Pokemon Crystal Strona Główna
 FAQ   Szukaj   Użytkownicy   Grupy   Rejestracja   Profil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości   Zaloguj 

 Ogłoszenie 

Przenieśliśmy się na nową domenę! Zapraszamy na...
www.pokemoncrystal.wxv.pl


Ohayo!
Na forum
Dodatkowe
Współpraca
Witaj przyszły mistrzu!

Marzyłeś kiedyś, by zostać trenerem lub koordynatorem Pokemonów? Wybrać niepowtarzalnego startera z którym wyruszysz w prawdziwą podróż. Móc zdobywać nowe stworki, trenować je, by stały się championami. Na Crystalu zapewniamy takie atrakcje! Najpierw wystarczy założyć kartę postaci, a potem wybrać odpowiedniego mistrza gry, który poprowadzi Ci niezapomnianą przygodę. Dodatkowo oferujemy: Fakemony, pokazy, walki z liderami i innymi userami, konkursy z nagrodami, eventy, zagadki itp. Ale to nie wszystko, bowiem możesz także zdecydować się na granie Pokemonem! Warto wspomnieć, że poznasz tu wielu przyjaciół z różnych stron Polski. Zaproś znajomych i pozwól ponieść się na skrzydłach wyobraźni już dziś!
Poradnik:
jak zacząć grę?

Masz jakieś pytania? Pisz na PW do Daisy7.


Nasze forum...

- Powstało 23 marca 2011r.
- Pierwszą domeną był pun, a drugą aaf.
- Umożliwia posiadanie epickich Fakemonów.
- Umożliwia granie jako człowiek lub Pokemon.
- Gościło ponad 350000 odwiedzających oraz 450 osób zarejestrowanych.
Pomogą Ci

Daisy7 , Gwen Brown , Yuki
GG/Skype: D: --- / ania.daisy7, G: 38162565 / ---, Y: 35451075 / Yukiyorin
Profil: Daisy, Gwen, Yuki
Ranga: admin, junior admin, moderator, gracz


Grasz na forum? Daj coś od siebie i sam poprowadź przygody innym!
Poszukujemy nowych mistrzów gier! Zapraszamy chętnych do zgłaszania się : )


Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Daisy7
2016-02-21, 11:30
Walentynkowy flirt
Autor Wiadomość
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-14, 13:20   

- Mogłabym spróbować cię zagiąć, ale to tylko, kiedy... - Zbliżyłam się do niego, po czym jednym mocnym chwytem złapałam go za spodni, a dokładniej za miejsce gdzie znajdował się jego członek. - Kiedy przestaniesz się zachowywać jak kundel podczas okresu godowego. - Mówiąc to miałam jakby wredny uśmieszek na twarzy, a jednocześnie patrzyłam na niego z wyższością. Nie dam sobą rządzić. Niech nie myśli, że będę robić to co on chce. Gdybym nie była taka miła, to bym już dawno wzięła widelczyk i wbiłabym mu go w krocze. Zawszony napaleniec.
_________________
 
  :
     
REKLAMA 

Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-02-14, 13:23   

 
  :
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-02-14, 13:23   

- Ptasi śpiew, kiedy odpoczywasz pod drzewem... jest strasznie kojący i cudowny. - westchnęłam. - Wolność również jest wspaniała, a dziewczyny jeszcze wspanialsze. - uśmiechnęłam się do Natii. - Może weźmiemy po kolejnym drinku i przejdziemy się gdzieś, gdzie będziemy mogły spokojnie porozmawiać. Widzę, że obie uwielbiamy naturę i drinki, więc powinnyśmy się dogadać. Jeśli chcesz, to mogę ci opowiedzieć więcej o sobie i moich odkryciach w podróży. Zwłaszcza o księżycowym jeziorku, którego woda jest niesamowicie kojąca. - dodaję.
_________________
Ostatnio zmieniony przez Did 2016-02-14, 13:24, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-14, 13:24   

Yuki, 282$, 25%
- Będę... grzeczny - odpowiedział rozanielonym głosem.

