Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2016-02-21, 11:30
Walentynkowy flirt
Autor Wiadomość
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-14, 19:19   

- Zatem dopiero szukasz jakiejś chętnej dziewczyny, co? Uważaj, niektóre to potrafią być prawdziwe zołzy, czekające tylko na wyhaczenie bogatego faceta. - ostrzegam chłopaka.
W sumie nie wiem, czemu zwróciłam na niego uwagę. Eliot wyglądał całkiem nieźle, jednak na razie byliśmy na etapie zaznajamiania się. Miałam za sobą już dłuższe związki, wszystkie kończyły się szybko, bo równie szybko zaczynały poważnieć. Jeśli miałabym znowu kimś się związać, na pewno byłoby to powolne zaznajamianie się z drugą osobą, nic raptownie.
- Może zamówić jakieś drinki, co? - proponuję chłopakowi. - Chyba, że wolisz coś mocniejszego.
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
REKLAMA 
Uszanowanko :)

Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Wysłany: 2016-02-14, 19:56   

_________________

 
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-14, 19:56   

- Nie, powiedzmy, że gustuję w ambitniejszych historiach. Kiedyś pożyczyłam od kogoś książkę o tym zakochanym wampirze, o której wspomniałeś. Ale nie poczytałam jej za długo, bo już po pierwszych rozdziałach wiedziałam jak to się skończy. Pomijając, że autorka nie pisała jakoś porywająco- zachichotałam, sięgając po swoje winko.
- Pozycje naukowe? No to mamy coś wspólnego. Może nie czytuję tego do poduszki, ale znajdzie się to i owo w mojej biblioteczce. Osobiście preferuję botanikę lub biologię, ale od czasu do czasu siadam sobie nad czymś bardziej... hm... historyczno-technicznym. Militaria, technika wojskowa od czasów zamierzchłych do tych mniej zamierzchłych, takie sprawy- dodałam, upijając nieco trunku.
- Och, daj spokój, wcale tak tego nie odebrałam. Uwierz mi, też się nie spodziewałam, że spotkam tu kogoś tak interesującego jak ty. Ale wróćmy do twojego pytania. Kuchnia mówisz... No, tu może być problem, bo nie mam jakichś ujednoliconych gustów kulinarnych. Czy to będą smaki orientu, kuchnia meksykańska czy inne owoce morza- wszędzie znajdzie się coś co mi podpasuje. Dodatkowo lubię poznawać nowe smaki, więc tym bardziej trudno jest mi określić, które smaki świata byłby dla mnie tymi "naj". A jak to jest z tobą?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-14, 20:42   

- Szczerze mówiąc, kiedyś próbowałam grać na gitarze, ale nie szło mi to najlepiej. Postanowiłam więc zając się pianinem. Okazało się, że to jest to, co powinnam robić. Za to śpiew... Tak, uwielbiam śpiewać. Jak sam widzisz mam niski głos, więc na wysokie tony się nie nadaję, ale nisko zaśpiewam bez najmniejszego problemu. A Ty? Śpiewasz? A może grasz? Jaki typ muzyki najbardziej Ci odpowiada? - pytam po chwili, coraz bardziej zainteresowana chłopakiem
_________________


 
  :
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-14, 21:17   

odpierwiastkuj się od mojej gwary, Daizu :<
------------------
- No to mojego respektu jeszcze sobie nie zdobyłeś, coś ci nie wyszło - pozwalam sobie na jeszcze jedną uwagę dotyczącą samej jego wypowiedzi, a następnie podnoszę się z krzesła, na które przed chwilą usiadłam. Kieruję się szybko w stronę baru, gdzie zamawiam to, co potrzebuję. - Poproszę dwie Bloody Mary.
Gdy już dostanę to, co chcę, wracam do stolika, gdzie jedną szklaneczkę podsuwam rudzielcowi. W końcu o suchym pysku nie będziemy siedzieć.
- Pij. Rude to to jak my oboje, to nam raczej nie zaszkodzi... a co do bycia twoją szmuleczką... cóż, muszę się chyba zastanowić. Może wpierw się raczysz przedstawić? Za mnie robi to ten drink - ponawiam rozmowę, upijając łyk szkarłatnego napoju.
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
James Toru 
Zieloni górą!


