Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Pokazy Pokemonów Wodnych i Lodowych
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-17, 18:58   Pokazy Pokemonów Wodnych i Lodowych



Uszanowanko wszystkim trenerom i koordynatorom!
Przyszedł czas na kolejne pokazy, które tym razem od A do Z prowadzi wasz ulubiony Jaguź ;P Tym razem bierzemy na warsztat pokemony wodne oraz lodowe, bo... Bo mamy jeszcze kalendarzową zimę, więc te typy jakoś tak mi przyszły do głowy. Z resztą czemu te, a nie inne jest bez znaczenia. Jedynie Poki mające te typy (jako główny lub poboczny) mogą wziąć udział w atrakcji. Przebieg... mniej więcej standardowy, tyle tylko, że jestem leniem i nie będzie pokazowych pojedynków. Bo tak xD Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału.

Jeszcze kilka słów na temat pożyczanych Pokemonów (tj. user pożycza do pokazów stworka od innego usera). Pożyczony Pok nie może mieć poziomu większego od najsilniejszego stworka usera, który pożycza. Dodatkowo pożyczony Pokemon ma 10% szans na nieposłuszeństwo (tj. może nie wykonać jakiegoś ataku, konkurencji czy fragmentu przedstawienie, tak jak zaplanował to gracz biorący udział w pokazie, ponieważ nie jest on jego opiekunem), a osoba pożyczająca ma prawo żądać zapłaty od tego, komu pożycza potworka.



1. Prezentacja.
Za pomocą dowolnie wykonanej prezentacji (jedyny wymóg, by był to post, a nie sam filmik czy coś jeszcze innego, chociaż oprawa muzyczna bądź rysunek na pewno są mile widziane jako dodatek) musicie przedstawić nam swojego startującego Pokemona. W tym etapie ocenie poddana zostanie pomysł&oryginalność występu, a także dodatki (każdy 1 różny przedmiot koordynatorski = +1pkt., max. można zdobyć 5ptk.). W prezentacji warto pamiętać o tym, by nie zanudzić widzów, a jednocześnie nie zapomnieć o kilku słowach od siebie na temat Poka. Dodam, że jury lubi w tym etapie, kiedy opiekun ukazuje w swoim stworku coś różniącego go od innych.

2. Nowy atak.
Każdy kto dostanie się do etapu drugiego weźmie udział w tworzeniu nowego ciosu. Trener musi wymyślić połączenie różnych ataków (w tym 1 musi być o typie wodnym lub lodowym), które mogłyby wspólnie tworzyć jeden, nowy ruch. Oczywiście Pokemon musi zademonstrować wytwór przed publicznością. Można także opisać dodatkowo ile HP atak zabiera, nazwę, celność, efekt dodatkowy i rzecz jasna wykonanie.

3. Konkurencje.
Wyżej musicie sprawić, by Wasz stworek wyróżnił się czymś, bo dzięki temu przejdzie dalej. Tutaj natomiast będziecie musieli pokrótce opisać, jak Pokemon radzi sobie z kilkoma narzuconymi konkurencjami (zostaną podane po wynikach rudny drugiej). Rzecz jasna pomysł będzie brany pod uwagę, jednak przede wszystkim liczyć się będzie jak najlepsze poradzenie sobie w dyscyplinie. Żadne stroje ani inne dodatki nie podlegają ocenie, gdyż chcemy ujrzeć, jak uczestnicy radzą sobie z różnymi przeciwnościami losu w naturalnym środowisku.

Z etapu do etapu przechodzić będzie ustalona liczba osób. Jeśli chcesz wziąć udział w tych pokazach, wystarczy, że wkleisz tutaj poniższy formularz. By atrakcja miała miejsce, musi zapisać się przynajmniej 6 osób. Limit wynosi 16! Czas macie do 21/02/2016r., godz. 19:00.



