Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2016-02-21, 11:30
Walentynkowy flirt
Autor Wiadomość
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-16, 16:02   

- O proszę. To się nawet dobrze składa, bo ja z kolei lubię dojrzałych mężczyzn. A rok w tę czy w tę...- odparłam.
Przysunęłam się do niego bliżej, tak abyśmy się stykali bokami. A od tego to już tylko kroczek do objęcia... Jeśli Serafin by nie oponował to może i dojdzie do takiego nieśmiałego przytulaska. Zastanawiałam się czy nie pociągnąć tego nieco dalej, nie zrobić jakiegoś nieco śmielszego kroku, ale że moje doświadczenie w sprawach damsko-męskich było raczej niewielkie, nie chciałam ryzykować jakiejś gafy. Ale pomalutku, pomalutku...
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
REKLAMA 
Łowca Rang

Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-16, 16:54   

 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-16, 16:54   

Myyszo, nie dostaliśmy naszych drinków XD
---
Rumienię się nieco, nie zabierając dłoni. Wpatruję się w oczy chłopaka
- No to być może będziemy na tej samej uczelni... a kto wie, może na tym samym kierunku? - pytam cicho, delikatnie zaciskając swoje palce na jego
- Szczerze mówiąc... Nikt tak przystojny jak Ty - odpowiadam na drugą wypowiedź, uśmiechając się łagodnie
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-16, 17:57   

*rzuca w Koori drinkami* mata, nie jęczta xd
-----------------

Gwen Brown, 190$, 80%
Udało wam się mocno zbliżyć do siebie, a kiedy już do tego doszło, przytuliliście się. O jak słodko. Po chwili oderwaliście od siebie ciała, lecz nadal stykaliście się czołami, uśmiechając do siebie. Czułaś, jak twarz pokrywają ci rumieńce. To samo zobaczył Serafin, ponieważ wyszeptał, że wyglądasz bardzo uroczo.

Koori, 224$, 67%
- Hah, dziękuję - uśmiechnął się chłopak. - Hmm... Może przejdziemy z naszymi drinkami do prywatnego pokoju, żeby mieć odrobinę prywatności? - zaproponował.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-16, 18:12   

- A wiesz, że to wspaniały pomysł? Tu jest dość sporo ludzi... Jestem za - kiwam głową i wstaję, chwytając swój drink w dłoń. Drugą wsuwam w jego wolną i idę obok niego do takowego pokoju zadowolona, że wszystko idzie w świetnym kierunku. Zaczynam nawet coś sobie nucić cichutko pod nosem
_________________


 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-16, 18:42   

A ja znowu oblałam się rumieńcem. Chociaż w aktualnych okolicznościach może to nawet dobrze?
Postanowiłam wykorzystać sytuację tego naszego "zbliżenia" i zafundowałam Serafinowi szybkiego całusa. Co będzie- najwyżej wszystko schrzanię, jak to ja...
- Ty też wyglądasz uroczo, kiedy jesteś zaskoczony- odparłam zalotnie, puszczając mu oczko.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-02-16, 18:43   

- Chciałam tylko, żeby nasze ruchy były swobodniejsze. - uśmiecham się do niej, oddając się całkowicie powolnej i przyjemnej rozkoszy.
_________________
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-16, 19:38   

- Rzeczywiście masz wysokie mniemanie o sobie, Królewiczu. W każdym razie, jeśli będziesz chciał, możesz mi je pokazać potem, w bardziej ustronnym miejscu - oznajmiam cicho, a następnie spoglądam na szklankę nie tylko swoją, lecz także swojego rozmówcy, by ocenić, czy dużo mu w szklance zostało. - Jeśli nie odpowiada ci hałas czy coś w ten deseń, zawsze możemy się przenieść do prywatnego pokoju... swoją drogą, chcesz coś jeszcze do picia? Póki mam kasę i jestem skłonna stawiać. Sama się chyba z chęcią napiję kolejnej Krwawej...
Gdy już pójdę po kolejną dostawę napoju i ponownie wrócę do swojego krzesła, opieram się niedbale łokciem o stół i wzdycham
- Ale wiesz co? Z tym językiem to możesz mieć rację. W bidulu raczej bym bez niego nie przetrwała tak długo ani tym bardziej poza bidulem - chichoczę cicho, a następnie milknę. - Jest coś jeszcze, co preferujesz wśród lasek? Bo ja wiem... kolor oczu, preferowany rodzaj alkoholu...?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-16, 19:51   

