie, z resztą.. jeżeli to jakiś chojrak to lepiej nie trzymać go w drużynie, tylko się malec stresu naje.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-01, 19:48   

Jake Lewek posłał ci zaciekawione spojrzenie. Nie wyglądał na jakiegoś wystraszonego czy coś w tym guście. Nie szykował się też do jakiegoś ataku. Obserwował, od czasu do czasu rytmicznie przerzucając końcówkę ogona z boku na bok.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-03-01, 19:56   

Viviann
Kucnęłam bo co będę leżeć na zimnej i wilgotnej ziemi, zastanowiłam się chwilę. Wyciągnęłam karmę i postawiłam papierową torbę niedaleko Karrablasta - No to może coś zjesz abyś naprawdę nie umarł? Widzę że mi się przyglądasz więc chyba masz wątpliwości czy aby na pewno jestem dla ciebie niebezpieczeństwem. A uwierz mi nie jestem, uwielbiam pokemony-robaki jestem istną fanką tego typu-

James
Nie to nie to co mnie interesuje. Zostawiam trochę karmy i idę dalej.
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-01, 20:25   

'No witaj królu złoty' - powiedziałem do malucha, jednak szybko zorientowałem się, że nawiązanie do króla zwierząt.. może lepiej mu to sam wytłumaczę.
'Chodziło to to, że jesteś złoty, co uważam za bardzo interesujące.. wyglądasz dostojnie maluchu! No i że jesteś królem zwierząt, jako lwiątko.' - moje tłumaczenia były dziwnie nieudolnie i.. delikatnie niezdarne.
_________________
 
     
Tify

Starter: Litleo
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 24 Lut 2016
Posty: 64
Wysłany: 2016-03-01, 20:27   

Złych decyzji życiowych, ciąg dalszy. Westchnął cicho i poprawił rękaw. Był przywiązany do tej ręki, więc miał nadzieję że jej nie straci. Spojrzał Growlithe'owi w oczy i spróbował go złapać go za kark, szybkim ruchem. Jeśli się nie udało, próbował szybko złapać go za kark drugą ręką. Pora się potarzać po ziemi i spróbować złapać tego słodkiego gamonia.
_________________
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-02, 19:54   

-Posłuchaj, Ponyta. Raz uderz kopytem o ziemię na nie, a dwa razy na tak, okej? Zatem pierwsze pytanie: Smakuje Ci? Jeśli tak to masz tu jeszcze trochę- Mówiąc to, podrzuciłem jej garstkę karmy.- Jedz, jedz, wyjdzie Ci na zdrowie. Masz wspaniałą grzywę. Ciekawi mnie też jak szybko potrafisz biegać. Sądzisz, że więcej 10 kilometrów na godzinę? Powiedz mi czy lubisz to? W sensie bieganie? A bitwy, pomoc innym? - Zaśmiałem się.- Przepraszam, po prostu to co powiedziałem zabrzmiało dla mnie jak słaba reklama telewizyjna. Wiesz co to telewizja? Zapewne nie. Telewizja, to takie urządzenie, na które transmitowany, czyli jakby przekazywany, jest obraz różnych rzeczy, np. jakichś ważnych ogłoszeń.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-02, 21:16   

Viviann Malesci Robalek dopiero po baaaardzo dłuższej chwili jednym szybkim rucham łapki porwał jeden z chrupków i z równie niesamowitą prędkością spałaszował go. A potem znowu leżał jak ten trup. No, przynajmniej nie uciekał ;P

James: Pokemon, którego szukałeś znalazł się praktycznie sam. A był to samiec Hawluchy na 10lvl, który z impetem na ciebie spadł.

Jake Lewek uśmiechnął się na swój koci sposób, wyraźnie zadowolony z tego co usłyszał.