~ 1 miejsce ~
> 2000$
> wstążka
> Heart Scale
> wybrany przeze mnie Pokemon typu wodnego lub lodowego
- poziom 18
- zwykły lub shiny (zdecyduje zwycięzca)
- z losowym Egg Move

~ 2 miejsce ~
> 1500$
> Heart Scale
> wybrany przeze mnie Pokemon typu wodnego lub lodowego
- poziom 10
- zwykły
- z losowym Egg Move

~ 3 miejsce ~
> 1000$
> Heart Scale
> wybrane przeze mnie jajko Pokemona typu wodnego lub lodowego
- zwykły
- z losowym Egg Move



Cytat:
Wybrany Pokemon:
Imię Pokemona:
Płeć Pokemona:
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?:
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: może masz jakieś?
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) wodnych/lodowych:
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny/zwykły (wybierz jedno)



- Fay ~ Weavile "Isa"
- Koori ~ Vaporeon "Jasiri"
- Księciu ~ Gorebyss "Bubble"
- Viviann Malesci ~ Carvanha "Nathe"
- Orange ~ Froakie "Froakie"
- Yuki ~ Poliwrath "Mizuumi"
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-02-21, 19:15, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
REKLAMA 
Jestem robotem

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2016-02-17, 19:52   

Ostatnio zmieniony przez Fay 2016-02-21, 19:15, w całości zmieniany 6 razy  
 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2016-02-17, 19:52   

Wybrany Pokemon: Weavile
Imię Pokemona: Isa
Płeć Pokemona: samica
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: -
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: -
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) wodnych/lodowych: Aguanaut, Avalynx, Lutrajet, Carnibal, Ragnarow
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: zwykły
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-17, 20:01   

Wybrany Pokemon: Vaporeon
Imię Pokemona: Jasiri
Płeć Pokemona: Samica
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Naph
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: Naph
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) wodnych/lodowych: Vaporeon, Glaceon, Politoed, Greninja, Wartortle
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: shiny/zwykły Muszę teraz? Bo nie wiadomo co to będzie za pok a niektóre lepiej wyglądają jako zwykłe ;-; Ale jak już to shiny
_________________


 
  :
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-02-17, 23:12   

Wybrany Pokemon: Gorebyss.



Imię Pokemona: Bubblę
Płeć Pokemona: Samiec.
Czy Pokemon jest "wyjątkowy"?: Nie.
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: -
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) wodnych/lodowych: Vaporeon, Cloyster, Tentacruel, Kingler, Starmie.
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: Błyszczący.
_________________
 
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-18, 00:10   

Wybrany Pokemon:
Carvanha

Imię Pokemona:
teoretycznie Nathe ale w praktyce nie posiada.

Płeć Pokemona:
samiec

Czy pokemon jest wyjątkowy? : nie
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: nie

Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) wodnych/lodowych: Buizel, Chinchou, Bergmite,Froakie i Amaura

Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: zwykły
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-02-18, 21:18   

Wybrany Pokemon: Froakie
Imię Pokemona: Froakie
Płeć Pokemona: Mężczyzna
Czy Pokemon jest "wyjątkowy"?: Nope.
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: ---
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) wodnych/lodowych: Cubchoo, Skrelp, Vaporeon, Lapras, Kabuto.
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: Shiny.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-02-20, 19:04   

#wypisz mnie jak znajdziesz ktoś inny się zapisze

Wybrany Pokemon: Glaceon
Imię Pokemona: Naoki
Płeć Pokemona: Mężczyzna
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Unique
Czas 72h na odpis odpowiada mi. tak
Pytania związane z pokazami: nie
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) wodnych/lodowych: Wszystkie ;c
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: Pominę to, bo i tak nie wygram xD
_________________
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-21, 16:09   

Panda dla CD weźmie udział w tym xD

Wybrany Pokemon: Poliwrath
Imię Pokemona: Mizuumi
Płeć Pokemona: Samiec
Czy Pokemon jest "wyjątkowy" (shiny lub unique - jeśli tak, podaj co)?: Normalny pok na 100 lvl :C
Czas 72h na odpis odpowiada mi.
Pytania związane z pokazami: Nie
Podaj 5 ulubionych Pokemonów lub Fakemonów (z Pokemon Sage) wodnych/lodowych: Pengliff, Totter, Leafish, Dinkywink, Glocto.
Jeśli wygram, chcę by mój Pokemon-nagroda był: zwykły
_________________
 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-21, 19:19   