Did, 228$, 30%
- Nie jestem pewna, czy mamy na myśli to samo, mówiąc, że dziewczyny są wspaniałe, ale cóż... to się jeszcze okaże. Twoja propozycja mi odpowiada. Poproszę to samo co wcześniej. Z tego co wiem są tu prywatne pokoje do wynajęcia. Może tam rozwiniemy naszą znajomość? - zaproponowała, nie ukrywając ekscytacji z tego powodu.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
Ostatnio zmieniony przez Daisy7 2016-02-14, 13:47, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Black Lotus 
Multi Mhroka~


Starter: Cyndaquil
Profesja: trener
Profesja poboczna: hodowca
Karta Postaci: przejdź
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 632
Wysłany: 2016-02-14, 13:32   

W sumie sama do końca nie wiedziałam, czemu przyszłam do tego klubu. Niby wizja spędzania walentynek samotnie niezbyt mnie pocieszała, jednak przyjście do miejsca, gdzie można spotkać w ten wieczór wiele zakochanych par, w pewien sposób zakrawała wręcz o desperację. Po kilku minutach spędzonych w tym miejscu już chciałam wyjść, jednak wtedy go zobaczyłam. Samotnie siedzący chłopak, pewnie tak samo jak ja niezbyt podbudowany panującą wokół atmosferą. Wtedy pojawiła się we mnie taka myśl: "Czemu by do niego nie podejść?"
- Cześć, jestem Haru. - przedstawiam się tajemniczemu chłopakowi. - Widzę, że tobie też nie wypaliła randka, co? - pozwoliłam sobie na małe kłamstewko, aby przełamanie lodu wyglądało na bardziej swobodne. - Nie będziesz miał nic przeciwko, jeśli się dosiądę?
_________________


KP || Bank || Box || Trofea

 
 
     
Did 


Wiek: 26
Dołączył: 24 Cze 2014
Posty: 3565
Wysłany: 2016-02-14, 13:45   

- Okaże się, na pewno.[i] - uśmiechnęłam się do Natii, podając jej dłoń. -[i] No to idziemy? - spytałam się jej, a gdy uzyskam odpowiedź, kieruję się razem z nią do prywatnego pokoju.
- Jak tu cicho i spokojnie, brakuje tylko śpiewu ptaków i blasku słońca, nieprawdaż? - zaśmiałam się, siadając na kanapie. - Czułaś się kiedyś bezsilnie? Chodzi mi o to, czy kiedykolwiek byłaś pod działaniem dziwnej siły, która każe ci coś zrobić. Ja byłam, wtedy przy jeziorze. - pytam się jej, sącząc powoli drinka.
_________________
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-14, 14:14   

- No.. Ja myślę, że będziesz. - Zdjęłam dłoń z krocza mężczyzny. - Zacznijmy może od przedstawienia się. Co ty na to? - Zaproponowałam nieco znudzona. - Nawet pozwolę ci zacząć w ramach rekompensaty, za skrzywdzenie twego małego przyjaciela. Mam nadzieję, że go nie uszkodziłam swym jakże delikatnym chwytem. - Dodałam z uśmieszkiem.
_________________
 
  :
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-14, 14:16   

Rozejrzałam się po tym śmiesznym barze. Ech, co mnie podkusiło... Ooo... Już chyba wiem... Co za ciacho. Uśmiechnęłam się lekko i podchodzę do stolika chłopaka
- Cześć. Mogę się dosiąść? - pytam po chwili, wpatrując się w chłopaka. Widzę, że i on ma podobny humor co i ja. Te oczy mówią wszystko - Nazywam się Sara, a Ty?. Ale badziew tu grają - skrzywiłam się lekko na te dyskotekowe "hity", przy okazji pozwalając sobie na komentarz. Może akurat się uda i on też woli inną muzykę? Warto spróbować w ten sposób
_________________


 
  :
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-14, 14:16   

Na prawdę miałam jakiegoś farta, że go sobą nie spłoszyłam. Może nie będzie aż tak źle?
- Gwen. Mnie również jest miło cię poznać- odparłam, uśmiechając się przyjaźnie.
- Wybacz to moje wcześniejsze zaplątanie. Zazwyczaj nie bywam w takich miejscach jak to, czuję się tutaj zwyczajnie nieswojo. Głośno, kupa ludzi- zupełnie nie moje klimaty. Najpewniej gdyby znajomi nie wyciągnęli mnie z domu, siedziałabym sobie w fotelu, czytała książkę i sączyła ciepłe kakao- rzuciłam coby nie zaległa tu ta nieprzyjemna cisza. O ile można to powiedzieć, że w głośnej dyskotece może być cicho.
- A skoro jesteśmy przy sączeniu, może skusisz się na lampeczkę czerwonego wina?- zaproponowałam, poprawiając kosmyk włosów, co to mi zleciał na oczy.
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-02-14, 16:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-14, 15:26   

Black Lotus, 300$, 7%
Chłopak spojrzał na ciebie, uśmiechnął się, przywitał i przedstawił jako Eliot. Powiedział, że nie ma nic przeciwko twojemu towarzystwu, a co do randki to dopiero planuje ją odbyć, o ile znajdzie chętną dziewczynę.

