Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2016-02-21, 11:30
Walentynkowy flirt
Autor Wiadomość
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-18, 23:00   

-Masz bardzo podobny gust do mnie. Czasami też jakaś spokojna muzyka albo Soundtrack z gry. Dotykam moich uszu. -A to? Nic takiego. Mała mutacja po incydencie, ale lubię je. Opowiadam mu dokładnie jak to się stało omijając temat tego, że mam moc strzelania piorunami z rąk. Po tej opowieści biorę łyk piwa i patrzę na jego reakcję mając nadzieję, ze go nie wystraszyłam.
_________________
KP
 
     
REKLAMA 

Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Wysłany: 2016-02-19, 10:19   

 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-19, 10:19   

nie trać wiary, James! ;p
---------------

James Toru, 200$, 42%
Na szczęście dziewczyna nie miała nic przeciwko wzniesieniu toastu za singli. Wręcz przeciwnie, twój pomysł przypadł jej do gustu. Dzięki dalszej rozmowie dowiedziałeś się, że lubi czekoladę o każdym smaku, chociaż również najbardziej przepada za gorzką, a po książki sięga z miłą chęcią, zwłaszcza romanse i detektywistyczne.

Mirajane, 282$, 65%
- Och - odpowiedział zaskoczony chłopak, po czym więcej nie poruszał tematu uszu, uznawszy, że skoro nie zagłębiałaś się w żadne szczegóły, to sam o takowe wypytywać nie powinien. W każdym razie nie wygląda na przerażonego. - Co ty na to, żebyśmy poznali się bliżej? Ale proponuję, byśmy zrobili to w jakimś bardziej ustronnym miejscu. Podobno mają tu jakieś prywatne pokoje do wynajęcia.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-19, 11:15   

Kiedy zostaliśmy sami, chłopak nie był już taki nieśmiały - wręcz przeciwnie, stał się odważniejszy w tym, co robi. Trochę mnie to zdziwiło, ale postanowiłam nie dać mu nade mną przewagi.
- Zwolnij trochę. Nawet mnie nie znasz - odpowiedziałam, wymownie odpychając chłopaka od siebie lekko jednym palcem. - Proponuję najpierw coś zjeść. Co powiesz na spaghetti i do tego sok pomarańczowy? - zapytałam, przeglądając kartę z dostępnym jedzeniem. Postanowiłam jeszcze chwilę sie z nim podroczyć. Kto mi zabroni?
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-19, 11:50   

Lu, 142$, 70%
Chłopak poczerwieniał na twarzy i uśmiechnął się przepraszająco, po czym bez słowa kiwnął głową, zgadzając się na spaghetti i sok.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-19, 12:18   

W takim razie zamówiłam spaghetti i sok pomarańczowy razy dwa. Kiedy je przynieśli i już jedliśmy, postanowiłam trochę popytać.
- Czym się interesujesz, Andy? Ile masz lat? - zapytałam, czekając na odpowiedzi. Nie chciałam się śpieszyć ani niczego mu narzucać. Kto wie, może i on ode mnie coś wyciągnie?
_________________
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-19, 12:53   

-Nie mam nic przeciwko Larry. Wypiłam resztę piwa. Trochę gorzkie pod koniec. Czemu to ja muszę być w tą rodzinie, która nie lubi pić? -Ale może zanim wyjdziemy to zjemy coś. Trochę się głodna zrobiłam. Co ty nas to? Przy okazji byśmy mogli się o sobie trochę dowiedzieć? W sumie dało się słyszeć lekkie burczenie. Na szczęście za głośno by ktoś inny usłyszał.
_________________
KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-19, 16:15   

Lu, 142$, 80%
- Lat mam chyba mniej więcej tyle co ty, bo osiemnaście i też wyglądasz na mniej więcej tyle. Co do pracy... powiem Ci, jeśli ty też zdradzisz mi co nieco o sobie - oznajmił, uśmiechając się zagadkowo, by dać ci do zrozumienia, że tak łatwo nie da za wygraną.