Słowo się rzekło- skoro zapisała się Yuki, to skreślam Dida z listy uczestników, tak jak poprosił :) Jakby nie patrzeć znalazło się minimalna ilość osób, więc nie ma potrzeby przedłużania zapisów. Yay! :)
~~~



Za pomocą dowolnie wykonanej prezentacji (jedyny wymóg, by był to post, a nie sam filmik czy coś jeszcze innego, chociaż oprawa muzyczna bądź rysunek na pewno są mile widziane jako dodatek) musicie przedstawić nam swojego startującego Pokemona. W tym etapie ocenie poddana zostanie pomysł&oryginalność występu, a także dodatki (każdy 1 różny przedmiot koordynatorski = +1pkt., max. można zdobyć 5ptk.). W prezentacji warto pamiętać o tym, by nie zanudzić widzów, a jednocześnie nie zapomnieć o kilku słowach od siebie na temat Poka. Dodam, że jury lubi w tym etapie, kiedy opiekun ukazuje w swoim stworku coś różniącego go od innych.

W kwestii dodatków proszę pamiętać, żeby napisać, czego dokładnie używacie (np. nałożyłam kolorową pokrywę na kulkę), bo ja jestem człowiek prosty co nie żyje na domysłach ;p Oczywiście jeśli dodatek nie znajduje się w ekwipunku, nie zostanie zaliczony.

Czas na odpisanie tutaj lub mi na PW macie do 24 lutego (środa), godz: 20:00.
~ Dodam też, że po wysłaniu posta/PW, nie można go już edytować ~
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-02-23, 17:42   

- Witam wszystkich! Ja jestem Orange, ale to nie ważne. W końcu liczy się mój przyjaciel, Froakie! Jako że to nasz pierwszy pokaz, przybliżę teraz Wam jego osobę: Na wstępie powiem wam, że nie mogę sobie wyobrazić lepszego partnera, przyjaciela. Froakie, co wydaje mi się być nietypowe u uczestników pokazów, jest nieśmiały.- Miałem nadzieję, że nikt nie zauważył jak Froakie skradał się na drugą stronę sceny, ale byłem spokojny, w końcu nawet ja ledwo go zauważyłem, a wiedziałem o wszystkim!- Dlatego właśnie od małego ćwiczył się na mistrza w skradaniu się, co przed chwilą postarał się udowodnić! Robi wrażenie prawda !?-Miałem nadzieję że tak. Bardzo mu się to przydaje, bo oboje jesteśmy chętni do poznawania świata. Mały może być dosyć nieufny, ale jestem pewien, że się przed Wami otworzy na czas występu.- Rozejrzałem się szukając Froakiego. Nagle mały wyskoczył zza moich pleców i usiadł mi na ramieniu.- Racja, Froakie? Chyba nie będziemy dalej zajmować państwu czasu, niech inni uczestnicy też zabłysną! Dziękujemy!- Mówiąc to, ja i Froakie się ukłoniliśmy, i zeszliśmy ze sceny.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Viviann Malesci 
Fru-sru


Starter: Larvesta
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Paź 2015
Posty: 687
Wysłany: 2016-02-23, 18:11   


Nadszedł kolej na nas, oddychając głęboko i spokojnie wyszłam na scenę. Wcześniej nakleiłam naklejkę-piorun na pokeball i nałożyłam ozdobną pokrywkę przez co wyglądał on jak bańka mydlana. Miałam na sobie sukienkę (chyba miałam ją na poprzednich pokazach) w kremowym kolorze ale od pasa w górę była czarna i aksamitna. Trzymała się na ramiączkach a dzisiaj dodatkowo miałam rękawiczki bez palców na których wyszyta była podobizna Carvanhy. Włosy spięłam w kłos. Na scenie przywitałam się z publicznością - Witam państwa, nazywam się Viviann Malesci i dzisiaj przedstawię mojego Carvanhę o imieniu Nathe. W moim występie postaram się pokazać nie tylko jego dość agresywną stronę ale też i piękno w tej dzikości jak i też to, że pozory czasem mylą- Zaczęła lecieć muzyka