Starter: Treecko
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 17 Sty 2016
Posty: 100
Wysłany: 2016-02-14, 22:49   

//zagapiłam się xD

Ah uwielbiam wszechobecną muzykę! Zaraz jak wszedłem do Laguny to mój zmysł muzyczny po prostu był w raju, palce obijały się o spodnie wystukując rytm DJ'a. Porozglądałem się i ujrzałem jakąś dziewczynę która siedzi sama. Kto jak kto ale dziewczyna? Taki dość rzadki widok, zazwyczaj dziewczyny nie siedzą same. Podszedłem pewnym krokiem do niej i wyszczerzyłem się - Hej jestem James! Czy mógłbym ci potowarzyszyć? Zawsze to chyba lepiej siedzieć w towarzystwie... eh sorki- złapałem się za głowę jedną ręką -... chyba że na kogoś czekasz wtedy zmywam się stąd- I puściłem do niej oczko porozumiewawczo. No co, jestem śmiechajka i taki pewniak raczej szybko się mnie nie pozbędzie jak siedzi sama. Chyba że postanowi zabić mnie wzrokiem ;)
_________________

W pełni legalne i zatwierdzone przez administrację multikonto Viviann Malesci.
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-15, 00:26   

Nie mam nic do Twojej gwary, Snazzu :< // nie szkodzi, James, dopiero zaczynamy xd
--------------------

Black Lotus, 264$, 18%
- Dzięki za radę - wyszczerzył się chłopak, po czym zaczął ci się uważnie przyglądać. Przez moment sądziłaś, że może przypadkiem założyłaś dwa różne buty albo masz jakąś wielką plamę na ubraniu, lecz twoje wątpliwości zostały rozwiane. - Wybacz, że się tak wgapiam, ale cóż... lubię patrzeć na ładne dziewczyny. I tak, poproszę o drinka, wybierz mi takiego, jakiego bierzesz dla siebie - dodał.

Gwen Brown, 240$, 27%
Facet nadal słuchał cię z nieukrywaną ciekawością. Bardzo przypadł mu do gustu twój styl wysławiania się. Pełne i rozbudowane zdania oraz fachowe wyrażenia. Kiedy zapytałaś go o jego smaki, odparł, że nie jest jakimś specjalnym degustatorem czy krytykiem, więc zadowala go większość potraw, ale najbardziej lubuje się w daniach włoskich i francuskich.
- Podobno można tu wynająć prywatny pokój. Trochę ciszy i spokoju, a przy okazji można też zamówić coś na ząb - dodał luźno pod koniec.

Koori, 260$, 22%
- Śpiewam dla siebie. Chyba nie idzie mi najgorzej, ale do takiego Bruno Marsa jeszcze sporo mi brakuje - zaśmiał się. - Gram na gitarze i ostatnio zacząłem interesować się również kontrabasem, ale póki co zbieram na niego kasę. Muzykę lubię każdą, o ile nie jest to disco-polo ani reggea. Wiesz co? Nie powiedziałaś mi nic o tańcu, lecz możemy przekonać się, jak ci to wychodzi. Dasz się skusić na jeden taniec? - zachęcił, wyciągając ku tobie dłoń.

Snazzy, 264$, 15%
- Dzięki - odpowiedział chłopak miło zaskoczony twoim gestem ofiarowania mu drinka. - Mam na imię Hadi. A ty serio nazywasz się Mary? Jak ta krwawa Mary, która podobno pokazuje się śmiałkom w lustrze o północy? Czy na mnie też chcesz rzucić jakiś urok?

James Toru, 300$, 5%
Dziewczyna, do której zagadałeś, spojrzała na ciebie z zainteresowaniem, po czym odparła, że nie czeka na nikogo i śmiało możesz się do niej dosiąść. Przedstawiła się jako Ahava, a przy okazji zapytała o twoją godność.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-15, 03:18   

- Szczerze powiedziawszy też nie przepadam za disco polo i reggae. Co do tańca... Sam się przekonasz, jaka łamaga ze mnie - uśmiecham się nieśmiało, ujmując jego dłoń w swoją i podnosząc się. Wbrew moim słowom i wysokości tancerz ze mnie niezły... Choć tak naprawdę za tym nie przepadam. Ale dla takiego ciacha jak on... To już i do tego się zmuszę. Swoją drogą ciekawe, jak on tańczy...
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-15, 11:29   