Mirajane, 282$, 73%
- Z tego co wiem, to właśnie w tych pokojach mają ofertę z posiłkami. Tutaj przy barze sprzedają jedynie alkohol - oznajmił Larry.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-19, 18:39   

-Serio? No to super. Prowadź. Pełna enruzjazmu i zadowolenia pozwoliłam chłopaki pójśc wynająć pokój by lepiej sie poznać. Byłam ciekawa co jeszcze ciekawego moze mi o sobie powiedzieć. W sumie też chciałam mu trochę o sobie opowiedzieć.
_________________
KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-19, 23:25   

Mirajane, 172$, 81%
Kiedy wynajęłaś już pokój, zamówiłaś wam dwa ciepłe posiłki. W końcu możecie przejść do rozmowy, a zdaje się, że twój towarzysz z chęcią dowie się o tobie jak największej ilości informacji.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-19, 23:48   

Zaczynam po mału jeść swoją porcję. Zerkam na chłopaka. -Ile masz lat? I... masz jakieś hobby? Ja czasami coś tam naskrobię na papierze lub na komputerze. Jednak nigdy nie zebrało mi się na nic więcej. Mam słomiany zapał do tego. Zaczęłam. Moze jakoś się rozkręcę bo póki co byłam lekko spięta.
_________________
KP
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-20, 00:58   

Widać było, że Andy nie chce tak łatwo odpuścić i próbował się o mnie czegoś dowiedzieć.
- No dobrze... Mam siedemnaście lat, uwielbiam grać w koszykówkę i mówią na mnie Snow - zdradziłam mu co nieco o sobie, chociaż jeszcze nie wystarczająco. Teraz jego kolej na odpowiedzi i dałam mu o tym do zrozumienia.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-20, 11:25   

Mirajane, 172$, 90%
- Mam dwadzieścia pięć lat, ale czy to takie ważne? Co do hobby to lubię sporty ekstremalne. Lubię, kiedy coś się dzieje, a adrenalina pulsuje mi w żyłach zamiast krwi. I wiesz co? Ty też mogłabyś doprowadzić do takiego stanu. Gdybyś tylko zechciała ofiarować mi jeden pocałunek - odpowiedział, przysuwając się nieco bliżej ciebie, chociaż też bez przesady, coby cię nie przestraszyć.

Lu, 142$, 90%
- Och, a więc jednak jestem od ciebie o rok starszy. Idealna różnica wieku, nie sądzisz? - wyszczerzył się. - Ja lubię różnego rodzaju gry logiczne i łamigłówki, a czasem bawię się w jakieś technologiczne sprawy, ale nie będę ci o tym przynudzał. Zamiast tego... mogłabyś mnie bardzo uszczęśliwić. Jeden niewinny całus przecież nic nie znaczy - odparł, nie dając za wygraną.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-20, 12:11   

- A więc mówisz, że mogę cię jeszcze czymś zaskoczyć? - pozwalam sobie na nieco milszy uśmiech, jednak sekundę później wybucham śmiechem i kiwam głową. - No to co, zobaczymy, jak mi pójdzie. I... nie zapomnij o swoich tatuażach. Z chęcią je zobaczę, by porównać, czy aby na pewno nie byłabym w tym fachu lepsza - dodaję, po czym idę zaklepać nam pokój, a także wziąć do niego dodatkową porcję drinków.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-20, 13:25   

- Widzę, ze niezły z ciebie ścisłowiec - odpowiedziałam na zainteresowania chłopaka, śmiejąc się przy tym lekko. Tymczasem Andy nie odpuszczał i nadal myślał, że coś z tego wyjdzie. Hm... nie chciałam go dłużej zwodzić. Może czas się trochę ośmielić? Kidy poprosił mnie o niewinnego całusa, zbliżyłam się do niego i pocałowałam go w policzek. Uśmiechnęłam się i powiedziałam: - Tak przy okazji, na imię mi Caroline - zdradziłam, po czym wyszłam z pokoju i zostawiłam chłopaka samego. To był naprawdę miły wieczór!
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-20, 14:44   

Snazzy, 142$, 80%
Kiedy znaleźliście się w prywatnym pokoju, twój towarzysz upił spory łyk drinku, po czym ściągnął czarną, skórzaną kamizelkę i już miał przejść do zdejmowania białego podkoszulka, gdy niespodziewanie coś przyszło mu do głowy, ponieważ uśmiechnął się szelmowsko do ciebie.
- Może zechcesz mnie w tym wyręczyć? Tatuaż mam pod bluzką - zapytał gardłowym tonem.

Lu, 142$, 100% - Zostajesz Mistrzem Flirtu!
Po tej bardzo przyjemnej chwili, jaką podarowałaś Andy'emu, mężczyzna oznajmił, że jego serce należy teraz do Ciebie, zanim czmychnęłaś, zostawiając go samego. Gratulacje!
Brawo Lu, poderwałeś swojego faceta. W nagrodę otrzymujesz dowolny kamień ewolucyjny i ultraball. Nie zapomnij również o dodaniu sobie 4CD.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.