Rzuciłam pokeballem a na scenie nagle pojawiła się niewielka, stojąca w miejscu (w sensie że woda stała w miejscu jak w zbiorniku wodnym) rzeka w kształcie podwójnego "S" Wtedy z pokeballa wyskoczył mój Nathe i wpadł do wody. Rybka miała na sobie biały kapelusz melonik z czerwonym paskiem nad rondem, wielkość była tak dopasowana aby nie zasłaniała widoku pokemonowi. Miał też czarne, nonszalanckie okulary na pysku. Nathe czekał pod wodą a ja przesunęłam w powietrzu rękę w górę. Wtedy pokemon wyskoczył w górę i ukłonił się w powietrzu widowni po czym płetwą zdjął kapelusz i ponownie założył. Zniknął w wodzie ale nie na długo, zaczęłam obracać się co jakiś czas wokół własnej osi i wykonując własny układ taneczny on razem ze mną wykonywał pokaz. Przy moim drugim obrocie wyskoczył ponownie z wody i użył Rain Dance po czym połączył to z Dark Pulse. Wszystko to ładnie w górze się połączyło i powstała purpurowo-biała mgiełka o zapachu bzu. Carvanha nim wpadł do wody zdołał odbić się ogonem od tafli przez co trochę nachlapał i użył Scald obracając się dookoła z uśmiechem psychopaty na pysku. Kiedy Scald zetknął się z mgiełką nastąpił delikatny, nieszkodzący wybuch i na całej scenie (w górze i na dole) utworzyły się duże, niebieskie bańki lewitujące w powietrzu z metalicznym fioletowym błyskiem. Tańczyłam teraz przy tych co były blisko ziemi a Carvanha zaczął wskakiwać do nich po kolei aż dotarł na samą górę. Kiedy wskakiwał do nich (do środka) i machał ogonem bańka zmieniała kolor na losowy jaki posiada Carvanha. Kiedy dotarł do góry wtedy wszystkie bańki pękły a Nathe wylądował w moich objęciach. Widownie jak i scenę objął deszczyk biało-fioletowych świetlików po czym zniknęły w wodzie która zaczęła świecić się na kolory jakie ma mój pokemon. Carvanha mnie liznął i tyle w temacie, skłoniłam się z uśmiechem i sio za kurtynę dalej się stresować (xD)
jakiś tam rysunek na szybko coby to widzieć xD
_________________

KP ll Box ll ~Bank~ ll


 
     
Fay 
Jestem robotem


Starter: Sceptile Gekko
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Wiek: 31
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 1181
Wysłany: 2016-02-23, 19:01   


Wyszłam na arenę i ukłoniłam się publiczności. -Witam. Nazywam się Fay Black.- Przedstawiłam się i wyjęłam pokeball. Podrzuciłam go i wyskoczył z niej ciemnogranatowy pokemon, który w powietrzu zrobił fikołka, a następnie wylądował i ukłonił się teatralnie. -A o to i moja partnerka w tych pokazach - Weavile o imieniu Isa.- Przedstawiłam swojego pokemona. Pokemon-łasica uśmiechnął się chytrze i podskoczył wydmuchując z pyska kawałki lodu z ataku Ice Shard, które następnie pocięła na drobny śnieżek przy pomocy Metal Claw.

Weavile wylądowała pośrodku i użyła Dark Pulse w taki sposób. Gdy fale mrocznego ataku ją otaczały zaczęła używać Icy Wind, by utworzyć wokół siebie wir z tych dwóch ruchów, który wyglądał tak. Wyskoczyła z niego i posłała w jego kierunku kawałki lodu z Ice Shard. Cały wir rozpadł się rozrzucając wokół lód i śnieg. Weavile wylądowała z wdziękiem i pokazała pazury.