Did, 178$, 35%
- Nom, wtedy byłoby już idealnie - westchnęła dziewczyna, siadając wygodnie na kanapie. - Bezsilnie? Na pewno czułam się błogo przebywając na łonie natury, ale czy byłam wtedy również bezsilna? Nie jestem pewna. Chciałabym móc się teraz wyłączyć. O, ile ja bym dała za masaż ramion - dodała.

Yuki, 282$, 30%
- Jak już wspominałem, nazywam się Harish. A ty na pewno masz jakieś egzotyczne imię, prawda? - wymruczał. - Oj nie wiem, czy powinnaś nazywać go małym przyjacielem - dodał, pozwalając sobie na delikatnie gładzenie cię po policzku. Swoją drogą wasze twarze znalazły się bardzo blisko siebie.

Koori, 300$, 10%
Chłopak przywitał się z tobą i przedstawił jako Sebastian Scott. Przyznał ci rację odnośnie badziewia, po czym zaproponował postawienie ci dowolnego drinka. Co ty na to?

Gwen Brown, 300$, 15%
Facetowi widocznie przypadłaś do gustu, gdyż słuchał cię z zainteresowaniem, a na pytanie, czy skusi się na czerwone wino, odpowiedział "zawsze". Barman podał wam butelkę i kieliszki. Serafin przejął butelkę, by ją odkorkować jak na mężczyznę przystało, po czym wlał trochę trunku do kieliszków. Kiedy sączyliście wino, zapytał w jakich książkach lubujesz się najbardziej.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-14, 15:34   

Zdjęłam dłoń Harisha ze swego policzka. Co ja kuźwa. Pies jestem? Jak chce mu się koniecznie coś głaskać, to niech idzie na noc do schroniska dla zwierząt.
- Sasuko Uchiha. Zwyczajne, japońskie imię, jak i nazwisko. Nie ma się tu czym podniecać. - Rzekłam, po czym odwróciłam głowę w stronę barmana. - Wódka 0,7 l. Dam fory temu gościowi i nieco się schleje, by miał jakieś szanse na podryw. - Wskazałam wzrokiem na blondyna obok.
_________________
 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-14, 16:12   

Yuki, 282$, 30%
- Oj będę musiał cię utemperować, jeśli ma nam coś wyjść z tej... znajomości - odparł mężczyzna, przyglądając się, jak prosisz o wódkę, a przy okazji obrażasz jego osobę.
Barman nie wdał się w rozmowę z wami, jedynie podał ci butelkę i poszedł zająć innymi klientami.
- Ładnie to tyle pić procentów? Ile masz lat tak w ogóle? - prychnął Harish, udając nieprzejętego i lekko znudzonego.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Gwen Brown 
Uszanowanko :)


Starter: Dragonair
Profesja: trener
Profesja poboczna: uzdrowiciel
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 29
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 4703
Skąd: Lubelskie
Wysłany: 2016-02-14, 16:23   