Tify To skończyło się szybko, bo widząc co się święci w trakcie szarpaniny, Growlithe jakimś karkołomnym ruchem wyrwał się z twego uścisku i moment później zniknął w krzakach. Niestety, to byłoby na tyle. Może w kolejnej strefie los będzie łaskawszy. (Kolejne łowy od Strefy 6)

Orange Ponyta wydawała się zaciekawiona twoją koncepcją pytań i odpowiedzi. Na pierwsze pytanie odpowiedziała "tak". Pytanie o prędkość z początku przemilczała, nie bardzo wiedząc, o co chodzi, ale potem nieśmiało odpowiedziała na "tak". W sumie na większość odpowiadała twierdząco, dopóki nie poruszyłeś kwestii telewizji. Tutaj wyraźnie się zdziwiła co ty od niej chcesz i stuknęła kopytem na "nie". Poza tym wyraźnie zaciekawiło ją twoje późniejsze wyjaśnienie odnośnie tej kwestii.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-03-02, 21:50   

Viviann
Jestem do dupy xd Jedyne co mogłam zrobić to wyciągnąć szkicownik i narysować go - Okej skoro juz Leżysz to narysuje Cię jakbyś jednak miał zamiar uciec olej? - No i tak parę różnych póz a potem narysowałam Eskavaliera i pokazałam to Karrablastowi - Chciałbyś ewoluować Eskavaliera?

James
WOW tego się nie spodziewałem! Obrocilem się tak aby widzieć na leżąco
pokemona i zapytałem - Hawlucha nic Ci nie jest? Co się stało? - Nie byłem Y...jeny pokemony to wielka zagadka jak więc mam się gnieac? Może on ćwiczył jakks atak? - Cwiczysz jakiś atak?
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-03-02, 22:01   

Co? Zaciekawił Cię temat gadającego pudełka z ruchomymi obrazkami? Wiesz, jeśli byś z nami wyruszyła w podróż, chętnie bym Ci je pokazał, a także inne takie cuda. Na razie mogę pokazać Ci tylko to.- Mówiąc to wyciągnąłem Pokeball.- To nazywa się Pokeball. Wystarczy, że go dotkniesz, a będzie to oznaczało zgodę na przyłączenie się do naszej drużyny. W dodatku, jeśli nie będziesz chciała, albo będziesz, ale się zmęczysz, to będziesz mogła wejść do środka i odpocząć. Nieprawdopodobne, racja? Masz może jakieś pytania? Jeśli nie, to ja mam jedno: Zgadzasz się?
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Jake 


Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 25 Cze 2014
Posty: 212
Wysłany: 2016-03-02, 22:04   

'Pewnie nie wiele czasu spędzasz na zabawie z ludźmi? Może masz ochotę się poganiać?' - chwila spędzona na zabawie na pewno nie zaszkodzi ani mi, ani jemu.
'Może Glameow do nas dołączy?' - zapytałem i jeśli Shinx zgodził się, wszyscy w trójkę zaczęliśmy ganiać się w berka.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-03-03, 15:43   

Viviann Malesci Robal był uparty, ale w końcu musiał dać za wygraną, kiedy przez cały ten czas nie zrobiłaś nic niepokojącego. W międzyczasie zjadł sobie trochę karmy. Rzucił też okiem na rysunek, a na postawione pytanie aż oczka mu się zaświeciły i pokiwał łebkiem.

James: Hawlucha wstał jakby zupełnie nic się nie stało, otrzepał się i... dopiero cię zauważył. Wyraźnie nie spodziewał się twojej obecności i od razu przybrał pozę bojową, jakby spodziewał się ataku.

Orange Zasypana gradem pytań Ponyta poczuła się lekko zdezorientowana. Ale ostatecznie przystałą na propozycję i dsła się pochwycić. Gratuluję, czekam na skan (bez charakteru i historii) i zapraszam na Strefę 8 :)

Jake Nie trzeba było go długo namawiać, wszak każdy małoletni pokemon dałby się pokroić za solidną zabawę. Lewek ganiał, aż migło było patrzeć. A kiedy już żadne z was nie mogło się już ruszać z wysiłku, położył się na ziemi tuż obok ciebie, pomrukując z zadowolenia.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.