-Weavile to pokemon o typach mrok i lód. Są bardzo dobrymi złodziejami, ale jak widać w walkach także nie przebierają w środkach by wygrać. Isa także bardzo lubi tańczyć i być może będzie miała szansę pokazać swój talent w następnej rundzie. Wszystko zależy od państwa.- Powiedziałam i ukłoniłam się. -Do widzenia państwu.- Zakończyłam i zeszłam z areny razem ze swoim pokemonem.
_________________
Karta Postaci | BOX | Bank | Trofea
 
 
     
Księciu 
FIRST OF ALL, BITCH...


Starter: Gengar
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 30
Dołączył: 30 Wrz 2014
Posty: 971
Skąd: Kraków
Wysłany: 2016-02-24, 18:12   

Na początku była cisza.
Publiczność bacznie wyczekiwała na kolejnego koordynatora, który to zapragnął zdobyć pokazową wstążkę, jednak mijała kolejna minuta po ostatnim występie, a nikt nowy nie pojawił się na scenie.
Wtem, oświetlenie sceny zgasło, zostawiając jeden, samotny snop światła padający bezpośrednio jej środek. W tle zaczęła grać muzyka, która stopniowo była podgłaśniana, wyczarowując deszczowy i pochmurny klimat.
Postawny mężczyzna wyłonił się z mroku sceny, kierując się bezpośrednio na pozostawiony snop światła. Koordynator odziany w gustowny i kolorowy garnitur w odcieniach amarantu i granatu dygnął śmiało przed publicznością i dzierżąc czarny parasol w lewej dłoni, a w prawej pokeball oprawiony w pokazową kapsułę, zalepioną trzema naklejkami.
- Szanowni państwo! Nazywam się Harley Kaplan i pragnę państwu przedstawić mojego przeuroczego podopiecznego, Gorebyss, śmiało! – Chłopak podrzucił wysoko kulę, która w ciemnościach rozbłysnęła niczym gwiazda, uwalniając ze swojego wnętrza gustownie ubraną rybkę – odzianą w specjalny, klasycznie wyglądający czarno-biały garnitur z przypiętymi guzikami dopasowany do opływowego kształtu ciała oraz wykonany z nieprzemakalnego materiału i z zapiętą kokardą pod "szyją" – która zatańczyła w powietrzu w akompaniamencie gwiazdek, nut i serc.



Po wywinięciu piruetu w blasku świateł wywołanych naklejkami, różowa rybka prędko użyła Agility i Dive, by wskoczyć do przygotowanego basenu dla wodnych pokemonów, aby następnie majestatycznie unieść się nad basen i wyłonić się niczym Posejdon w Whirlpool kontrolowanym przez Psychic, który właśnie dzięki psychicznemu atakowi błyszczał i zmieniał barwy, rozświetlając pokazową scenę.



- Gorebyss to niesamowicie elegancki i jednocześnie silny pokemon, który podczas walki potrafi wiele zdziałać używając swojego uroku osobistego. Jego szybkość i precyzja pozwalają na doskonałe manerwy – jest niczym nieomylny szermierz, trafiający w czułe punkty swojej ofiary. – Wskakując ponownie do basenu, lecz nadal kontrolując stworzony przez siebie wir wodny, Bubblę przekształcił wir w wielką, obracającą się szybko kulę wodną, którą przy pomocy Psychic podrzucił wysoko w górę nad widownię. Następnie Gorebyss wystrzelił Water Pulse w kierunku zostawionej w powietrzu kuli, po czym wystrzeił strumień gorącej wody przy użyciu Scald. tworząc tym samym ciepły, letni deszcz migoczący w świetle dnia.
Harley uśmiechnął się szeroko, otwierając przygotowany parasol. W tle zapętliła się piosenka, która otworzyła ich pokaz, z tą różnicą, że zamiast piosenkarza – śpiewał sam koordynator. Poniesiony muzyką Harley zaimprowizował układ choreograficzny tej piosenki kierując się w stronę basenu, a Gorebyss zaczął wtórować mu tańcem w wodzie.