- Mówisz? - odparowuję do chłopaka, załapując jego nieco flirciarski ton. - Ja tutaj przyszłam chyba z desperacji. Chciałam się po prostu ubić, ale nie sądziłam, że będzie tutaj tyle par. W sumie co to za miejsce na walentynki? - pytam retorycznie, po czym się śmieję. - Może powiesz mi coś o sobie? Jeśli mamy spędzić ze sobą nieco czasu, to chyba warto by się nieco zapoznać.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-16, 20:33   

Koori, 174$, 75%
Znaleźliście się sami w całkiem przytulnym pokoiku. Usiedliście obok siebie na skórzanej kanapie i zaczęliście sączyć drinki, gadając głównie o błahostkach. Czas leciał wam naprawdę szybko, jednak czułaś, że twój towarzysz czeka, aż otworzysz się przed nim jeszcze bardziej.

Gwen Brown, 190$, 94%
Chłopak rzeczywiście był zaskoczony, ale z całą pewnością mile zaskoczony. Twój całus spodobał mu się na tyle, że postanowił odwdzięczyć ci się tym samym. Już po chwili zaczęliście bardziej namiętne pocałunki. Czułaś, że lada moment podbijesz jego serce.

Did, 178$, 100% - Zostajesz Mistrzem Flirtu!
Natia nie gniewała się na Ciebie. Bardzo ją pociągałaś i chyba ze wzajemnością. Tak czy siak wasza przygoda zakończyła się bardzo namiętnym zbliżeniem, a po chwilach uniesienia dziewczyna oznajmiła, że jej serce należy teraz do Ciebie. Gratulacje!
Brawo Dod, poderwałeś swoją laskę. W nagrodę otrzymujesz dowolny kamień ewolucyjny i ultraball. Nie zapomnij również o dodaniu sobie 4CD.

Snazzy, 228$, 55%
Hadiemu akurat kończył się drink, więc nie miał nic przeciwko drugiemu. Dodał też, że nie może się doczekać, aż przeniesiecie się do bardziej kameralnego miejsca, gdzie zostaniecie tylko we dwoje. Cóż, ta propozycja chyba mocno na niego wpłynęła i nieźle sobie u niego zaplusowałaś. Na wiadomość, że wychowywałaś się w domu dziecka, odpowiedział zdziwioną miną, lecz postanowił nie drążyć tematu. Zamiast tego powiedział ci, że lubi niegrzeczne dziewczynki, które żyją chwilą i są otwarte na różne szalone pomysły. Dowiedziałaś się również, iż jego ulubionym alhokolem jest sake, jednakże niestety trudno tu dostać takowe i to jeszcze porządne.

Black Lotus, 264$, 30%
- Cóż... Nazywam się Eliot Cook, lat dwadzieścia, prawiczek - odpowiedział poważnie, ale po chwili wybuchł głośnym śmiechem. - Lubię wrzucić na luz i mieć wszystko w czterech literach. Jak widzę znerwicowanych ludzi, to muszę się powstrzymywać, żeby im nie założyć słuchawek na uszy i nie puścić jakiegoś śpiewu ptaków. Lubię też oglądać horrory i wygadane dziewczyny, więc może powiesz o sobie więcej? - zaproponował.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-16, 20:51   