Nie odjęłaś mi punktów za winko xD
~~~

- Właściwie uwielbiam czytać i w mojej biblioteczce jest prawdziwy rozrzut jeśli chodzi o tematykę książek. Wystarczy, że zaciekawi mnie autor, albo opinia innych, czasami nawet okładka. Ale jeśli mam być szczera, najchętniej czytuję fantastykę. Czasami fajnie jest sobie tak "odlecieć" od problemów dnia codziennego oraz szarości tego realnego świata. A ty czytujesz coś może?
_________________
Karta Postaci|Bank|Box|Trofea|Dolary|Jeziorko|Kopalnia|Ogródek|Poke-KP
Ostatnio zmieniony przez Gwen Brown 2016-02-14, 18:19, w całości zmieniany 1 raz  
 
     
Yuki 


Wiek: 27
Dołączyła: 24 Cze 2014
Posty: 3110
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-14, 16:24   

- Jest takie powiedzenie... Kobiety o wiek się nie pyta. - Odparłam. - Ale możemy to wykorzystać do małej zabawy. Na ile lat według ciebie wyglądam i się zachowuje? Jak odpowiesz prawidłowo, zrobię jedną rzecz o którą poprosisz. Taka tam zachęta. - Dodałam.
_________________
 
  :
     
Koori 
Łowca Rang


Starter: Charmander, a co, tak standardowo :3
Profesja: trener
Profesja poboczna: ewolucjonista
Karta Postaci: przejdź
Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 28
Dołączyła: 05 Lip 2014
Posty: 1451
Ostrzeżeń:
 1/5/6
Wysłany: 2016-02-14, 16:55   

Uśmiechnęłam się lekko
- Chętnie go przyjmę. Poproszę Mojito, a w zamian ja zmienię u DJ'a muzykę na taką, której da się słuchać. Co Ty na to? - zapytałam, a potem nie czekając podeszłam i poprosiłam o zmianę. Nie jestem pewna co chłopak lubi, dlatego na razie postawiłam na Bruno Mars i jego Grenade. Po tym chwalebnym dla mnie czynie wróciłam do stolika uśmiechając się niczym zwycięzca jakiejś wielkiej bitwy
- Od razu lepiej. Mam nadzieję, że się podoba - rzuciłam, siadając
_________________


 
  :
     
Daisy7 


Karta Postaci Pokemona: przejdź
Wiek: 25
Dołączyła: 24 Maj 2014
Posty: 9322
Skąd: woj. Lubelskie
Wysłany: 2016-02-14, 18:57   

Gwen Brown, 240$, 20%
- Fantastyka powiadasz. No cóż, całkiem interesujący gatunek. Na pewno lepszy od ckliwych romansideł, heh. Chociaż mam nadzieję, że mówiąc "fantastyka", nie masz na myśli powieści o wampirze zakochanym w człowieku? - zaśmiał się, po czym upił kolejny łyk wina. - Ja głównie czytam pozycje naukowe, ale od czasu do czasu zdąży mi się sięgnąć po coś innego. To może teraz powiesz mi coś o kuchni, w jakiej się lubujesz? Wybacz, jeśli brzmi to jak wywiad. Po prostu lubię rozmawiać z inteligentnymi ludźmi. To naprawdę miła, ale niestety rzadko spotykana forma rozrywki w miejscach takich jak to. W sumie to nawet nie wiem, co mnie naszło, żeby przyjść do klubu.

Yuki, 282$, 35%
- Fajna zabawa - przyznał. - No dobrze... Wyglądasz mi młodo, dlatego pytałem, czy nie za dużo tych procentów. Zgaduję, że masz ledwo osiemnaście. Co do zachowania... Strasznie pyskujesz, ale nie tak jak dzieciaki. To raczej kobiece humorki, więc ze dwadzieścia dwa lata. Średnia wychodzi nam dwadzieścia lat. Zgadłem?

Koori, 260$, 17%
Chłopak przystał na twoją propozycję. Kiedy wróciłaś, drink już na ciebie czekał. Sebastian zaaprobował muzykę, którą wybrałaś i zapytał, czy może zajmujesz się muzyką zawodowo albo ćwiczysz grę na jakimś instrumencie, taniec bądź śpiew.
_________________
♪ Z serii "Daisiak kaleczy": opening z Torci ʕ•ᴥ•ʔ

Karta Postaci || Przygoda || Fundacja
~ 38880$ ~
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Theme xandblue created by spleen modified v0.2 by warna

| | Darmowe fora | Reklama

Daisy7 (administrator)
ania.daisy7

Gwen Brown (administrator)
38162565

Yuki (grafik)
35451075
Yukiyorin

Did (grafik)
44021735
Otaku helper
www.OtakuHelper.pl - Nie buforuj! Pobieraj!

WAW Pokemon

Yousei

SNM
SnM

PokeSerwis

Hentai Island

Dragon Ball Alternate World
Dragon Ball Alternate World

Tin Tower

Darkest Night

Czarodzieje

Mystic Falls
Mystic Falls

Wishmaker

Undertale

Digimon Quartz

Poke Tail

Jadore Dior

Spesogenesis

Horizon

Seven Kingdoms

Bangarang

Dysharmonia

Arcadias

Deireadh

SPQR

Dzikie Psy

Uru'bean

Lords of Brevort

Death City

Black Butler
BlackButler

Hogwart Dream
HogwartDream

Zombie is coming

FT Path Magician

Wolvex

Phantasmagoria

Ninja Clan Wars

Wilki 94

Mortis

Wishtown

Valoran
Valoran

Fairy Tail New Generation

Antyris

Hoshi Fusion

Spectrofobia

X-Men RPG

The Avengers

Virus

Riverdale High School

Marudersi

Bottled Stars

Death City

Draco Dormiens

Ninja Gaiden
Ninja Gaiden PBF

Epoka Nordlingów

Pokemon Eternal

Era Bleacha

Król Lew PBF
Król Lew



Design by Did, Yuki & Daisy7. Only for Pokemon Crystal
Wszystkie prawa zastrzeżone./All rights reserved. Copyright 2014 by Daisy7.
Pokemon Crystal launched 2011-03-23.