- Dziękujemy Państwu za spędzoną tutaj chwilkę. Życzymy miłego dnia! – Dwa głębokie ukłony ze strony Harleya i Bubblę zakończyły ich prezentacje, okraszoną brawami publiczności.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-24, 20:01   

~ Oceny ~


Orange: Po pierwsze szkoda, że nie wykorzystałeś żadnych przedmiotów koordynatorskich. Niby dają tylko kilka punktów, ale zawsze to coś. Jeszcze większa szkoda, że skupiłeś się wyłącznie na opowiedzeniu o twoim podopiecznym. Niby "prawiłeś z sensem" i dość sympatycznie, ale to jednak była tylko sucha pogadanka. Byłoby fajnie zobaczyć twojego żabka w akcji, gdyby zrobił coś wystrzałowego. A tak wyszło troszkę ubogo. Daję 5/15, bo jednak jakaś prezentacja była. Dodatki: 0/5. Całość: 5/20

Viviann Malesci: Całkiem fajny pokaz. Widzę podkład muzyczny i naliczyłam też 4 przedmioty koordynatorskie. Ba, nawet jest własnoręczny rysunek poglądowy. Ale wracając do pokazu... Nie opowiadałaś zbyt dużo, ale za to przeszłaś do pokazania swego pokemona oraz jego możliwości w praktyce. Ogólnie działo się na scenie, trochę dumałam jak z migotliwej pary i strumienia wrzątku powstałyby bańki, ale poza tym nie mam jakichś większych zastrzeżeń. Daję takie mocne 13/15. Dodatki: 4/5. Całość: 17/20

Fay: Kolejny fajny pokaz. Szkoda, że bez dodatków, ale nadrabiasz to dynamiką swego pokazu. Jest różnorodny, świetnie odzwierciedla ten zadzior u Weavile. Same ataki lub ich połączenia są proste, ale bardzo widowiskowe. Ogólnie jest w tym wszystkim taka fajna spójność. Daję 15/15. Dodatki: 0/5. Całość: 15/20

Księciu: Następny pokaz z muzyczką... która ze względu na mój spowolniony internet nie chce się odtworzyć, ale podejrzewam, że robi odpowiedni nastrój dla całości ;P Naliczyłam też 5 przedmiotów koordynatorskich. Sam pokaz jest dynamiczny, użyte ataki i ich połączenia spójne, znalazła się też chwilka na parę słów o twoim podopiecznym. Najs. Daję 14/15, bo mam wrażenie, że jeszcze czegoś mi tu brakuje. Dodatki: 5/5. Całość: 19/20

Koori napisał/a:

Nadeszła kolej Sary i jej pokemona. Nikt się jednak nie pokazywał. Zaczęła grać muzyka, dość spokojna, a wprawiająca w nieco senny nastrój... Podczas trwania pierwszych tonów na scenie pojawiła się niewielka fala wody, a na niej błękitny pokemon z rybim ogonem, przypominający syrenę. Stworzenie spojrzało na zgromadzonych ludzi, a potem ukłoniło się głęboko, powoli pozwalając wodzie zniknąć. Muzyka została ściszona na tyle, by była jedynie tłem, a znikąd rozbrzmiał głos
- Wyobraźcie sobie spokojną, letnią noc. Gwiazd radośnie błyskające na niebie. Wyobraźcie sobie powoli kołyszące się drzewa i latające wokół nich świetliki. Tej właśnie nocy na świat przyszła samiczka Eevee, Jasiri. A teraz staje przed wami jako Vaporeon, niezwykle silna, dumna i majestatyczna przedstawicielka swego gatunku - głos urwał się na chwilę. Słychać wyższe tony w tle. Samica w tym momencie wstała i obróciła się wokół własnej osi, prezentując się.
- Jasiri nie jest typem wojowniczki. Nigdy nie interesowała ją walka dla samej walki - Tuż za pokemonem pokazała się jego trenerka, Sara, z łagodnym uśmiechem - Jednak by obronić kogoś ze swych przyjaciół jest gotowa do największych poświęceń. Może z zewnątrz wygląda jak zwyczajny pokemon, ale jej wielkie serce i wyjątkowo silna wola ją wyróżniają - dodała spoglądając na Vaporeon, która w ten chwili utworzyła wokół nich krąg gwiazdek lecących w górę, za pomocą Swift i Quick Attack. Obie skłoniły się głęboko, gdy muzyka zaczęła powoli cichnąć, by zgasnąć. Kolejna fala zasłoniła obie istoty, a gdy woda opadła, żadnej z nich nie było na scenie...