Uśmiecham się do niego lekko
- Wiesz, tak naprawdę zawsze chciałam zostać kimś w rodzaju wokalistki w jakimś zespole... Nagrywać własne piosenki... Ale nigdy nie miałam odwagi spróbować - sądzę drinka powoli - Na scenie jest zawsze tylu ludzi... Oni wszyscy cię oceniają... Jak się nie ma nikogo bliskiego takie chwile są dość trudne... - mówię patrząc mu głęboko w oczy
_________________


 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-16, 20:58   

- Nie wiem jak tobie, ale podoba mi się aktualna sytuacja. Baaardzo mi się podoba- szepnęłam, wtulając się w niego.
Nie ma co, teraz już raczej nic nie schrzanię. Jak to mówią, trzeba rżnąć ten diament. Kolejne pocałunki i przytulaski? Czemu nie, Serafin chyba nie będzie oponował. Aczkolwiek nie zamierzam być jakaś nachalna w działaniu. To bardzo sympatyczny gość, nie chciałam go nagle do siebie zrazić.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-02-16, 21:14   

Nie wiem czy tutaj to napisać, ale biorę Icy Rock ;=;

O dziwo Natia była jednym z lepszym NPC, których stworzyłaś ~
_________________
 
     
Lu 
Lightwood siblings


Dołączył: 30 Cze 2014
Posty: 1169
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-16, 21:16   

- Całkiem możliwe - powiedziałam wymijająco na słowa chłopaka, uśmiechając się tajemniczo. Czy wpadł mi w oko? Nie wiem, po prostu zaciekawił mnie swoją osobą. - Właśnie tego oczekujesz? - odpowiedziałam pytaniem na pytanie. Flirt to może za dużo powiedziane, czy chłopak i dziewczyna nie mogą ze sobą normalnie porozmawiać i się poznać? Kiedy wskazał mi pewien drink w karcie, zawołałam do siebie kelnera.
- W takim razi poproszę dwie Blood Mary - złożyłam zamówienie, od razu za nie płacąc.
_________________
 
     
Mirajane 


Starter: Charmander
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Dołączyła: 03 Lis 2015
Posty: 196
Wysłany: 2016-02-16, 21:28   

Przygotowanie na wyjście zajęło mi godzinę, ale wszystko gotowe. Włosy, makijaż i strój. Bluzka czarna z dekoltem, krótkie spodenki jeans, czarne zakolanówki i buty na obcasie. Też czarne. Do swojej czarno-czerwonej torebki włożyłam wszystko co uznałam za potrzebne i ruszyłam do budynku w którym miałam spędzić dzisiaj czas.
_________________
KP
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-17, 11:26   

Widzisz Dod, może potrafię robić fajnych NPC, ale nie w przygodach .3.
------------------------------

Koori, 174$, 87%
- Na szczęście teraz jesteśmy sami i nie masz powodu do tremy - oznajmił, coraz bardziej przybliżając swą twarz do twojej.

Gwen Brown, 190$, 100% - Zostajesz Mistrzem Flirtu!
- Mi jeszcze bardziej - wyszeptał, po czym przez długi czas nie dał ci zaczerpnąć powietrza. Po bardzo przyjemnych chwilach, jakie spędziliście wspólnie na kanapie, mężczyzna oznajmił, że jego serce należy teraz do Ciebie. Gratulacje!
Brawo Gwen, poderwałaś swojego faceta. W nagrodę otrzymujesz dowolny kamień ewolucyjny i ultraball. Nie zapomnij również o dodaniu sobie 4CD.

Lu, 264$, 25%
Barman podał ci dwa zamówione drinki. W międzyczasie chłopak odpowiedział dosyć wymijająco na pytanie, czy oczekuje flirtu, jakby chciał zobaczyć, do czego sama jesteś zdolna. Zdradził ci również, że nazywa się Andy i bardzo ciekawi go twoja godność.

Mirajane, 300$, 0%
Po wejściu do budynku klubu od razu wpadł ci w oko pewien samotny młodzieniec o potarganych blond włosach. Niestety nie widzisz jego twarzy, bo siedzi przy barze tyłem do ciebie. Ale może warto zagadać? Nie na co dzień wpada się na takie ciach.=o.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.