Koori, 260$, 30%
Tańczyło się wam bardzo dobrze, dzięki czemu jeszcze bardziej zacieśniliście więzy między sobą. Po skończonej piosence wróciliście do barku, by nieco ochłonąć i odpocząć.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-02-15, 12:29   

- Masaż? Usiądź wygodnie, a spełnię twoje życzenie. - szepnęłam jej do ucha, dobierając odpowiednią pozę do masażu jej ramion. - Wracają do mojej opowieści... zamknij oczy i śnij ją. Na początku wyobraź sobie las, potężny i władczy. Wiatr kołysze liście drzew, a ty przebierasz nogami na śniegu, jedna po drugiej. Na około ciebie rozprzestrzenia się ciemność, przerywana światłem gwiazd i księżyca w pełni. Powinnaś już dawno zawrócić, ale coś ciągnie cię wgłąb zagajnika. Nagle wszystko w okół ciebie znika i pojawiasz się na polanie, gdzie kryształowa woda spływa z małego wodospadu wprost do jeziorka, w którym odbija się srebrzysty pan. Woła cię, szepcze, żebyś do niego dołączyła. Bezsilnie ściągasz z siebie ubrania i wskakujesz do wody, by poczuć jej kojący czar. Wtem zdarza się to, co tylko chcesz. Czym byłoby to dla ciebie? - opowiadam jej głosem przesiąkniętym nutką uwodzenia, nie przestając jej masować.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-15, 12:58   

Did, 178$, 47%
Natia odprężyła się i dała ponieść wyobraźni, słuchając twojej historii.
- Hmm... Zamieniałbym tego pana na panią. Na przykład taką jak ty - westchnęła, nadal nie otwierając oczu.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-02-15, 13:08   

- To bardzo miłe z twojej strony, a co chciałabyś, żeby wtedy zrobiła? - pytam się, a następnie spełniam jej życzenie.
_________________
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-15, 13:15   

Did, 178$, 55%
Natia poprosiła o niewinny pocałunek w policzek, który złożyłaś wedle jej zachcianek.
- Nic zobowiązującego. Cieszmy się chwilą - dodała, chichocząc.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Snazzy 
Senpai notice me!


Starter: Pancham
Profesja: koordynator
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 27
Dołączyła: 23 Cze 2014
Posty: 2228
Skąd: Stettin an der Oder
Wysłany: 2016-02-15, 13:20   

Kupię ci poduszkę "Szmuleczka - słodka babeczka" na dwudziestkę XD
------------------
- Właściwie to Marietta, ale Mary jako zdrobnienie może być. Swoją drogą starzy nieźle cię pokarali tym imieniem. Hadi brzmi jak Hari... Mata Hari - pozwalam sobie na kolejny łyk szkarłatnej cieczy, nadal z tym wrednym uśmieszkiem na twarzy, jednak po chwili poważnieję. - Obawiam się, że uroki to nie moja specjalizacja, ale jakbyś chciał kiedyś wywoływać duchy swoich poprzednich lasek, to zapraszam. A tym czym się zajmujesz na co dzień... nie licząc prób wywołania respektu u lasek samym spojrzeniem?
_________________

"Ta myśl sprawiła, że chciałam się stąd ulotnić jeszcze prędzej. I najlepiej zastosować Domestos do mózgu" ~ Alliana, "Przygoda Alliany"
wizja dwóch bishowych braci do poke KP
  :
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-02-15, 13:25   

- Niewinne rzeczy są najbardziej podniecające i cudowne, jak ptasi śpiew. - szepnęłam jej do ucha. - Nigdy nie czułam się jeszcze tak dobrze. - dodałam, przesuwając się przed nią. - Masz takie cudne oczy. - jęknęłam, wpatrując się w jej źrenice.
_________________
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-15, 13:43   

- Czemu nie? Jak na razie zaczyna się robić coraz głośniej, a i co chwila wchodzi ktoś nowy. Chętnie posiedziałabym gdzieś gdzie jest spokojniej- odparłam.
Jako się rzekło, skołowałam takowy pokoik dla nas dwojga.
- To skoro już się tak poznajemy, to może ja o coś spytam, dobrze? To może... Jakiej muzyki słuchasz?- zagadnęłam, siadając sobie obok niego na kanapie we wspomnianym pokoju.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.