Koori: I znowu muzyczka (nawiasem bardzo w moich klimatach, aż sobie ściągnęłam :P ). Sam pokaz jest nieco inny w porównaniu z pozostałymi występami. Nie mówiłaś zbyt dużo o sobie o swoim pokemonie, nie było też jakiegoś nagromadzenia ataków. Wyraźnie postawiłaś na delikatny i tajemniczy nastrój, który tworzyła muzyka i ta, hm... oprawa wodna? To samo w sobie nawet mi się podobało. Szkoda, że nie używałaś żadnego przedmiotu koordynatorskiego, a szkoda. Daję 12/15, dodatki: 0/5. Całość: 12/20

Yuki: Brak odpisu, czyli dyskwalifikacja bez nagrody pocieszenia. Szkoda :(

Stwierdziłam, że nie będę taka wredna i do następnego etapu przejdą wszyscy, którzy odpisali na czas, czyli:
Orange, Viviann Malesci, Fay, Księciu i Koori



Trener musi wymyślić połączenie różnych ataków (w tym 1 musi być o typie wodnym lub lodowym), które mogłyby wspólnie tworzyć jeden, nowy ruch. Oczywiście Pokemon musi zademonstrować wytwór przed publicznością. Można także opisać dodatkowo ile HP atak zabiera, nazwę, celność, efekt dodatkowy i rzecz jasna wykonanie.

Czas na odpisanie tutaj lub mi na PW macie do 27 lutego (sobota), godz: 20:00.
~ Dodam też, że po wysłaniu posta/PW, nie można go już edytować ~
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Orange 
Ohayo!


Starter: Froakie
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączył: 11 Lis 2015
Posty: 205
Skąd: Z odległej krainy...
Wysłany: 2016-02-24, 22:35   

- Ponownie witam wszystkich! Jak wiadomo w tym etapie mamy zaprezentować nowy ruch, zatem już go pokazujemy!- Wtedy Froakie wyskoczył z mojego Pokeballa tuż przed publiczność.- Nasz atak polega na połączeniu ruchów Bubble i Toxic Spikes!-Wtedy Froakie stworzył bańkę, a w niej sporo trujących kolcy, aż bańka nabrała ciemno fioletowego koloru, a potem ją wystrzelił.- W tej formie nie jest to zbyt efektowne, a w walce zadaje jedynie 40 obrażeń i ma 66% na zatrucie przeciwnika, ale ten ruch można ulepszyć!- Froakie stworzył kolejną, prawie identyczną kulkę, a następnie sprawił by kulka zawisła przed nim w powietrzu.- Teraz Froakie może dodawać kolejne "porcje" tego ataku.- Froakie, jak na zawołanie, zademonstrował jak to zrobić.- Za każdym razem zadawane obrażenia wzrastają, a po dwóch takich "doładowaniach" szanse na zatrucie są stuprocentowe, a także mamy pewność, że nasz atak trafi, gdyż jak można uniknąć czegoś takiego?
W tym momencie, Froakie podskoczył wysoko i uderzył tę bańkę ciemną jak atrament, która zdąrzyła urosnąć do rozmiarów niewielkiego samochodu, aż pękła niczym balon. Wszystkie te kolce rozprysnęły się i ułożyły w kształt mego pokemona, a spadając w dół, zdawało się jakby ten rysunek się poruszał.
-Jak państwo widzą, tego ruchu można używać nie tylko do walki, ale można go użyć także np. do tworzenia wspaniałych animacji!
Na koniec Froakie powtórzył całą operację, tworząc animację sztucznych ogni. Na koniec gdy z kolcy powstał wielki wybuch, stworzył się wielki, otaczający nas jak okrąg. Ukłoniliśmy się, podziękowaliśmy i zeszliśmy ze sceny.
_________________
Bank|Box|Galeria Sław

Eevee domaga się nowych ewolucji.
  :
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.